Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

lolitka teraz masz ta faze lutealna czy cholera wie jaka:P i zawsze jest podwyzszona temperatura ja w dniu okresu mialam 37.4 temp mierzona rano a wieczorem dostalam okres bedzie dorze poczekaj jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana u mnie jest skomplikowana sytuacja,bo mamy tez kiepskie parametry nasienia,wiec dzialamy na pelnym polu ;) ostatnio chodze tylko na jedno ze wzgledu na kase,ale wczesniej dostawalam tez leki na pekniecie pecherzyka,ale jak widac nie pomoglo :( naprawde zalecam Wam badanie nasienia,a u Ciebie droznosc jajowodow!to podstawa moim zdaniem do konkretnych dzialan !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek u mnie sytuacja wygląda tak: mam tylko 1 jajnik i 1 jajowód. Być może owulacja jest tylko co drugi miesiąc lub wcale. Ustaliłam z lekarzem że najpierw zbadamy czy jest owulacja, potem drożność jajowodu a potem nasienie. Chciaż mam nadzieję, że szybciej uda mi się zajść w ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie u mnie jest podobnie,prawy jajowod mam niedrozny,ale po ostatnim monitoringu wiem,ze owulacje mam tez po lewej,droznej stronie :) bedzie dobrze oriananana!zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburku czytałam, że czasem jest tak, że prawy jajowód wyłapuje jajeczko z lewego jajnika i na odwrót. szanse są więc duże, że uda Ci się zajść w ciążę. mam nadzieję, że mój jedyny który został jest drożny i też z tym jednym jajnikiem i jajowodem jakoś zajdę. dzisiaj muszę już zmykać ale postaram zajrzeć tu juto. trzymaj się cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babki ale wy duzo wiecie o pecherzykach, droznosci ja nie rozumiem ttego za bardzo!!! Orianna, Basiula, Burek,Loonah, BP ja wiem ze sie uda..musi sie udac.. ja zjadlam avokado, tak mnie jakos wzielo( to sie je na surowo w ogole?? ) nie dobrze mi oczywiscie... ja nie ogladam seriali bo nie mam tv, ale na kompie cos tam ogladam.. caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana>tez o tym przeczytalam,wiec na pewno nam sie uda :) jablko>avokado to moj ukochany owoc,jem go czasem jak jablko np.hehe uwielbiam strasznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam z drugi razw zzyciu..Orianna moge spytac czemu Ty masz 1 jajowod?? Burek a Ty??? przepraszam ze pytam mozecie nie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jablko czemu??? tak wyszlo na badaniu hsg,ze mam niedrozny jeden(prawy)jajowod,lekarz powiedzial,ze musialam przejsc w mlodosci zapalenie przydatkow,czego oczywiscie nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka, temperature mierz tylko rano, zaraz po przebudzeniu, bez wstawania z lozka i najlepiej w pochwie - nigdy pod pacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co porabiasz?? ja slucham na you tube stare przeboje, wpsomnienia michale jackson itd..:)))maz wroci 22 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam wozki na angielskim ebay'u :)to takie allegro bo pewnie jablko nie wiesz,ze ja w czerwcu do Polski zjechalam po paru latach zycia w Londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalam z ex,z ktorym bylam 8lat,rozstalismy sie,choc nadal jestesmy w dobrych stosunkach,potem poznalam meza przez internet,po 3miesiacach sie zareczylismy i tak poszlo dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z mezem po 3 miesiacach zareczyny i po roku od poznania slub znamy sie w sumie 2 i pol roku!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znow zaczeelam szperac na all za ciuszkami malutkimi a na miesiac mi przeszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna>przyjdzie na nas czas :) jablko>my znamy sie krocej,bo 2lata i 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Satynko ja nie brałam Costagnusa ale słyszałam że niektórym pomaga, innym nie. Z tego co wiem to stosuje się go przy podwyżzszonej prolaktynie. Ostatnio słyszałaam że olej z wiesiołka warto sobie zakupić, że śluz po nim lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ja tez tak samo troche sie zapedzilam 2 lata i pare miesiecy sie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko superburek podziwiam Was nie miałyście zadnych wAtpliwości??:) ani na chwile??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedzialam po tygodniu znajomosci ze TO TEN!!!! wczesniej bylam w zwiazku 3 lata ponad i nic!!! skonczylo sie bezsensu i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie szybko Wam poszło ze slubem:) My z B. jesteśmy 5 lat razem a jeszcze bez śllubu, nie z powodu wątpliwości tylko tak jakoś nie mozemy się zdecydować co jak i kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam watpliwosci! po pol roku znajomosci poszlismy do Kosciola zaklepac termin:))) moi rodzice widzieli go moze z 6 raz i oznajmilismy ze slub! szok!!! to sie czulo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci zdecydujcie sie po slubie jest lepiej!!! tysiac razy lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×