Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

lolitka jezeli chodzi corcie to podobno trzeba sie kochac przed owulacje a na chlopca w dniu owulacji ale moja kolezanka ma dziewczynke z dnia owulacji a dodam ze tez ma tylozgiecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dzis moj 10dc Basia>Twoja suknie tez piekna i dziwne,ze nie ma chetnych! z tym wiesiolkiem to zobaczymy,oby efekt nie byl odwrotny,bo u mnie pomalu juz apteka sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, nie mam Cie na nk... Mam tylko Gucci, Superburka i Kotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo dziś piszecie:) Ja gniję cały dzień, taka ospała ze mnie krówka:P Piękne sukienki miałyście:) Burku ja bym nie srzedawała, tyle wspomnień i te maki:) Będziesz później żałowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gucci! maz namawia mnie do sprzedania tej sukienki,ja nie chce i pewnie nie sprzedam :) tyle mialysmy cyrku malujac te maki,a to nam sie farba rozlala i trzeba bylo mak malowac,w miejscu gdzie nie byl zaplanowany,a to musialysmy sie niezle upic by przyjaciolka w ogole zrobila pierwsza kreske pedzlem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda sprzedać za kilkaset złotych, dzieciom będziesz miała co opowiadać:) ja wszystkie sukienki trzymam w szafie, mam nawet jeszcze ze studniówki (5lat) na wesela czy inne imprezy nigdy nie nakładam 2 razy tej samej bo żadko chodzimy na takie imprezy itd. więc kilka już wisi i lubię sobie poprzymierzać od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah możesz sobie termin zarezerwować wczesniej w kościele. My tak zrobiliśmy bo chciałam znać wczesniej godzinę żeby zamówić zaproszenia. Superburek ale jestem ciekawa tej Twojej sukienki... niesety nie mam konta na nk :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonto raz dwa zakłądać i można będzie oglądać:P Burek i BAsia mają cudne zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, suknia czadowa, ale rzeczywiscie jak na moje wiejskie realia duzo za odwazna - ksiadz by na zawal padl, ale przed tym zdazylby mnie jeszcze z kosciola przegonic:) u nas nawet ramiona maja byc zasloniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym zobaczyla wasze sukienki ale nie mam nk a zakladac nie bede po to aby zobaczyc a nie lubie tez takich rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski przyjezdzajcie do mnie usmazylam racuchy drozdzowe na armie wojska i jeszcze by zostalo:P wiec dawajcie:):):) Satyna jak tam przeszly te uplawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wsiadaj Ty chyba najblizej mnie mieszkasz:) wiec zaraz wstawiam wode na kawke i przyjezdzaj:)wez corke ze soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ocote zrobic test ale mam nadzieje ze wytrzymie do wtorku bo we wtorejk najpozniej powinnam dostac@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku pewnie że Cię zabiorę...no i bez Pauli się nigdzie nie ruszam:) więc Basiula zaraz będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche plamię ...i już nie wiem co jest grane...jakoś nie wygląda mi to na krwawienie implantacyjne....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dałaś czadu na nk:) hehehehe;):) Paula??? co to znaczy że plamisz?? zawsze tak masz?? co to znaczy?? moze to implatacyjne co?? napewno implatacyjne bo jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Witajcie. Jestem po wizycie u lekarza i mam jedne z najgorszych możliwych wieści. Nie jestem w ciąży i nie wiem czy kiedyś w niej będę. Zrobiła mi się torbiel na jajniku, a szukając informacji w necie tylko się załamałam. Jeszcze dziś idę na konsultację. W ciągu 2 tygodni urosło mi coś co ma 7 cm i jest w środku wypełnione krwią. Okresu nie dostałam mimo brania luteiny. Czuje się okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no plamię najczęściej jak nic z tego nie wychodzi...wtedy tak na brązowo trochę, jak na początku @...nie wiem biorę luteinę, więc zobaczymy co wyniknie...mam niedomogę ciałka żółtego... czy to plamienie implantacyjne? nie wiem ...nigdy nie miałam, ale wydaje mi się że to powinna być żywa krew-kilka kropli...a nie takie o...nie plamię cały czas więc aż tak bardzo się nie przejmuję...co mi pozostaje? tylko czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany różowa chmurko!!!!!! ale wielki ten torbiel...ale co ci lekarz powiedział? dał jakieś lekarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurka!wspolczuje,ale nie mow,ze nie wiesz,czy kiedykolwiek bedziesz miala dzieci,torbiel da sie usunac!!! Paula!kurde!chyba Wam sie udalo! :)musi to byc TO plamienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowa chmurka witaj:) kto Ci to powiedział że nigdy nie będziesz w ciąży?????????//!!!!!!!! co za idiota jak tak mozna mowic??? brak słów!!!! jaka temu mialabyc przyczyna torbiel???????? a co to za torbiel?? nie da sie wyleczyc??? jakie miałas objawy torbieli?? sciskam Cie mocno nie załamuj sie będzie dobrze i będziesz w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×