Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej laseczki:) gucci u mnie tez nic ciekawego stara bieda heheh wazylam sie dzisiaj i prawie zemdlalam:P przytylam juz 7kg jestem chyba mistrzynią na tym forum i calej kafeterii:P ale pocieszam sie ze nawet az tak bardzo nie widac :P nózki mam fajne tyleczek tez ale buzia rece i brzuch mam wielki przynajmniej tak mi sie wydaje na ten tydzien nie powiem bo ostatnio mam wiekszy apetyt i jem wieczorem no ale zeby az tak tyc;/ kurde a moze ze rzucilam fajki i ta przemiana jest inna nie wiem;/ fajnie gucci ze byly staranka regularne trzymam mocno kciuki zeby sie udalo:) loonah ewcia marika elixx izulek jak sie czujecie ciężarne??:) bureczku a co tam u Ciebie?? Paula mam nadzieje że córa jest zdrowa:) Ty ile przytyłaś w ciazy?? po rzuceniu fajek?? juteczka napisze do Ciebie tylko co mam ci napisac jak ja schudłam?? jak jadlam co cwiczylam?? lolitka nie pomoge Ci bo nie uzywałam nigdy tych testów mam nadzieje ze z mężulkiem sie gorąco pogodziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki U mnie nic ciekawego...dzień koło dnia leci, nie wiem kiedy...odliczam dni do urlopu, jeszcze półtora tyg i mam 2 tyg urlopu:) Fakt faktem będzie to samotny urlop z Paulisią, ale odpocznę troszkę i wstępnie umówiłam się z siostrą nad jeziorko, bo mają swój domek ( mam nadzieję że wypali) Poza tym nic nowego, nawet nie wiem kiedy mam okres dostać w tym cyklu, bo nic sobie nie zapisałam:) hehe...taki mam looz:P Basiulek ja przytyłam w ciąży 18 kg, puchłam od 4 m-ca regularnie i groziło mi zatrucie ciążowe, ale się wywinęłam:) zadziwiająco szybko wróciłam po porodzie do wagi sprzed ciąży:) Nic się nie martw, zrzucisz migiem!!! Karmienie piersią, przy tym dieta, bo prawie nic jeść nie można, poza tym naprawdę nie ma czasu na nic, zwłaszcza gdy mąż w pracy a Ty masz na głowie cały dom i maleństwo...nie ma kiedy jeść:) Będzie ok... Paula odpukać zdrowa, od pon znów chodzi do żłobka... lolitka co do testów niegdy nie używałam, każdy mi odradzał... Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej' No basiula jesli mozesz to mi napisz co jadłas jakk cwiczyłaś i w jakim okresie ile udało ci sie schudnąć....a piwko piłaś?? Ja uwielbiam piwko i pewnie nie mozna :( No a w temacie to u mnie wiadomo obecnie @...upały powoduja ze leje sie ze mnie strasznie :( jak nigdy:( oby do konca..... Paula zadroszczę bliskiego urlopiku ja dopiero we wrzesniu:(... Pozdrawiam w ten upalny jak cholera dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A mi się właśnie mały urlopik zaczął:) Mam tydzień wolnego:D Jutro jedziemy do moich rodziców a w niedziele wracamy z moją siostrą i bratem:) i będziemy plażowac i zakupy ciążowe robić dla mojej sis:) Lolitka ja używałam testów i efekty jak widać:O dwie kreski miałam przez 2 lub nawet 3 dni więc i tak nie wiedziałam kiedy owulka no ale zgadzały się mniejwięcej z objawami owulki. Ja kupowałam jakieś zwykłe na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci>to odpoczywaj do woli :) u mnie nic ciekawego,czekam na okres,ktory po tej laparo juz opoznia sie 4 dzien(prosze nie piszcie tylko,ze moze jestem w ciazy,bo nie jestem) a potem na urlop :) pozdrawiam Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczny...ja tez 8 kg juz przytylam...mam 26 tydzien...jeszcze 3 miesiace....upały masakra jestem w kołobrzegu na urlopie.pozdrawiam was wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, podczytuje was każdego dnia:) ale pisac za bardzo nie mam co, u nas staranka pełna parą, dziś 15 dc temp 36,3, więc owu chyba jeszcze nie było, choć śluz już był.. nachodza mnie lęki znowu jak to będzie, czy się uda, czy nie, wczoraj po przytulankach to aż się popłakałam, zaczyna mnie to już męczyć; czasem to dość mam już tego wszystkiego i zastanawiam się ile to będzie jeszcze trwać to czekanie. Dobrze ze człowiek do pracy chodzi to troche zapomni, nie myśli, zajmie się czymś innym Trzymcie się dzielnie i piszcie same dobre niusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a Ty jak tam, jak staranka, my podobnie mamy chyba nawet ten sam dzień cyklu, lub bardzo podobny i chyba ten sam cykl starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
cześć dziewczyny!! jestem nowa ale od jakiegoś czasu śledzę Wasze wpisy! Mam podobny problem do Was. Mianowicie bardzo chcę mieć dziecko zaczęliśmy z mężem starania rok temu we wrześniu udało się jednak ciąża okazała się pozamaciczna.. 2 tyg leżenia w szpitalu i usunięcie laparoskopowo. Odczekaliśmy 2 cykle i od grudnia znów zaczęliśmy starania, Miało być łatwiej bo w ciąży już byłam a poza tym po laparoskopii podobno łatwiej zajść w ciążę ale jak widać nie koniecznie.. także dołączam do Was oczekujących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .dziś mam wolny dzień od pracy i jeszcze tydzień i urlopik 2 tygodniowy ;-) Wczoraj pojechałam prywatnie do pewnego dobrego (niby lekarza) mój mi powiedział ze znowu mam torbiel a ten ze nie mam nic wszystko jest w normie , kazał mi tylko zrobić wszystkie badania hormonów 7 ich było więc dziś już zrobiłam mam do niego iść za tydzień i da mi skierowanie na drożność i zrosty by sprawdzić .Taki konkretny nie owijał nic w bawełnę;-) Oczywiście kazał mi się starać bo jestem w 14 no dziś 15 dzień cyklu .;-) więc się starałam z M ;-) bardzo ;-) może on mi pomoże sama już nie wiem .Po południu odbieram, wyniki ma nadzieje ze będą dobre . lolitka 85 chyba mamy podobnie ;-) Ja też ostatnio przytyłam ;-( Witaj Monia w naszym gronie ;-) narazie zmykam muszę obiadek przyszykować a potem po wyniki .J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzisiaj kolezanka z pracy nam oznajmiła ze jest w ciazy......a ja zamiast sie ucieszyc to sie poryczałam :( Czemu to nie ja??????Cos komus złego zrobiłam???? I nie myslcie ze ja jej zle zycze czy cos podobnego poprostu tak to jakos odebralam jako osobista porazke...tak blisko mnie ta ciaza..codzien bede musial ogladac i sluchac....i zazdroscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka! nie placz tylko wez sie w garsc! moim zdaniem powinnam znalezc dobrego lekarza,ktory ureguluje Twoj cykl,zrobi monitoring i zacznie cos dzialac w tym kierunku! ja wiem,ze gdybym tylko mogla nie czekalabym tyle z badaniem nasienia mojego M.,laparoskopia,wczesniej hsg,bo czas leci,a ja tyle miesiecy stalam w miejscu! trzymaj sie kochana,mysl pozytywnie,a zobaczysz,ze wszystko bedzie dobrze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bureczku.... moze masz racje....ale w tym miesiacu mialam okres ok:( maz mi cos sciemnia jakis niezdecydowany:( Brakuje mi sił.....połoze sie głowa mnie rozbolała masakrycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jutka! ja tez miewac chwile slabosci i chce mi sie plakac,ale wiem,ze stres wcale mi nie pomaga w naszych dzialaniach! musisz postarac sie o nutke optymizmu,zaczac cieszyc sie zyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miewac hehe niezle to brzmi;) maz moze niezdecydowany ,bo tez przezywa wszystko razem z Toba i czuje sie winny?ja mojemu juz nic nie wspominam o starankach,a robie co trzeba :) faceci tez maja swoje slabsze chwile i trzeba ich zrozumiec... moze powinnas zrobic monitoring nastepnego cyklu by wiedziec kiedy dokladnie owu i czy w ogole jest?moze wyslij meza na badanie nasienia? nie wiem,tak tylko pisze... 3maj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka wiem co czujesz ... mam tak samo moje koleżanki już urodziły a jak chodziły w ciąży raczej je unikałam bo zazdrościłam im ze są w ciąży a ja nie ;-( moja bratowa miesiąc temu urodziła drugie dziecko a mam 24 lata , druga bratowa ma też 24 lata i teraz jest znów w ciąży z 3 dzieckiem ;-( wiec wiem co czujesz....a ostatnio to ciągle po kątach jak mąż nie widzi płacze jak bóbr ze ja też chce ;-( trzymaj się będziemy w końcu mamami ;-) ja się tak pocieszam choć to tylko tak się mówi a czuje się coś innego ... Odebrałam wyniki znów mam podwyższoną prolaktynę( tydzień temu była ok) i ciut wyższą niż norma insulinę ;-( za tydzień jadę do nowego doktorka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Napisze cos w końcu bo tylko was podczytuje ale jakoś nie mam weny. Byłam dziś na usg. wszystko ok dzidzia ma 14 mm i rośnie prawidłowo. Mnie męczą ciągle mdłości i ogólnie złe samopoczucie. Nie mogę jeść więc się zmuszam na razie schudłam1 kg w ciągu dwóch tygodni :/ chodzę na spacery wieczorne z M bo Jasiul u dziadków więc ja cały dzień leże z moimi dolegliwościami na kanapie a jak wstaję to mi się w głowie kręci niedobrze mi i ogólnie źle sie czuje . no i śpię:D mój M się dziwi jak ja to robie że cały dzień leże na kanapie od około 15 do 18-19 śpię a potem po spacerze znowou idę spać tylko już na noc jak dziecko:D ten gorąc mi sie daje też we znaki strasznie i może gdyby nie on to by doleglkiwości bhyły mniejsze. Z Jasiulką w ogóle bezstresowo przesząłm ciążę a tu cyrk ale warto:) Dziewczynki niezafasolkowane jeszcze!!!! nie chce słyszeć żadnych smutasów tylko głowa do góry pierś do przodu i pozytywne nastawieni. Przecież w końcu się uda!!! I bedziemy wszystkie szczęśliwymi mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:* bardzo mi przykro jak czytam wasze wpisy kibicuje Wam bardzo mocno i jestem z Wami i wierze że Wam sie uda:) ale bedzie radość:) juteczka nie płacz ale bureczek ma racje działaj od razu nie czekaj z badaniami;) uda sie napewno:) zaraz ci napisze na nk wiadomosc o odchudzanku bureczku ciesze sie bardzo że sie odezwałaś zawsze czekam na twoje wpisy z niecierliwościa super że wszystko układa sie pomyslnie a teraz odpoczywaj od lekarzy bo jeszcze troszke i bedziesz chodzila do gina co chwila i na badania hihii dostałas juz okres?? bo jeżeli tak to mam nadzieje że wpiszesz sie w końcu do tabelki;) lolitka musisz byc bardzo wrażliwą osoba że tak to bardzo przeżywasz musisz dac troche na luz wiem ze mi łatwo pisać no ale nie da sie inaczej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia super ze wszystko dobrze:) współczuje że sie tak zle czujesz;/ ale jeszcze troszke i minie:) a te upały są okropne sama czasami nie daje rady chociaz czuje sie świetnie często leże na kanapie dzis myłam okna jedno okno umyłam i na pol godzinki poszłam sie polozyc a ze mam troche okien w domu to prawie cały dzien mi to zajelo nie wiem czy to od upałów czy od ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) jest tam kto? w te upały pewnie wszyscy pouciekali z domków, uff, gorąco.. u mnie dziwny cykl, dawno już był śluź ale nie było skoku temp, a dziś 18 dc.. więc czekam dalej, czekam też na dobre informacje od was:) wierzę zę już niedługo pojawią się na forum ame informacje o ciążach:) uciekam do spanka, miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Ja już wróciłam do domu ale pisac to chyba nie dam rady bo moja młodzież chce latać po mieście;) Komary mnie pogryzły i wszystko mnie swędzi:O Od soboty bolą mnie piersi a @ za dni ma nie przyjść:P Bureczku a Wy kiedy wyjerzdzacie? Miłego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny napiszcie mi prosze te, które zażywały olej z wiesiołka, piłam go od chyba 2-3 dnia cyklu, śluz był juz dawno dawno a temp nie chce ruszyć do góry za nic w świecie, dziś już 20 dc, zawsze skok był ok 14-15 no max 16 dnia cyklu a teraz, coś mi się poprzewracało:( czy wy tez tak miałyście? czy póki nie ma skoku to nie było owulacji jeszcze? nie wiem samao co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
ja łykam olej z wiesiołka i podobno efekt miał być zauważalny w 2 cyklu ale ja już w 1 miałam super dużo śluzu. a co do tej temki to powiem Ci że ja ostatnio miałam taki dziwny przypadek, byłam na monitoringu bo był 16 albo 17 dzień cyklu lekarz stwierdził że ten cykl będzie bezowulacyjny bo nie mam pęcherzyka dominującego. trochę się wkurzyłam bo akurat miałam urlop i stwierdziłam że możemy trochę z mężem poszaleć:P ale najlepsze co sie okazało że owulacja prawdopodobnie przesunęła mi sie o jakiś tydzień bo był skok temp i jeszcze test owu wyszedł pozytywnie. Także powiem Ci szczerze że czasami chyba bywają dziwne przypadki może musisz jeszcze trochę poczekać!! a śluz masz typowo płodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona śluz miałam chyba 14 dnia cyklu, taki ciągnący jak białko i przezroczysty, ale to aż 6 dni temu a skoku jak nie było tak nie ma. czyli @ miałaś też z opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
tak tak ten cykl był wyjątkowo długi!! ale okres miałam równo 2 tyg po tym jak stwierdziłam że owulacja była. tylko że ja miałam taki dziwny śluz bardzo wodnisty tak do 17 dc był typowo płodny później kolo 20 zrobił sie wodnisty a później znów płodny i wtedy test wyszedł mi pozytywnie. pierwszy raz coś tak dziwnego miałam. ale wiesz że jeżeli tez cykl będzie bezowulacyjny bo tak też się może zdarzyć to Twój okres największej płodności wypadnie w dniu krwawienia i wtedy musisz mierzyć tempkę żeby nie przegapić owulacji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Ci bardzo. a taki cykl zdarzył Ci się tlyko raz, czy nadal stosujesz wiesiołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
to nie od wiesiołka było bo stosuję go krócej to był cykl w maju i po nim dopiero zaczęłam stosować olej:) taki cykl jak na razie jeden miałam i mam nadzieję że się więcej nie powtórzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×