Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Bp trzymam za ćiebie kciukasy...no w końcu któraś musi zajść bo coś za słaby przyrost ostatnio mamy:P idę do łóżeczka łeb mi dziś pęka...już drugi dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się dziewczyny! Paula ma rację, któraś musi zajść, bo na razie cisza. Miejmy nadzieję,że cisza przed burzą,ale ciążową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maramaj
Hej dziewczyny :) Siedzę już od dłuższego czasu i obserwuje wasze wypowiedzi :) no i w końcu zdecydowałam że napisze. Życzę wam wszystkim owocnego miesiąca a ja jestem po owu i 16 marca albo testuje albo przyjdzie @ ;/ Jest to mój pierwszy cykl starań wiec nie jestem przekonana że coś z tego wyjdzie ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liecncjat2010
Witam serdecznie wszystkie Mamusie !!! Przepraszam już na wstępie ze przerywam topik ale bardzo proszę Was o pomoc w wypełnieniu ankiety. Potrzebna mi ona jest do pracy licencjackiej. Jeżeli mogłybyście na maila: liecencjat2011@o2.pl (bo już bardziej nie chce Wam zaśmiecać topiku) wysłać mi odpowiedzi będę bardzo wdzięczna. Swoja droga mam nadzieje ze już niedługo będę mogła dołączyć do zaszczytnego grona mamuś tak bardzo bym chciała.. może właśnie po obronie 🌻 Pozdrawiam wszystkie mamy i maluchy !!! i z góry bardzo dziękuje za pomoc! METRYCZKA: 1.Płeć a) Kobieta b) Mężczyzna 2.Wiek a) 15 20 lat b) 21 30 lat c) 31 40 lat d) 41 50 lat e) 51 60 lat f) pow. 60 lat 3. Z jakiej miejscowości Pan(i) pochodzi (ilość mieszkańców) . a) Do 10 tys. b) 11 - 30 tys. c) 31 60 tys. d) 61 100 tys. e) pow. 100 tys. ANKIETA: 4 Czy czuje się Pan(i) bezpiecznie w swojej miejscowości ? a) Tak b) Raczej tak c) Raczej nie d) Nie e) Nie mam zdania 5Kto Pani(a) zdaniem odpowiada za stan bezpieczeństwa w miejscowości zamieszkania. a) Policja b) Straż Miejska c) Straż Pożarna d) Radni e) Urząd Miasta f) Prokuratura g )Mieszkańcy h) inne (jakie?) 6. Czy zna Pan(i) programy profilaktyczne i inicjatywy, które podejmowane są przez miejscową Policję lub inne organy w celu podniesienia bezpieczeństwa obywateli? a)Tak b)Raczej tak c)Raczej nie d)Nie e)Nie mam zdaia 7 Jak Pan(i) ocenia służby odpowiadające za porządek i bezpieczeństwo w miejscowości zamieszkania? a)Bardzo dobrze b)Dobrze c)Raczej dobrze d)Źle e)Bardzo źle 8. Jakiego rodzaju przestępstwa obawia się Pan(i) najbardziej? a) dewastacja, wandalizm, niszczenie, utrata mienia b) oszustw c) pobicia d) pijackich awantur e)przestępstw na tle seksualnym f)przestępstw drogowych g)rozboju, napadu grup młodzieżowych h)wyzwisk; zaczepiania i) inne (jakie?) j) Niczego się nie boje 9. Co wg Pani(a) jest największym zagrożeniem w miejscowości zamieszkania ? a) Biegające psy bez smyczy i kagańca; b) Chuligani, wandale c)Grupy pijanej młodzieży d) Gwałty e) Pobicia f) Piraci drogowi g) Inne (jakie?) h) W mojej miejscowości nie ma zagrożeń 10 Co Pani(a) zdaniem poprawi bezpieczeństwo w miejscowości zamieszkania ? a) Wzmocnienie patroli (policja, straż miejska) b) Kary dla właścicieli psów za nieprzestrzeganie przepisów c) Kamery w mieście d) Szybszy przyjazd policji e) Ograniczenie spożywania alkoholu f) Progi zwalniające prędkość g) Większa empatia mieszkańców h) Inne (jakie) i) Nic nie poprawi bezpieczeństwa j) Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej:) Ja niedawno wróciłam i nie poszłam spać tylko czytam:) Burku śniło mi się że włączam forum a tam napisane że jesteś w ciąży:) Bp trzymam kciuki:) ja nie poszalałam w zalewie, tylko majtki i skarpety kupiłam, Ja pracuję w sklepie więc szmat mam do oporu i zawsze po promocji;) Jabluszko gdzie się podziewasz Kobieto????????? Rano tu wrócę:) P.S. rano idę na prolaktynę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobrywieczor:) zaraz ide spac, ale jeszcze sobie chcialam do Was zagladnac i napisac ze w tym cyklu odstawiam piguly:) zostaly mi 4 ostatnie:) a starania i tak w maju - planowo, bo Bog jeden wie jakie bede miec po tym cykle... Zobaczymy jak to bedzie wygladac w realu... Zaprzyjaznie sie z termometrem, innego wyjscia nie widze... Buziole dla wszystkich:* Jablko kochana, odezwij sie w koncu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I SĄ DWIE KRECHY!!! :):):):):) ponad trzy lata temu miałam zaśniad, potem cykle bez owulacyjne a i tak się udało dziewczyny nie martwcie się wam też się uda, jestem przykładem na to że wszystko jest możliwe :) betyliada sprawdź sobie tarczyce, niedoczyność tarczycy jest często przyczyną takim nagłym zmianą humorków i przeszkadza w zajściu w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah zycze 2 kresek od razu a po anty jest to mozliwe:):) martazz serdeczne gratulacje jeszcze raz:) ja juz nie spie;p nie moge spac;p o 2 moze usnelam tak mnie brzuch na okres bolał;( lolitka mierzyłam temperature nie wiem po co bo tak mnie brzuch bolal ze myslalm ze zaraz @ przyjdzie miałam 37 stopni ale piłam wczoraj piwo no rozluznienie bo myslalam ze padne;/ a zadnej tabletki w domu juz nie miałam:P a po piwie to nie ma co mierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! basiula>witaj na kawce! gucci>to mile,ale jak widac na razie nie mozliwe! BP>pogadaj jak najszybciej z lekarzem o HSG,bo robi je sie tylko do 10dc! do mnie dzis przylatuja przyjaciele z UK z moimi 25testami ciazowymi i 25testami owulacyjnymi!!! sama sie smieje z tej ilosci...ale wiadomo jaki to smiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tyle piszecie że nie wyrabiam się z czytaniem :-) marika30 Twój przypadek daje mi nadzieję na to, że mi też kiedyś się uda :-) rozumiem, że w drugą ciążę też udało Ci się zajść bez większych problemów i brania leków? może uda mi się zajrzeć wieczorekm. miłego dnia Wam życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też dziś lub najpóźniej jutro powinnam mieć okres, zrobiłam właśnie test i druga krecha już gruuuba taka jak kontrolna :) Także Martazzz jesteśmy dokładnie na tym samym etapie :):) Trzymam kciuki za resztę dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja mam dzis urlop - byłam już rano na pobraniu krwi na FT4, wynik po 12-tej, więc zobaczymy :) Też piję kawkę, ale... bez kofeiny ;) Oriananana, odkładałam długo myśl o drugiej ciąży przez te moje wszystkie przejścia. Został jakiś uraz na psychice ;/ Ale w końcu wzięłam się za siebie i powiedziałam sobie, że nie mogę pozwolić na to, zeby Julka była jedynaczką i basta... Poza tym kończę w tym roku 33 lata, więc już czas... Zaszłam w ciążę w trzecim cyklu starań, nie brałam ani nie biorę innych leków niż na tarczycę, więc nie jst źle :) Najważniejsze jest, zeby wyniki tarczycy były w normie, wtedy jej praca jest wyrównana... Bo rzeczywiście to prawda, że nieleczona niedoczynność jest dużą przeszkodą w zajściu w ciążę... ja to w ogóle ekstremalny przypadek jestem, bo jeszcze poza chorą tarczycą, to jeden jajnik mam ;/ - także nie trać nadziei i Wy wszystkie staraczki bądźcie dobrej myśłi - skoro mi się udało to Wam też się uda! Bureczku - ja pod koniec stycznia zamówiłam z allegro 15 testów owulacyjnych i 3 ciążowe. Okazało się to dla mnie dobrą wróżbą, bo kupowałam je będąc już w ciąży, ale jeszcze nie wiedząc o tym. Niech i dla Ciebie będzie to dobra wróżba i sen Gucci sie spełni niebawem :) Jabłko taka szczęśliwa, że widziała dzidzię, że pewnie zapomniała o forum hehe Martazzz i Neonaturaa - gratuluję! To teraz pędźcie do ginekologa :) Czekam na następne brzuchy!!! I trzymam kciuki za Wasze starania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika dziekuje bardzo za mile slowa :) od rana mam kiepski humor,brak mi juz sil na walke i tak bardzo chcialabym przestac o tym myslec...jednak Twoj post,Twoje przejscia i podejscie podnosza na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neonatura gratulacje:) Martazz u mnie to okres:) za bardzo brzuch mnie bolał Superburek witam serdecznie i zycze udanej wizyty:) a te testy dobrze wróża:) Marika odpoczniesz sobie:) jablko!!! dostaniesz normalnie lanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejne brzuszki:) GRATULACJE serdeczne!!! Ja nadal czekam na wielki baby boom tych "starych" forumowiczek:) Bureczku Ty nawet mi się smutać nie waż!!! Ten cykl jest nasz już go zaklepałam i polizałam, żeby czasem ktoś nie ukradł:P Przede mna jeszcze dwa cykle a później przerwa, bomój M wyjeżdża na dłużej:( jakieś 2 m-ce Go nie będzie...więc jak tu działać jak reproduktor (:)) w rozjazdach? muszę się brać porządnie do pracy...póki co plamię sobie i mam nadzieję że do niedzieli przejdzie bo muszę mojego M zgwałcić...teraz mamy "wielki post" co by plemniory sił nabrały... Loonah odstawiasz tabsy...no nareszcie!!! Niech Twój organizm dojdzie trochę do siebie:) A kto wie może coś się wydarzy po drodze?:P Jabluszko!!!!!!!!!!!!!!!!Nie trzymaj nas tak długo w niepewności!!!!!!!!!!!!!PISZ NATYCHMIAST!!!!!!!!!!!! Już się porządnie zaczynam o Ciebie martwić..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula jaka ty jestes kochana:):) optymistka że hejjjj:)))))))) zaklepałam i oblizałam hahhahaha no nie moge ze smiechu:) no musi sie udac nabieraj sil i gwałć męża ;) ten cykl jest bureczka pauli BP i gucci:) no Wam to musi sie teraz udac:) oczywiscie wszystkim tego życzę ale Wy na 1 miejscu bo przeciez biedne na głowe dostaniecie:) ja Wam oddaje nawet moje 5 cykli wazne zeby Wam sie udało:) a ja będe Was wspierac:) ja i tak zajde w ciąże w najmniej oczekiwanym momencie jak bede pracowac itd..:P i wogole zapomne o staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula! niezla jestes hehehe ja mam dylemat dziewczyny!mama podpowiada mi by nie tracic cyklu i leciec na IUI,a ja w rozterce jestem,czy po bioenergoterapeutce nie sprobowac jeszcze naturalnie,a do IUI podejsc w kwietniu?!choc nie ukrywam szkoda mi cyklu,a do tego ta babka mowila,zeby 2 tygodnie po jej "czarach" nie robic zadnych badac,bo wyjda niewiarygodnie,a dni plodne bede jakis tydzien po wizycie wiec i IUI tak bedzie?! kurde juz sama nie wiem,jutro z nia o tym pogadam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku dylemat masz konkretny...sama nie wiem co bym zrobiła...faktycznie trochę szkoda cyklu, ale w takim układzie po co ta bioenergoterapeutka...musisz sobie zadać pytanie, czy jej wierzysz czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula>ona dziala przede wszystkim na zolnierzyki mojego M. :) sama ona powiedziala,ze mimo,ze mam niedrozny jeden jajowod nie ma przeszkod by zajsc naturalnie,problem jest z zolnierzykami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Wam dziewcyznki, te które zobaczyły dziś 2 kreseczki, ale szcześlciwe musiscie być:) Basiula u mnie dziś 36,8 czyli bez zmian, tak jak wczoraj, zobacze jak jutro, jak nie spadnie to moze skusze się zrobić test, a Tobie kiedy wypada termin@, kiedy miałaś owu? Mnie brzuch pobolewa tak lekko, lewy janik w sumie najbardziej czuje, bóle nasilają sie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek nie jestem na 100% pewna ale ja bym poczekała na twoim miejscu.Po pierwsze pierwszy zabieg moze sie nie udac tfu ftu i potem bedziesz sobie mowiła kurde mogłam poczekac i z ta znachorką jeszcze "popracowac" ja bym poczekała:) 2 cykle to nie duzo. Jak by co bedziesz wiedziała że zrobiłaś wszystko :))) te babki mają moc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka nie wiem kiedy miałam owulacje moge Ci napisać w jakich dniach cyklu miałam objawy ale typowego bolu owulacyjnego chyba nie miałam bo w 14 dc miałam juz grzybice wczesniej miałam bol brzuch bol cyckow sluz itd.. ale w jaki dokładny dzien miałam owu albo czy wogóle ja miałam to nie mam pojecia. Lolitka wczoraj to mnie tak brzuch bolal wieczorem i w nocy ze myslalam ze juz przylazi cholera walnełam sobie piwko na rozluznienie i od razu usnełam:P u mnie temperatura 37 ale piłam alkohol wiec nie miarodajne okres mam miec jutro ewentualnie w niedziele a ostatni miałam 6 lutego ok 24 w nocy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej wierze Basia,ale wiesz w moim wieku po tylu miesiacach staran kazdy cykl jest dlugi jak 100lat! kiedys Wam juz pisalam o podejrzeniu raka pluc i moich wizytach u bioenergoterapeutki,ktora mnie wyciagnela z niezlego g***,wiec ja wierze,naprawde wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Basieńką:) Uciekam kobitki, bo na 10 do pracy a ja mam jeszcze mokre włosy!!! Ale u nas biało się zrobiło!!! Czy ta zima nigdy się nie skończy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula miłej pracy:) w marcu jak w garncu:P wiec jak by jutro bylo 20 stopni nie zdziwi mnie to niech pogoda sie w koncu zdecyduje bo u mnie rano tak walił snieg ze brak słów;p Superburek trzymam kcuki za podjecie decyzji bedzie napewno dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek twoj ostatni post i ostatnie zdanie. Własnie sobie odpowiedziałaś na zadane pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane :* u mnie tez snieg pada,ja mam mnostwo roboty,bo gosci mam wieczorem :) a chalupa jak po wojnie hehe wczoraj mialam pod opieka swojego 3letniego siostrzenca i mowie mu "poczekaj chwilke,ja ide siusiu" a on na to "cipka?" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×