Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

I jak wtedy bylam w ciazy to raz jak kolezanki chlopak przyszedl po nia do pracy i do mnie: "wygladasz jakbys w ciazy byla, u mnie w pracy jedna tak wygladala i okazalo sie ze jest" a nikt nie wiedzial ze jestem!!!! A wygladam jak nieszczescie, podpuchniete oczy, bledny wzrok, takie zamulone oczy i problemy z pamiecia i koncentracja, dzis w pracy krecilam sie w te i spowrotem bo jednej rzeczy nie skonczylam a juz druga robilam. Mowie Wam to widac!!! Ciezarna z mojej pracy identycznie wygladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też uciekam...bo co sama będę siedzieć... Przez cały dzień próbowałam się dodzwonić do mojej gin...bezskutecznie...a we środę muszę iśc...i nie wiem...jutro też ją pomolestuję telefonicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialallaaallaa
Z góry współczuję rozstępów, obwisłych cycków, rozklapiałej broszki i zdradzającego męża, sorki ale dla niego to już nigdy nie będzie to, znam to z opowieści moich kolegów z pracy, to jest masakra jakaś co oni wyprawiają, jak mówią już nigdy po porodzie nie ma tego ognia, bo to już jest matka, a nie wyuzdana lalunia, powiadam wam przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ty moja Gucci...jesteś jesteś!!! Pisz z samego rana!!!! CZEKAM!!! I chyba nie zasnę przez Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak beda dobre wiesci to pewnie o 7 bo mi sie zwykle siku chce o tej porze a jak dalej 1 krecha to o 9 bede jak B. do pracy pojdzie. Ale sie ekscytuje, chyba za bardzo, wykopiecie mnie z forum jak sie nie ogarne i bede Wam non stop pisala o swoich objawach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci i po to jest to forum!!! Nikogo nie wykopiemy, w przyszłym miesiącu ja Was tak będę bombardować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i mam prawo ale nie ktorym moze byc przykro a ja wiem ze nie jest lekko starac sie... moj b. jest informatykiem wiec caly dzien przy kompie siedzi to i ja mam spokoj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci przykro...w życiu już tak jest...czasem trzeba sięgnąć dna, tylko po to żeby się od niego odbić...ja tak mam co miesiąc...za każdym razem wstaję i walczę dalej:) Ciesz się, ekscytuj, przeżywaj, opowiadaj...:) Po to tu jesteśmy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie mi bo nie bardzo się w tym orientuję a więc tak : przed owu moja temp to 36,3 od owu 36,9 jednak od owu mineło dopiero 7dni a moja temp spadła dziś do 36.7 gdzieś cztałam że nieznaczny spadek temp może oznaczać że ciąży brak i zbliża się @ ale nie mineło jeszcze 14 dni i dziś @ też nie dostałam jestem starająca się czy pomimo tego spadku temp jest szansa że ciąża może i tak być czy nie łudzić się i czekać na następny cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, gdzies kiedys przeczytalam ze taki spadek temp w trakcie fazy lutealnej moze oznaczac implantacje:) nie trac nadziei:) mierz dalej temp, a jak przez ok 18 dni bedzie podwyzszona mozesz byc niemal pewna ze jestes w ciazy, choc pewnie i tak wczesniej, w dniu spodziewanej @ zrobisz test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to racja ze zwykle temp przed @ powinna spasc, u mnie raz nawet o 0,5 stopnia w porownaniu z dniem wczesniejszym... Faza lutealna jest stala u kazdej kobiety, prawidlowa wynosi miedzy 10 a 16 dni, krotsza moze sugerowac niedomoge cialka zoltego... Ale jesli do tej pory ta faza byla u Ciebie stala to niemozliwe zeby nagle skrocila sie o polowe... Oczywiscie jesli mierzysz temp to zapewne wiesz tez ze roznorakie zaklocenia wplywaja na jej poziom, tej opcji rowniez nie mozna wyeliminowac... Ale przychylajmy sie raczej do tej bardziej optymistycznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonach bardzi Ci dziękuje ta pierwsza wersja bardziej mi odpowiada :) bo już ponad dwa lata się staramy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja juz na kawce kupe spraw mam dzis do zalatwienia:P gucci i jak?????????? kobieto stresujesz mnie od rana:P Paula laseczka jestes?? zapraszam na kawke:) i mam nadieje dobre wiadomosci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam rano temperature 37 rowne wiec mi spadł od wczoraj wiem że żle robie bo drugi cykl mierze w pierwszym po owulacji zaczełam a teraz od niedzieli bo miałam grzyba w tamtym miesiacu miałam mega wysokaa teraz cały czas sie obniza miesiac temu 1 cyklo i odstawienia tabletek teraz grzybica wiec u mniepomiary chyba nie sammiarodajne po okresie zaczne mierzyc juz regulanie i zobacze jak to wszystko wyglada z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ja błędy robie ale to ze stresu sorki:) gucci gdzie jestes???!!! superburek kochana jak tam ta wstretna cholera?? przyzła do konca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sialallaaallaa mało wiesz o dietach ćwiczeniach i pielegnacji ciała więc sie nie wypowiadaj nawet kobieta ktora przytyje 40 kg w ciąży może wrócic do figury z przed ciąży w doskonałym stanie więc zmień topik dziewczyno i dokształć się troche a potem sie wypowiadaj jeżeli masz problemy z nadwaga chetnie pomoge:) co za wstrętna baba grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyuzdana lala hahahahaha siedze i sikam w gatki:P gucci czemu cie nie ma chcesz zebym zawału serca dostała??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dobrych wiadomosci nie bedzie, testu nawet nie robilam bo od 5 rano brzuch mnie napieps** na @ i czuje za zaraz kor** zawita. Dzis nie ma zadnych objawow na nie przyjscie, cisnienie z piersi mi zeszlo i odrazu mi lzej. Chyba zamiast w testy powinnam zaiwestowac w dobrego psychologa bo to co moja glowa robi z moim cialem jest niepojete..... I tak sobie od 5 leze i sobie mysle ze jaa juz nie chce dziecka i na nic nie czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za cholera jedna!!!! kuzwa brak słów:( Przykro mi gucci:( nie da sie o tym nie myslec wiem o tym:( ale jest nastepny cykl nastepna nadzieja i nastepne bardzo przyjemne staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci a moze zrób ten test mnie tez dzis brzuch napierdala strasznie jak by za moment miała przyjsc @ a ma przyjsc za 5-6dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugo nie musialam czekac, wstaje z lozka a tu ciurkiem leci. Zjem sobie ostatnia czekolade i zaczynam wiosenna diete, mam 5kg do zrzucenia. Basiu mam nadzieje ze chociaz Tobie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........2...........07. 03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........4..........06 .03.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ...... małopolskieNICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........20?.......02.03. 2010.... po m. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........2...........07. 03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........4..........06 .03.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ...... małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo naamieszalam NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........2...........07. 03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........4..........06 .03.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ja dostane okres czuje to i mój mąż o tym mi powiedział po kochaniu on to wie czuje i smakuje:P nie wiedząc jaki mam dzień cyklu bo mu nie mówie on uważa e dziecko to dar Bozy będzie dzidzia to będzie że ja wariowałam jego to wkurzało i prosił mnie żebym po prostu nie gadała o tym bo nasze rozmowy opierały sie na tym ciągle miał racje:) w niedziele po kochaniu powiedział mi zoncia przykro mi ale dostaniesz okres było mi przykro ale bez przesady mój mężus jest cudowny pocieszył mnie i sie nie może doczekać staranek:) Na przykładzie pauli BP superburka wiem że to nie jest takie proste trzeba czasami długą męke przejsc zanim sie uda to dało mi inaczej myslec na temat ciąży przemysl to też a inaczej będziesz myslała zobaczysz:) a nie długo my tez zostaniemy mamami :) wszystkie:) pozytywne nastawienie i nie rozczulac się nad soba zobaczysz zdziała cuda:))))))))))) miłego dnia laseczki dzisiaj mam urwanie głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci bardzo Cie przepraszam nie wiedziałam że sie 22 cykle starasz:( przepraszam głupio mi;/ myślałam że 4 wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×