Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

hej! : ) Heatlhly, ja dostałam tabletki rozluźniające mięśnie (nie pamiętam nazwy, coś na "d"), jakieś przeciwzapalne i maść. Lekarz powiedział mi, że szczelina jest domeną nerwowych osób. Jeśli o mnie chodzi, to jestem choleryczką, więc się zgadza. Jednym z głównych moich "zadań" było pilnowanie, żebym miała rozluźnione mięśnie. I rzeczywiście - zauważyłam że strasznie często mam napięte. Wczoraj byłam u gastrologa, dostałam moje ukochane kolorowe tableteczki na wszystkie problemy żołądkowe, ale niestety - nic poza tym. kazano mi pójść do proktologa. Healthly, mam nadzieję, że to Ci naprawdę pomoże. Trzymam kciuki. A ja tymczasem muszę szukać jakiegoś gabinetu lekarskiego, bo "mój" proktolog już w moim mieście nie pracuje. Fairy, u mnie też piękna pogoda : ) Z tej okazji, jako że zajęcia mam od 11, wstałam o 5 i poszłam pobiegać. Niesamowite jak z dnia na dzień śnieżyca zmieniła się w taką temperaturę! Cieszę się, że czujesz znów powera : ) Uciekam na autobus, trzymajcie się : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) U mnie tez pogoda zapowiada sie przeslicznie. Jade dzisiaj do miasta na zakupy,zeby dobrze wykorzystac wolny dzien ;) Biore ze soba kanapke,zeby nic mnie tam nie kusilo ;) Ja wczoraj nie pocwiczylam,ale poszlam na szybki spacer,ktory spala podobna ilosc kalorii jak bieganie ;) Kazda wymowka jest dobra ;) Fairy, ciesze sie,ze juz z kolanem lepiej. Jestes pewna,ze mozesz zaczac juz cwiczyc? serenghetti,wierze,ze Twoj dwulatek wie co zrobic,zeby mamusia nie miala nawet wolnej chwili ;) Dobrze,ze juz Ci sie sprawy zdrowotne Ci sie wyjasnily i do nas wracasz :) Healthy, tez mam nadzieje,ze szybko sie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuczki zgłaszam swoją wagę 69.300 :))))))))))))))))))))))))))))))))))) A więc ponad 4 kg za mną :))))))))))))))))))))))))))))))))) Jak się cudnie czuję!!!! I moja upragniona szóstka z przodu. Przede mną jeszcze 3 kg i będę szczęśliwa. Dzisiaj idę kupic sobie trochę ciuchów i bieliznę bo niestety cycunie mi zmalały i to dośc sporo. Jak to mówi mój Mąż teraz mam takie " poręczne " :P Jak dobrze, że jesteście. P.S. I w końcu słyszę od ludzi " schudłaś" pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila do zajęć :D Socjo, gratulacje! Świetnie Ci idzie. Ewelina, lepszy szybki spacer niż nic. Poza tym, idąc szybko można się nieźle namęczyć : ) Oj dziewczyny, zakupy, zakupy. Tak, teraz to już na pewno wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest przepiękna pogoda i znacznie poprawiło mi to humor, więc wracam do Was :) Ale dietowo dzisiaj poległam, no trudno:) Dostałam nareszcie okres, tydzień po terminie. Ale super że jest :D Wczoraj widział mnie chłopak koleżanki a ona mi potem napisała "Kuba powiedział że powinnam takie szczupłe nogi jak Ty" a ona przecież jest szczupła, fajnie się takie coś słyszy:) Ja bardzo często słyszę właściwie od każdego że bardzo schudłam. To najlepsze co może być w diecie :) Muszę kupić sobie koniecznie spódniczki, jakieś leginsy i zacząć pokazywać nogi. Bo chyba mam się czym pochwalić :D Ostatnio wysiadam na pierwszym przystanku i idę przez całe miasto do szkoły :) Fajnie się tak od rana dotlenić i mam nadzieje że mi to pomoże w diecie. Siedzę sobie właśnie przy otwartym oknie i jest tak cieplutko! Tęskniłam za tym strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dzisiaj nachodzilam przez kilka godzin po drogeriach wachajac najrozniejsze perfumy, bo mam urodziny w niedziele i mama S powiedziala,ze chcialaby mi kupic jakies perfumy wiec mam jej powiedziec,ktore chce. Mam bardzo mila przyszla tesciowa ;) Mam chyba 15 buteleczek roznych perfum i teraz musze wybrac taki zapach,ktorego w swojej kolekcji nie posiadam- trudna sprawa ;) Egocentryczna, fajnie jest uslyszec kilka komplementow po tym jak sie wlozylo tyle energii i zaangazowania w odchudzanie :) socjo loszka, gratuluje spadku wagi :) Domyslam sie,ze fajnie jest zobaczyc szostke na wadze ;) Jakies interesujace plany na weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-D U mnie zapowiada sie kolejny piekny,cielpy,sloneczny i wiosenny dzien :-D Wczoraj sobie kupiłam sliczny wiosenny płaszczyk,bo juz mialam dysc starego....poza tym byl niedrogi a naprawde sliczny :-D,wiec musialam konecznie jakas wymowke znalezc aby go kupic bez wyrzutow sumienia :-D Ewelinko nie matrw sie o mnie,w sensie kolana....cwiczyc moge juz,ale oczywiscie nie sa to takie forsowne cwiczenia jak zazwyczaj,robie delikatne serie zeby jednak kolana zanadto nie obciazac.Nawte na zajeciach zorganizowanych robilam tylko lekkie zestawy,przy ciezszych siadalam,zreszta wyjasnilam instruktorce wszystko i sama powiedziala,ze dobrze,ze juz wrocilam,bo nie wypadne z rytmu tak bardzo i łatwiej mi sie bedzie z grupa zsynchronizowac,bo wiadomo podczas tych dwoch - trzec zajec ktore mnie ominely,cos tam nowego bylo....ale wracajac do tematu,Pani instruktorka sama powiedziala zebym przy intensywniejszym rytmie siadla na ławeczke na momencik,tak wiec wszystko jest w porzadku.... A wiecie co???Mam teraz nowy kłopot zakupowy...mianowicie wspominialam Wam jakis czas temu,ze na wiosne,czyli bardzo niedlugo,wybieramy sie na weekend lub kilka dni w gory i na baseny,znaczy tam jest taki mega fajny komplekks basenow itp ...i w zwiazku z tym musze sobie kupic nowy stroj,dwuczesciowy...przy czym bedzie jak zwykle klopot,bo majtki musze miec 38/40 a gore jakies 44/46 no bo jak miseczka E/F......a takich zestawow gdzie do majteczek mozna wedle potrzeby dobrac gore jest ciezko znalezc i to ilosc wzorow do wyboru tez jest ograniczona a ja naleze do kaprysnych i wybrednych klientow i nie zadowoli mnie cos co akurat jest.... no,ale co do diety to jestem baaardzo zadowolona z wczoraj....powiem nawet,ze w skali od 1-10 gdybym miala okreslic idealnosc dnia to dalabym sobie 8 albo 9..przy czym caly miniony tydzien byl na 3 gora 4.....zatem wracam do formy i od razu lepiej sie czuje :-D a ...wlasnie...dzis mam imieninki :-D mialam juz wazyc chociaz 65...ale co tam....jeszcze mam czas do lata,wiec spokojnie sie zdazy :-D Milego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieeeknie!!!! Sobota....prawie poludnie i co???i nikt tutaj nie zagladnal tylko ja???? hm....conajmniej zastanawiajace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fairy, ja zajrzalam,ale S mnie poganial, bo chcial wyjsc z domu :) Ciesze sie,ze Twoje kolano ma sie juz lepiej i ze nie przetrenowujesz go :) Moglabys wrzucic linka do plaszczyka? Z checia obejrze :) Dzisiaj poszlam do mojej ulubionej kawiarni, kupilam moja ulubiona kawe latte z syropem orzechowym i zrobilo mi sie niedobrze, bo bylo po prostu za slodkie. Czulam jakbym pila kawe z 10 lyzeczkami cukru. Jednak jak sie nie je slodyczy od tak dlugiego czasu to mozna sie odzwyczaic od cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam ochotę na czekoladę przez ten okres. Masakra :) U mnie jest ciepło, bo aż 15 stopni ale nie ma w ogóle słońca i od czasu do czasu kropi deszcz. A szkoda, bo wsiadłabym na rower. Wczoraj jeździłam godzinę, ciekawe ile kalorii spaliłam :) Dotleniłam się jak nigdy i spałam jak zabita. Dietowo dzisiaj ok. Ale do wieczora daleko, chyba zjem sobie nadprogramowy jogurt żeby jakoś przetrwać i nie rzucić się na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzisiaj wage podarowala mi najmilszy prezent urodzinowy :) W tamta niedziele bylo 77.5kg a dzis jest 75.9 :) Osiagnelam drugi cel, to teraz jeszcze zobaczyc 6 z przodu, pozniej 65 a potem 60 :) Wklejam tabelke. Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67..........78,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........75.9 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........69,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......68,00..........57...........60,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........56,8 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5 Egocentryczna, tez bym z checia poszla na rower i moze jutro to zrobie, bo mam wolne. Tylko,zeby pogoda byla ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj dziewczyny:) chyba potrzebowalam tej pogody,zeby sie zmobilizowac,dieta caly tydz.swietnie!!!w poniedzialek wazylam 57,7 a dzis 56,9KG.Bede szczesliwa kiedy bedzie rowne 56kg!mialam pare wyskokow ale nie przesadzilam w zaden dzien. Ewelina-ja kawy wogole nie slodze to dla mnie bylaby juz wogole za slodka,teraz jak np zjem tlusty obiad,czyli jakis schab panierowany,kluski i kapusta to bym chyba zwymiotowala,na piers z kurczaka bym sobie pozwolila,2 max i duuzo surowki. egocentryczna-ja chyba dzis wsiade na rower o ile ktos mi powietrza dopompuje bo popsztykalam sie z facetem:ppogoda jest sliczna,ja jak mialam okres w tym miesiacu to ostro glupialam,kilka razy odkladalam na polke ptasie mleczko az w koncu je wzielam,do tego chipsy,na nastepny okres mysle zeby sie przypiac kajdankami do kaloryfera Jest cudownie na dworze,nareszcie balerinki,wiosenne kurteczki,plaszczyk....wogole ogladalam ostatnio zdjecia u mojej kolezanki z zweszlego roku,boze jak ja wygladalam😭ja sobie nie zdawalam sprawy,ze taki potwor,2 razy wieksza twarz niz teraz,brzuch,ramiona,nogi jak baba!oby nigdy nie wrocic do takiego stanu,milej niedzieli papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę że Wam tak kilogramy spadają! Moja waga stoi w miejscu i wymiary też... Ale czego się spodziewałam, w końcu ostatnie dni wcale nie były zachwycające. Od jutra zaczynam od nowa z taką motywacją jak na początku, bo na zbyt wiele sobie pozwalam ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam weekend... Byłam ze znajomymi w piątek w pubie i ok 23 postanowiliśmy, że dnia następnego rano jedziemy do krakowa. Jak pomyśleliśmy - tak zrobiliśmy i.. dopiero wróciłam. Świetnie było. Nocleg na szczęście u znajomych, więc kosztowało nas to tylko butelkę wódki. Jestem wykończona. :D Ewelina, wszystkiego najlepszego! Oby wszystkie twoje cele zostały osiągnięte w zdrowiu, spokoju ducha i szczęściu! : ) Fairy, ja mam podobny problem ze strojem kąpielowym. Ale na basen akurat zabieram z sobą zawsze jednoczęściowy sportowy, jeszcze z czasów, kiedy pływałam wyczynowo. Co do płaszczyka... jestem uzalezniona od płaszczy :D i uważam, że czego, jak czego.. ale płaszcza nie można sobie żałować. Egocentryczna, u mnie waga też stała w miejscu, teraz na razie się nie ważę (dbam o samopoczucie). Niezły komplement usłyszałaś. Z drugiej strony, gdyby mój facet powiedział mi, że powinnam mieć tak szczupłe nogi/tyłek/brzuch/.... jak ktoś inny, to szybko bym go pożegnała ; ) Healthly, gratuluję spadku. : ) Jak stoi w miejscu i w końcu ruszy, to znak że będzie już tylko lepiej. To jak z lawiną :p Ja jestem przed okresem i taka jakaś spokojna i apetytu nie mam. Aż się boję co będzie, jak dostanę. I muszę rozpatrzyć tę opcję przykucia do kaloryfera. : ) Trzymajcie się dziewczyny! Idę się jakoś ogarnąć i spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__ Ewelina 1985- dopisz mnie do tabelki, co? Bardzo proszę :) Wtedy będę się dodatkowo motywowała :P Waga wyjściowa 74,400 zaczełam 18 lutego teraz 69.200 :) extra :) Z góry Ci dziękuje - Buźka Dziewuszki. Miłego tygodnia! :) Wkleiłabym Wam kwiatka ale nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzisiaj mam jeszcze wolne, ale jutro juz musze isc do pracy..ale niecale dwa tygodnie juz zostaly do Wielkanocy :) I pozniej mam ponad tydzien wolnego :) Nie mamy gazu i nie wiadomo,kiedy znowu nam go podlaczal. Wczoraj gaz sie ulatnial w naszym bloku i wszystkich odcieli...Mam nadzieje,ze jednak dzisiaj bedziemy mieli gaz, bo dzis na sniadanie mieszalam mleko z goraca woda,zeby zjesc cos cieplego. socjo loszka, dopisze Cie do tabelki :) Dziewczyny, czy mialybyscie co przeciwko,gdybym wykasowala z tabelki osoby,ktore nie pisaly tu od powiedzmy dwoch miesiecy? One juz chyba do nas nie wroca...a jesli wroca to sie znowu dopisza ;) inessa, ale mily weekendzik mialas :) Dzisiaj pewnie jestes bardzo zmeczona ;) healthy, a widzisz udalo Ci sie jeszcze schudnac :) Juz malutko pozostalo do Twojego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67..........78,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........75.9 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........69,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......68,00..........57...........60,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........56,8 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5 socjo loszka........... 74,4.............?...............69.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina 1985- Dzięki wielkie za dopisanie do tabeleczki :) Interesuje mnie diabelskie :) 66.6 kg :P Jeśli chodzi o wykasowanie wyników osób, które nie są z nami w kontakcie od dłuższego czasu- to myślę, że dobrze by było tak zrobic. Wyniki, którymi prawdopodobnie nikt się nie interesuje, bo albo już cel został osiągnięty albo się poddano sprawiają tylko, że tabelka jest mało czytelna dla tych, którzy nadal walczą z wałeczkami. Jeśli ktoś wykasowany do nas wróci to się go dopisze :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz mam nowy livebox wiec chodzi mi sprawnie net .. brakowało mi was przez caly ten czas kiedy mnie nie byo;( troche wypadłam z tematu ale postaram sie usiasc i nadrobic czytanie wkoncu to tylko 2 strony:) u mnie tak sobie dziewczyny ograniczam sie itp a waga zamiast isc w doł to rosnie ostatnio weszłam na wage i było 69,2 wiec nieciekawie..ostatnio mam duzo nauki i duzo siedze w domu popołudniami zamiast sie ruszac i musze to zmienic;/ pozatym mam problemy z jednym jajnikiem jest niezaciekawie;/ dzis sniadanie; 2 kanapki z wędliną 2sniadanie-kanapka z białym serem,sok kubuś obiad- talerz zupy ogórkowej, gotowane miesko popołudniu- jogurty plus owoce aktywnosci fizyczne dzis; narazie 300 skoków na skakance , 50 brzuszków skosnych, 2*30 podnoszenie nóg..pozniej postaram sie jeszcze pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egocentryczna- gratuluje spadku wagi powiedz jak ty to robisz ze kg nie wracaja???jaka dieta , aktywnosci fizyczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam wiec nowa tabelke :) Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........75.9 FairyGirl................78,00..........64..........69,7 mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......68,00..........57...........60,00 MyLittleOne...........60,00...........50..........56,5 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5 socjo loszka........... 74,4.............?...............69.2 Stokrotko, ciesze sie, ze wrocilas do nas :) Na pewno waga znowu zacznie Ci spadac :) Poza tym nauka jednak powinna byc wazniejsza niz dieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalismy z S odwiedzic jego babcie i oczywiscie probowala wcisnac we mnie cos a la keks,ale sie nie dalam ;) S musial zjesc dwa kawalki :D Znowu dala nam cala siate slodyczy pomimo,ze mowilam,ze mamy slodyczy,az za duzo w domu, bo nikt ich nie je. Ale powiedziala mi,ze duzo schudlam wiec bardzo ja lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1985- no tak babcia jakbym to skads znała hihi obecnie przed chwqila dziadek zapraszał mnie na pierogi ale raczej sie nie skusze bo są dosyc kaloryczne na kolacje zjem jogurcik i pomarancze i to wsio na dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeejjj :-D A ja mam dzis przefantastyczny nastroj :-D Wreeeszcie sie robi prawdziwie wiosennie!!!!!!Bosko!!!!!Ahhh....słoneczko i w koncu cieplej! Musze sie znow w ktorys wolny dzionek wybrac za miasto i podladowac akumulatorki.....Tak bardzo zawsze w zimie brakuje mi czestych kontaktow z natura.....ale juz blizej niz dalej....mhhhhhhhhh......tak sie ceisze,ze nawet nie potrafie tego wyrazic słowami.... Dieta ok :-D Nawet troche cwicze w miare....ostroznie jednak jeszcze ze wzgledu na to kolano,ale jest spoko.Mierzylam dzisiaj rano takie spodnie,ktore jeszcze w polowie stycznia byly na mnie dopasowane,a nawet stosunkowo opiete a teraz no wisza wszedzie....w udach,w tyłku....czyli,ze spokojnie ponad rozmiar schudlam!!!!!!!!! Tak mi dobrze z tego powodu!!!!! W kazdym razie mam nadzieje jeszcze w tym miesiacu zobaczyc jakis spadek na tej przekletej wadze!!!! Buziaczki i gorace wiosenne uściski!!!!!!!!! MMuuuuaaaaaaa 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Widzę kilogramy u Was lecą.. ja to mam wrażenie że mi tylko przybywają.. albo waga mnie oszukuje :( złośliwość rzeczy martwych.. Nareszcie przyszła wiosna!!!!!!! :) humorrr odrazu mi się poprawił i mam więcej sił na walkę z wałeczkami :) Chociaż zdarzają mi się wpadki.. ostatnio kompletnie nie mam weny na ćwiczenia.. ale zacznę więcej czasu spędzać na powietrzu to nadrobię gimnastykę.. :) Nadal nie tknęłam czekolady i słodyczy.. chociaż nie mam pomysłów już na zamienniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może się tak też dopisze do tabelki :) Będzie większa motywacja mam nadzieje :) Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........75.9 FairyGirl................78,00..........64..........69,7 mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......68,00..........57...........60,00 MyLittleOne...........60,00...........50..........56,5 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5 socjo loszka........... 74,4.............?...............69.2 aguskaa_aa............65,00...........55..............60,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tennessee120
Hej Dziewczyny:) Postanowiłam się przyłączyć! Widzę, że macie ładne efekty:) U mnie z motywacją jest różnie, ale myślę że z Wami może mi się udać. Moja poprzednia waga 70 obecna --> 68,8 (rewelacji nie ma, ale zawsze w dół:D pierwszy cel --> 65 (małe kroczki) lepsza motywacjaD: 2 cel --> 60 3 cel --> 55 WYMARZONA WAGA 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy tennessee120 ! No pewnie w grupie raźniej. Te forum dużo daje, ba zwłaszcza dziewczynki na nim :) Dzięki nim jeszcze jakoś się trzymam :* Razem pokonamy wszystkie trudności i słabostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mnie dalej idzie bardzo dobrze,pije bardzo duzo wody po 2,5l moze wy tyle pijecie ale ja nigdy az tak duzo:),w weekend nie cwiczylam ale wczoraj bylam na spacerze nawe dlugim,jutro aerobic. Martwie sie bo nadal mnie boli jak sie zalatwiam,do lekarza panicznie wstydze sie isc inessa -mialas mi napisac jak wyleczylas ta szczeline,jakie masci stosowalas?poczekam jeszcze kilka dni... ja tez sie wkleje do tabelki,poczekam jednak az sie zwaze pod konec tyg bo mam nadzieje ze bedzie 56kg:p a moja waga docelowa to 53/52:)zobaczymy jak bede wygladac,moze wystarczy mi 54:) socjoloszka-🌻bierzesz nawias i wpisujesz kwiat;) ewelina-zapomnialam Ci zlozyc zyczen:)spelnienia marzen i gubienia kilogramow z glowa,chociaz tego nie musze Ci zyczyc bo to robisz:) to pa laseczki do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×