Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Ja znów mam tak, ze budze sie w nocy i jestem wyspana :O Np wczoraj o 0:30 otwarłam oczy i spania koniec :O A rano dobudzić się mnie nie da... :O Dziewczyny zbieram się powoli do domu. @ poki co nie przyszła, choć moje nastawienie się nie zmieniło... :( W razie czego rano testuje i na pewno sie odezwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej banki ale napisalyscie czytam i czytam po pierwsze Zuza jak masz objawy jak an @ to dobrze, ja mialam takie objawy identyczne, nawet bardziej mocne i cos mnie wtedy tknelo!no i okresu nie mam miesiac! za pare dni na USG Elix podziwiam ze mieszkasz z tesciami, ale jak lazienka osobna to dobrze... Superburek doskonale Cie rozumiem jesli chodzi o prace w szkole, tak ciezko sie zaczepic na stale, ja tez ciagle na zastepstwo...szukam i szukam i nic czegos na stale, ale jakos 4 rok juz leci na to zastepstwo, ale taka niepaewna. ta szkola.. Paula wyplacz sie wykrzycz....tak trzeba Ty sie zawzse tak Kocchana trzymalas:))) prosze pomysl, masz juz 1 dzidzie, to druga tez zawita... Basiula jak Cie boli podbrzusze to dobry znak, ja tez nie moglam spac tak mnie bolalo! Gucci mam nadzieje tez ze bede 2 krechy! No wlasnie Burek nuie pisz tak! nieplodnosc, nie ma takvch slow w naszym slowniku! pamietajcie NASZE FORUM JEST SZCZESLIWE! Basiule dobre:powiedzczie jej dziewczyny zeby tak nie pisala!" no wlasnie ja Ci mowie, nie pisz tak NIE MA TAKICH SLOW NA NASZYM FORUM Izka jak Ci lekarz wyliczyl dzien??? taki jeden jedyny dzien na poczecie??? caoluje Was mocno WSZYTSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ja też tam mam, od trzech dni bo wcześniej nie mierzyłam mam 37,1 pod pachą. nie wiem czy to normalne czy nie. nie nakręca sie jednak, ponoć w drugiej połowe cyklu zawsze jest wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie znam sie na temeraturach.. mam pytanie do zaciazonych!! czy czasem taki sluz macie jakby polodny?? ja sie tak boje ze to cos zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko z tego co wiem to w ciąży sa wszystkie śluzy dozwolone prócz plamien :))) ale sobie drina walnełam od razu robota mi lepiej idzie:P nie pamietam kiedy piłam cos:P więc po 1 drinku mam takiego powera że szok mój mąż sie ze mnie śmieje że kreci mi się język:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
usg pytasz kiedy mam...sama nie wiem...moj lekarz wlasnie wybiera sie na targi kupic nowa maszyne na usg...mowił ze w połowie kwietnia bedzie mial...ale to za długo... Pewnie zrobi mi za jakies trzy tygodnie...ale w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
on ma kalkulator w głowie...hee hee..odejmuje cos potem dodaje potem wylicza...i efekt jest?...ma reke do kobiet mimo swoich lat..i choroby tez leczy..moja znajoma miała stan przedrakowy cytologia lll masakra...wyleczył ja i jeszcze dzieci moze miec...naprawde zawsze jak mi cos dolegało to jak reka odjał...najlepiej traic na lekarza z powołania...a nie weterynarza..jak przeczytałam jak potraktował jedna z was..to niedobrze mi sie zrobiło na mysl co kobieta moze czuc...nie poddawajcie sie...ale jak bede u niego to spytam o ten mechanizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek mam pytanko czy jak miałas torbiela to kulo cie w tym jajniku?? bo mnie bardzo a w szczegolnosci wieczorem wczoraj i teraz znowu sie zaczeło a dzisiaj czuje ze promieniuje do drugiego jajnika jak to było u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula,nie czulam zadnego bolu,jedyne co to spoznial mi sie okres 5dni,polecialam z wielka nadzieja do lekarza,a tam USG wykrylo torbiel,ktora wchlonela sie z okresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula,a tak na marginesie,czemu nie chcesz zrobic sobie testu dla swietego spokoju? stan zapalny,wieczorne bole podbrzusza...brzmi niezle :) jesli wiesz co chce powiedziec lalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ale ja jestem przed okresem tydzien wiec to za wczesnie 6-7 marzec mam dostac cycki mnie nie bola tylko ten jajnik czasami cale podbrzusze chciałam tylko widziec czy czułas tą torbiel mnie kluje ten jajnik co mi tam cos wykryl albo tak pociąga:P zachwile ciagnie do drugiego:P:P zamotałam ale wiecie napewno o co kaman:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o grzybice to w sumie wyszła mi w nastepny dzien po owulacji po bolach w cyckach:P a za 3 dni byłam u lekarza wiec na moj chlopski rozum to by było za wczesnie to wszystko a ze teraz mnie kuje itp... to wiąże to wszystko z torbielem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka, bo piszesz ze nie bolą Cie piersi, a zawsze w innych cyklach miałąś bóle piersi po woulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed braniem tabletek tydzien przed okresem mnie bolaly nie moglam ich dotknac i czasami sutki mnie az prażyły:P miałam wielki głód i obraze na cały świat teraz jak odstawiłam tabletki to moj drugi cykl w pierwszym wogole mnie piersi nie bolaly zero objawow troche brzuch przed okresem i to wszytsko wiec cos mi sie pozmienialo od tych tabsow a teraz mnie kuje jak cholera i nic wiecej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Basiula, mi się też pozmieniało od tabletek,więc to raczej normalne,że organizm potrzebuję trochę czasu zanim do siebie dojdzie. Myślałam,że długo nam zajmą starania przez to,bo po odłożeniu miałam wrażenie,że wszystko jest inaczej,nawet kilka dni plamiłam,ale mimo to dość szybko się udało :) Jablko, nie przejmuj się śluzem-podejrzewam,że każda tak ma :) tak jak napisała Basiula-plamienia dopiero trzeba się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elix moze faktycznie sie wszystko zmienia i zanim organizm sie ogarnie to minie ale nie powiedziane ze przeszkadza to w zajsciu w ciąże mam nadzieje ze moje objawy przedokresowe nie wroca co mialam kiedys pozyjemy zobaczymy jeszcze cały długi tydzien i bede wiedziec ale najbardziej sie boje ze faktycznie jakies torbielisko mi wyrosło i bede miała z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Basiula, nie myśl na razie o tym czy to może być torbiel, pozytywne nastawienie! :) Może to faktycznie organizm tak u Ciebie to musi odreagować. Będzie dobrze! :) Kolorowych snów życzę wszystkim Kafeterianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja z pracy dopiero wróciłlam. Tuż przed pójściem do niej taak starsznie zaczęło mnie podbrzusze boleć i do tego kręgosłup że schylić się nawet nie mogłam, wzięłam 2 nospy to mi trochę ulżyło ale teraz znowu mam tekie ciągnięcie i skurcze w brzuchu, na samym dole i jajniki kłuć zaczynają. Juz sama nie wiem co mi dolega??? Bo objawy na@ to to nie są. Jak coś zawsze mam dyżur nocny w przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! dzis ja zapraszam na poranna kawe (Basiula,choc raz udalo mi sie Cie wyprzedzic;) ) gucci ja cos czuje,ze Ty w ciazy jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Burku! Nie ukrywam że bym chciała w ciąży być:) Bóle już mi przeszły, trochę tylko jajniki pobolewają, a w nocy znów obudzilam się i głowa mnie bolała i duszno i kręciłam się straszie.... Niepotrzebnie się nakręcam. A Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......)..........).......) .....(.........(.......( .......)..........).......) …..(..........(.......( .......)..........).......) .|xxxxxxxxxxxxxxxxxxx| ..\▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒/ ...\xxxxxxxxxxxxxxxxx/oooo) ....\▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒/..(oo) .....\xxxxxxxxxxxxxxx/...(oo) ......\▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒/ooooo) .......\xxxxxxxxxxxx/ ........\▒▒▒▒▒▒▒▒/ .........\xxxxxxxxxx/ ..(▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒) Kawki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież ja oddałam kolejkę Tobie;) Właśnie zobaczyłam na innym topiku okreslenie ciąża biochemiczna i okazuję się że to taki łaadny zamiennik dla poronienia, nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no niestety wczoraj zaczelam plamić, wiec @ pewnie sie dzis rozkreci :O Jeszcze widocznie nie tym razem. Troche smutno ;) No nic... Miłego dzionka życze, dziś nie będe zaglądać, bo mężulek zabiera mnie na wycieczke ;) Ściskam cieplutko dziewczyny!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja tez na kawke wpadłam ale na chwile bo czeka mnie dzis akcja okna firanki :) superburek jestes tajemniecza i widze że nie chcesz zapeszac bo sie dobrze czujesz:) za dobrze:) to dobrze wrozy ja nic nie chce mowic lalala:):) Gucci w twoim przypadku tez nie chce nic mowic:P bo mi to pieknie wygląda nie zapeszam nic nie mowie ale super to wrozy panna zuzanna czekaj cierpliwie bo jeszcze nic straconego. Nie wiem jak to u was wyglada ale ja nigdy nie mam plamien jak dostane okres jak dostane to mi leci jak z kurka bez zadnych plamien wczoraj bolal mnie jajnik strasznie dizsiaj delikatnie podbrzusze dzis mam ostatnia tabletke na mojego grzyba i czuje w srodku poprawe wiec chyba bedzie dobrze dzisiaj u mnie piekny dzien sloneczko i cieplutko widze wlasnie moje okna jakie sa czyste pod tym sloncem :P piszcie laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobię myślę że trochę głupio jest mówić że jest sięe w ciąży komuś kto się stara i nie może. Mam kolezankę, która razem ze mną zaczęła się starać i nic z tego nie wychodzi a jej siostra wpadła raz nie używając prezerwatywy:( Troche było jej przykro... Jak ja dowiedziałabym się że ktoś z mojego otoczenia jest w ciąży to nie umiałabym sie cieszyć. nie wytrzymałaabym tego psychicznie:/ A jak chcieli by mniee wziąć naa chrzestną to dopiero wyszłabym z siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiula! To ja chyba też wezmę się za okna, chocciaż mam do nich wstręt bo mi mama kazała kiedyś 3razy te same myćc bo zacieki widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci ja ostatnio sie dowiedzialam ze 3 znajome sa w ciazy jak sie o jednej dowiedzialam to az sie poryczałam tak mnie wzieło sama byłam swoja reakcja zdziwiona.Przeciez ja sie dopiero staram drugi cykl wiec nie powinnam sie cudów spodziewac a jednak ruszyło mnie to.Mojego męża bratowa tez sie sie ponad 2 lata staraja wszystko jest ok a nie moga miec ale za bardzo w tym kierunku narazie nic nie robia bo mi rok temu mowiła ze bedzie jechaala gdzies tam a jak sie pytalam w Boze Narodzenie to mowiła ze nie byli dalej sie nic nie pytałam.Jezeli ja bym była teraz w ciąży i ona by sie dowiedziała to żal by mi było jak cholera. Ostanio jak byłam w mojej rodzinnej miejscowosci byliśmy w supermarkecie 2 znajome spotkalismy juz z dzieciaczkami i sie pytaja kiedy my bedziemy miec i wiecie co?? tak mi jest wtedy przykro bo nie wiem juz co odpowiadac wiem że jestem nienormalna bo cały czas sobie tłumacze że to dopero drugi cykl!!! a mi jest jednak przykro brak słów.Laski co odstawiaja tabletki to mysla ze zaraz sa w ciazy a jak im sie 2 razy nie uda to juz tragedia sa bezplodne itd jest to dziecinne i prostackie i ja sobie z tego zdaje sprawe. Superburek ja czuje że u Ciebie w końcu będzie to i chyba sie posikam ze szcześcia jak sie uda:)))))))))))) Wogole zawsze sie bardzo ciesze jak każda zachodz w ciąże i mam nadzieje że gucci superburek i panna zuzanna nam nie długo o tym napisza;) i potem nastepna seria w przyszłym tygodniu Boże ale napisałam:P pisane mi sie właczyło nie smiejcie sie ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×