Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

satyna moze najlepiej bedzie jak wybierzesz sie do lekarza jesli cie te dolegliwosci niepokoja. hej dziewczyny. dzis jestem padnieta. w pracy ciezki dzien i od poludnia boli mnie głowa. taki upierdliwy ból :( nawet po tabletce nie przechodzi, dlatego zmykam spac. przespie go. mam nadzieje ze jutro wiecej napisze. 3majcie sie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci dziwne że cie nie zbadała, przecież miesiąc to dużo i wszystko mogło się wydarzyć...wiem że po bro jest duzo skutków ubocznych, moja siostra brała-masakra jakaś, więc ciesz się , że dostałaś coś innego:) Satynka Ty może faktycznie sie przejdź do lekarza, masz dziwne objawy...jaszcze piersi to rozumiem ale ten dół? hm.... basiula czyli masz gruczołową budowę piersi? Też sobie kiedyś usg robiłam bo bolały strasznie i mnóstwo guzków czułam. Wiesz że to dobrze? Wtedy lekarz mi powiedział, że taka budowa sprzyja karmieniu piersią:) i faktycznie...byłam jak dojna krowa przez 14 m-cy:P BP kładź się kładź:) ból głowy to masakra!!! Buziaki kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brac Dostinex, właśnie wyczytałam że prl ładnie po tym spada. Bp martwia mnie te Twoje doły:( To chyba jakieś przesilenie wiosenne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula chyba tak to sie nazywa ale na 100% nie jestem pewna mam u mamy te wyniki usg ale ja zawsze czuje duzo jakis guzkow a szczegolnie przed okresem co chwila jakis guzek heheheh a ten magik co ostatnio u niego bylam powiedzial ze w lewej piersi mam jakis guzek bo w prawej go nie ma i mam isc na usg no ale ja mam go w dupie:P ja zadnego guzka nie czuje ale za tydzien moj lekarz obczai to zobacyzmy ( u tego magika sie robi usg) napewno chcial mnie na kase naciągnąc a ja przed slubem robiłam usg jakos w czerwcu i wszystko ok ale uwierze dopiero jak mi moj lekarz powie ze cos nie tak i mam isc na usg a tak sie nie przejmuje. Cały czas mam ciche dni z M juz mnie to męczy;/ najgorsze jest to ze on wogole nie wie o co mi czasami chodzi;/ no ale ja jestem uparciuch i sie nie dam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achaaaa zapomniałam dopisac do poprzednigo postu moja mama ma nas trzech i nie karmiła wogóle piersią bo nie miała pokarmu wogole;/ więc może ja nadrobie heheh:) chciałabym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. do mnie także przyszła podła @. spóźniła sie wprawdzie parę dni, ale przyszła... jakoś ten miesiąc nie był dla nas szczęśliwy kobietki. Oby następny był lepszy i owocny. w piątek idę na badania hormonów. Mam sprawdzić testosteron, PRL, Lh i inne. do tego przeciwciała i ponownie tsh. Trzymajcie kciuki za wyniki bo trochę się ich obawiam. jak wyjdą kiepskie to czeka mnie dłuższa przerwa bo będę musiała podregulować tarczycę przed ponownymi staraniami i kolejne miesiące w plecy... Kto by pomyślał, że zajście w ciążę jest takie trudne? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczka ja juz na kawce jestem:) aga_ton przez antybityki napewno sie opozniła ta wstretna @:/ ale maasz racje luty był słabiutki nowe dwie kolezanki zaszły w ciąże ale weteranki topiku od samego początku nie no ale teraz paula SUperburek BP zajda w ciąże a my w kwietniu:) ewentualnie w maju:) albo wszystkie w kwietniu zajdziemy:) pobodka!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizujcie tabelke bo teraz nic nie wiadomo co i jak gdzie:) nawet nie wiadomo gdzie ta tabaelka sie podziala ehehehe teraz jeszcze satyna bedzie robiła test na dniach :)może dobrą passę zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........5..........03. 04.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie o proszę nasza tabelka a w niej bzdury kompletne:P lolitka idziemy leb w leb + nasze piekne tylozgiecie macicy ale nie ma co narzekac okres poszedl w pizdu:P temerature rano zmierzyłam 37.1 chyba cos wysoka lolitka nie?? napewno znowu z tych moich temeperatur nic nie wyjdzie:P jakis ewenement ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rano temp mialam 37,3 ale niestety masz tez cos zielonkowatego na wkladce i to nie jest śluz tylko jkaby woda normalnie nie wiem ale jak mi sie pojawi to jeszcze dzis to pojde do gieni ale moja jutro chyba nie przyjmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonego?? o matko to jest sluz na jakoms chorobe zakażna ale Ty masz rozne te sluzy więc moze nie i sie myle;/ ale idz do lekarza bo co to za wydzielina zielona?? ja mam tylko biała zawsze i czerwona jak mam okres wiec ci nie pomoge. Kiedys jeszcze w szkole pisałam jakis referat na temat chorob zakaznych przenoszących droga płuciowa i zielona wydzielina w jakiejs sie pojawiła jestes pewna ze to zielona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:) ale mialam dzisiaj zboczony sen:-D hihi:) kochalam sie z moim N a On byl tak dluuugi ze miescil sie we mnie tylko do polowy:) ale wrazenia:-D ;) jak sie rano obudzilismy to mu o malo o tym nie powiedzialam! Ale zdazylam sie powstrzymac:) Ale Wam juz musialam powiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahahhaha loonah zesikam sie w gacie:P loonah a Ty kiedy ostatnia tabletke bierzesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj basiulka i wsyztskie kobietki witajcie. Mmam ostatnio bardzo mało czasu by coś napisać, ale zaglądam codziennie i kibicuje i przeżywam to co dzieje się u każdej z osobna:) No tak basiula my idziemy łeb w łeb:) ciekawe jaki będzie ten miesiać. ja mierzę temp od wczoraj. wczoraj miałam 36,3 dziś 36,4, mierzę o 5 rano. coś to 37,1 wydaje mi się za wysokie po @, moze termometr szwankuje bo to chynba nie możliwe. kiedyś jak byłam przeziębiona to tez miałam taką temp podwyższoną. zmierz sobie innym termometrem. ponoć do dnia owu powinna być ok 36,6; 36,4 a dopiero w drugiej fazie wzrasta. sama nie wiem. A ty basiula jak planujesz działać w tym miesiacu, będziesz stosować testy owu? pewnie ok 15 dnia będzie owulacja, tak mi się wydaje. goroące pozdrowienia dla was wszystkich kochane. powiem wam ze ten cykl jakis taki stał sie dla mnie obojętny, nie wiem, póki co przynajmniej. będzie to będzie; nie to będziemy dalej próbować, moze to dlatego że cały czas coś się dzieje i nawet nie mam czasu za bardzo nad tym myśleć. teraz planujemy wczasy z mężusiem; gdzieś za granicą i też tak z drugiej strony myślę czy nie przełożyć tego starania naczas jak wrocimy; choć z drugiej strony szanse na zajscie u zdrowej pary w ciąże są ponoć tylko 40% w danym cyklu przy wspołżyciu w dniach płodnych. strasznie mało:( nigdy nie pomyślałam ze zajście w ciąże jest tak ciężkie, zawsze to wogóle myślałam że kobieta każdego dnia moze zajść w ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byl taki zielonkwaty kolor i to bylo zaraz po wstaniu z lozka rano a teraz juz nie ma tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki:) Ja już po kawce ale i tak zaglądam co się u Was dzieje:) Satyna ale dziwny kolor śluzu...na pewno zielony? A boli Cię brzuch? Loonah ty wariatko!!! Ale masz sny!!! Bueheheeeee...dobrze że zdąrzyłam kawkę wypić bo pewnie bym się zakrztusiła ze śmiechu:):):) To Ci gabaryty!!!! hehehehe!!!! lolitka A gdzie chcecie wyjechać? Pewnie jakieś ciepłe kraje:) Superowo...ja też chcę, ale nie w tym roku...totalny brak funduszy:( Te 40% tak mnie pocieszyło, że chyba przestanę wierzyć że teraz się uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka ja sobie mierze temperature dla siebie chce zobaczyc jak to wygląda u mnie testow owulacyjnych nie bede uzywac ja dopiero staram sie 3 cykl wiec ze spokojem ja chyba mam owulacje wtedy kiedy bym mogła leżeć na moich chlopie dzien i noc:P bo wtedy straszna ochota jest:P chce w tych temperaturach zobaczyc skok temp i wogoel mam taki fajny kalendarzyk jeszcze z poradni malzenskiej co musialam zrobic przed slubem ale wtedy sciagnelam wykres z internetu bo bralam tabletki. Ty juz od wczoraj mierzysz temp?? ja mialam wczoraj rano jeszcze plamienia wiec czekalam do dzisiaj wczoraj straszny bol jajnika mialam tam gdzie niby torbiela mam ale to 37.1 dzisiaj hmmm nie wiem mam temometr specjalnie do tego celu go kupiłam elektroniczny a moze mam inny kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cholery ale przecież w końcu musi się udać!!! Czuję że znajdę się wreszcie w tych 40% !!!!! Oby prędzej niż później!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula!!!!!!!!! normalnie Cie nie poznaje to sa literki procenty a to wszystko gowno warte!!!!! co maja te procenty i liczby do tego ze laski zachodzą w ciąże pierwzy raz niby nie w dni plodne i te co maja problemy i nie powinny byc w ciazy a sa!!! więc paula popraw mi sie!!! i juz sobie kup test ciążowy bo zaraz bedziesz test robic i wpisz sie do tabelki:):):):)a Ty juz w ciąży jestes:) mowie Ci dałas czadu więc nie ma innej opcji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa/czwartek muszę zrobić test...chyba na głowę dostanę do tego czasu...:):):) Czy wreszcie będę szczęśliwą zaciążoną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) będziesz a w jakim jestes dniu cyklu?? ale pamietaj kup sobie test 10mlu:) Paula a u Ciebie jakies załamanie??:( no bedziesz w ciazy musisz byc ja Ci kibicuje na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka Ty to jesteś Dusza-Człowiek...dla każdego ciepłe słowo, a jak trzeba to i potrząśniesz pożądnie co by głupie myśli odeszły...:) Dziękuję Basieńko...kochana jesteś:) A jak tam Twój Mąż? Nadal wojna? O co mu w ogóle chodzi? Nie wpisuję się do tabelki, okres powinnam dostać w piątek przyszły...ale z racji testowania wcześniejszego nie będe robić zamieszania w tabelce... Nie nie załamanie:) Po prostu tak trudno jest mi uwierzyć że mogę zajść w ciąże...po tylu nieudanych próbach człowiek tak się przyzwyczaja do starań jakby miały one trwać do końca życia:) Teraz mam 16dc, więc testować będę w 23 dc, aż nie chce mi się wierzyć że tak szybko coś może wyjść...chyba poczekam jeden dzień dłużej i zrobię w piątek rano...fakt że braknie mi już luteiny, bo w opakowaniu nie mam już na tych pełnych 10 dni, ale moja gin mówi że przez dwa dni nic mi się nie stanie. Jak wyjdzie pozytyw to kontynuacja luteiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz w przyszły piatek lollllllllllll:)))))))0 jak ten czas leci:) bedziesz w ciąży w sumie to ja Ci sie nie dziwie tyle cykli starań idzie sie załamac kompletnie tym bardziej ze z coreczka poszło szybko:) a powiedz mi paula bo ty jestes juz ekspertka jak jest sluz plodny to jest owulacja czy po tym sluzie plodnym?? kiedy lekarz mowi ci ze masz sie kochac/??? mnie znowu zalalo jakims sluzem taki jakim mialam przed okresem duzo go i bardziej wodnisty myslalam ze kontynuacje okresu mam a tu takie cos te moje obserwacje cyklu jakies dziwne moze moj organizm jeszcze po tabletka dochodzi do siebie i dlatego u mnie takie dziwne to wszystko juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o mojego M to długa historia sprzeczamy sie zawsze o to samo czasami jak cos powie to az zal dupe sciska niby nie swiadomie ale w złośći powie i zawsze tak jest;/ a tak jest miedzy nami cudownie tylko ja nie moge zniesc tych jego słów czasami to jest takie przykre gadalismy na ten temat milion razy ale zero poprawy ja mam sie pogodzic z tym ze on w zlosci gada rzeczy nie stworzone?? tak żeby mi było przykro;/ehhhh ale nadal topor wojenny jest a wasi faceci tez tacy są że wymądrzaja sie co to nie oni ble ble ble a jak dochodzi co do czego to siedza cicho??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz dużą ilość sluzu to wg mojej gin dobę po powinno być owulka...tzn do 24 godz powinna wystąpić:) Może masz wcześnie owulkę? Ja miałam w tamtyn cyklu w 7 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli tylko przy zginaniu sie takie jakby zakwasy ale mniej juz jak wczoraj, piersi mnie bola na dotyk no a to jest wlasnie taki zielonkowaty kolor ale nie taki mocny tylko wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ze mnie to konkret baba jest...i nie lubie niedomówień...więc wszystko na bierząco drąże i wyjaśniam...jeszcze nigdy cichych dni u nas nie było, wolę się pokłócić, wylać kawę na ławe i po godz wszystko wraca do normy...sprawa jest jasna, każde zna swoje stanowisko i albo się dogadamy, albo nie...nie mam czasu na milczenie...co doprowadza mojego M do szewskiej pasji, bo On by z chęcią pomilczał kilka dni, a ja nie ...muszę dogadać wszystko do końca właśnie w danym momenci nieporozumienia:) Rozmawiałaś z nim? O co Ci chodzi w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo... To chyba nic nie napisalam... Ostatnia tabletke wzielam w poniedzialek - i wiecej nie biore:) Teraz 2 cykle daje sobie spokoj, bedziemy stosowac przerywaniec, a w miedzyczasie bede sie obserwowac i mierzyc temp... Bo ja nigdy nie wiem kiedy @ dostane:( byc moze teraz jak TSH spadnie to sie troche skroca i ureguluja, bo to co zwykle mialam to byl horror, raz mialam cykl 76dniowy... A ponizej 30 dni tez tylko raz zeszlam... Takze ogolnie mam cykle dlugie i nieregularne bez anty... Teraz czekam na ostatnia pseudo@ i zaczynam nowy etap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×