Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

mi sie dzisiaj jabluszko śniło:) i było wszystko ok:) mam nadzieje ze sen sie sprawdzi:) ale reszta snów bez komentarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja już po pracy i po obiadku:0 Paula ok, ucho już ją nie boli, więc może faktycznie od kataru ją ciągło,profilaktycznie jeszcze dziś kropię to ucho...apetytu nie ma bo mówi że ją brzusio boli:( u niej norma, jak coś jej jest to nic nie je... Niestety tabelki na razie nie aktualizuję bo wszystko zależy od kiedy luteinę zacznę brać...mogę tylko powiedzieć że jakoś pod koniec marca:P Co z tym Jabluszkiem??? Martwię się okrutnie!!!! Mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martazzz dziś już nie testowałam, bo raz że testy mi się skończyły a 2 , że wczoraj wyszły 2 grube krechy, oresu nie ma, temperatura 37,1. Więc chyba wszystko ok. Wizytę u lekarza mam na 19 marce :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Też się zmartwiłam postem Jabłuszka :( Tym bardziej, że nic konkretnego nie napisała... Neonatura - jak wizyta na 19 marca to już zobaczysz małą kruszynkę na usg :) Paula - a córeczka już kiedyś przechodziła jakieś zapalenie ucha? Bo takie "coś" llubi się powtarzać... Mam nadzieję, że masz rację, że to od podziębienia :) Owocnego molestowania niedzielnego :D Lolitka - nie martw się, następny cykl należy do Ciebie! Basiu skąd u ciebie takie sny... bbbrrr... strach się bać ;/ Satyna głowa do góry :) Staraczki Wy moje wszystkie kochane - marzec należy do Was - musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja po wizycie u mojej bio,jestem pelna optymizmu i radosci :) nie wiem czemu,ale postanowilam sie nie przejmowac i zyc nie myslac o dziecku...przynajmnie bede sie starac ;)obiecalam to tej kobiecie (slowa dotrzymam)bo tak bedzie ponoc o wiele szybciej :) mezulek dostal niezly sklad ziolek na poprawe parametrow nasienia,u mnie z jajowodem juz ponoc wszystko ok! buziaki! ps.Paula trzymam kciuki za jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Burku widzę że u Ciebie dobre nastawienie, zobaczysz uda się:) Głupie @ znowu przyszły... Czekamy na BP tak? Już się gubię, za dużo piszecie jak jestem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 5dc i dopiero zaczynamy staranka ale póki co nie mam ciśnienia, zmęczyło mnie te myślenie o dzieciach całymi dniami. Mam za to w głowie głupią pip* z pracy która mnie obgadywała ostatnimi czasy, wczoraj się z nią pokłóciłam i moja koleżanka też a jutro jesteśmy we trzy razem w pracy, wiadomo jaka atmosfera:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Gucci staram sie,naprawde! mam dosc sexu "dzis,bo jest dzien plodny",jestem wszystkim juz zmeczona...czekamy 2 tygodnie i bedziemy robic badanie tarczycy mojego M. bo jest podejrzenie,ze cos jest nie hallooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałamże faceci też na tarczycę chorują Ja w pon będę wiedziała co z moją taarczycą, odbieram wyniki i na wizytę w będę się umawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie wiedzielismy,ale u mezczyzn ona tez przeciez istnieje i ma wplyw na hormony!dopiero bio nas uswiadomila,ze to tarczyca moze miec u nas duze znaczenie!wiec bedziemy dzialac! do tego wczoraj przyjaciele przywiezli mi te moje testy,az sie rozesmialam widzac te ilosci!!!!k*** ja oszalalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burku polubisz te teściki, prawie zawsze są 2 kreski:) Ja dziś sobie zrobiłam z ciekawości bo mnie coś jajniki zakuwają ale owulki jeszcze nie ma. W sumie to nawet wiedza o niej nie pomogła w zeszłym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszycielka to ze mnie marna... padam z nóg, nawet nie mam siły wstać po cukierki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez padam,bo poszlismy spac o 4 nad ranem,potem podroz do Augustowa... do tych testow owulacyjnych nie jestem przekonana,ale zobaczymy co beda pokazywac ;) bardziej ciesze sie(o ile w ogole moge tak napisac) z tych ciazowych o czujnosci 10ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadał brak @ i brak 2 kreseczki. czyli pewnie wredna @ przyjdzie jednak choć teraz wogóle nie czuje nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne BP,ale powtorz test jutro,pojutrze? masz jeszcze nadzieje,wiec jej nie trac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek--> napewno powtórze mam ich jeszcze troche . powoli trace nadzieje :( bo przeciez test juz by cos pokazał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp jeszcze nic straconego, ja już ze 100 razy pisałam że jak zaszłam w ciążę to 2 kreski zobaczyłam po 2 dniach od terminu @ a ta druga była bladziutka. To zależy od tego kiedy miałaś owulke itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale nie pisałam nigdy że zaszłam kochając się codziennie (minium raz dziennie) przez 2 tyg, będąc na urlopie i pijąc codziennie dużo wina.... Fajny był ten urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP wiem i doskonale Cie rozumiem,ale warto myslec pozytywnie dopoki nie przyjdzie @ ja odpuszczam,nie tyle starania co myslenie o nich! mam dosc! 2 lata to zdecydowanie za dlugo by sie stresowac,plakac,pytac "dlaczego ja?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ale super czytać że jestes szczęliwa a zobaczysz za miesiąc jaka będziesz szczęśliwa:)) mówie Ci to obiecuje wręcz;) trzymam kciuki mocno mocno mocno mocno mocno!!!!! musi sie udać ta babka ma moc!!!! aż biję tu do mnie radość od Ciebie:))) BP ten brak @ to dobre wieści:D trzymam kciuki żeby były 2 kreseczki:) Gucci masz racje najlepiej wyjechac zapomniec a wino działa cuda:)))) chyba też zaczne pić:P Dzisiaj sobie myślałam że musze więcej sie starać o pracę bo ostatnio troche odpuściłam tesknie za pracą za ludzmi za stresem za wszystkim wiem wiem że głupio pisze ale ja kocham pracować i się spełniać i odnosić sukcesy:P przydał mi się ten wolny czasz bo wczesniej prcowałam świątek piatek weekend i nigdy nie miałam na nic czasu a teraz juz sobie odpoczełam za wszystkie czasy i trzeba iść do pracy i narazie skupie sie na tym a dzidzia sama przyjdzie wierzę w to:) Ide do wyrka bo pierwszy dzien okresu to dla mnie trauma:( jablko mysle o Tobie śnisz mi sie!!! ale na szczęśćie że wszystko u Ciebie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka cicha nadzieje że to ciąża ale boje sie sama przed sobą do niej przyznać, bo już tyle razy się łudziłam że może akurat się udało . predzej sie boje ze to torbiel bo czułam ostatnio z 2 lub 3 razy takie ciepło w lewym jajniku. i nie wiem co myslec. tyle sie naczytałam ze okres moze sie spozniac przez torbiele ze az sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP jak nie dostaniesz okresu a testy nadal będą negatywne idz do lekarza a jak ma sie torbiel to spoznia sie okres???bo ja moze też mam (lekarz-magik) mi podobno przewidział ale okres mam jak w zegarku w ciąży nie jestem a miałam tam jakies jajko 21/17mm na usg w 16 dc ale po okresie pojde do swojego lekarza zobacze co on mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP, mi też test nie wykazał ciąży :) w końcu poszłam na betę :) i to nie wykazał po chyba 5 dniach od @! A Gucci wykazał słabą kreskę po 2dniach! Superburek, pozytywne nastawienie :) to bardzo dużo! Będzie dobrze i nawet bie będziesz wiedzieć kiedy zajdziesz w ciążę! :) Basia, podziwiam, bo ja jak jestem teraz na L4, to się cieszę jak nie wiem! Jest mi tak dobrze,bo omija mnie taki młyn i zajob w pracy,że musiałabym siedzieć nadgodziny! Niestety koleżanka,która wróciła z wychowawczego przejęła moje obowiązki już nie mówiąc ile jest teraz pracy,bo terminy ścigają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz na kawce jestem o 6 rano wstałam bo miałam awarie prałam posciel i wszystko bo mnie zalało masakra;/ bede musiała zadzwonic do hydraulika żeby mi ta w srodku zakrecił kurek:P bo sie wykończe ( chodzi oczywiscie o okres) :P Dzisiaj ide na 2 latka do chrzesniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elixx a ty po odstawieniu tabeletek też miałas taka rewolucje ?? bo ja odkąd odstawiłam tak mam:( a przy tabletkach okres minimalny teraz bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula na to pytanie nawet ja jestem Ci w stanie odpowiedzieć...Przed pierwszą ciążą 4 lata brałam tabletki anty, @ była może 4-dniowa...krwawienie znikome....a teraz zalewa mnie nie dość że intensywnie to jeszcze przez około 7 dni:( SZOK... Więc to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula:))) no ja mam to samo tylko ze ja mam 5 dniowy teraz okres ale bardzooooooooo intensywny. Jak tam dzisiaj nastawienie??:D trzymam kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×