Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

basiula>pije ziolka na tzw.pozapalne zrosty jajowodow,a mezulek dostal zestaw ziolek na potencje i poprawe kondycji zolnierzykow:) wyszlam z tego sklepu z dwoma reklamowkami torebek z ziolami,az sie sama z siebie smialam,zaplacilam 80zl!!! wyobrazcie sobie ile tego musialo byc skoro jedna torebka to koszt od 1,80 do 6,20 zl mniej wiecej :) BP>nie placz prosze Cie!!!zobaczysz,ze i nam sie uda!ja juz nie mam sily plakac i mam do staran obojetny juz stosunek! chce spontanicznego sexu bez myslenia,ze to TE dni,nie mam po prostu na to sil! blagam Cie wez sie w garsc,idz na spokojnie do ginki,pogadaj o wszystkim i na spokojnie dzialajcie :) jestem z Toba!!! izulek>odpoczywaj i nie mysl za duzo o tym co aktualnie dzieje sie w Tobia!wiem,ze myslisz pewnie,ze latwo mi pisac,bo tak jest,ale tylko spokoj moze Ci przejsc przez wszystko :) 3mam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za literowki,ale chyba da sie zrozumiec;) Basia>dzieki za zyczenia!Tobie zycze 2 grubych,czerwonych kresek jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ja sobie daje do konca 2010 czas potem sie juz wkurwie jak nie bedzie wychodzic ale nic nie przychodzi latwo przynajmniej w moim przypadku tak jest ale mam zły humor grrrr!!!!!!!!!! ide sobie pobiegac zmecze sie to mi przejdzie. a ty pij te ziółka litrami :)))))))))))) bo wiesz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek , basiula dzieki za wsparcie. troche sobie poplakalam i mi juz lepiej troche. w nastepnym tyg ide do gina to sobie wszystko obgadam z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to za płacze i lamenty?? To nasze święto!!! BP wiem co czujesz, ja ostatnio też się dowiedziałam że ta pip* z pracy co się z nią kłóciłam ostatnio może być w ciązy a ma to gdzieś i się nie starała, też się wściekłam;/ Ja to mam podobnie do Burka, takie zobojętnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuch dziewczyna! wierz mi BP wiem jak to jest i wiem co czujesz,ale u mnie wlasnie nadszedl czas rezygnacji i obojetnosci... wazne by wiedziec dlaczego mamy problemy z zajsciem w ciaze,niczego nie spekulowac,nie domyslac sie... ja juz wiem i malymi kroczkami daze do celu,nie jest latwo,bo maz tez czlowiek,tez martwi sie,mysli,ale wszystko dusi w sobie... ciezko mi dbac o swoja i jeszcze jego psychike...ale wiem,ze bedzie dobrze,musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki!!!! Przede wszystkim spełnienia marzeń życzę w tym Naszym Dniu!!! Byłam dziś u gin...pęcherzyk 26mm więc dziś albo jutro powinien pęknąć:) Ćwiczymy intensywnie:P Wczoraj dwukrotnie zgwałciłam mojego M...hehe...mówi że Go wykończę:P Idę teraz w środę na monitoring...pełna nadzieji jestem i wierzę że tym razem to już musi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP nie smutaj!!!! Przecież w końcu musi się udać!!!! Trzeba się wziąść w garść i do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek Kochany a Ty co taki dół???? Głowa do góry!!! We wtorek zobaczysz swoją Dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci czyli czeka Cię zbijanie prolaktyny...bez tego ani rusz...podejrzewam że jest to główny problem który nie pozwala zajść Tobie w ciążę...ale wszystko jest do zrobienia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) no to Paula trzymam maocno kciuki:)od ktorego dnia cyklu działacie i jak długie masz cykle?? ja mam 29 dni i wydaje mi się ze w 15 dniu mam owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek nic się nie smutkuj, ja wiem jak to ciężko jak człowiek chce bardzo być w ciąży, stara się a tu nagle dowiaduje się zę ktoś w najbliższym gronie jest w ciąży. ja mam bardzo bliskie psiapsiułki w ciąży, cieszę się, ale z drugiej strony bardzo im zazdroszczę. kiedy dowiedziałam się ze są w ciąży, pomyślała, moze nasze dzieci będą się rodziły miesiąc po miesiącu, ale neistety, jedna kumpelka niedługo rodzi a ja dalej nic. najgorzej jak luzie pytają, człowiek nie wie co ma odpowiedzieć, kłamać czy mówić prosto z mety, chociaż tak ciężko o tym komuś powiedzieć, co kogo to wogóle z drugiej strony obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka cykle mam 27-29 dniowe w zależności od oulacji i od tego kiedy biorę luteinę...a z owulacją u mnie różnie...wg monitoringu razm mam 13, raz 16 a raz nawet 7 dc...hehe...zginęłabym gdyby nie monitoring:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana no zaraz peknie!!! a Ty się bierz do roboty:) jestes udana 2 razy:D:D:D prawidlowo męzus powinien sie cieszyc:D:D:D powodzenia trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roboty...hehe...Basiula z chęcią...tylko coś mi Paula zasnąć nie chce!!! :P Jak nie urok to sr...:P Chce mieć rodzeństwo??? To spać natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam że w kwietniu na bank 2 kreski zobaczysz paula i ty superburek. my z basiula w maju pewnie. :) czytałam kiedys ze w maju najwiecej stosunków kończy sie ciążą. oj jak ja bym chciała byc w tym przedziale ktore koncza sie ciaza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP dziekuję Ci kochana za ciepłe słowa...oby oby!!! Póki co moja córcia zapindala wózkiem po całym domu i ani myśli zasnąć:(nie wiem czy coś z tego dziś wyjdzie...:( I bądź tu człowieku mądry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wez tam daj cos na spokojny sen;p ale badz cierpliwa w koncu sie zmeczy i pojdzie spac a Ty działaj. BP Ty rowniez w kwietniu:) a jak sie nie uda to w maju:))))))ja wam oddaje kolejke naprawde:) ja mam jeszcze czas nie ma wszystkiego na zawolanie:) ide spac bo mnie bierze jakies przeziebienie gardlo mnie boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula Ty to dobra duszyczka jesteś:) Śpij Kochana...ja czuwam i czekam aż ta moja Księżniczka uśnie...już leżakuje z Tatusiem, bo coś ostatnio na niego moda przyszła i Mamusia może odsapnąć:P Więc jestem dobrej myśli, choć nie powiem...miałam już difergan w dłoni:P Mogła by paść, bo mnie tak cały dół boli że to chyba właśnie dziś:) Byle by mój M nie padł:p hehe...odchodzę od zmysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula Ty to dobra duszyczka jesteś:) Śpij Kochana...ja czuwam i czekam aż ta moja Księżniczka uśnie...już leżakuje z Tatusiem, bo coś ostatnio na niego moda przyszła i Mamusia może odsapnąć:P Więc jestem dobrej myśli, choć nie powiem...miałam już difergan w dłoni:P Mogła by paść, bo mnie tak cały dół boli że to chyba właśnie dziś:) Byle by mój M nie padł:p hehe...odchodzę od zmysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Paula!udana jestes :) moze oszczedz meza dzis,niech zolnierzyki sie zregeneruja i dzialajcie jutro?!moze z rana przed obudzeniem malej??? 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia!skad to przeziebienie jak Ty jak i ja w domu siedzisz? dbaj o siebie! Gucci>ja widze,ze my w tym cyklu zab w zab idziemy i mamy ten sam dzien cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku tylko że Paula wstaje pierwsza!!! I dopiero nas budzi:P Dupa blada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i przydałaby się regeneracja żołnierzyków tylko boję się że jutro będzie za późno....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie! wiec dzialaj i dzis i jutro moze?! jak chlop ma zdrowe zolnierzyki to regeneracji nie potrzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×