Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość alutka13
Lolitka bardzo mi przykro....trzeba poczekac na wyniki nasienia, nie trac nadziei, moze jeszcze wszystko nie jest przesadzone. Mąz miał takie badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kochane, zobaczymy jak to dalej będzie, ...samo zycie... i cżłowiek nic nie jest w stanie zrobić. we wtorek będzie miał robione badania, wynik będzie w piątek popołudniu. Nigdy wczesniej nie miał robionych badań nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka>nie martw sie,nie ma sytuacji bez wyjscia!!! moze to "wina" wrogiego sluzu,ktory pokonacie inseminacja! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Nie było mnie kilka dni ale wracam, już jako magister:) Jaka to ulga że mam to już za sobą. Wczoraj byliśmy na śląsku u rodzinki męża. Kuzyn ma takiego Szkraba czteromiesiecznego. Nie mogłam się napatrzeć. W ogóle nie bał się nikogo, mogłam go nosić, przytulać. Słodzutki jest. Wszyscy nam mówili żebyśmy się postarali o takie maleństwo. Eh, gdyby to było takie proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 11. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............10............. . .27.11.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........7..................4 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............3...............15.1 1.2010.....lubelskie julia_85..................25...........2...............08 .11.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..kuj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja.......29...........3................11.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) IZULEK_2006 26 LAT SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was ponownie po długim czasie. Gratuluję Izulek! Lolitka 85 miałam podobną sytuację, że ja się zaczęło u mnie poprawiać to się okazało, że wyniki mojego męża są niedobre. Jak napisałam wyżej to już 14 cykl starań i nic. Co miesiąc doszukuję się jakichś objawów i chyba już przez to wariuję. Ja brałam clo przez kilka cykli. Ten ostatni był dziwny. Miałam coś co nie przypominało okresu, lekarz powiedział, że mam zacząc stosować luteinę, brałam ją przez 4 dni, Nie mogłam zastosować clo skoro nie było pewności że to miesiączka. na 13 d.c pojechałam na USG i okazało się że mam owulację bez clo. Ucieszyłam się ale co z tego jak testowałam dwa dni temu i znów nic. Teraz czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chciałabym się dołączyć do waszego grona, byłam już keidyś na podobnym forum oto dowód http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4196680&start=3540 ale forum wygasło śmiercią naturalną, większość zaciążyła, przeniosłysmy się też na prywatne ale dlatego że dziewczyna mają dzieciaczki to jakoś ruchu tam nie ma. Wlaśnie mija dwa lat od pierwszych niewinnych jeszcze prób i powoli zaczynam być przytłoczona tymi andziejami rozczarowaniami, potrzebuje chyba jakiegoś wsparcia, dajcie znaka, a tymczasem bede was podczytywać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej julia... witaj wsrod nas.lepiej nie moglas trafic...sluchajcie jak juz wszystkie zaciazycie to odsobiscie zorganizuje spodkanie forumowe ...tak jak robia spodkania klasowe- tylko te z naszymi pociechami. julia ja 1 dziecko tez dwa lata probowalam i wkoncu sie udalo a zdrowa jak ryba bylam...ciezko nawet trafic w te dni plodne...do dzis nie wiem kiedy sa te dni a kiedy nie... ale ten czas zlecial moj synek juz 3 tygodnie ma skonczone-dalam zdjecie na nasza klase.nie wiem tylko do kogo podobny... ja mam jeszcze 6 kg do zrzucenia...ledwo sie w kurtke dopielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Witaj Julia 11, zapraszamy serdecznie, życzę Ci prezentu na mikołajki w postaci ciąży:) u mnie testowanie 4.12 fajnie byłoby taki prezencik dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka *** w środę jadę do lekarza ,nie mogę się doczekać jak zobaczę malutką ;-) Jak tam dziewczyny z tyciem bo u mnie tak zgaduje ale z 10 kg na plusie więc naprawdę duża jestem już a c to dopiero będzie jetem ww 19 tygodniku ;-( ale cóż później się odchudzę ;-(((mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Witam Was Kobietki! Ostatnio jestem odcięta od świata:( Chwilowo nie mam int w domu a w pracy zatrzęsienie, że nie mam nawet czasu Was poczytać... Witam nową staraczkę, z jednej strony fajnie, że coraz więcej tu nas, z drugiej to straszne, że tak wiele kobiet ma problemy. Victorio, gratulacje:) Izulek, ja jestem za tylko szkoda, że ta nasza Polska taka duża. Monia, ja znam przypadek, że dziewczyna zawsze była "pulchna", a po ciąży tak schudła, że wyglądała jak szkielet - nie wiem czy to jest kwestia odchudzania, bo przecież słyszy się jak ciężko schudnąć po ciąży. To prawda, że w ciąży jest większy apetyt? Ja osobiście boję się trochę tego bo jestem łasuchem, a żeby utrzymać wagę muszę często wyrzekać się niektórych rzeczy. Tak więc mi pewnie też się przytyje...Oj, najważniejsze by się zdrowo odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Właśnie wracam od lekarza. Zalecił mi badania progesteronu. Ten cykl bede bez leków, kolejny z luteiną a w nastepnym mam brac Metformax 500, chyba że wczesniej zafasolkuje. Ten ostatni lek jest... hmm... na cukrzycę, ale lekarz powiedział, że pomaga też zajść w ciąże. Dziwne to trochę ale trudno, trzeba ufać lekarzowi. Poza tym już dawno miałam wpisane w kartę PCO, nie wiem jakim cudem mi to umknęło. Spytałam lekarza o mierzenie temperatury, powiedział, że bardzo dobrze że mierze, przejrzał karty i stwierdził, że prawdopodobnie owulacje były, tylko niestety nie w regularnych terminach a za każdym razem innego dnia cyklu. Jak teraz się nie uda to będzie trzeba przebadać męża. Niestety w moim mieście nie ma takiej możliwości, trzeba będzie jechać albo do Lublina albo do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie nic ciekawego, skończyłam brać clo i teraz czekam na owulację. Co miesiąc to samo:O Victoria gratulację:) Witam nową Staraczkę:) Musisz często pisać bo inaczej ten wątek też umrze:( Monia jeśli chodzi o chudnięcie po ciąży chyba może być proste:) moja siostra miesiąc po porodzie wygląda jak przed ciążą i nie jest na diecie tylko karmi piersią:) podobno to najlepszy sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 12. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............10............. . .27.11.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........7..................4 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............4...............08.12.2010.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight :)
Witam:) Czy można się przyłączyć?? Mam na imię Magda, od 4 cykli staram się o Maleństwo z moim mężem.Jak dotąd bezskutecznie.Dziś mijas 6 dzien od dnia spodziewanej @. Zamiast niej mam znaczną ilość biało-mlecznego śluzu. Brzuch boli jak na @. Ostatnio miałam chwilowy, ale barzdo silny ból w prawym jajniku.Robiłam test 14 dni po stosunku i niestety negatywny. Dziś powtórzyłam test i znów niestety niemiła niespodzianka. Czy jest jednak jakaś nadzieja na dzidziusia?? Pozdrawiam wszystkie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight :)
Cichutko tutaj...Puk puk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonlight dopóki nie ma @ jest nadzieja:) powtórz test za kilka dni albo idź na badanie krwi beta hcg, ono daje 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej kobietki...jestem jestem czytam codzien ale jakos zastopowalo ostatnio..jak czas zlecial maly ma juz 26 dni...lekko mi sie podziembil ale daje rade jakos ucichlo po 1 dniu katarek mial zielony ale...jest ok...zakupilam nianie motoroli na allegro i dziala..jest super polecam z czystym sumieniem...udalo mi sie bo kupilam niania za 500 zł..a dostalam model za 600 zł bo tamte sie skonczyly...ale moge w spokoju sie wykompac i na toalecie wysiedziecbo tak ciagle mialam ucho przy lozeczku... wiecie co...te nasze noworodki niby maja te foteliki fisher price od urodzenia przeznaczone a ja kupilam dwa i zaden sie nie nadaje jak dla mnie ,bo sa wygiete w pozycje siedzaca i moim zdaniem to za mocno...wiec kupilam dzis nie oryginalny taki tanszy lezaczek bujaczek co ma pozycje juz lezaca i lekko wygieta takze wazna jest regulacja siedziska..pogoda zgnila wiec dzis na spacer nie wyszlam w domu sie kisze... nowa kolezanko proponuje zrobic test krwi bea hcg..on kosztuje chyba okolo 30 zł o ile pamietam ale...daje 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
sluchajcie zakupilam tez fride do noska i myslalam ze umre z obrzydzenia zeby to zastosowac ale...jakos poszlo .. swietna sprawa na katarek dla maluszka.... DO WIADOMOSCI MAM...pewnie juz znacie ten przxyzad ale..jak nie to warto wiedziec o jego istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek a ten bujaczek przez internet kupiłaś? JAk tak to wklej linka:) chce kupić coś takiego mojej siostrzenicy i nie wiem który wybrać, te fisher price podobają mi się najbardziej ale skoro nie polecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
uwielbiam fisher price ale uwazam ze one sa od okolo 3 miesiaca maluszka kiedy mozna lekko je wygiac juz narazie3 ponoc najlepiej jak sa na plasko...ja zakupilam ten z aukcji allegro numer 1302032594 z takim dinozaurem wzor numer 4...rzecz gustuale jest duzy na dlugo starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Izulek ja sie właśńie zastanawiam czy kupowac nianię pewnie się w końcu zdecyduję ale jeszcze nawet nie wiem jakie są możliwości:) bujaczka nie kupuję z Jaisulą uzywalam fotelika samochodowego jako bujaczka:) A tak w ogóle to cie ciągle podglądam na NK:) I porównuję brzucho do twojego bo mi się wydaje że mój jest ogromniasty wtedy sobie podglądam ciebie w 9 miesiącu i wtedy mój brzucho nie wydaje mi się już takie wieeeelki:):):) Brzucho mi rośnie to juz 26 tydzień:) przez ostatni tydzien mnie wywaliło na maxa. Nie moge zejść z kanapy musze się na niej osunąć i w pół kuckach dopiero wstaje inaczej brzuch mnie ciągnie na dole:/ za 2 tygodnie wizyta ale chyba bez usg mi zrobi więc dalej nie wiemy co tam siedzi i jakoś mi nie zależy nawet żeby się dowiedziec nie wiem czemu:) heh wszystko juz prawie mam ubranka smoczki itd. do kupienia zostają wózek z fotelikiem i baza ale juz wybrane więc tylko czekam na jakies promocje i kupuję:) no i komoda kąpielowa i ewentualnie tą nianie elektroniczną :) dobrze ze juz wszytsko wybralismy bo to jeszcze 3 miesiące ale jak mi się juz teraz źle poruszać to później bym chyba rady nie dala latac po sklepach:) Witam też nowe koleżanki:) Piszcie dziewczynki częśc iej co tam u was slychac bo nam forum zamiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×