Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

to pobierz sie dla nazwiska i zeby moc powiedziec moj maz!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez po tygodniu wiedzialam,ze to TEN :) nie mialam i nadal nie mam zadnych watpliwosci :) my jeszcze przed zareczynami mielismy "zaklepana" sale weselna i Kosiol,dopiero potem pojawil sie pierscionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami to myślę sobie że ślub weźniemy dopiero jak będziemy mieli dzidziusia bo B. nie chce adoptować dziecka a jak nie będziemy mieli swoich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie wiem jak to jest z ta temp.pod pacha...juz sama nic nie wiem...doła mam...ale nie bede was dołowac bo nie usniecie...prosze was tylko o modlitwe w intencji zdrowia dla dzieci nienarodzonych...nie chodzi o mnie...nie martwcie sie.. .juz sama nie wiem co było na tym usg pewnie lekarz dobrze mi mowił a ja zle zapamietalam..widział ze jest po jajeczkowaniu i w prawym jajniku jest jakies cos moze pecherzyk moze co innego i on nie był w stanie stwierdzic czy zaszłam czy nie...ale to sie czuje...ja mimo ze lekarz mowił ze raczej nie..krew beta ze nie...testy ze nie...a ja w sercu czułam choc nie wierzyłam...zrezygnowałam z sauny ..masazu ultradzwiekami itp?...zycze wam tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci co Ty gadasz! jestem mloda i masz czas na slub i dzieci :) ktore z pewnoscia miec bedziesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwisko pospolite- Nowak do tego mi się nie śpieszy, swoje mam lepsze:P Ja też szybko zorientowałam się że to ten jedyny, po 4miesiacach wyjechaliśmy razem do Angli... a od 3lat w Gdańsku mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ale sie wstrzeliłam w temat...opusciłam cała strone w czytaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ale sie wstrzeliłam w temat.pominełam cała strone..a wy w tematy slubne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie poszły sobie... Dobranoc Kochane Staraczki i Zaciążone, dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Witajcie! Jaki milły temat się rozwinął :) śluby :):) My hajtneliśmy się po 3 i pół roku,ze względu na młody wiek-nie mieliśmy warunków,oboje byliśmy w szkole średniej,potem studia.które trwają do dziś.I tak się wszyscy zdziwili,że wszystko zorganizowaliśmy sami i ze swojej kasy :) Ale jak najbardziej potwierdzam-po ślubie jest lepiej :) my co prawda nie mieszkaliśmy przed ślubem razem,więc może jak się mieszka razem,to tak jak małżeństwo,ale to była nasza świadoma decyzja :) Fajnie Wam,że mogliście się tak szybko pobrać :) Orianna,Superburek,Loonah,Satyna,Gucci-podziwiam za wiedzę z zakresu płodności i ciąży :) ja się podpisuję pod Basiulą-nie wiem za dużo i jest mi nawet z tym dobrze :D. Basiula, współczuję i mam nadzieję,że szybko się z tego wytaraskasz! Jablko,mnie zgaga dopadła!W życiu zgagi nie miałam i teraz jadę na reni :P Dziewczyny, kupiliśmy dziś z mężem gadżet dla maleństwa :) pierwszy zakup pod dziecko :) kupiliśmy taką szafkę do łazienki, na górze jest wanienka, którą się przykrywa przewijakiem i są dodatkowo dwie p ołki. Doszliśmy do wniosku,że nie za dużo zajmuje miejsca i jest funkcjonalne,bo można tam trzymać rzeczy maleństwa :) wiem,że mamy kupę czasu i nie chciałam za bardzo już kupować,ale wypatrzyliśmy to w sklepie,gdzie towar sprowadzają z Anglii i mogło by tego później nie być :) Idę już spać powoli-dziś też zasiedzieliśmy się u przyjaciół i późno wróciliśmy :) Pozdrawiam i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:* juz jestem na kawce:) nnie mogłam w nocy spać co chwile sie budziłam nadal boli mnie podbrzusze i zrobiłam sobie wczoraj parówe z rumianku tak sie przy tym śmiałam a ze mna mój mąż po jednym razie poprawy nie widze nadal mnie swędzi jak cholera. Jeżeli chodzi o zaręczyny to 3 lata bylismy ze sobą a 2 lata zbieraliśmy na ślub wymarzony udało się ale rok przed slubem mieszkałam u tesciowej bardzo dobra kobieta idzie z nią pogadać na różne tematy jest otwarta lubie ją ale nie nadaje się do wspólnego mieszzkania nie bede sie rozpisywać po ślubie zamieszkalismy razem jupi nie doporównania mamy w końcu sie gdzie pokłócic chodze sobie w gatkach po domu uwielbiam to:) no i sex jest piekny a nie mizianie się pod poduszką żeby nikt nie słyszał decyduje wszystko sama co i jak:) jest super po ślubie się zmienia na lepsze:) i mój mąż stał sie bardziej odpowiedzialny bo był rozpiszczonym mamisynkiem (tez nie bede sie rozpisywac) trochę cieżkiej pracy w to włożyłam i jest juz ok.mOj mąż oznajmił mi wczoraj że jak rano wstane to kafeteria bedzie juz zablokowana hahhah bo cały dzień siedze:P a ja mu mówie ze jest facetem i nie zrozumie o co chodzi:P. Przewijaki są piękne ja teraz siedze na allego i szukam prezentu dla mojego chrzesniaka 3 marca konczy 2 latka i nie mam pojęcia co kupić ponieważ tam jest straszna bieda wszystkiego brakuje jak jade do niego na odwiedziny to zawsze kupuje jakies jogurty owoce jak byl mlodszy kaszki sloiczki bo nawet nie maja tego od świeta żal dupe ściska bo to są nie odpowiedzialni ludzie (nie bede sie rozpisywac):P a na świeta wielkanocne przyjezdza moja chrzesniaczka ktorej nie widziałam od slubu (moi bracia wyemigrowali do warszawy i tam zostali) ale sie rozpisałam mam nadzieje że nie zanudziłam Was hehehe. Wstawajcie laski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek czytałam 3 razy twojego posta ale nie wiem za bardzo o co chodzi;/ jakie nie narodzone dzieci masz jakies wątpliwości bo juz sama nie wiem cos sie stało?? usg można na wiele sposobów odczytać ginek co u niego byłam ostatnio to zgadywał trzy razy co ze mna jest:P proponuje zmienić lekarza skoro nie jesteś jego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula co sie z toba dzieje laseczka?? superburek jak sie czujesz?? tescik juz kupiony??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja ledwo z wyra się zwlekłam a już na kafe:) Dziś znów miałam ten sam sen - 2 kreski na teście:) psychicznie się wykończe czekając do wtorku na @ a najlepiej jej nie przyjście. Chyba zakupie sobie ten super czuły test... No właśnie gdzie podziewa się Paula??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc guci ja tez tak mam wstaje robie sniadanko kawke i na kafe pranie wstawiłam hehe ostatnio sie taki leniuch zrobiłam że szok:P kup sobie ten test 10mlu wyjdzie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis 20dc i boli mnie coraz bardziej podbrzusze;/ nie wiem czy to od grzybicy czy czego innego to nie jest bol jak przed okresem ogolnie z moja przypadłościa juz lepiej ale boli mnie podbrzusze z dnia na dzien coraz mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się testów, szczególnie jednej kreski, te owulacyjne przypadły mi do gustu, zawsze są 2 kreski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakie sobjawy na okres?? ja sobie obiecałam że zrobie test jak nie przyjdzie @ tak nakrecona jak ostatnio nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
odpowiem na wszystkie wasze posty..a wiec jezeli chodzi o nienarodzone dzieci to mowilam wam wczesniej ze moja kuzynka ma 12 tdzien ciazy i u dziecka podejzewaja zespol downa...ma okolo 22 lata byla u mnie wczoraj..doszly jeszcze po kolejnym badaniu ze wady serca i cos jeszcze rownie powaznego...prosilam o modlitwe bo wiecie ze bez cudu se nie obejdzie.,... co do slubu...tu tez was zaskocze...moj maz jest odemnie starszy 19 lat...ale nie widac tegoo bardzo....poczatki byly trudne ale od 6 lat jest super..tzn.trudne ze wzgledu na ludzi a raczej smieszne..wiecie mialam 18 lat szczupla jak anorektyk i do tego twarz jak 15 latka...moj synek prowadzil mnie do oltarza..mial roczek nie moglam wziac slubu ze wzgledu na zaloby..zmarl moj tata potem w wypadku kuzyn wujek i jeszcze jeden kuzyn...ale..slub sie wkoncu udal.... a co do prezentu.. to widzisz poradzilabym ci kilka pomyslow ale jak sama mowisz nie maja lekko wiec raczej prezent typu bajka o twoim dziecku- sprawdz na allegro.. raczej nie spelni twoich oczekiwan.. no i najwazniejsze..uwielbiam was...i moje dziecko napewno jest zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 24dc mnie też boli podbrzusze a w nocy lewy jajnik strasznie kuł i piersi zaczęły boleć, w sumie to dziś czuję się tak jak na @ Jak pierwszy raz zaszłam w ciążę to czułam się jakby zaraz @ miała być, cały czas takie głupie wrażenie że zaczyna kapać- do łazienki a tam nic. I już tydzień przed terminem @ wiedziałam o co chodzi, test to tylko formalność była, a teraz? Cały czas jakieś głupie objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek bardzo mi przykro z powodu Twojej kuzynki i jej dzidziusia, musi być załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek a na jakies podstawie lekarze wykrywaja zespół downa?? moja sasiadka przyjaciółka rodziny zaszła w ciąże w wieku 45 lat miała od samego poczatku problemy z ciążą mięśniaki na macicy leżała pół ciąży w szpitalu jak urodziła od razu nie wiedziała że mały ma zespół downa lekarze po 2-3 dniach podejrzewali po wyglądzie ale musiała z nim jechac na badania jakies pametam do poznania i po miesiącu były wyniki i stwierdzili zespół downa moja dalsza kuzynka urodziła w wieku 24 lat chłopca od razu miał operacje na serce problemy straszne ale tez po jakims czasie okazało sie że ma zespół downa chociaz po nim az tak bardzo nie widac chociaż wyglda ze jest chory a co do synka mojej sasiadki co ma downa ma 3,5 roczku jest super dzieckiem uwielbiam jak sie we mnie wtula i nie chce puscic kocham go bardzo:) tym bardziej ze ciotke zawoziłam na porodowke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no napewno nie jest jej latwo...od 4 lat sie starala...wczoraj miala wizyte u innego specjalisty i potwierdzil obawy 1....za tydzien beda robic amniopunkcje czy cos takiego....to takie dolujace...ale mowie modlitwa czyni cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wykryli to na usg...najpierw lekarz powiedzial ze ma glowke trzy razy wiekasza niz inne dzieci w tym okresie potem chyba ze zdjec usg wynikaly jakies nieprawidlowosci..wczoraj dlugo ja badali....ale byla zalamana wiec nie wiem za duzo...ale widzialam to usg..mial juz raczki nosek usta...a dopiero ma 12-13 tydzien.. ja pamietam w 1 ciazy lekarz mierzyl kark jaka przeziernosc czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no ale los pokarze....nie ma co... zmienmy temat....opisalismy juz ciaze ,choroby, sluby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×