Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Inessa, przepraszam, nie chcialam ;) A masz jutro zjazd? Bo jesli nie to mozesz sobie zrobic to ani nie zajmuje duzo czasu ani nie jest skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inessa, przepraszam, nie chcialam ;) A masz jutro zjazd? Bo jesli nie to mozesz sobie zrobic to ani nie zajmuje duzo czasu ani nie jest skomplikowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam bardzo mało, a jedyne grzechy to gorzka czekolada i lody włoskie, ale była taka śliczna pogoda:) Myślę, że spaliłam to jeżdżąc przez 45 minut rowerem po okolicy :) Taka prześliczna wiosna, a od jutra znów ma być zimno i brzydko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wporzadku zdrowo jem cwicze dołozyłam hula hop co dwa dni skacze na skakance ale waga rosnie niewiem co sie dzieje to chyba od tabletek hormonalnych co mi ginekolog prze[isał- luteina 50 podjezykowa- brała któras z was to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U mnie waga o 0,6kg wieksza przez to,ze na dniach dostane okres,ale sie tym nie przejmuje :) Idziemy dzis na kolacje swietowac urodziny S i mojej siostry wiec na pewno nie bedzie dietetycznie ;) stokrotka, niestety, ja Ci nie pomoge, bo nigdy (odpukac) nie mialam problemow z hormonami. A pani doktor, u ktorej bylas nic nie mowila,ze waga moze wzrosnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina 1985- wiesz co ja byłam u profesora-lekarza i on mi zapisał te tabletki ale nic zbytnio o nich nie mowił... w necie czytałam ze powoduja zatrzymywanie wody w organizmie.. wiec albo te kg wzrosły ze wzgledu na tą wode albo dlatego ze jestem tez 4 dni przed okresem? bo przeciez to jest niemożliwoscia pilnuje sie z jedzeniem co prawda mało pije wody i zamierzam to zmienic musze..ćwicze i nic a ja na czerwca to musze dobrze wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, byc moze one wzmogly zatrzymanie wody, ktora i tak juz sie zatrzymuje przed okresem i stad te dodatkowe kilogram. Zwaz sie kilka dni po zakonczonym okresie i wtedy wyciagniesz wnioski. Co do plynow to rzeczywiscie, jesli nie spozywa sie wystarczajaco duzo plynow to sie nie schudnie a przynajmniej nie tyle ile sie powinno chudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) ostatnio nie mialam wogole czasu,dieta idzie dobrze,ruchu mam sporo nawet,oprocz wczoraj.Staram sie duzo pic,zazywac blonnik,mam nadzieje ze szybko zobacze na wadze 56kg a potem jeszcze mniej,pozdrawiam:) Na obiad dzis robie chinszczyzne,piersi z kurczaka z sosem slodko kwasnym i ryzem brazowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoruje sie od dwoch dni szorstka rekawiczka pod prysznicem,a potem smaruje sie serum antyleculitowym,skora jest o wiele gladsza po takim peelengu i smarowaniu,musze sie systematycznie smarowac zeby byla gladsza,a wy uzywacie jakis balsamow?jakie polecacie?ja kupilam jakis zwykly z eveline a wczesniej mialam loreal sculp up,swietny jest ale oczywiscie smarowalam sie nim od swieta,boze jaki ja jestem len:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy, ja uzywam zwyklego balsamu nawilzajacego garniera(ale jest naprawde swietny) O kremach na cellulit naczytalam sie zlych rzeczy. Poza tym one dzialaja tak dlugo jak ich uzywasz a jak przestajesz to cellulit wraca, bo one go nie likwiduja tylko maskuja. Sama mam jakis loreala,ale nawet go nie otworzylam jeszcze ;) Byla u nas S siostra i powiedziala mi,ze duzo schudlam - milusio ;) Wspielam sie na najwyzsza gore (a raczej wzgorze) w Dublinie i myslalam,ze padne ;) Spalilam chyba z 1000kcl przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luthien91
witam drogie panie! mam wielką prośbę: czy mogłaby któraś z pań sprawdzić ile waży szklanka płatków kukurydzianych nestle corn flakes? Bardzo proszę o podanie ich wagi (bez szklanki :P) bo moja waga niespodziewanie się posuła ;/ z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewwlina mnie tez komplementuja:Dfajnie sioe czegos takiego slucha,ja uzywam ich zeby skora byla gladsza i milsza w dotyku,napewno nie zdzialaja cuda te wszystkie,nawet najdrozsze specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy, zdrowe odzywianie i ruch na pewno wiecej zdzialaja niz kremy w walce z cellulitem :) Ja bardzo sobie chwale balsam z garniera,ktorego w tej chwili uzywam. Jest rewelacyjny, szczegolnie jesli ktos jak ja ma sucha skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten pskudby niedzielny poranek:(pogoda fatalna,pije sobie kawke.Musze sie przyznac jak wczoraj zgrzeszylam:(palilismy ognisko,zjadlam 2 kielbaski,2 piwa,bialy chleb:(najgorsze ze duzzo tego chleba bo robilam sobie tosty.Efektem jest dzis kg wiecej:(okropny poranek,zdolowana jestem.Nie czuje sie na tyle ile waze,to jest najlepsze!trudno,nie bede sie zalamywac,milej niedzieli 🌻 aha dodam,ze wczoraj bylam strasznie zmeczona i bylo pozno ale smarowanie kremem obowiazkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, dajcie mi tej motywacji trochę, chociaż z połowę tego co miałam na początku! Zapuściłam się strasznie, niby więcej się ruszam więc nie tyje ale też nic nie chudnę, więcej jem... Codziennie sobie mówię że zacznę od jutra, ale nic z tego. A poznałam chłopaka studiującego wychowanie fizyczne, więc muszę być w super formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po normalnym niedzielnym obiedzie:oczyt.kcalorycznym,tzn nie az tak bo zjadlam troche indyka,ziemniaki ale sporo kapusty zasmazanej,zdolowalam sie ta dzisiejsza waga i nie zamierzam wazyc sie przez miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis byłam na zakupach kupiłam pare bluzek, kurtke na wiosne, buty .. za 3 tyg znowu sie wybieram bo musze spodnie kupic itp i niedługo zaczynam szukac sukienki na wesele wiec musze duzo cwiczyc bo niemam zamiaru zeby mi sie boczki odciskały i fałdki;/ jestem przed okresem nie waze sie juz zwaze sie za tydzien bo nie chce sie zniechecac przez tą wode w organizmie;/ dzis ze wzgledu na ndz to jest nawet ok z dieta bo ja mam najtrudniejsze ndz sniadanie-kanapka z serem,jogurt z owocami 2 sniadanie-rogalik obiad- pół talerza rosołu,gotowana marcheewka, gotowane skrzydełko,sałata z jogurtem naturalnym podwieczorek- 2 ciastka maślane kolacja-?? jutro znowu skakanka cwiczenia i hula-hop (narazie nie robie bo mam siniaki i musza mi zejsc bo boli;/) czekam az sie zrobi fajnie ciepło to naucze sie na rolkach jezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ewelina, widzę, że mój post się w piatek nie dodał. Miałam zjazd, stąd i moja nieobecność, a w piątek zrobiłam kotlety sojowe : ) natchnęłaś mnie. Nie bardzo mam siłę, więc nie będę odpisywać na wszystko. W sobotę nie wytrzymałam i weszłam na wagę, która pokazała... kilogram więcej. Jestem zdegustowana. 1500 kcal i ćwiczenia, a waga rośnie. Wczoraj dostałam okres. Tydzień poślizgu to coś za dużo, ale wydaje mi się, że mogą być za to odpowiedzialne tabletki (żadne hormony, ale mimo to przecież jakoś tam ingerują w działanie organizmu). No, i dzisiaj robię sobie wolne. Brzuch mnie tak nie bolał od czasu gimnazjum. Ledwo się ruszam i mam... smaczki. No, biorę sudoku i idę się położyć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. inessa to witaj w klubie, bo ja tez dostalam okres wczoraj w nocy i bol byl tak silny,ze az mnie obudzil i o 3 musiala wstawac i brac tabletke. Dzisiaj tez wzielam nurofem,ale ciagle czuje dyskomfort w podbrzuszu. Nie ide na cwiczenia, bo nie dam rady biegac, podskakiwac i robic brzuszki. Egocentryczna, ale po co Ty chcesz sie dalej odchudzac skoro Ty juz schudlas do swojej wymarzonej wagi ?:) Chyba kilogram nie robi Ci az tak duzej roznicy? stokrotko, pochwal sie jak juz kupisz sukienke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina 1985- jasne;) zrobie wtedy zdj i ocenicie;) inesa armand- a jak smakuja te kotletty sojowe dobre sa? kaloryczne?? przygotowuje sie je samodzielnie czy gotowe? dziewczyny ja tez w tym tyg dosten na dniach okres jaki zbieg okolicznosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie jest to jeszcze moja wymarzona waga, bo chciałam mieć 57 a teraz ciągle jest 61 :) Poza tym czuję że mogłabym być jeszcze trochę szczuplejsza. I dzisiejszy dzień nareszcie był taki jaki chciałam, tylko trochę ponad 1400kcal :) Szkoda, że tak pada, pobiegałabym trochę albo wsiadła na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zmobilizowałam sie;) zrobiłam; 100 brzuszków skośnych 730 zyrakrecenia hula hopem( z tym ze po 30 razach mi spadało ale wiernie zaczynałam od nowa) podnoszenie nóg 2razy 30 na kazda noge i byłam na spacerze jakies 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna to tak jak u mnie za żadne skarby świata waga nie chce dalej spaść i ważę 61kg.. bo przytylo mi się i nijak nie schudnę już chyba ani trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odrobina cierpliwosci i waga na pewno zacznie znowu spadac :) stokrotka, dalas czadu wczoraj z tymi cwiczeniami ;) U mnie dzisiaj przez caly dzien padal snieg. Zglupiec mozna z taka pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje sie;]cos mi sie okres spoznia m, ale czuje sie napompowana.. dzis;sniadanie-kanapka z serem białym 2 sniadanie-sok kubuś,kawałek sernika obiad- mieso z kurczaka ogórek konserwowy kawałek chleba podwieczorek-kiwi kolacja-?? wieczorem cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×