Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość mikoto
Dzisiaj 10 dzień diety. W zeszłym tygodniu o tej porze było mi cięzko :( Ale teraz czuję się lżejsza i bardziej gibka :D I wiem, ze to odchudzanie jest mi potrzebne. Wyniki i Wy, Kochane Forumowiczki, mobilizujecie mnie do dalszej walki :D Dziękuję! Czytając Wasze wspiy, człowiekowi, az chce się odchudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
a co do lodów - to McFlurry :D Ale teraz, jakby mi go ktoś postawił na stole, to bym nie zjadła :D Ależ ja się zawzięłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka, moze dziewczyny sie wkrotce zamelduja. Moze sa odciete od sieci albo bardzo zajete :) Ale mysle,ze jedna dziewczyna na pewno nas opuscila, bo rozmawialysmy na temat ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie z dietą ok dzis: snaidanie-kanapka z serkiem smietankowym 2 sniadanie- jabłko obiad- kasza gryczana z kilka lyzkami sosu grzybowego i to wszytsko jak narazie;p czy któras z was stosowała lub stosuje Mercilon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wlasnie chodzilo mi o Maline :) Ja juz na kafe siedze od kilku lat i bylam juz na kilku topikach i zawsze jest tak,ze pierwszego dnia jest 30 chetnych, po tygodniu zostaje polowa a po miesiacu tylko garstka dziewczyn, ktore NAPRAWDE chca schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagenka24
hejka dziewczyny, a ja sobie siedze w biblotece, czytam jakies publikacje naukowe madrych Niemcow i wysylam kwieciste mejle jaka to jestem ich dokonaniami zachwycona i czy by mnie nie zechcieli przygarnac na chociazby;) wlasnie napisalam gosciowy ktory robi kompletnie co innego niz to co ja robilam podczas pracy dyplomowej (w ogole ie genetyka) i tak mnie watpy wziely czy dobrze zrobilam. No ale w koncu jak mi sie nie spodoba to zawsze moge zrezygnowac i szukac czego innego. Figlarka- no mam nadzieje, ze te inne dziewczyny sie jeszcze odezwa. Ale uwazam ze my i tak jestesmy dobry team;) Karina- super ze zalozylas kolesiowy sprawe. nalezalo sie swini!! obywatelka- tak jak mowilam, najwazniejszy jest zloty srodek. ja tez jestem taka jak ty- ciepla kulcha. Tylko jak facet notorycznie jest jeszcze cieplejszy ode mnie to naprawde jest nudno. Najlepiej jak i jedno i drugie stara sie dominowac hehe..wtedy jest pikantnie...wrrr (jezu jakie glupoty wypisuje;) ewelina- no wiem niemcy potrafia byc niemili. ostatnio sie o tym dobitnie przekonalam. nie bede sie rozwodzic powiem tylko ze pisanie pracy magisterskiej nie bylo dla mnie najprzyjemniejsze mikoto- swieta prawda. mnie tez strasznie mobilizujecie. normalnie uzaleznilam sie po prostu od tego forum;) dajcie se spokoj z malina, wyszpiegowalam ja raz na forum;) (przez przypadek oczywiscie:P) zalozyla se topik ze sie bedzie odchudzac jedzac same jablka. kilka osob jej napisalo ze jest niepowazna i tylko sobie zaszkodzi, ta sie tylko odszczekiwala ze wie co robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...bylam pomaranczowa przez chwile;) dobra lece do stolowki wszamac jakas dietetyczna salatke albo cus..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Jagienka 24 masz rację :D Na pewno grono się wykruszy, wytrwałe zostaną do kónca Ja juz jestem po ćwiczeniach i zajdam grejpfruta :D Pomoże spalić mój tłuszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze trzymam ;p Tylko nie nadążam z czytanie bo w pracy siedzę całymi dniami,a wieczorami nadrabiam obowiązki domowe ;p U mnie z dietka wczoraj był mały kryzysik i zjadłam pól drożdżówki u koleżanki plus trochę za dużo rano ,ale za to nei zjadłam kolacji wiec powinno byc max1000 kcal. Dla mnie zgodnie z planem optimum to 800kcal Po kolei sie przedstawiałyście więc teraz moja kolej;p Jestem psychologiem z wykształcenia ,ale pracuje w troszkę innej branży.Mam 25 lat i za kilka miesięcy wychodzę za mąż za miłość mojego życia ;-*** Długo nie miałam nikogo, jakieś randki,ale nic poważnego ,aż tu nagle nieco ponad rok jak grom z jasnego nieba trafiła we mnie strzała amorka ;-) Po miesiącu znajomości zamieszkaliśmy razem , po kolejnych 2 zaręczyliśmy się i teraz razem czekamy na Nasz Wielki Dzień ;-) Także nigdy nie traćcie nadziei jeśli jesteście z tych niesparowanych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka, nie wiem czy nazywanie Niemcow ,,niemilymi,, jest stosowne, gdy sie siedzi w niemieciej bibliotece wsrod Niemcow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehm...ewelina...nie wspomnialam ze NIEKTORZY Niemcy potrafia byc niemili. Ja mam duzo niemieckich przyjaciol i ludzi zyczliwych i kochanych;) Ale to tak samo jak w Polsce (i pewnie w kazdym innym kraju) tu tez zdarzaja sie ludzie, ktorzy patrza na ciebie przez pryzmat stereotypow, dajac w kazdej sytuacji wyraz swojemu ogolenmu sfrustrowaniu, niezadowoleniu i ewidentnie malemu mozgowi;) P.S. Pani bibliotekarka jest tutaj bardzo mila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60.......... Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65.......... poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64.......... Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,00 Egoocentryczna......67,00..........57........... Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest coraz ciężej z tymi ćwiczeniami... zwyczajnie mi się nie chce. I troszkę się podłamałam na widok tych pyszności jakie mama kupiła. No i się skusiłam. ale spalę to szybko, taką mam nadzieję. Zaraz absy pójdą w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Ediszon nie łam się! Nie zaprzepaszczaj tego, co już dokonałaś! POwinnaś być z siebie dumna, ze tyle wytrwałaś! NIe daj się pokusom! I bierz się za ćwiczenia! Bo sama dieta nic nie da! Chcesz być szczuplejsza, ale nie chcesz chyba mieć sflaczałego ciałka? A tym niestety grozi utrata kilogramów bez ćwiczeń! Do roboty Dziewczyno, bo stać Cię na to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60.......... Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65.......... poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64.......... Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57........... Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........58,6 madzianietka..........73,5............63 max 65 Witajcie moje drogie :) Ja właśnie siedzę troszkę przed kompem i nadrabiam straty do szkoły.. co do dzisiejszego dnia, to powiem Wam szczerze, że zjadłam tylko jedną kanapkę z sałatą, żółtym serem i rzodkiewką, przegryzłam jabłkiem, na obiadek grzybowa z kluskami ( ale później 8abs brzuch :D ) no i na razie się trzymam.. za pewne jeszcze musli z jogurtem naturalnym zjem :) no bo kolacja też jakaś musi być.. :) a co do sportu to tak jak napisałam 8abs brzuch, odśnieżanie samochodu mojego oraz wieczorkiem będzie druga runda odśnieżania samochodu mojego lubego :) także trochę wysiłku jest.. :) Miłego popołudnia :-) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60.......... Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65.......... poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64.......... Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........65,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 Wkleiłam tabelkę bo schudłam 2,5 kg w ciągu tygodnia! Aaaaa :D Ale jestem z siebie dumna ;d Dzisiaj też skusiłam się na frytki, ale nie dużo, bez tłuszczu, pieczone w piekarniku :) Czuje się o wiele lepiej dziewczyny. :) Lżejsza, szczuplejsza. Zawsze było tak, że jadłam obiad a potem miałam ogromną ochotę zjeść coś słodkiego i pochłaniałam wszystko co czekoladowe. Teraz oduczyłam się tego. Nadal chętnie zjadłabym ciastko :D ale nie mam już takiej ogromnej potrzeby, bez problemu mogę sobie tego odmówić. Z moim chłopakiem zobaczę się dopiero 5 lutego, na pewno będzie pozytywnie zaskoczony moim wyglądem, to też jest mobilizacja:) Co do dziewczyn, które zrezygnowały - wydaje mi się, że to nawet lepiej, jeśli jest niewielka grupa, która się naprawde wspiera i poznaje, niż kilkadziesiąt osób których nicków nie jesteśmy nawet w stanie spamiętać. Robi się wtedy zamieszanie. Oczywiście nie jestem przeciwna większej ilości dziewczyn na forum, ale co za dużo to nie zdrowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Egoocentryczna gratuluję świetnego wyniku :D Co do słodkości po obiedzie- masz rację, można się tego oduczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje :D Jej, chciałam odpowiadać każdej z Was chociażby jednym zdaniem, ale tyle się tego nazbierało odkąd ostatnim razem tu byłam, że chyba nie dam rady, wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60.......... Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65.......... poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64.......... Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........65,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............70 my little one- ty stosujesz te cwiczenia z abs?? są juz jakies efekty? stosowałam kiedys a6w ale nie wytrwałam do konca choc efekty były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę teraz temat Niemiec na tapecie jest :) Ja moją przygodę w Niemczech będę miała w te wakacje... Niestety niezbyt przyjemną... bo wyjeżdżam na zbiór ogórków. I podejrzewam że to będzie najbardziej skuteczna metoda na schudnięcie :) To schudnięcie i może trochę $ to jedyne plusy... ale cóż... Co nas nie zabije, wzmocni nas jak mówią :P Czasem przeglądam inne topiki o dietach tak z ciekawości, a Panią Malinę już widziałam od tego czasu na chyba 3 :D Niestety były to topiki typu: przez miesiąc same kefiry, dieta na samych jabłkach lub głodówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Egoocentryczna idź na spacer!!!! :D Co by Cię nie kusiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :-d Ja rowniez ciagle jestem z Wami tylko dzisiaj od rana nie ma mnie w domu,bo dzisiaj mamy z moim M dzien przychodniowy tzn. od rana latamy po lekarzach,bo tu zaswiadczenie tu badania tam do dentysty i jeszcze rentgen...teraz sie na moment tylko podpiela,bo jeszcze na 19 do lekarza idziemy....znaczy z M do dentysty. skoro wszystkie wklejacie tabelke z uaktualnionymi danymi to ja tez wkleje,bo u mnie tez jest zmiana :-D Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60.......... Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65.......... poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........74,2 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........65,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65 stokrotka...............72,5............62.............7 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zmiksowałam trochę mrożonych truskawek i borówek (jagód) z kefirem beztłuszczowym. Szklanka kefiru: 32 kcal prócz troche owocków to niedużo chyba. Pycha jest- nawet bez cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Figlarko smakowicie to brzmi :D chyna muszę zaopatrzyć się w kefir :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szehrezada
a mi idzie dzisiaj bznadzijenie...nawet nie bede pisac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja juz w domku, i zaraz spadam do kolezanki ogladac jej nowe mieszkanko. Zeby mnie nie kusilo, jak wczoraj, zjadlam sobie wlasnie warzywa z patelni i kotleta z indyka (cos ostatnio duzo tych kotletow jem;) no tylko wiem ze winko bedzie. Chyba wypije 1 lampke symbolicznie za mieszkanie a potem jakas wode/soczek bede pila;) Ej ja bym tu nie gadala o wykruszaniu sie dziewczyn z topika. Jak widze nasza tabelke, to kazda z tabelki cos pisze. Takze wydaje mi sie ze jest ok;) Dobra ja lece. Pozdrawiam;) P.S. Dzisiaj sie od rana fajnie czuje. Pocwiczylam sobie, przyjemnie czuje miesnie brzucha po abs, zalozylam sobie fajna bielizne;), odstrzelilam sie w nowe jeansy iiii naprawde czuje sie sexy hehehehe:D:D:D czego i wam tez zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×