Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

a pozniej jeszcze mnie poinformowal,ze cipka mozna robic kupke,a chlopaki maja kabelki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
witam was wszystkie ...gratuluje nowym mamusia!!! wlasnie odtransportowalam synka do przedszkola..i znow sie nudze...dzis wraca maz....czekam z utesknieniem...dalej zero objawow ciazy...no ale..nie ma co narzekac....za 11 dni mam usg..dni sie dluza...ogladam wlasnie serial hotel 52...niezla scena...chlopak biega nago z szampanem w reku...kto ogladal ten wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! gratuluje dzisiejszych dwoch kresek... tez bym juz chciala:) ja dzisiaj musialam wstac o wpol 6 wiec obudzilam sie ale wstac mi sie nie chcialo bo ciemno jeszcze bylo wiec dalej bym se chciala pospac:) polezalam se 15 minut no i wstaje a tu w glowie tak mi sie kreci ze isc nie moglam prawie i ledwo swiatlo zapalilam masakra myslalam ze padne zaraz i odrazu goraco mi sie zrobilo no i wymiotowac zachcialo wiec lece do toalety najszybciej jak sie da z tymi zawrotami glowy i stoje nad kibelkiem:) bo mnie caly czas meczy i raz jak mnie wzielo na wymioty to... no ale nic nie poszlo bo wszystko dochodzilo do gardla i dalej nic masakra bylo ma tak slabo ze okno otworzylam w kuchni chociaz zimno jak nie wiem dzisiaj i nadal mi sie troche w glowie miesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna ja miałam tak we wtorek jak jechałam samochodem jak by choroba lokomocyjna czułam że puszcze pawia ale potem przeszło może tak reagujesz na pogode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem ale tak jeszcze nigdy nie mialam zeby na zmiane pogody wogole malo kiedy mi sie chce wymiotowac i mam takie zawroty chyba ze przesadze z alkoholem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co u mnie tez pierwszy raz w zyciu takie cos sie stało wirował mi świat jak jechałam myślałam że stane i załatwie problem w polu:P ale jakos dojechałam ale nie kojarze tego z ciążą tak czasami jest a jak staramy sie o dziecko to wszystko przypisujemy ciąży hehehe takie my kobietki juz jestesmy:) pisałaś że jesteś juz po owulacji więć może rewolucja u Ciebie się dzieje ale poczekaj cierpliwie do dnia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny:) utwierdzilyscie mnie w przekonaniu ze dobrze zrobilam:) Naszym nowym potwierdzonym mamusiom z calego serducha gratuluje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pocieszenia :(
od 5dni spoznia mi sie okres, co zdarza mi sie pierwszy raz, a ze staramy sie z mezem o dziecko, to myslalam, ze moze to to. 2dni temu kupilam test ciazowy, ale wykazal on iz w ciazy nie jestem :( a okresu dalej nie mam. Od tygodnia czuje sie tak, jakbym okres miala dostac, ale nic. Wczoraj bylo mi troche niedobrze, ale to chyba od czekolady/jak jem za duzo cukru, to jest mi niedobrze/. Jest mi smutno. Az odechcialo mi sie kolejnych staran. Teraz zaczynam sie martwic czemu okresu nie mam, chora nie bylam, stresu nie mialam, to czemu sie spoznia... ech naprawde smutno mi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betyliada
martazzz serdecznie Ci gratuluje, i wszystkim. które w ostatnim czasie zobaczyły upragnione 2 kreski na teście. Mam nadzieję, że kiedyś też doznam tego uczucia :) pozdrowienia dla wszystkich staraczek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam pocieszenia - nie kazdej z nas test wyjdzie w terminie spodziewanej @, odczekaj sobie tydzien od terminu i powtorz test... Jak dalej nic nie wyjdzie i @ nie bedzie to do gina - niech Ci zrobi usg i zwroci uwage na jajniki i czy macica i szyjka nie sa rozpulchnione... Pierwsze pozwoli wykluczyc torbiel a drugie moze dac przypuszczenie ciazy... Jedna kolezanka z innego forum @ dostala w czterdziestym ktoryms dc a tak dlugo na nia czekala wlasnie przez torbiel - pozniej wchlonela sie sama w trakcie @... Teraz druga jest w 50dc i dalej nic, chyba juz 3 testy negatywne ale dalej czekamy... Nie denerwuj sie, tylko Wyluzuj, moze wlasnie przez stres nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam pocieszenia - loonah ma racje jezeli za tydzien nie dostaniesz okresu a test bedzie negatywny wybierz sie do gina to moze byc torbiel a testy wychodzą różnie nasza koleżanka z forum też jak robiła test to po kilku dniach po spoznionej @ wyszedl jej pozytywny więc opcji jest kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonatura gratuluje Ci ciesze się ze tez Ci się udało, jak dzisiaj sa grube krechy to napewno dzidzia bedzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:( kuzwa jakies zle przeczucie mam to jest nie podobne żeby do nas nie zajżała;/ nawet jak cos ma z netem to napewno w szkole by weszła i napisała psia mac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja własnie wróciłam z pracy :) . obiad szybko odgrzać i lece do fryzjera bo potem jedziemy z teściową na zakupy :( nie bedzie miło ale cóż trzeba przeżyć jakoś :) @ jeszcze nie przyszła ale czuje ze to kwestia paru godzin bo mnie w pracy tak bzuch bolał że musiałam nospe brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP na pewno juz nie przyjdzie ta wredna@:) a mnie śluz biały zalewe masakra czuje sie jakbym okres miala bo tak czuje jak leci:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane pytaja o mnie Kochane dziewczyny Moje przeczucie macie dobre jest kiepsko, bardzo kiepsko... jakos sie trzymam, dam znac pod koniec przyszlego tygodnia , jak bede w stanie wstac z lozka i usiasc do kompa.. zycie to nie bajka..... daje rade dzieki kolezankom z roboty, mezowi... dzieki ze pytacie o mnie pa... wroce na bank bo mysle o was...wroce na pewno...jak sie uporam... pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuzwa !!! serce mi bije jak oszalałe! Jablko trzymaj sie bedzie dobrze:* myslimy o Tobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika dzięki za słowa otuchy... może u mnie też będzie dobrze... choć czasem mam takie chwile, że nie wierzę że się uda :-( ale to pewnie jak każda z Was... jabłko trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko...aż boję zapytać...całym sercem jestem z Tobą...Wszystkie tu o Tobie myślimy... Trzymaj się ciepło...mocno ściskam i przytulam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Basiula powialo:( Jabluszko, nasz skarbie, trzymaj sie i wracaj do nas szybko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pocieszenia
moze wejde w zly moment; jablko zycze ci duzo wytrwalosci, zdrowia i szczescia, najwazniejsze,z e nie jestes sama i masz wokol siebie tylu ludzi dziewczyny pisalam wczesniej, z enie mam okreseu, ze zrobilam test i wyszedl negatywnie.... dzisiaj nie wytrzymalam i kupilam znowu test... i wyszedl pozytywny! Tzn kreska, jest slaba, ale widac ja! Nie rzuca mi sie na oczy! Nie wiem czy sie zaczac cieszyc czy moze tester robi sobie ze mnie zarty. Mam nadzieje, ze ta kreska jest ta kreska. W niedziele lub poniedzialek bede robila raz jeszcze i mam nadzieje, ze wyjdzie juz grubasna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak poczekasz do terminu @ lub dzien dluzej... A najbardziej pewne bedzie betaHCG z krwi... Zycze zeby to byl bobas:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pocieszenia
ale ja juz jestem 5dni po okresie... okres mialam dostac 28lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu, mialo byc tydzien po terminie albo dzien dluzej... Juz nie mysle dzisiaj za madrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×