Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Heh....tym bardziej, ze w ciazy bedziemy mialy zatwardzenia! Laski, posikam sie ze smiechu to z Wami! Kinga, to jest nas dwie. Aha! W temacie kupnym/dupnym. To bylo tutaj chyba na Kafe, ale nie mam pewnosci, jak Dziewczynce ktos powiedzial, ze "od tylu" latwiej zajsc w ciaze i potem byl topic - "Czy sex analny ulatwia zajscie w ciaze"...czego to ludzie nie wymysla... Leca sobie plemniki, szukaja jaja, gnaja, a jeden krzyczy: "Chlopaki, zdrada, jestesmy w d**ie!!!!" Gromada robi odwrot, a ten co krzyczal plynie spokojnie dalej, spotkal jajo, wbil sie w nie i filozoficznie stwierdzil: " I tak sie rodza geniusze" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna, mialam identyczne skojarzenie - heh...juz wiem, po co lewatywa przed akcja porodowa... I dowcip 2, zwiazany z Bromergonem, ktory zazywam: Lekarz ginekolog po badaniu pyta sie pacjentki: Czy Pani juz dzisiaj brom brala? A laseczka, zarumieniona z emocji - odpowiada: - Nie, jeszcze sie dzisiaj nie brombralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja nie wierze w to, ze jescze z 3 miesiace temu jak pomsylaam o porodzie to mnie wszytsko bolala i balam sie potwornie, a teraz marze zeby byc na sali porodowej! I NIC A NIC SIE NIE BOJE jak dobrze z Wami pogadac! zesram sie a nie dam sie@!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród to jeden dzien wiec warto sie pomeczyc dla tego dziecka i tych pieknych 9 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Swojemu nawet wielce romantyczny sms wyslalam po tym dowcipie, ze "nie moge sie doczekac, az sie pobrombramy" :D! Mnie sie generalnie po tych lekach to wszystko z sexem kojarzy :D! Jeszcze zeby mi te figle w koncu efekt w postaci Nowonarodzonego Ohydka przyniosly!!! Nie moge sie doczekac, az stane sie Czcicielka Wrzeszczacego Bozka w Pampersie" Polecam ksiazke Kaz Cookie - Ciezarowka przez 9 miesiecy - sie posikacie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jest instynkt silny macierzynski wszystko bym dala zeby kupowac pampersy itd.. a moj mowi "porypiemy sie dzis"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przeddzien porodu bylam na polozniczym na ktg i slyszalam laske, ktora tak sie darla jakby ja ze skory obdzierali. Wzielam zewnatrzoponowke. Nie zaluje, jak mam byc szczera, od razu po porodzie i odlezeniu na pooperacyjnej dwoch godzin poszlam pod prysznic...tym razem tez sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sie kiedys namietnie "kotlowal". Czasem slysze o "pukaniu". To sie latwo mozna spytac, "kto tam", albo, jak z filmu: "puka sie!" "tak wiem, ale tylko te ladniejsze". Nie cierpi "bzykania", ktore dla mnie normalne. Slysze wtedy - sama sie bzykaj :D! Bardzo lubie jasne Jego plany "sex przed czy po" - czyms tam, planowanym w ciagu dnia :D! Jakie to romantyczne! Aha! Ponoc nie ma brzydkich kobiet, tylko alkoholu za malo. Moj qmpel ma teorie, ze sa panny nie do przepicia :D! Leb mi urwie to Chlopie, jak tu kiedys wejdzie :D! Ryzyk fizyk. Musze byc juz wtedy w ciazy, bede "pod ochrona zycia poczetego" :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna, ja to robilam w lutym 2001. Jako "nowosc" w panstwowkach, przynajmniej u mnie w rejonie. Placilam 1500 PLNow, ale - 500 bral anestezjolog, a 1000 lekarz, ze "niby bez niego nie moglo sie obyc". Zaplacilabym 5 x tyle. Czujesz bole parte, ale - bez rozrywania. Czujesz akcje, ale - bez cierpienia. Dla mnie - idealne wyjscie! Teraz nie wiem, ile taka przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo nasz topic zostanie uznany za "obsceniczne" i nas napadna Obroncy Moralnosci! Ale, przynajmniej odrywamy mysli od ciazy jako takiej, sqpiajac sie na temacie - scisle z poczeciem zwiazanym ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede niebawem piszczie cos smiesznego ja ide myc gary, czyli kuchnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko, ja biore wzor z Ciebie - ide do robot, bo mnie swit zastanie. A chcialabym zeby moje Jajo bylo wyspane przed zastrzykiem - inaczej co z tego, ze dostanie "poganiacza" jak bedzie nieprzytomne i sie zagubi po drodze, zamiast sie ochoczo dac zaatakowac malej kijance. A przeciez, mogloby Jajo zrozumiec w koncu, ze "w qpie razniej". Rany, ale ja glupoty wypisuje. To po lekach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie piszesz, ja sie usmieje zawsze!! no pewnie w kuoie razniej ogarnelam ta kuchnie, mmuzse se kupic zmyware, bo sie zamyje na amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
dziewuszki jesteście zajfajne heh ten tekst "zesram sie a nie dam się " rozwalił mnie zupełnie . kurcze tak sie uśmiałam że ledwo zdążyłam siusiu donieść do kibelka heh :) super motto !!! motto dla naszego topiku prędzej się zesramy niż się poddamy hahaha i już niedługo będziemy zakładać nową tabelkę zapylonych :) Kurcze wcześnie strasznie się bałam że poród taki straszny, znajome opowiadały jak to długo dochodziły do siebie, jaki to ból itp ale teraz też mam taki silny instynkt macieżyński że niech robią co chcą, tną szyją byle by dzidziuś byl :) No normalnie nie chce mi się dziś sexu matko pierwsze moje dni płodne w których mi sie nie chce :( ale w następnym cyklu sobie odbije ze zdwojoną siłą heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
Własnie znalazłam w necie heh dobre teksty: Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: - Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: - Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: - Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: - Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: - Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: - Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: - Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: - Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: - A niby, czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz: Pierwsze dziecko: - Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: - Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: - Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: - Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: - Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: - Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: - Zmieniasz pieluchę, co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: - Zmieniasz pieluchę, co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: - Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia: Pierwsze dziecko: - Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: - Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: - Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: - Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: - W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: - Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko, jeśli pojawi się krew. W domu: Pierwsze dziecko: - Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: - Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: - Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: - Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: - Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: - Odejmujesz mu z kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×