Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

i trafił mnie dziś szlag :( skasowałam profil na nk bo co nie weszłam to same zdjecia brzuszków albo dzidziusiów. Tak mnie to wkurzyło ze postanowilam usunac profil. normalnie piorun we mnie strzelił ze zlaoscia. nie wiem co sie ze mna dzieje ale ostatnio na kazda wiadomosc o ciazy wsrod znajomych reaguje placzem i popadam w czarna rozpacz, z ktorej coraz gorzej mi wyjsc. staram sie sobie radzic z tym ale czasem pekam poprostu i nie moge sie pozbierac. mam w sobie tyle zalu, tyle milosci do ofiarowania dzidziusiowi, tyle czasu do poswiecenia mu, a ty los jest taki okrutny :( sory ze moje narzekanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP tak mi przykro kuzwa bardzo:( ale zobaczysz teraz było u nas echo a w marcu bedzie wielkie boom albo nawet blizniaki ale by były jaja:) bureczku o tobie pisze:) u mnie wojna na calego nie gadam z M nie nawidze takich dni on ma taka mine i zachowanie jak bym mu była obojetna i mnie nie kochał ale to nie prawda on po prostu taki jest w tych dniach echhhhh;/ Paula wojowniczko gotowa do walki dzisiaj??:)))) ide pobiegac rozładowac stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie prawa piers boli jak sie dotkne nawet troche mocniej ale nie az tak ale z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki Mojego M zmolestowałam zaraz po powrocie z pracy....nawet obiadu biedak nie zjadł:P Ale Paula spała jeszcze i chciałam skorzystać z okazji, bo potem mogłobyć różnie... A nasze Dziecko postanowiło dziś dać nam szansę zmajstrować rodzeństwo bo śpi jak zaczarowane od godz 14.50!!!!!!!!!! Aż się zastanawiam czy się czasem w środku nocy nie obudzi ...myślę czy by jej nie obudzić...ale szkoda mi trochę, tak słodko śpi... Jutro do gin ciekawe jak moja owulacja:) hehe Aniamaja kochana jakbym czytała swoją historię...też miałam krwiaka w 14 tyg który pękł a ja ryczałam, bo myślałam że poroniłam...na duphastonie byłam praktycznie do końca ciąży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka widzę że Dzidzia rośnie jak szalona!!!:):):) Dużo zdrówka!!! Satyna , basiula coś was przeziębionko bierze? to te zmiany pogody...w końcu mamy przedwiośnie... BP dziękuję...ja też mam nadzieję na II kreski teraz...miło że tego mi życzysz...widzę że dopadła Cię porządna chandra...to minie Kochana!!! I tak czasem bywa...byle nadzieji nie tracić i iść do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz przeziebienie mineło byłam przeziebiona 3 godziny potem przeszlo:P ja bardzo rzadko choruje jutro dzwonie do gina umowic sie na poniedzialek niech mi obczai co ja tam za jajko miałam ostatnio torbiel czy cus moze to trzeba leczyc czytałam ze torbiele sie tabletkami anty leczy oby nie!!! juz nie chce brac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula a mam pytanko do ciebie jak to jest z tymi pecherzykami ja jak byłam wtedy na usg 16dc to moze to był pecherzyk co?? facet mi mowil ze to cos ma 17/21mm a na wydruku wygladalo jak piłeczka do ping-ponga i mi ściemnił że to torbiel kuzwa nie wiem ale w poniedzialek mam nadzieje ze wszystko bedzie ok nigdy nie miałam torbieli wyczytałam w necie że jak ma sie torbiele to sa nieregularne cykle a ja mam jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swój pęcherzyk co miesiąc oglądam i to właśnie wygląda jak czarna piłeczka...skoro mówisz że z niego taki czarodziej to może faktycznie to nie torbiel była...oby Basiula oby...chociaż większość torbieli wchłania się podczas miesiączki i nie wymaga leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co znaczy 17/21...17 na 21? Pęcherzyki mierzy się raczej jednocyfrowo...tzn średnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka ja bardzo chciałam zobaczyć Twojego linka ale stronka nie chce się otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja idę się kąpać i do wyra...bo prawdopodobnie czeka mnie nocka z Paulą...naiwna jestem bo wierzę że obudzi się dopiero rano:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na kawce..od 6 rano...myslałam że będzie gorzej, ale Paula przbudziła się tylko o 2 i nie spała do 3 ale leżała sobie spokojnie , więc ok. Nadal nie mogę uwierzyć że spała tak długo:)SZOK....czasami robiła mi takie numery ale jak np. kładła się na popołudniową drzemkę o 17...ale nie o 14.50!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula :) Skopiuj cały adres i wklej na pasku, bo ten, który podała Kotka faktycznie się nie otwiera... Ale fajnie, że Paulinka dała Wam działać, jakby czuła co się święci ;) To dziś chyba będzie mega wyspana :D Trzymam kciuki za owocne szaleństwo Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marika:) Paula juz biega jak żywe srebro więc wyspała się na maxa:) A ja Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Paula, czuję się dobrze :) Oczywiście czasem mnie "ciągnie" macica, ale to w końcu normalne... Mdłości nie mam, nie wymiotuję, jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) paula zaraz bede dzwonic do gina sie umowic on przyjmuje w czwartki i poniedzialki moze uda mi sie na jutro umowic bo okres mi sie skonczyl w koncu ale podbrzusze mnie boli ale nie tak jak na okres tylko inaczej mam nadzieje ze torbiel sie wchlonela jak by co ale na kontrol trzeba isc bo wiadomo po odstawieniu tabletek moga sie rozne rzeczy dziac:) aga_ton co u Ciebie?? Jabluszko kochana odezwij sie;/ Marika jak sie czujesz??:) bureczku gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula to nie wiem co oznaczają te liczby...:( U mnie zawsze była jedna... Fajnie by było gdybyś się dostała już jutro do gin:) Daj znać!!! Jabluszko kochane...pisz do nas bo się okropnie martwimy:( Bureczku meldować sie!!! Na kawce!!! Ja jeszcze trochę i się szykuję do gin...ale mam kompa przez cały dzień więc na pewno zdam relację z wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula trzymam kciuki:) oby jak najlepsze wiesci powiedz jej ze dałas czadu nawet dwa razy buheheheh:):):):):):):) ze musi sie udac;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:! mnie w nocy obudzil bol na linni majtek bo chcialam sie odwrocic na droga strone i nie moglam tak mnie cos bolalo i zaczelo kluc pod zebrami albo nizej nie wiem juz ale podbrzusze do teraz mnie boli A myslalam moze ze ta jedna piers boli mnie od stanika ale wstalam rano i tez mnie boli a spie bez stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna a ty jestes blisko okresu nie?? moze masz pierwsze objawy ciazy:) oby trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Jak zwykle napisałyście sporo :) ja ciągle sobie leniuchuję, nawet prezes do mnie zadzwonił w dzień kobiet, najpierw z życzeniami,a potem z pytaniem czy ja do końca ciąży muszę mieć zwolnienie, bo nie wiedzą jak rozplanować pracę w biurze. Potem rozmawiałam z koleżanką w pracy i okazało się,że ona ma opiekę na dziecko. Śmiałyśmy się,że nas pewno faceci w biurze przeklinają, bo jesteśmy tylko 2 kobiety, że zostali sami i muszą sobie ze wszystkim radzić :D z telefonami, dokumentami, nie mówiąc o projektach :D Na szczęście nie było takiej reakcji jak z artykułu, który Kotka przesłała. Kiedyś podobno prezes mówił,że on to rozumie,że liczy się z tym,ze kobiety zachodzą w ciążę i mają dzieci. Tylko teraz faceci zostali na lodzie :P Izulek, daj znać jak będziesz po usg :) widzę,że zaczęła się u Ciebie burza hormonów, głowa do góry! Życzę wszystkim owocnych starań!!!! To dopiero początek miesiąca, więc wszystko przed Wami!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Basiula,Paula ja w najblizszych dniach odpadam z poranna kawa,jestem u rodzicow,zaraz jade na operacje z psem i stresuje sie jak jasna cholera! do tego nie mam ze soba testow owulacyjnych,bo myslelismy z mezem,ze pobedziemy tu tylko 2dni i do domu i nie wiem co robic?!nie oplaca mi sie jechac 100km po testy hehe paranoja! BP>nie podoba mi sie Twoj dol!zacznij mylec pozytywnie!przeciez musi sie udac w koncu!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×