Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Z temperaturą nie chodziło mi o to czy to może być ciąża,czy nie, bo się nie znam na tym totalnie :) chodziło mi,że każdy może mieć inną :) Co do wizyty u gieni, to mam nadzieję,że mój mąż załatwi dziś wymianę paska klinowego, bo piszczy i prawie nic z niego nie zostało już,a muszę mieć samochód, by jechać do gieni no i do pracy-albo zawieść zwolnienie,albo już na etat :/ A jak mi strzeli ten pasek, to zostaje uziemniona-do pracy się jakoś dostanę autobusem,ale do gieni będę musiała albo nóżkami (jakieś6km) albo prosić którąś z przyjaciółek,a nie chcę im za bardzo zawracać pióra, bo mają dzieci i znalezienie kogoś w ostatniej chwili do nich graniczy z cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Starającaa - moje gratulacje :) Oriananana, masz rację, torbiel z jajnikiem miałam usuniętą przed urodzeniem Juleczki, a dokładniej mówiąc - tu pewnie wszystkie będziecie w szoku.... - w 16 tygodniu ciąży..., więc hormonów żadnych nie brałam po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Śledzę Wasze wpisy od jakiegoś czasu i dziś postanowiłam się przyłączyć. Gratuluję ty, którym się już udało i trzymam kciuki za starające się. /ja dziś zrobiłam test (23 dc) i wyszły mi 2 kreski. nie cieszę się jednak jeszcze, bo podobną sytuacje miałam w grudniu, tyle że 2 dni później pojawiło się normalne krwawienie. Także zobaczymy co będzie a tymczasem z przyjemnością do Was dołaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010.... zach.pom Gucci24.....................24..........20?.......02.03.2010.... po m. B.P.2300...................23..........10..........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........2...........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........4..........06.03.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.03.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.2010..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010................śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????........... małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaktualizowalam tabelkę, bo zmieniłyscie tydzień ciąży na cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonatura>zapraszamy do przylaczenia sie :) musisz byc silna i wierzyc,ze tym razem sie uda!!! powodzenia :) ps.piekne fotki i ciekawy blog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonatura witamy i gratulacje faktycznie szybko Ci test wykazał ja dzis tez mam 23 dc ale nie testuje bo czuje ze dostane okres a test robiłas jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masz rację Superburek... Przeszłam szczęśliwie tą operację, ale martwiłam się czy nie zagraża to życiu i zdrowiu mojego maleństwa... Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, nawet nie musiałam brać leków przeciwskurczowych po operacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj neonatura :) Wygląda na to, że w grudniu przeszłaś samoistne poronienie :( Trzymam kciuki, żeby teraz sie udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika wow pierwszy raz słysze o takiej operacji w ciąży:) musiało Cie to wiele kosztować nerwów najwazniejsze że wszystko skonczyło sie dobrze:) a Ty jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Basiullka :) Teraz czuję się dobrze :) Mdłości nie mam żadnych :) A wtedy (ponad 5 lat temu) też nie słyszałam o takich operacjach podczas ciąży, ale nie było innego wyjścia, ponieważ torbiel zaczął rosnąć razem z dzieckiem (wynik burzy hormonalnej, jedne torbiele zanikają, inne rosną niestety...) i trzeba było usunąć, a wraz z nią jajnik, bo był bardzo zniszczony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko braksłów;/ to fajnie że sie dobrze czujesz:) Zycze Ci żebys do końca ciąży tak dobrze sie czuła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek - dziękuję za komplement i słowa wsparcia :) basiula 3 - robiłam test KINDER test strumieniowy. Kreska wyszła szybciutko i wyraźna. Ale tak jak mówiłam zobaczymy, kupie dzis parę testów i sprawdzę w najbliżyszch dniach. marika30 - tak się zastanawiałam czy było to poronienie...czy może pomyła testu... pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej ..tak narzekalysmy ze przestoj na forum a tu az dwie zaciazyly... GRATULUJE WAM DZIEWCZYNY Z CALEGO SERCA no...a ja czuje ze to nie koniec TYCH CIAZ...WISZA W POWIETRZU...strasznie sie nudze nic mi sie nie chce...w dodatki moj ginekolog nie ma chwilowo maszyny do usg i nie pamietam kiedy kazal mi przyjsc wiec nie odliczam dni do 1 usg...BO NIE WIEM KIEDY TOBEDZIE... jezeli zaszlam 02.02.2010..tomam jutro pełny miesiac i zeroobjawow ciazy...zastanawiam sie tylko czy mozna spac na brzuchu? do kiedy? bo ja inaczej nie umiem...nawet jak klade sie na boku to i tak budze sie ze 1000 razy w nocy i zawsze na brzuchu....poradzcie mi ciezarne kiedyu mam pojsc na 1 usg...miesiaczkemialam 18 stycznia..zaszlam chyba 02.02... albo chociazserce uslyszec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
neonatura skoro wyszly ci dwie kreski zmierz temperature w pochwie...powinna w ciazy byc 37,7 okolo.. a ponadto w ciazy tez mozna miec miesiaczki nawet do 3 miesiecy.....moja siostra miala...a najlepiej zrob test beta..okresli tydzien ciazy wynik po 4 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neonatura gratuluję i życzę powodzenia! :) Będzie dobrze! Marika, też pierwszy raz słyszę o tym by przeprowadzać taką operację w ciąży! Niesamowite! Dobrze, że wszystko się udało. Myslę,że jak przeszłaś przez coś takiego, to z drugim dzieckiem,ciążą będzie już lekko :) Iza, z tego co wiem, to ciąże trzeba zarejestrować u lekarza do chyba 8tygodnia,by dostać becikowe, ale nie jestem pewna do końca czy to 8tydzien czy inny,więc warto się zorientować. Co do spania na brzuchu, to nie wiem jak to jest, wydaje się mi,że jeśli Ci dalej tak wygodnie,to nie ma przeszkód,z tego co wiem, to później jak brzusio jest już duży, to najlepiej na lewym boku, by jakiejś tętnicy nie uciskać czy czegoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no slyszalam z tym becikowym...z tego co wiem to zniesli to na dwa lata...bo moje papiery juz lekarz zalozyl ze ciaza i badania zlecil wyniki juz ma...ale chodzi mi o to kiedy wkoncu da mi te usg bo tylko slysze za szybko za szybko...nie mam jeszcze ksiazeczki boi sie...a serduszko? kidy mozna uslyszec..bo wiem ze bije w 21 dniu...ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, ja już miałam 2 x usg, drugie w 8 tygodniu i już widziałam jak tętno pulsuje, więc myślę, że i Ty niebawem już zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam usg w 6tyg i już widzieliśmy maleństwo i serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci a Ty jak tam, jutro testujesz??:) już nie mogę się doczekać dobrej wiadomosci, trzymam mocno kciuki za Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednak nie testuje poczekam do @ chyba ze wczesniej bede miala jakies objawy to zrobie ale dam se spokoj narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w horoskopie na luty ten moj mial ze albo dzieci albo bezplodnosc wiec chyba to drugie jest bo cos zaciazyc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna daj sobie luz z horoskopami ja w styczniowym miałam awans a straciłam robote:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na ten miesiac nowy m.in. to w horoskopie wiec zobaczymy "możliwość ciąży lub przyjście na świat zdrowego potomka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma:) ja troche spalam i wstalam strasznym bolem glowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna ja tez juz jestem:) byłam pobiegac wieje jak nic chyba sobie uszy przewiałam po mam zatkane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Poniedziałek zleciał mi szybko :), zaraz po pracy sie chwile przespałam. Dzis okropna pogoda u nas, najpierw padało tak że swiata nie było widac, potem wichura taka się zrobiła że jak wracałam z pracy to pełno gałęzi połamanych było. Chwile przestało i teraz znów pada i wieje, okropna pogoda. Myślałam że marzec bedzie juz czuc wiosne cieplutko itp, a tu predzej jesienia pachnie dziś :(. Dziś 26 dzień cyklu poczekam do czwartku i bede testowac, to bedzie 29 dc. myslicie ze test bedzie juz wiarygodny wrazie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×