Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
czesc dziewczyny..ostatnio jakos tak malo piszecie...ciagle czytam strone 182.... ale dzis upał...ledwo oddycham...moj maly chociaz ma frajde bo kapie sie na balkonie w zimnym basenie....a ja....biedna...az boje sie co to bedzie w wakacje ...jestem tak blada ze odbijam promienie sloneczne ale nici z opalania.... nuda totalna...juz nie wiem co mam ze soba zrobic....ciagle tylko jem i jem i tyje....porownuje wyniki badan i kg z pierwszej ciazy i niestety...przy pierwszym przytylam 30 kg....i terazide ta sama droga....w 21 tygodniu ciazy (5 miesiac)mam 65 kg....do 90 kg dojde znowu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Izulek:) Faktycznie ta strona ciągnie się i ciągnie;) Męczysz się pewnie strasznie w taką pogodę, moja siostra ma ten sam tydzien co Ty i cały czas pracuje, może to Cię pocieszy;) Ona przytyła 7 kg do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
maly kopal jak szalony...ale jak zjadlam pol kg zimnego loda to sie nagle uspokoil..chyba mu goraco bylo...w telewizji nic nie ma nudze sie jak cholera...nawet spac sie nie da w takie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały Urwis:) Dasz radę! Bo czego nie robi się dla wymarzonego Dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Od upału to mi dziś głowa pęka :( Wczoraj byłam na wizycie. Jest 23 tydzień, maluch ładnie rośnie, a płci dalej nie znamy, bo zawsze ułoży się tak, że wszystko zakrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest, że jedne przytyją 30 kg, a inne połowę tego. Ja z Julką w ciaży przytyłam 14 kg. Teraz jeszcze 16 tygodni mam do końca, a na razie przybrałam 5 kg. Dziś ciężko znoszę pogodę... Wypiłam nawet dwie kawy, bo pomyślałam, że może kofeina pomoże mi na ból głowy, ale niestety nie zadziałało :( I w ogóle to szybko sie męczę, łapie zadyszkę no i mam wrazenie, że lato będzie ciężkie, bo już teraz ciągle bym tylko pod prysznicem stała...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim termometrze dzisiaj o 14 było 32.5 stopnia!!!!! umieram... w domu na szczęście chłodno ale na naszej ulicy robia kanazlizę od 8 rano do teraz nie wiem jak oni to wytrzymuja cały dzień na słonku:) izulek marika fajnie macie juz sie babelki ruszają na usg wszystkom ładnie widac ehhhhhhh moze nam też się niedługo uda... M pojechał na szkolenie do Karpacza i zostaliśmy z młodym sami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie naczytałam sie że zagnieżdza sie tylko 40 % zapłodnionych zarodków i się znowu nakręcam:/ nie wiem po co to robie:/ znowu zaczynam o tym myślec a już miałam wszytsko w nosie będzie co będzie nie myślałam o tym dziecku... durna jestem aż nie mogę sama z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Zaciążone, mogę Wam poradzić, byście spały na wilgotnym ręczniku - ja chyba tylko dzięki temu zasypiam w te upały, które też mi dają w kość,a w lipcu się przeprowadzamy...więc strach pomyśleć ile roboty będzie. Ja będę zaczynać 26tydzień, a wizytę mam na 15czerwca i doczekać się nie mogę :) Mój syneczek też ostro kopie, najczęściej jak chcę odpocząć albo idę spać :) Basiula, faszeruj się rutinoskorbinem i szybko wracaj do zdrówka! Paula, najgorsze za Tobą :) A Tobie Bureczku życzę bliźniąt! Ale fajnie - dwa maleństwa w jednej ciąży :):):) A wszystkim życzę dodatkowo 2kreseczek na teście :):):) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Jestem chwilke. Wiec dostalismy mieszkanie od mojej babci. 2 duze pokoje w tym jeden przerabimy na 2 mniejsze a drugi polaczymy z kuchnia. babcia wprowadzila sie do rodziców .Im bedzie razniej i babci tez. dzis jestem wykonczona. taki upal ze ledwo oddychac moglam. w dodatku boli mnie lewy jajnik, podobnie co wczesniej jak mialam ten torbiel tylko troche lzej. sluzu mam pelno ze az mokro. i na domiar zlego znow mam biegunke ale lzejsza :( nie wiem co mam o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta! gucci>to Ty i tak niezle sie trzymasz ja mam cm wiecej i waze 5kg wiecej!to mnie podlamalas,cycki tez mi bokiem wylaza hehe ja podawalam androvit,l-karnityne,cynk chelatowy,kwas foliowy,2x wit.E(to od bioenergoterapeutki,ma byc sama wit.E nie A+E,a ja mam lykac jedna :: ) Basia>lepiej juz sie czujesz?rocznice mamy 20.06 ja dzis po drugiej wizycie,patrzac na to z boku to chore,ze jak ma sie znajomosci to mozna wszystko,operacje mam w polowie lipca!!!we wtorek poznam dokladna date! wychodzi na to,ze niepotrzebnie w poniedzialek wydalam 250zl,no ale kto wiedzial,ze tak bedzie?! musimy przelozyc wyjazd do Wloch planowany na ostatni tydzien lipca,bo lekarka mowi,ze po operacji dostalabym 2tyg.zwolnienia i lepiej byloby przynajmniej ten pierwszy tydzien odpoczac w domu,a potem moge robic i jechac gdzie chce :) BP>zobaczysz zajdziesz w ciaze meblujac nowe mieszkanko :) ja Ci to mowie!!!!!!!!!!!!!!!!! Paula>ciesze sie,ze juz po wszystkim i jestem w domu!odpoczywaj i szybko wracaj do normy :) ewka>powodzenia na egzaminie!(nie dziekuj) dziewczyny zaciazone>nie wiem jak znosicie te upaly,bo ja zdycham...wspolczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koli 35
Czy ktoras z Was ma brazowe plamienia zaczynajace okres po luteinie?Pytam bo gdy nie biore luteiny okres zaczyna sie normalnie a po braniu luteiny w pierwszy dzien na brazowo plamienia.Dostalam luteine ze wzgledu na bardzo skapy okres.Luteine odstawilam we wtorekdzis powinnam dostac normalny okres\9zawsze tak mam) jednak sie nie pokazal a zaczelam plamic dopiero po sexie.Teraz po godz nic nie ma tylko troche brzuch boli jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Dziś rano bylam na pobraniu krwi (TSH), mąż mnie podrzucił jak jechał do pracy, a wracałam pieszo, trzeba trochę się ruszać :) - a mam z przychodni ok. 30 minut spaceru. Uwierzcie mi, że wróciłam do domu cała mokra :( I prosto pod prysznic... A to była dopiero 7:45 jak dotarłam i 21 stopni (termometr mam w cieniu)... Więc nie wiem jak zniosę to lato :P Bureczku Ty masz pierwszą rocznicę z tego co wyczytałam? Ja to już weteranka chyba na tym forum, bo we wrześniu mam 9 rocznicę ślubu ;) Ale nawet nie wiem kiedy to minęło :) Elix z zasypianiem jakoś nie mam problemu, nawet w upały, ale chyba i tak nie kładłabym się na wilgotnym ręczniku z obawy, że wilgoć wejdzie w materac ;/ Taka walnięta jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* bureczku jak sie ciesze że masz ta operacje nic sie nie martw tym że wydałaś nie potrzebnie 250zl było mineło :) a Wenecja nie zając pojedziecie:):) juz sie nie moge doczekac kiedy napisesz nam że bedziesz miec blizniaki :) ja czuje sie juz świetnie nie boli mnie gardło jednak ten antybiotyk był potrzebny na początku przejmowałam sie ze zaszkodzi dziecku ale ufam mojemu lekarzowi i nie ja jedyna w ciazy biore antybiotyk:) elix biedna:( współczuje Ci npewno zle sie czujesz:( i Ci cięzko ale dasz rade trzymam kciuki:) duzo siły:) ja upały znosze nie zle poniewaz mam chłodno w domu a jak nie musze to nie wychodze no ale dzisiaj bedzie masakra bo jade do rodziców i do lekarza a mam auto bez klimy własnie wybieram sie na zakupy żeby potem w wiekszym upale nie chodzic;/ dziewczyny nie przejmujcie sie kilogramami w 2011 roku wszystkie załozymy nowy topik jak zrzucic zbedne kg po ciazy hihihi mówie Wam:) a ja Was wszystkie pobije w kg:) Izulek 5kg przytyłaś?? to bardzo malutko bo ja 3,5:P a ja mam dopiero 10 tydzien a co będzie dalej??? wyglądasz ślicznie widać że w brzuzek Ci poszło ja wyglądam juz jak taka pyzia:P wszystkie spodnie i staniki poszły w odtsawke mam taki nadety brzuch buzia pupa okrąglejsza:P dziewczyny wiecie że juz mnie nie ciągnie do fajek? kurde nie pale!!!! jestem z siebie tak dumna a paliłam jak smok przed ciążą jutro z rana Wam napisze jak było u gina miłego dnia laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basiu ;) Gratuluję Ci silnej woli w rzuceniu fajek :) Wyjdzie to i Tobie i Dzidzi na zdrowie :) A może nawet zniechęcisz sie i nie wrócisz po ciaży do fajek? Kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Ranne z Was Ptaszki:) Ja dziś nie spałam przez prawie całą noc. Nie wiem czy to możliwe ale chyba miałam goraczkę od owulacji. Wczoraj kochaliśmy się z B ok 20 a potem zaczęły jajniki mnie boleć. Przez cały dzień miałam dużo lejącego śluzu. No a jak położyłam się spać o 24 to jajniki zaczęły mnie dosłownie napierdala* i cała mokra od potu się zrobiłam i tak przewracałam się z boku na bok do 4 rano:( Już myślałam że na pogotowie pojedziemy bo ból był okropny. Wstałam i już mnie nie boli tylko zakuje czasem, dziś 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Basiula, super,że już się nie męczysz z fajkami :) no i oczywiście,że już się lepiej czujesz :) mi kiedyś gienia powiedziała,że nieraz bardziej się szkodzi dziecku nie lecząc choroby z obawy przed lekami,więc dobrze,że poszłaś do lekarza. Marika, ja pod wilgotny ręcznik daję dodatkowo suchy :) Wiecie,zawsze kochałam lato,a teraz nie mogę go znieść,ale najważniejsze,że nic się małemu i mi nie dzieje. Z domu też wychodzę jak muszę, mężuś biega jak jest największa lampa na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku dzięki za podpowiedź, dziś skoczępo te preparaty do apteki:) Co do wagi to ja zawsze byłam chodząca anoreksja, dopiero 2 lata temu, zaraz po poronieniu zaczełam przybierać na wadzę, pewnie przez duphaston i inne gówn* i tak dobiłam do 65. Na jesieni zrzuciłam 5 kg i o dziwo utrzymuje cały czas 60. Teraz chcę zrzucić jeszcze 5 bo przy 55 czuję się najlepiej:) Teraz zdrowa dieta już nie pomaga więc muszę chodzić na siłownię bo tłuszczyk sam się nie spali:P W wakacje mamy 2 wesela a ja nie mogę kupić sukienki bo jestem między rozmiarami 38-40. Z 38 cycki się wylewają a 40 w biodrach za szeroka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elix kombinujesz jak możesz;) Dobry pomysł z tym ręcznikiem, muszę mojej siostrze powiedzieć. Dobrze jest mieć oparcie w mężu, szczególnie podczas ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP super sprawa z tym mieszkaniem! Też tak chcę;) Uważaj Kochana z tą biegunką bo przy takiej pogodzie to odwodnić się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka cieszę się że już Ci lepiej:) Markia ładny staż, 9 lat to kawał czasu:) My jesteśmy razem 5,5 ale ślub odkładamy z roku na rok. Pewnie jak będzie Dzidziuś to weźniemy się w garść:) albo rodzice B na chama nas zaciągną bo oni strasznie wierzący są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałam;) już spadam, do pracy mam na 14 ale muszę wcześniej polatać po lumpach bo jutro idę na imprezę i trzeba się przebrać, temat lata 20 i 30. Pomysły mam, gorzej z realizacją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto kiedy testuje bo ja się pogubiłam juz:/ a mógłby chociaż ktoś napisać ze 2 krechy sa to by sie towarzystwo podbudowało:) ja na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki znowu mam plamienie malutkie ale jest no żesz w morde yerza . nawet sie teraz do gina nie umówię bo on nie przyjmuje w weekend bleeee. to trzeci cykl i drugi raz mam plamienie i to w dniach kiedy książkowo wypada że implantacyjne. zważywszy że przenigdy w życiu nie miałam żadnego plamienia to jestem niemalże pewna że to implantacyjne. tylko teraz wychodzi na to że ostatnio się nie przyjeło więc może by trzeba było wziąść luteine a na to trzeba mieć receptę:( co ja mam robic!!!!!!! wkurzyłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcznki gdzie wy jestesci:( pewnie gdzies wyjezdzacie. jestem przerazona obdzwoniłam ginów prywatnych bo mojgoe nie ma (się okazało juz z tej paniki chciałam go błagać zeby mnie jutro przyjął ), a tam terminy na za miesiac :/ do byle jakiego nie pojde bo bez sensu 150 zostawic za nic:/ do ciotki juz nie dzownie bo to pepla i tak sie musiałam wykrecic że jednak zrezygnowalismy z dziecka po ostaniej gadce z nia bo zaraz całemu światu rozgada i na pasku w tvn24 bedzie napisane ze sie o dziecko staramy:( pomóżcie prosze bo panikuje niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Ja nadal cierpię w ukryciu przed całym światem...troszkę jest lepiej- zamiast 2 biszkoptów na śniadanie zjadłam dziś 8 szt, więc powoli wracam do żywych:) Dziś szósty dzień po zabiegu a ja marzę o młodej kapuście, kotlecie, chipsach, lodach, choćby smażonej z grila kiełbasce...nie wiem jak długo to jeszcze potrwa ale póki co zjadam zmielone zupki a i tak na raty bo całości na raz nie pochłonę:( Zachciało mi się na stare lata migdały wycinać!!!! Ewka który to dzień cyklu? I napisz mi jak miałaś w poprzednim? Czy plamienia pojawiły się ponownie przed samą @? Bureczku jakie dobre wiadomości od Ciebie!!! Operacja już w połowie lipca:) Trudno najwyżej przesuniecie termin wyjazdu do Włoch na później...grunt że będziesz miała juz to za sobą:):):) Basiulek duuuużo zdrówka!!! Jestem z Ciebie taka dumna!!! (fajki)...żeby było śmieszniej ja też nie palę i mam nadzieję nie wracać potem do tego gówna...na razie mnie nie ciągnie wcale-ból hamuje chęci:P Potem się okaże!!! BP gartuluję mieszkanka!!! Na pewno jesteś przeszczęśliwa:) Wierzę że urządzanie mieszkanka tak Cię pochłonie że nie będziesz tyle myślała o starankach i....niespodzianka:):):) Życzę Ci tego z całego serca!!! POzdrawiam serdecznie i całuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* byłam wczoraj u gina i juz maluszek ma 4cm machał rączkami jest taki boski i na tym usg taki duzy nastepna wizyte mam pod koniec czerwca nie mogłam wczoraj spać cały czas patrzałam na to zdjęcie bo wszystko juz widać wszystko jest ok mam sie oszczędzać i brac kwas foliowy a na nastepna wizyte zapisz emi jakies witaminy wyniki wszystkie mam narazie wzorowe nie chce za duzo pisac żeby Wam przykro nie było ale wierzcie Was tez takie wspaniałe uczucie nie długo spotka:) ewka co za ciotka brak słów:( nie lubie takich ludzi :( nie mam pojęcia dlaczego masz te plamienia nigdy nie miałam tak a moze faktycznie to plamienie implantacyjne?? tylko pytanie czemu miesiąc temu tak miałas;/ przytulam Cie mocno:) i mam nadzieje że lekarz Ci pomoże a może t faktycznie ciąża ostatnio pisałaś ze Cie kuje :) więcej niz zawsze:) trzymam kciuki:) Paula:) biedna;( ty taka chudzinka to teraz jestes przezroczysta;/ i napewno bardzo słaba:( ale najwazniejsze że juz wszystko idzie w dobrym kierunku a ja mysle ze musiałaś wyciąć te migdały bo one przeszkadzały zajśc w ciąże (ciągłe infekcje:) duzi siły i zdrówka:* bureczku co tam:) widze ze jestes na kawce:) u mnie dzis jest czym oddychac zrobiło sie chłodniej ale dzwoniłam nie dawno do mojego brata do stolicy to mówi że u nich 30 stopni i upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×