Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ktoras mowila mi ze mam sie zglosic jesli chodzi o diete nie wiem czy ty paula??:) bo zglaszam sie najwiecej chodzi mi o brzuch bo zrobil mi sie duzy:) dzisiaj sie wazylam i przytylam 3kg:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styna to chyba do Basiuli miałaś się zgłosić:) bo ja w życiu na diecie nie byłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy znaja moze panie lekarza poloznika mowiacego po rosyjsku? Spodziewamy sie dziecka, moja zona jest Rosjanka, dopiero przyjechalismy do Lodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migonski>ja osobiscie nie znam,ale warto zadzwonic do miejsca,gdzie chcecie chodzic na wizyty i zapytac w rejestracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Weekend juz prawie minął . nic nie odpoczełam :( mój misiek walnął sie już spac bo o 3 rano musi wstać :( mnie wyjątkowo brzuch przestał boleć bez nospy . jutro do pracy a tak mi sie nie chce bo to bedzie 2 najgorszy dzień, gdzie mnie zalewa i co chwila skurcze brzucha. nic mi sie nie chce :( czuje sie wypompowana psychicznie. wiem ze nowy cykl nowa nadzieja ale na chwile obecna mam dosc staran, wiem ze jak @ minie to mi przejdzie . pozdrawiam 3majcie sie dziewczyny ja ide sie kąpać i spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonatura ja mam wizyte na 11 marca ciągle boli mnie brzuch jak na @ i kłuje mnie w jajnikach do tego piersi... dotknąć sie nie moge :/ ale i tak ciesze się przeogromnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej..pomyslalam ze wpadne i sie przywitam...duzo czytania mialam dwa dni mnie nie bylo...czuje sie nie najlepiej...nawet nie mam ochoty na przesiadywanie na internecie...boli mnie brzuch..tak jakbym jadla wielkie ilosci i nie mogla sie zalatwic..kluje ciagnie boli...mysle ze to nic zwiazanego z ciazą..mam 7 tydzien...zla dieta pizza i te inne niezdrowe jedzenie..we wtorek mam usg..mam nadzieje ze dziecko sie pojawiw moim pustym pecherzyku...pozdrawiam was i jutro zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja dopiero z pracy wróciłam, dzień pełen wrażeń, złapaliśmy złodziejkę w sklepie.... A tak pozatym to nic ciekawego. Dziś 6dc a miałam jakieś plamienie, parę kropli. Wczoraj to samo a samą@ 3dni w sumie. Tak się zastanawiam czy to nie przez tą tabletkę co mi ją dali przy pobieraniu krwi na prl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek trzymam kciuki za Twój pęcherzyk;) czekam na wieści od Jablka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynkjuz na kawce jestem:) wczoraj byłam na urodzinkach mojego chrzesniaka było super:) Paula ja ostatnio tez super sluz a brzuch mnie cos nie kuł ale lekko bolał troche inaczej niz na owulacje.Jak tam staranka?? mam nadzieje ze zgwałaciłaś męża porządnie:D:D:D powodzenia dzis u lekarza:) satyna zaraz wyśle Ci mejla musisz mi na klkapytań odpowiedzieć zrzucanie 3 kg i utrzymanie tego to jest pestka nie jest zle zobaczysz raz dwa i bedziesz sexy:P:):) Co tam u Was?? przeziebienie mnie jakies bierze;/ jabluszko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basienka! dzis Ci nie potowarzysze z rana,bo musze jechac do rodzicow i juz sie szykuje! mam po drodze wstapic do sklepu zielarskiego po ziolka,mam nadzieje,ze wszystko dostane,bo jest tego troche ;) milego dnia i po popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej superburek pewnie ze dostaniesz pij pij wszystko:D wszystko ma znaczenie:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Odebrałam wyniki i : TSH w normie FT4 w normie prolaktyna 733 a norma jest 108,8-557,1 prolaktyna z obciążeniem 6601 czyli wzrosła 9 razy a powinna od 2 do 5:/ w środę idę do gieni, zobaczymy co ona na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobię buty na wiosnę, oczywiście na obcasie więc będę musiała kupić jeszcze jedne płaskie:P zmartwiły mnie trochę te wyniki ale podobno w ciągu kilku miesięcy fa się zbić tą głupią prl tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula to jest moj adres wierna-ania@tlen.pl Chce zrzucic tak 3 albo 4kg najwiecej chodzi mi o brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci jezeli Ci prolaktyna wzrosła to chyba w tym jest problem mam nadzieje ze gina cos Ci przepisze i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci wyglada na to,ze to prolaktyna jest problemem w Twoim przypadku! zbij ja i przestac sie stresowac,bo stres podwyzsza jej poziom!!! zycze powodzenia!!! ps.ziola sa obrzydliwe,ale czego sie nie robi dla bycia matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek witaj:) hehe a co pijesz za ziólka?? jakie one maja działanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
HEJ CZUJE SIE OKROPNIE...NIE MAM NAWET OCHOTY PISAC...SLABA JESTEM...MDLI MNIE...PAMIETAM JAK PROSILAM BOGA...DAJ DZIECKO ZNIOSE WSZYSTKO...PODDAJE SIE....PROSZE O NORMALNY DZIEN ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. mam doła. dziś mam taki zły dzień że jak nic bedzie mega kłótnia. najchetniej nie wstalabym z łóżka , w pracy było w miare dzis tylko okropnie sie dłuzyło. @ mnie dzis zalewa co chwila do kibla musialam latac bo tak sie ze mnie lało. jajnik lewy mnie bolał i brzuch az mi sie cieplo robiło :( i na domiar zlego dowiedzialam sie ze 2 znajome sa w ciazy. Poprostu mnie ta wiadomosc dobiła. wszedzie ciąze tylko ja taka wybrakowana ze nawet zajsc w ciaze nie umiem. Kurde sie popłakałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek co sie stało?? byłaś na usg?? napisz!!! dziewczyny jak cos piszecie to prosze napiszcie konkretnie o co chodzi bo ja sie potem martwie i rozmyslam:(taka juz jestem że sie wszystkim przejmuje. BP ja tez mam dzis paskudny dzien pokłóciłam sie z mężem przedchwila wrzaski krzyki mnie tez BP zalewa;/ wkurzajace to jest a tak wogole wszystkiego najjjjjjjj kobietki spelnienia marzen:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa chmurka
Dziewczyny główka do góry kolo 4 miesiąca mdłości powinny przejść i źle samopoczucie minie. 2 trymestr będzie super, będzie się czuły wspaniale i miały śliczne okrąglutkie brzuszki! Dziewczyny ja mam dylemat. Dowiedziałam się ze być może w listopadzie będziemy mogli całą rodzinką pojechać do Paryża. I teraz już nie wiem co z tą ciążą. Bardzo chcę tego dziecka, ale taka możliwość nie trafia się co dzień, a z drugiej strony to jeszcze ponad pól roku i nie wiem czy na 100% się uda. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×