Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Ewka gratulacje!!! ale super... mam nadzieję że faktycznie rozpoczniesz tę dobrą passę na topiku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ewka ja tez zaszłam kied nie miałam śluzu:P kupiłam sobie olejek z wiesiołka żeby od następnego cyklu brać ale nie zaczełam bo byłam już w ciąży:P takie to dziwnie i nie spodziewane hehehe żadna z Was nie je wiesiołka?? jeżeli tak dajcie mi znać to Wam wysle bo mam całe nie zaczęte opakowanie ewka bierzesz kwas foliowy?? jak nie to szybko zacznij:) lolitka to super udało sie napewno:) mówie Ci:) Paula jak sie czujesz mężus pojechał??:( loonah trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka jezeli chodzi o tyłozgięcie macicy to jest w srodku a na szyjce miałas nadzerke co miałaś wymrażana więc może o to mu chodzilo nic sie nie martw mi sie chyba juz ta macica wyprostowała bo miałam usg w 6tc to była wygieta na maxa a teraz w 10tc to była juz taka duża i prosta juz normalnych kształtów zapytam sie lekarza czy juz sie wyprostowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łykam łykam basiula kwasik foliowy od marca:) nie wiem kiedy mam do gina iśćbo mi kazał 10 dni po spodziewanej miesiączce jakby nam cos wyszło ze staranek ale teraz to ja nie wiem czy wytrzymam 10 dni w niewiedzy:) a ty basiula kiedy poszłaś pierwszy raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja byłam w 6tygodniui2dni i był juz maluszek i serduszko:) teraz jestes w 4tygodniu to idz tak za 2 tygodnie na początku lipca bo wczesniej to chyba nic nie widac i będziesz się nie potrzebnie stresowac. dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Lista ofert kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
coś mi się nie wkleiło. chciałam pokazać wam fajną kołyskę z USA, a szczególnie dla Ewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) U mnie się zaczął 37dc:) temperatura podskoczyła o 2 kreski i dziś już 36,9 stopnia:) powoli zaczynam się nakręcać objawami... Czuję na górze po bokach piersi takie kłucie jakby, a z całą szczerością muszę stwierdzić, że nigdy nie miałam takiego rodzaju bólu przed @ i nadwrazliwośc sutków... Ból i kłucie podbrzusza chyba trzeci dzień - raz jak @owy, raz inny, raz kłucie - zwłaszcza jak wciągam brzuch albo się przeciagam... No i do 10 byłam w ubikacji 3 razy, co też jest dla mnie dość niezwykłe, bo chyba więcej jak szklankę wody nie wypiłam... Dzisiaj kupię test i jak jutro @ nie będzie to go zrobię w poniedziałek:) Oby to nie były tylko moje urojenia...:) Buziam was wszystkie w ten deszczowy dzień:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) dzisiaj mam podły humor pamietacie jak Wam pisałam że mam znajoma co jest w ciązy dwa tygodnie wczesniej niż ja dzisiaj poszła na zabieg przestało bic serduszko:( kolejna zła wiadomośc moi znajomi spodizewaja sie dzidziusia na grudnia ma termin ale okazało sie ze ma duzo wad genetycznych i od razu po urodzeniu będzie miał operacje nie wiem dokładnie czego ;/ smutne :( loonah nie sugeruj sie objawami bo one sa identyczne na okres i na ciąże jja do dnia dzisiejszego więcej nie sikam i nic mi nie pociemniało cycki blade tam na dole też:P najbardziej wiarygodna jest temperatura trzymam kciuki mocno oby nie spadła tylko sie utrzymała na tym poziomie rób testa i pisz:) powodzenia!!!!:) co tam laseczki u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Ewa zrob test krwi beta wynik po paru godzinach... ja robiłam az 3 razy bo raz mi nie wyszedl..a test pokazal ze ciaza jest....potem po 2 dniach juz beta wykazala....rosla...napewno zaciazylas...tak to jest ze najpierw nie wierzymy ze sie uda a jak sie udaje to nie wierzymy ze juz.... loonach trzymam kciuki... ja jak zaczelam podejrzewac ciaze to glownym powodem bylo to ze mialam temp, bylam 5 dni przed miesiaczka w pochwie 37.2 i rosla az do 37.5 usg nic nie wykazalo krew na poczatku tez nie a test byl tak jasny 2 kreska ze szok... ale ja oczywiscie w goracej wodzie kompana lubie wiedziec wszystko na juz...wiec testy krwi po 2 dniach znowu i wszystko bylo jasne a teraz....kopie mnie ze hej...mam juz 22 tydzien ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izulek:) ja już sie też nie mogę sie doczekac kiedy będzie dzidzius kopał jak sie czujesz???:) a wogóle to kiedy zaczyna kopac?? 18tydzien?? kiedy Wasm dzieczyny zaczeły brzuchy rosnąć bo ja już mam pokazny a to dopiero 11 tydzieni3dni i waga 3,5-4 kg do przodu:P kupiłam sobie wieksze spodnie miesiąc temu dokładnie i już ich wczoraj nie założyłam teraz sobie kupie ciążowe i bede miałą do końca ciązy podkreślam że wcale nie mam zachcianek i nie jem duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to straszne wiedzieć ze dzieciątko zaraz po urodzeniu będzie miało operację:( a z rodzicami jak, w porządku, czy te wady genetyczne też wystepowały u nich, czy nagle pokazały się u dziecka basiulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka nie wiem dokładnie jak to wygląda bo oznajmił mi to dzisiaj mój brat powidział że malutka ma wady genetyczne i bedzie miała operacje po urodzeniu ale na co i jakie to wady to nie wiem:( czekam też na wiadomośc od mojej mamy co z moja znajomą czy wyszła ze szpitala czy miała zabieg wiecie dziewczyny nie wiem jak ja mam sie zachować czy zadzwonić do niej nie bede umiała z nia rozmawiac co ja mam jej powiedzieć nie martw sie?? wszystko sie ułozy ;/ nic czekam dalej na wiadomosci od mojej mamy bo ona bedzie miała wiadomości z pierwszej ręki a potem będe sie zastanawiać co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny...moja kuzynka miala podejzenia wad genetyczne u dziecka...ma 22 lat... wady genetyczne to np.zespol downa lub inne usg na to wskazywalo...u niej na szczescie po paru miesiacach badania genetycznego stwierdzili ze jednak nie wykazalo nic ..ale dziecko ma wade serduszka...ma zaplanowane cesarskie ciecie w warszawie a jest z nad morza...musi jechac az tam do kliniki bo dziecko zaraz po porodzie bedzie mialo operowane serduszko... mozemy sie tylko modlic zadne nasze slowa nie ulza im... moj synek tez cos ostatnio ciagle kaszle nie wiadomo czemu juz z dwa iesiace ciagle...chodze od lekarza do lekarza dostaje jakis pulmicort wziewny dla astmatykow chyba lek a na niego juz nic nie dziala...juz sama nie wiem czy to alergia czy co innego...zadne leki nie dzialaja... az boje sie pomyslec co bedzie jak maly sie urodzi i zacznie sie chorowanie dwa w jednym... wiecie co..poczytalam sobie na google o" porodach na wesoło" posikalam sie ze smiechu...troche przerazenie mi ustapiło... moja ulubiona historia... Moje śmiechowe wspomnienia z porodu - jak juz mnie lekarz zszywał to mówię do niego- tylko niech mnie pan dokładnie zaszyje, żeby mnie drugi raz nie podkusiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski, jeszcze mnie nie zatopiło :D a patrząc na wykres to dziś już pierwszy dzień po terminie @ :D JUTRO WIELKIE TESTOWANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Loonah:) trzymam mocno za Ciebie kciuki, wierzę mocno, ze spełni sie Twoje marzenie, życzę Ci tego z całego serca. dziewczynki, wiem ze nie ma się co nakręcać, ale czy któraś z Was, która jest już w ciąży, zauważya coś takiego innego w tym cyklu w którym zaciążył, zaraz po owulacji, jakiś tydzień po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny teraz mam taką obawę bo staramy się o dzidzię, w tym cyklu badzo intensywnie a opalałam się będąc w Tunezji, nie jakoś strasznie, ale dwa razy dość konkretnie mnie przypiekło, nie chę napisać ze poparzyło;( było dość ciepło, opalałam się do 17 dnia cyklu, czy gdybym była w ciąży byłoby jakieś zagrożenie dla dzidzi? Napiszcie co myślicie o tym. cykle mam zazwyczaj 30 dniowe, więc około 15-16 dnia cyklu owulacja o ile podróż nie wpłynęła na jej przesunięcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim, które trzymały za mnie kciuki:) Chyba trzymałyście mocno:D są 2 kreski:D:D:D:D:D Druga o połowę slabsza od pierwszej, ale jest!!! Teraz będę chodzić uweselona dopóki nie dopadną mnie pierwsze dolegliwości;) Jednak miałam przeczucie:D Tylko ból podbrzusza był jak na @, ale utrzymywał się za długo:) Pozostałe kłucia w podbrzuszu i niezwykły, również kłujący ból piersi to dla mnie zupełna nowość... Nie mogę w to jeszcze uwierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochana bedziemy razem rodzić:) ale fajniusio:) lolitka ja miałam plamienia w 21 dniu cyklu ale ze to było juz po raz drugi to spanikowałam :) no ale sie udało okazuje sie że to było plamienie implantacyjne i jestem w ciąży:) a tak poza tym to nic podejrzanego wszystko w normie:) ależ się cieszę loonah :):):) ruszyło sie na forum :) lato przyszło i już sa efekty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah - gratuluję!!! Uważaj teraz na siebie i nie przemęczaj się! Pierwsze miesiące są najważniejsze :) Lolitka - ja tydzień po owulce nie miałam żadnych objawów, dopiero 2 tygodnie po - zaczęły mnie boleć sutki (nie piersi! same sutki... hehe), pojawiło się plamienie (myślałam, że to @, bo akurat miałam dostać) no i kłucie w podbrzuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* loonah gratuluje !!!!!!!!!! jak się cieszę:) :) jakie dobre wiadomości ostatnio:) zycze Ci zebys sie tak wspaniale czuła jak ja bez żadnych mdłości rzyganek;) lolitka nic sie kochana nie martw wszystko jest ok jak zaszłaś w ciąże to nic sie nie stało;) mój okres po owu te dwa tygodnie to była jedna wielka impreza i solarium też nic nie zaszkodzi dzidziusiowi nie martw sie:) a mój dzidziulek jak narazie rozwija sie prawidłowo;) jeżeli chodzi o objawy po owu to ja zauważyłam dużo białego gestego śluzu podejrzewałam grzybice bo naprawde go duzo było codziennie ale nic mnie nie bolało i nie swędziało;) cycki i brzuch jak na okres cos tam zakuło zabolało więc myslałam że okres przyjdzie zawsze 2 dni przed okresem spadała mi temeparatura dzien przed okresem miałam 37 czyli podwyższona nie wytrzymałam do rana nastepnego dnia i zrobiłam popołudniu test i dwie krechy dzien przed okresem:) to tyle:) ewka jak sie czujesz??:) bureczku co tam u Ciebie laseczka szykujesz sie do operacji?? odezwij sie bo zaczynam sie martwic! Paula to samo Ciebie sie tyczy:)mam nadzieje że dochodzisz do siebie już na dobre:) elixx?? ja miałam dzisiaj pękny sen sniło mi się że mam usg te co ide za tydzien z wymiarami itp... i widzę twarz lekarza i mówi do mnie pani Basiu wszystko ok wszystkie wymiary przyzierności karkowej sa ok będzie miała pani syna i mi pokazuje filutka na ekranie a ja nic nie widze bo byłam taka zaryczana :P i dalej nic nie pamietam bo mojego męża budzik zaczął budzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiu :) Świetny sen :) Zobaczysz na pewno wszystko będzie dobrze! A marzysz o synku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję sie normalnie fizycznie:) cycki bez zmian wymiortów brak wszystko w normie:) tylko psychicznie chyba gorzej bo sie denerwuje jak głupia czy wszystko ok:) ale to niestety zasługa internetu bo sie naczytałam jakiś głupot i teraz sie martwie ale uporam sie z tym pracuje nad tym:) ciągle sprawdzam czy na pewno okresu nie mam bo nie wierze chyba jeszcze że jestem w ciąży :) w przyszły poniedziałek idę do lekarza według zaleceń 10 dni po terminie miesiączki a do tego czasu zajmuje sie domowymi sprawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Loonah!!!!! GRATULACJE!!!! Cudowne wiadomości od rana!!!! Mamy prawdziwy Baby Boom na forum!!!:):):) Najpierw Ewka potem Loonah...kto następny?????:) Dziewczynki odpoczywajcie duuuzzooo i nie czytajcie na necie tych głupot wszystkich!!! Jak ja bym chciała z Wami chwalić sie teściorem na forum...no ale wierzę że i na mnie przyjdzie pora!!!! Lolitka nie martw się tym opoalankiem w czasie owulki, nic się na pewno nie stanie:) na tym etapie to absolutnie nie ma na Dzidzię wpływu:) I trzymam kciuki żebyś była następna:) Burek odezwij się!!! Co u Ciebie? Ja już powoli wracam do żywych:) Gardło nadal boli ale znośnie i już przeciwbólowych nie biorę:) Czasem na noc jak zasnąć nie mogę, a tak jest ok:) Nawet juz jem wszystko (prawie)....do fajek mnie ciągnie okropnie....nawet przyznam się bez bicia jedną wczoraj wypaliłam:( co nie było dobrym pomysłem, bo mnie uszy zaczęły boleć....to kara była:P Z jednej strony chciałabym rzucić, a z drugiej...ja lubię palić po prostu.... Basiul ale masz sny:) Podświadomość zaczyna płatać figle:) Chciałabys synka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Myslicie że powtórzyć? Śmieszne, ale teraz jakos tego nie ogarniam:D jak zobaczyłam 2 kreski to radocha:) łezki podeszły, ale nie wyciekły... A im późniejsza godzina, tym trudniej mi uwierzyc że one są prawdziwe:) Ewa, no rzeczywiście będziemy obie w lutym rodzic:) Hehe, przełamałaś złą passę:D Oby teraz za nami lawina kresek się potoczyła:D Basiu, tez liczę że obędzie się bez tych nieprzyjemności, choć jak tak bardzo chciałam zajśc w ciążę, to i one mi były nie straszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika nie mam wymarzonej płci ważne żeby zdrowe mój mężus chciałby dziewczynke :) ewka rozumiem Cie ale nie cztaj tych wszystkich głupot ja na początku kilka dni tez czytałam a potem sobie powiedziałam że ja będę matką a nie panikująca gówniarą:P wziełam na luz skupiłam sie na dobrym odzywaniu i oczywiście rzucenie fajek pozytywne myslenie to jest podstawa:) tego Tobie i wszystkim dziewczynom życze:* mały dół mnie złapał ostatnio pisałam o tym wczesniej ale ja nie dopuszczam wogóle mysli że z moim dzidziulkiem coś by mogło być nie tak:)odliczam dni do przyszłęgo poniedziałku bo nie mogę sie doczekac jak znowu zobacze dzidziulka i jestem ciekawa ile juz urósł:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah ja zrobiłam 3 testy bo nie moglam uwierzyc mam jeszcze jeden w szufladzie ale M nie pozwala mi go ruszyc i mówi ze zwariowałam:) ale nie ma takiej mozliwosci zebys nie byla w ciazy(ja z reszta tez:)) jak sa dwie kreski bo test wykrywa hormon Hcg który produkowany jest tylko w ciąży:) więc możesz być pewna że za 9 miesięcy bedziesz trzymać na rączkach dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah jaka wspaniała wiadomość:) cieszę się przeogromnie i gratuluje Ci z calego serca:) Cesz się teraz szczęściem, które was spotkało i uważaj na sibie, jescze raz ściskam Was mocno:) Paula czyli już oki:) super, w końcu masz to już za sobą, bo to też na pewno działąlo na niekorzyść, w podświadomosci ciagłe myślenie że coś muszę robić:) a jak mężuś, jest na stanie, moze jest szansa na ciąże:)? trzymam mocno kciuki:) dziewczynki dzięki za miłe slowa, no ja też wyczekuje dnia @ a właściwie jego brak, z jednej strony chcę bardzo już ten dzień, z drugiej boję się bardzo znowu rozczarowania. Przekichane. Dziś 21 dc, czasem czuje kłocia jajników, raz jeden raz drugi, poza tym żadnych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×