Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Cześć kobietki! Ja skończyłam brać lutenyl i oczekuję @. We wtorek jedziemy z moim mężem do warszawy na badanie nasienia. W piątek mam wizytę u lekarza i mam nadzieję że torbiel się zmniejszyła. Pozdrawiam Was, odzywajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcyznki. Czytam, cyztam, choć mało pisze. Trzymam mocno kciuki, Paula aby @ nie przyszła, superburku zobaczyłaś bijące serduszko:) to najcudowniejszy widok jaki mozna sobie wymażyć, oj co ja bym dała za to... a co u mnie.. początkiem lutego miałąm histeroskopię w klinice niepłodnosci, usunuęto przegrodę na 5 mm. Lekarz prowadzący dał nam 3 cykle na naturalsa, jedne mamy już za sobą, niestety zakońcozny @, jeszcze 2 cykle a potem laparoskopia. Zaczęłam pić na własną rękę castangus i wiesiołek, chcę sobie pomóc, by się udało. Oj płakałam, płakałam jak czułam dzień wcześniej ze okres przyjdzie, spadła mi temka i ogólnei bardzo rozdrażniona byłam, teraz już lepiej, 4 dc, jest znowu szansa i nadzieja, to trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) U mnie @, przyszła już w piątek. Nawet nie miałam czasu na użalanie się nad sobą bo byłam akurat w pracy. Muszę skoczyć w końcu do gina po tebsy na prl i może jakieś usg bo już dawno nie miałam. Lolitka ja brałam wiesiołek w tabletkach ale to chyba takie samo dawkowanie od 1 do 14dc. Cieszę się że posuwacie się do przodu z badaniami, pewnie lada chwila zaciążysz:) Paula trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) No więc urodziłam Gabrysię o 12.47 w piątek:) W miarę bezbolesnie bez bóli krzyżowych:) Podali mi oksytocynę bo wody się sączyły dość długo:) Mocnych bóli miałam tylko z godzinke ale nie było źle na prawdę po godzinie mogłabym znowu rodzić:) Główka wyszła po pierwszym partym a przy drugim cała Misia była juz z nami:) Dumny tata przeciął pępowinę i poleciał robić foty:) Łożysko całe nie odeszło i mnie czyścili bleeeeeeeeeeeeee okropne uczucie bolalo gorzej niż skurcze ale tylko chwilkę:) Troszkę pękłam zalożyli mi 3 szwy:) Mała ważyła 3390 i miała 54 centymetry:) Od dzisiaj od 14 jestesmy w domku:) Jest grzeczniutka słodziutka i kochana jak na razie:) Karmimy się cycem i jest ok:) POZDRAWIAM I trzymam kciuki za staraczki zwłaszcza za ciebie Paula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia serdeczne gratulacje:* jak sie ciesze że jesteś już w domu i masz córcia przy sobie nareszcie kobietka na forum bo moja Sandra sama cały czas hehe;) całuski dla Wa:* Paula!!!! plamienia 4 dni po owulce masakra!!!wierzę że to jest to:) że masz maleństwo pod serduszkiem:) trzymamy kciuki:* lolitka fajnie ze sie odezwałaś wszystko bedzie dobrze co Wy biedne kobietki musicie przejsc;( ale będzie dobrze doczekasz sie bicia serduszka maleństwa:) gucci bardzo mi przykro:( przytulam Cie mocno:* Dzisiaj były chrzciny malutkiej spała całą msze nawet zimna woda ja nie wybudziła w sumie cały dzień spała jestem w szoku teraz też słodko spi:)napewno śnią jej sie aniołki;) Ja jestem przeziebiona:( boli mnie gardło juz jestem nacpana od tych wszystkich lekarstw boje się że małą zarażę oby nie Paula normalnie stresujesz mnie:):) poztywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej gratulacje ewcia super ze masz to za soba...dziewczyny trzymam kciuki teraz wasza kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej...dostałam okres hurra wiem ze kazda z was marzy o zupełnej odwrotnosci ale w mojej sytuacji dwojka synow to wystarczy...nic nie piszecie...ja wlasnie przeszłam kolobrzeg wzdluz i w szez i jest bosko...morze mewy tlum ludzi i to powietrze...jestem w tej chwili najszczesliwsza na swiecie...tylko moje nogi maja inne zdanie..pieka jak czort no ale jakos trzeba wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Melduje że u mnie nadal bez zmian:):):) @ brak plamień brak Jutro 28 dc , ostatnie trzy @ miałam właśnie 28 dniowe więc mam OGROMNĄ nadzieję że coś z tego bedzie:) Jutro kupię test, ale zrobię go dopiero w środę rano bo....bo się boję najnormalniej w świecie...boję się rozczarować... Gratulację dla nowej Mamusi!!! Niech się Gabrysia zdrowo chowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ciesze sie ze dostałaś okres;) ale super spacer marzy mi sie taki spacerek morze mmmm;) Paula dzisiaj cały dzień myslałam o Tobie nie miałam przez cały dzień jak wejść na neta teraz patrze a tu takie wiadomości;) czekamy z niecierpliwościa na to co napiszesz jestem pewna że się udało;) rozumiem Cie że się boisz trzymam kciuki melduj sie od rana bede napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Basiul od rana to niemozliwe:( Mój M zabiera laptopa do pracy...więc bedę pisać dopiero wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję wszystkim laseczkom które trzymają za mnie kciuki:):):) Jesteście kochane!!! DZIĘKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Paula melduj sie czekamy na wieczór;) ale emocje dzisiaj mam od rana tylko żebym się zawału serca nie nabawiła:P Ewcia jak tam córa?? grzeczniutka?? daje Ci troszke odpocząc?? MOnia co tam u Ciebie?? u Ciebie poród zbliza się wielkimi krokami:) Izunia jak to jest ze szczepieniami?? moja ma 9 marca i nie wiem na co to jest czy one sa płatne?? szczepisz Piotrusia dodatkowymi szczepionkami ?? wato?? jestem zielona w tym temacie więc prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja szczepiee płatnymi za 130 zl jedna chodzi o to ze jest to jedno ukłucie szczepionka jest lepiej oczyszczona ponoc i mniej boli a normalnie darmowo sa 3 ukłucia za kazdym razem a ta płtna jest skojarzona i nie trzeba dziecka az 3 razy kłuc.mozna kupic masc znieczulajaca i posmarowac przed ukłuciem nozke dziecka ale z opowiesci tego co kłuje mowi ze to nic nie daje wiec sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Przepraszam Was kochane, że się wtrącam, bo Basiulku nie mnie się pytałaś, ale wtrącę swoje 3 grosze... Ja Kubusia szczepię szczepionką skojarzoną za 180 zł - są w niej te podstawowe szczepienia (krztusiec, błonica, tężec, poliomyelitis) + HIB + wirusowe zapalenie wątroby typu B. Moja dobra znajoma jest pielęgniarką - poleciła właśnie tą szczepionkę. Szczepionka nazywa się INFANRIX HEXA. Pozdrawiam! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny bo położna dzwoniła do mnie i powiedziała że 9 marca mam isc z małą na szczepienie ale nie mówiła szczegółow a to w przychodni mają te szczepionki płatne tak?? powiedzą mi co i jak?? ja oczywiście będe szczepić tymi płatnymi żeby jak najmniej malutka kuli;) czytałam włąsnie o szczepionkach nawet 6w1 jedni są za inni nie brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Basiulku, zapłacisz od razu w przychodni. Ta szczepionka, o której pisałam, to jest 6 w 1, pewnie o tej słyszałaś :) A jak Sandrusia? Nie zaraziła się od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no własnie o tej pisałam tylko co do ceny nie byłam pewna...maz płaci zawsze ja za to musze trzymac malenstwo a moj maz wychodzi bo nie lubi szczepien...no ale jak ktos nie ma pieniedzy i nie ma wyjscia to i za darmo tez zaszczepi...i tez zadziala...oj jak słonce swieci dzis w kołobrzegu az miło a plaza zamknieta bo bomby znalezli i chca przed sezonem usunac...no ale i tak chodze na morze popatrzec...teraz jestem sama z 2 dzieci i zastanawiam sie jak sobie poradze jak statszego nogi zabola a mały bedzie np. Płakał no ale...bez paniki mam na kazdej ulicy rodzine wic najwyaej pielgrzymke zrobie w ptzerwach hee hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a jak Kubus zniósł szczepienie bo czytałam że rózne jazdy moga byc nawet gorączka a to szczepienie sie potem powtarza?? ile jest dawek?? ja czuje sie już dużo lepiej gardło mnie nie boli to najważniejsze a mała się nie zaraziła tfu tfu tak bardzo się bałam . Paula czekam tu na Ciebie i czekam:) zaraz ide Sandre wykąpac i będe czekac dalej:P:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ewa>gratuluje!!! w oczekiwaniu na wiesci od Pauli napisze tylko szybko,ze bylam dzis na usg! 3lata czekalam na widok malca wierzgajacego jak wariat i fikajacego fikolki w moim lonie!!!ponoc na 70% nosze w sobie chlopaka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia serdeczne gratulacje!!! Bureczku Tobie również gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek gratulacje!!! tak bardzo się ciesze:) wyobrażam sobie jaka musisz być szczęśliwa pozdrów brzusia od nas:) a jak sie czujesz?? mdłości mineły?? Paula!!! :):):):) no ile mamy na Ciebie czekać co?? mam nadzieje że już się cieszysz;) że już wiesz:) ale nie zapomnij o nas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Nasza Paula jest niemożliwa trzyma nas w napięciu kochana śniłaś mi się dzisiaj napisałaś na forum że jednak nie jesteś w ciążu to dobry znak bo moje sny nigdy się nie spełniają zawsze są odwrotnością od rzeczywistości:) czekamy na dobre wieści mam nadzieje że zrobiłaś juz test i są dwie krechy ;) Sandra dostała na chrzest karuzele nad łóżeczko po kąpieli powiesiłam ją myślałam że zasnie przy tym a ona od 9 do 1 w nocy patrzała na misiaki kręcące się i słuchała melodyjki śmiała się chciała dosięgnąć misiaków piękny widok ale ok 1 juz mi sie chciało tak spac że jej ściagnełam karuzelke popatrzała jeszcze 5 minut na około i zaczeła płakać dałam jej butle nie wypiła nawet połowy i mi spała na rękach i tak spi do teraz miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Wyniki mojego męża są raczej w porządku, nie konsultowaliśmy ich jeszcze z lekarzem ale widzę, że mieszczą się w normach. Ulżyło mi trochę, bo jeśli z mężem jest ok to może stymulacja jajników przyniesie efekt. Miałam zgłosić się w piątek na usg żeby sprawdzić czy torbiel się zmniejszyła, miałam być już po @, a @ jak nie było tak nie ma. Dziś 30 dc, Lekarz sam mi wyliczył kiedy powinnam być po @. Po luteinie miałam @ prawie od razu po odstawieniu a po lutenylu mój organizm zrobił sobie żart. Superburek cieszę się Twoim szczęściem:) To musi być niesamowite uczucie, tym bardziej że tak długo na to czekałaś. Paula czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma Basiu, lutenyl odstawiłam w piątek, a po odstawieniu progesteronu chyba do 10 dni można czekać na @. Dziwne jest tylko to że po luteinie @ przychodziła od razu. Mało prawdopodobne żeby to była ciąża. W 16dc miałam usg, nie zapowiadało się na owulację. Poza tym na tym lutenylu jest napisane że nie można stosować w ciąży więc lekarz raczej nie brał pod uwagę tego że w tym miesiącu mogło się udać. W sumie cuda się zdarzają, ale znając życie to pewnie @ przyjdzie niebawem, szkoda tylko że termin u lekarza mi przepadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na twoim miejscu zrobiła test;) cuda się zdarzja:) natura potrafi płatać figle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×