Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

zdjęcie płuc:P i podpis super:) szczerze to bym nigdy nie dała swojej macicy na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Czytam informacje o tej torbieli (torbiel krwotoczna) i podobno jak się już raz pojawi to będzie wracać nawet po laparoskopii wiec polecają wycięcie wszystkiego. Objawy? Brak okresu. Od 5 miesięcy chyba mam co miesiąc wywoływany okres bo sam się nie pojawia, a w tym miesiącu wywołanie nie pomogło. Nie przyszedł nawet po końskich dawkach luteiny. No i ból brzucha. Kilka dni temu tak bardzo mnie bolał ze zwijałam się na łóżku. Myślałam, ze to na okres. Mąż mi donosił tylko przeciwbólowe. Teraz czuje kilka razu dziennie takie silne ukłucia i tyle. Mam też za wysoką prolaktynę więc dostałam bromergon. Podobno to może być przyczyna powstania tej torbieli i braku okresu. Jest mi smutno bo tak się zrobiło pod górkę i to akurat wtedy kiedy tak bardzo chciałam zostać mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
o 17.30 mam wizytę i się dowiem co dalej. Mogłam się wcześniej zdecydować na to dziecko. Ciągle czytam, że młode matki z gromadką dzieci to przecież patologia. Gdybym wiedziała to bym sobie już dawno zafundowała większą gromadkę a teraz by mi było wszystko jedno co mi wytną i w jakich ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie wiem superburek Ciebie chyba tylko pamietam z nk a tak to nic nie wiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kotka czesc;) faktycznie to ty jestes monika a paula tto gosia ale Gosiu gdzie ja mam Ciebie na nk Przepraszam oczywiscie za pomylke;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka witaj kochana...dawno Cię nie było:) Mam 16dc , owu była w 13dc Basiula ja jestem Gocha na nk...zapodziałam Ci się? A to dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........06.04 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........5..........03. 04.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie aktualizuje @. wpisałam ze 6 ale moze tez byc 7 kwietnia. rozowa chmurko nie martw sie , torbiel moze sie wchlonac lub mozna ja zasuszyc podajac leki, bedzie dobrze napewno zostaniesz mama, my wszytkie zostaniemy :) chumor mi sie poprawił , dzis mam 5 dc koniec @, w nastepnym tygodniu ide do gina zobaczymy co bedzie. bede wieczorkiem bo teraz mam mase roboty . dziewczyny tyle piszecie ze ledwo sie wyrabiam zeby przeczytac. ps basiunia poradz cos jak zrzucic pare kilo z brzucha heh moj mail sylwiammm23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde teoretycznie to wygląda tak, że plamienie implantacyjne jest ok 7 dnia po owu a jak wiemy teoria z praktyką niewiele ma wspólnego czasami:) szczególnie, gdy chodzi o cud narodzin plamienie implantacyjne wygląda różnie- ja miałam 3 malutkie ledwo widoczne kropelki, zdarza się że przypomina plamienie jak w ostatnim dniu okresu.... jeśli nie miałaś nigdy plamień międzymiesiączkowych to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka no właśnie miałam...to moja zmora...mam niedomogę ciałka żółtego i zdarza mi sie to aż za często...hmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jednak zmieniam zdanie PAULA jesteś w ciąży :):):) można mieć już implantacje :) jeśli nigdy nie miałaś plamień między miesiączkowych to jest ogromna szansa mierz na wkładkach ile masz tego plamienia:) możesz mieć 2 dni nie znam się na luteinie- brałam duphaston podobny ale jednak inny lek poczytaj czy nie ma skutków ubocznych w postaci plamień , ale nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to zmienia postać rzeczy ale niekoniecznie znasz lepiej swój organizm i te plamienia więc obserwuj i czekaj :) luteina i duphaston to ten sam hormon luteina jest tania nie wiem dokładnie ile ale 5 zl? ja za duphaston płaciłam 35 zł a brałam na początku ciąży na plamienia-przeszły po 2 dniach :) mój lekarz uważa że duphaston jest skuteczniejszy i bardziej bezpieczny -chodzi o spodziactwo i takie inne rzeczy o których nie mamy ochoty teraz słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka dzięki:) zrobie jak powiedziałaś:) zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duphaston brałam w pierwszej ciąży...luteina to naturalny hormon, a duphaston syntetyczny...chyba że coż pokręciłam. Tylko czekać mi pozostało, w przyszłym tyg się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś tak ...ostatnio nie...ale jak to powiedziała moja gin jak jest owulacja to te hormony są w normie...a mam owulkę co miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka fajne te płuca:) Paula coś mi się wydaje że Twoja gienia może nie mieć racji, bo u mnie np. cykle regularne, owulka jest a prolaktyna wysoka, jedno drugiego nie wyklucza niestety:( Różowa chmurko taki duży torbiel? Masakra jakaś!!! Ale podobno one same się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×