Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Basiulek źle się wyraziłam...obiadokolacja raczej w sobotę, w niedzielę obiad...W sobotę na 16 mam gości, tort itd, potem cos na ciepło chciałam podać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula jutro z rana Ci napisze teraz nie mam troche czasu bo sie pakuje zastanowie sie jak bede szła spać i jutro napisze Ci na nk moje poropozycje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) hej mam do was pytanie bo mój mąz właśnie zmienia pracę a mała się urodzi może w tym ostatnim tygodniu jego pracy w tej starej firmie i nie wiem czy dostanie pieniądze z ubezpieczenia jeśli w tej nowej firmie jest nowy ubezpieczyciel . jak myslicie dostanie czy raczej lepiej niech sie dowie czy moze przejsc na indywidualne i ciagląć stara polise jeszcze ? bo szkoda zeby ta kasa przeszła koło nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia. Powiem Ci, że to trudny temat... Zależy dużo od ubezpieczyciela... Jeżeli Twój mąż stwierdzi, że chce ciągnąć „starą polisę, to raczej (moim zdaniem) i tak nie dostanie takiej kwoty za narodziny dziecka, jaka przysługuje w ubezpieczeniu grupowym, bo w momencie zwolnienia się z pracy traci prawo do ubezpieczenia grupowego (to tylko dla pracowników jest). Musi i tak przejść na ubezpieczenie indywidualne, a ubezpieczenia indywidualne charakteryzują się niestety bardzo niską sumą ubezpieczenia, a co za tym idzie, dostanie dużo mniej za narodziny dziecka... A jak nowy zakład pracy ma innego ubezpieczyciela, to trzeba się dowiedzieć, czy jak zgłosi się do ubezpieczenia z dniem rozpoczęcia pracy czy policzą jakieś okresy karencji bo tutaj to naprawdę różnie bywa... Trudno mi coś doradzić...;/ Musicie popytać bezpośrednio u ubezpieczycieli tak będzie najpewniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki marika też mi się tak wydaje kurde ... 4 lata płacił w tej firmie i nici ;-( jakie to nie sprawiedliwe. ja wczoraj miałam taki twardy brzuch i pojechałam do szpitala tak na wszelki wypadek no i okazało sie ze to nic takiego żadnych skurczy nie było szyjka jak była od ostatniej wizyty 2 cm tak jest ;-( więc wydaje nmi się ze w środe mi powoiie lekarz że pewnie za tydzien wywołanie będzie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mój dzwonił do ubezpieczalni i bedzie dalej ciągnął tamto ubezp. wiec dostanie kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza?? pisałam w ostatnim czasie chyba ze 3 razy na forum:) Litanie takie że hoho i za każdym razem mi się coś działo:/ a to internet sie wyłączył a ja nei skopiowałam wypowiedzi , a to kafe padło ..... więc się poddałam:) Więc tak po krótce: U nas wszystko ok:) Mała ma katarek ale lekki :) W poniedziałek idziemy na szczepienia:) Nie wiem w końcu na co się zdecydowac. Ale chyba tą 5w1 i na rota też chyba hmmm nie wiem :) mam weekend żeby pomyśleć:) Starszak pojechał z dziadkami na narty:) więc jakiś taki spokój w domu:) U was tez pogoda pod zdechłym azorkiem?? Niby ciepło bo 20 stopni ale wieje tak że głowę urywa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Też sie dziwię, że tak cicho jak makiem zasiał... Ewuniu, domyślam sie, że to wiesz, w końcu masz starszaka, ale... nie szczep małej jeśli katar nie przejdzie (można przesunąć termin o kilka dni). Do szczepienia dziecko musi być całkiem zdrowe, bo groźne mogą być powikłania... Ale pewnie to wiesz, doświadczona Mama z Ciebie w końcu :) Całuski i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Ty miałaś cesarkę jak ja. Czy jesteś może ubezpieczona w PZU? Dowiedziałam się kilka dni temu, że jeśli poród był przez cięcie, to PZU płaci tzw. leczenie szpitalne (LS), oczywiście pod warunkiem, że leży się minimum 4 dni i w polisie jest zaznaczone, że opłacamy LS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ale wieje masakra....wlasnie wywoallam zdjecia z imprezy mojego 5 latka.;lacznie swietowalo okolo 40 osob....2 dni trwala impreza..prawiejak wesele hee hee.dostal tyle prezentow ze musialam szafe sprzatnac zeby poukladac gry klocki i ksiazki siegaja az po sufit...dzieci mam przeziebione oba na lekach ale ogolnie maja duzo energoi swietny apetyt i jest niezle...pozdrawiam was i ide jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek no to niezła impreza była;) Zdrówka życzę dla Twoich chłopaków. A ja byłam wczoraj u lekarza. Torbieli już nie ma! Od dzisiaj przez 5 dni biorę po pół tabletki clo. Mam nadzieję, że teraz się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orianna co za wspaniała wiadomość, kojarzę Cię bardzo dobrze i gratuluje z całego serduszka. No mam nadzieje ze też kiedyś będę mogła się pocha;ić taką informacją, oj, oszaleje chyba ze szczęścia. a co u mnie... hmmm, w maju laparoskopia, teraz w 15 dc byłam na usg, pęcherzyk 10 mm - to chyba za mało i przypuszczenie zespołu LUF- niepękających pęcherzyków:( mam nadzieje ze alaproskopia coś w tym kierunku wyjaśni i że szybciutko uda mi się zostać mamuśką:) trzymam kochane za Was mocno kciuki, za mamuśki, za ciężarówki i za walczące za wszytskie: basiule, Paule, Moni, Marike, Gucci, Superburka i za wszytskiie wsyztskie, których tutaj nie wymieniłam. jeśli któraś z Was miałą laparoskopię to bede wdzięczna jak napisze mi conieco o tym zabiegu. Pomału się z tym oswajam, więc wszystkie informacje są dla mnie bardzo cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitko ja miałam laparoskopię, usuwali mi torbiel. Zabieg da się przeżyć, nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. Jak masz jakieś pytania to odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! lolitka>chyba ja jedyna na tym forum przeszlam przez wszystkie mozliwe zabiegi wspomagajace zajscie w ciaze i oczywiscie laparoskopie tez :) nie masz sie co bac!bedziesz pod narkoza,powinnas szybko dojsc do siebie i dzien po wyjsc do domu,tak przynajmniej bylo w moim przypadku,potem tylko 2 tygodnie oszczedzania sie i zero dzwigania! jak masz konkretne pytania to odpowiem,pozdrawiam u mnie juz 20tc nie czuje jeszcze ruchow,ale sie tym nie martwie,czekam cierpliwie :) w zeszla sobote bylam na izbie przyjec,bo bolal mnie brzuch i sie przestraszylam,na szczescie wszystko w porzadku i potwierdzilo sie,ze na 100% bedzie chlopak :) (lezal rozkraczony i nie trudno bylo zobaczyc te jego klejnoty :D ) 3majcie sie,pa Gucci>jak sytuacja z B.?lepiej? Paula>uregulowal Ci sie cykl? bylas u lekarza? Iza>jak Ty takie huczne urodziny wyprawiasz to co bedzie z komunia,weselem?hehe Basia>jak mala?i Twoje odchudzanie? marika,Ewa>ucalujcie maluszki ode mnie :) oriananana>jak samopoczucie?mecza mdlosci? milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku u mnie wszystko wywróciło się do góry nogami. Nawet nie wiem od czego zacząć. Ogólnie kłócę się z B. coraz częściej o głupoty, powiedziałam mu że nie jestem szczęśliwa, że się wypaliliśmy, zero romantyzmu, namiętności, brakuje mi też wsparcia z jego strony. Mam do niego żal że pozwolił mi cierpieć przez tak długi czas po poronieniu. Może po mnie nie było tego widać, może to była jakaś ukryta depresja ale ja bardzo to przezyłam, wylałam tyle łez. Moim jedynym celem było zajście w ciąże, rzuciłam studia, pracę mam taką która zapewniłaby mi dobre warunki jako ciężarnej i matce. Prze te 2,5 roku straciłam całą wiarę w siebie... Pamiętacie jak moja siostra zaszła w ciążę? Ryczałam przez kilka dni... Teraz dowiedzieliśmy się że młodsza siostra B jest w ciąży a on nawet nie spytał jak ja się z tym czuję tylko gada o tym jak to fajnie, że będzie wujkiem:O A mi zrobiło się zwyczajnie przykro że to znów nie ja jestem w ciąży... :( Rozmawiamy o rozstaniu, on uważa że mu ze mną dobrze a ja mam mieszane uczucia. Zobaczymy jak to będzie. Z dobrych rzeczy to schudłam 5kg i wyglądam super, faceci się za mną oglądają:) Jest nawet taki jeden który ostro mnie podrywa i nawet mi się to podoba;)Powoli wraca mi dawna pewność siebie. Strania o dziecko oczywiście zawieszone. Bureczku Kochany serdecznie gratuluję synka:):) Musicie być przeszczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
hej Dziewczyny! Jestem tu 1raz,chciałam sie poradzic troszke mam 27 lat od stycznia staramy sie z meżem o bobaska i efektu nie widac:( od miesiąca nie kochamy sie juz tak regularnie zwolnilismy temp 2-3 razy w tygodniu,biore kwas f. ale jakos mi po nim dziwnie jak takbym miała wymiotowąc zwłaszcza po jedzeniu wiec go odłozyłam. Co jeszcze mam brać zeby jakos to wszystko przyśpieszyc:):( a może męża 1 jądro jest jakąs przeszkoda ale ma tylko1 od urodzenia wiec to chyba nic złego?! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! dziękuję Wam wszystkim za gratulacje :-) czuję się świetnie, mdlości nie mam, ale muszę więcej spać :-) dzisiaj też już bym najchętniej się położyła. Powiem Wam, że sama nie mogę w to jeszcze uwierzyć... tak gdyby to w ogóle mnie nie dotyczyło, gdyby to ktoś inny był w ciąży. tak długi się staraliśmy, że nie mogę w to uwierzyć, że w końcu się udało. Jeszcze nie umiem się tym cieszyć. Tak się boję, że coś będzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Nie odzywalie bo jestem teraz u rodzicow a ojciec miał laptopa na gwarancji i wczoraj go odebraliśmy. Paula kochana miałam Ci napisać menu ale nie miałam w poniedziałek rano czasu i chciałam Ci wysłać wieczorem u rodziców a tu bach nie ma laptopa przepraszam mam nadzieje ze nie jestes zła i imprezka była udana:) bureczku waga mi staneła na 70kg i sie nie rusza ale walcze dalej dzielnie nie łamie się a bie martw się że maluszek nie kopie napewno jest w takiej pozycji ze jeszcze go nie czuć lada moment napewno zafunduje Ci kopniaczki:) aż Ci ich zazdroszcze:) gucci przykro mi że z facetem Ci sie nie układana:( mam nadzieje że sprawy sie potoczą tak żebys była szczęśliwa:) lolitka trzymam cały czas kciuki:) victoria ale super wiadomość miejmy nadzieje że po clo nie pojawia sie nowe torbiele bo Paula i bureczek chyba miały po tym?? mam racje?? mój pierniczek kończy dzis 3 miesiącerobi postępy więcej podnosi główkę na brzuszku a gada jak najęta chyba będzie miała to gadulstwo po mnie:P staram sie z nią bawić na lewym boku pilnuje żeby tak spała ale jest ciężko ale zawsze coś mam nadzieje że wyprostuje sie główka ciężko mi dobrać czapke Izulek aleimpreze miał twój mały wszystkiego naj dla pięciolatka:) a dzieciaczki już zdrowe?? MOnis chyba rodzi bo sie nie odzywa:) napewno już malenstwo tuli:) pozdrawiam Was gorąCO:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku chciałam Cie pocieszyć moja znajoma ma termin dokładnie na ten sam dzień co Ty i też jeszcze nie czuje ruchów a jest w trzeciej ciąży była u lekarza i wszystko ok a jak twoje plecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nie strasz mnie tymi torbielami. Ja właśnie dlatego biorę tylko po pół tabletki dziennie, dawka byłaby większa gdyby nie ta moja skłonność do torbieli. Pod koniec tygodnia mam kontrolne USG, zobaczymy co wyjdzie. Swoją drogą to ja nic nie rozumiem z tego leczenia, dlaczego biorę clo skoro i bez tego robią mi się torbiele?;) Cały czas mi się wydawało, że te pęcherzyki u mnie rosną, tylko nie pękają i zmieniają się w torbiel. Nic nie rozumiem ale ufam lekarzowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja nadal w 2- packu nic zero skurcxzy zadnego rozwarcia jutro do lekarza wieczorem jade moze cos mi powie albno da mi w koncu przekaz na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>plecy ok,na razie nie bola:) viktoria>chyba dawka clo nie ma nic do tego,jak masz sklonnosc do torbieli to i po malej dawce bedziesz ja miec,nie chce Cie straszyc,nie po to to pisze,ale ja bralam 1/4 tabletki i pojawila sie torbiel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
odpisze mi któraś??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooookmooo kwas foliowy nie pomaga zajsc w ciąże tylko zapobiega rozczepu krgęgosłupa u dzieciątka a jeżeli chodzi o jedno jądro to nie mam pojęcia na ten temat ale bardzo krótko sie starasz cierpliwosci:) ja starałam sie od stycznia i pod koniec kwietnia sie udało a żadnych problemów nie miałam i tez sie nie udało od razu Victoria miejmy nadzieje że torbiel sie nie pojawi a co jest dokładnie na ulotce napisane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana GRATULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!! Jak mogłam pominąc tę informację to nie wiem:/ Dopiero teraz zobaczyłam co za wieści masz dla nas:) no na reszcie jakieś dobre informacje:) Ale fajnie:) Niedługo wszystkie będą tulić maluchy:) A my po szczepieniu. Wzięłam 5w1 i rota . Pediatryca powiedziała że taki katar to nie katar i że szczepimy:) no to sie nie kłuciłam. Mała była grzeczna zapłakała tylko chwilkę:) Potem dostała lody w nagrodę:D:D tzn ja dostałam ale że karmie cycem to tłumaczę sobie że to dla niej:D:D jutro idę do gina:) A potem hmmmm:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to fajnie że mała była grzeczniutka ja wziełam 6m1 i darła sie strasznie tak mi jej żal było za tydzien ma kolejną dawke i na sama myśl ryczeć mi się chce że znowu będzie tak płakać i patrzec mi w oczka:( Ewcia aTy kiedyś pisałaś że chciała byś miec kolejne dziecko szybko po gabi czyżbyś była kolejną staraczką??:) przyszedł mi nie dawno ten wałek żeby mała spała na lewym boku nic nie daje była u mnie koleżanka i powiedziała że mam zwinąć koc i podłożyć jak mała będzie spać twardyn senm no i powiem Wam szczerze że potrafi tak przespać nawet 4h a ja jestem cała happy że w końcu udało sie:) mam nadzieje że ta główka wyprostuje sie bo jeszcze nie znalazłam czapki która by jej pasowała;( teraz spi juz drugą godzine zobaczymy ile dzisiaj wytrzyma w takiej pozycji przepraszam za błedy ale nie umiem pisać na tej klawiaturze jakas dziwna jest klawisze nie do konca sie wduszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
witaj oookmooo nie umiem ci odpowiedziec na twoje pytanie.ja uwazam ze To wola Boża... niekiedy zdrowe nie moga zajsc a te z problemami zachodza....trzeba miec nadzieje duzo sie modic i napeewno sie ulozy... na tym naszym forum jest juz tak wiele cudów....ze az miło...basiulka kochana kazde dziecko jest inne...ja mam takie wałki trojkatne u mnie sie sprawdzaja...ale dobrze ze koc u ciebie działa...dzis ide na usggłówki bo moj synus mial splaszczony tył ale jest juz duzo lepiej...nie zaszkodzi sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×