Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Czesc Dziewczyny:-) Iza Ty to jestes taka maniaczka jak ja jesli chodzi o buty:-) Co do zabkowania to jak niedawno bolalo mnie dziaslo to kupilam sobie masc dla dzieci dentinox i mi pomogla, podobno jest najlepsza na zabkowanie:-) Moich wspollokatorow to w sumie nie widzialam kilka dni bo akurat pracuje tak ze sie mijamy. No a wczoraj po pracy pojechalismy ze znajomymi na plaze i do 3 w nocy piwkowalismy, spalam u kolezanki i dopiero co wrocilam do domu. Brakowalo mi takich szalonych akcji, mam nadzieje ze cale wakacje beda takie:-) Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej=* nie odzywam sie bo kompa nie miałam;/ po wizycie wszystko OK:) niestety znowu mi usg nie zrobił i nie zobaczyłam mojego maleństwa bo w ciazy podobno robi sie 3 albo 4 razy usg,ile w tym prawdy nie wiem;p ale 20.czerwca ide znowu i pow ze teraz napewno zrobi bo musi:)a czuje sie dobrze tylko denerwuja mnie noce jak kłade sie spać na brzuchu nie spie,na plecach tez nie moge znac bo czuje sie jakbym sobie cos naciagała takie wrazenie dziwne a na boku to mnie kłuje coś i pół nocy chyba sie mecze zeby zasnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a w którym miesiącu jestes? bo nie ma tabelki, a nie zapamiętałam. Ja już biorę bromergon na ta moją prl, a przede mna teraz najgorszy czas, oczekiwania 2tyg do zrobienia testu. Ps. co do butów, to ja nie liczyłam nigdy, te w których nie chodzę oddaję, żeby móc nowe kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja już w pracy od 7, a na nogach od 5:20... Gucci ja mojemu Kubusiowi smaruję wlaśnie Dentinox - jest rewlacyjny :) Jak Julka ząbkowała to kupowałam Calgel - też był super, ale już go nie produkują... Wczoraj był u nas rzeczoznawca w sprawie wyceny domu, ale ja tak w innym temacie, bo zdziwiony baaardzo był, że kładę Kubusia spać do łóżeczka samego i on po prostu zasypia... Podobno synek rzeczoznawcy ani myśli zasypiać sam :D Jest kołysany na rękach i po zaśnięciu kładą go do łóżeczka, a ma 11 m-cy... Najgorzej jest tak właśnie przyzwyczaić smyka do takiego zasypiania - to wtedy rodzice są niewolnikami :D Julka też sama zasypiała i nie widzę w tym nic szczególnego. Byłam bardzo zdziwiona jego zdziwieniem :P A jak jest u Was dziewczyny? Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Kasiu jak to jest z tym usg, może to też zależy od jakości sprzętu? Coś pewnie w tym jest, bo ja na pierwszej wizycie już widziałam kropeczkę, a byłam na przełomie 5 i 6 tygodnia ciąży. U nas usg robi się na każdej wizycie, czyli co 3 tygodnie widziałam swojego bąbla. Z Julią w ciąży tak samo - co 3 tygodnie usg, a było to 6 lat temu... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
jestem w 13 tyg:) ja 1 usg tez widziałam pecherzyk 9.5mm potem w szpitalu jak byłam ale juz był zarodek i bijace serduszko i od tamtego czasu nic:( teraz w pon wkoncu zobacze jak wyglada moj maluszek;) pewnie ma juz reczki nóżki hihi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izul;ek_2006
czesc wam kobietki...zastanawiam sie nad zakupem kasku do nauki chodezenia...macie jakies doswiadczenia albo opinie? u mnie jakos leci straciłam glos gardlo boli jak cholera.moj mały wstaje juz na nozki na chwile a potem zalicza twarde ladowanie...zakupilam chodzik i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona z tego modelu i za super cene.jakby ktoras sie zastanawiala to piszcie.powiem wam ktory moze i wam sie spodoba... teraz jak moje wszystkie seriale sie skonczyly nie wiem jak bede spedzac dnie..zawsze mialam pare godzin filmo3w a teraz...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Kasiu jezeli chodzisz na kase chorych to są 3 usg jeżeli ciąża przebiega prawidłowo pierwsze ok 12 tygodnia potem połówkowe i po 30 tygodniu jeżeli chodzisz prywatnie to wiadomo co wizyte jest usg:) Izunia pierwsze słysze o tym kasku ale zobaczyłam na allegro i juz wiem hehe pojęcia nie mam czy to sie przydaje czy nie ale ja osobiscie uważam że to jest zbędne chociaz wszystko wyjdzie w praniu:) poczytaj obie na forach napewno laski sie wypowiadały:) kurcze a co z chodzikiem?? wszyscy odradzaja pediatrzy ortopedzi co mówicie?? jak sie czujesz Izunia już lepiej?? i jak Piotrus jeszcze płacze?? bureczku jak sie czujesz?? paula a Ty gdzie uciekłas?? Monia:) Ewcia:) lolitka:) Victoria:) gucci:) u mnie stara bieda pracuje pierniczek raz z mamą raz z teściowa wszystko gra:) piszcie co tam u Was całuje mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek mnie wywołał więc pisze:) U mnie nic nowego, praca, Paulinka, praca, Paulinka i tydzień leci....najgorsze weekendy....wtedy sobie nie mogę miejsca znaleźć:( Istnieje szansa że mój M przyjedzie do nas na 3 dni w lipcu...:)Ale to jeszcze nic pewnego...mimo wszystko ta myśl dodaje mi skrzydeł i pozwala jakoś funkcjonować... Dziś mamy zakończenie roku w przedszkolu...wzięłam wolne, bo chcę być z moją Pszczółką...niby do końca czerwca mogą jeszcze dzieci chodzić, ale nie wiem jak będzie funkcjonować przedszkole tzn.czy wszystko będzie normalnie, bo już chodzi malutko dzieci, więc mogą zebrać tą garstkę do jednej sali, a tego bym nie chciała. Pewnie ciocie też będą na zmiany chodzić...nie wiem...wypytam sie po zakończeniu, bo miałam rano zapytać, ale zaspałyśmy z Paulą:P i wleciałyśmy jak ciocia już obecność sprawdzała:P Ogarniam trochę mieszkanko....bo wczoraj znowu byłam na szkoleniu i wróciłam w nocy, więc Paulisiek zdążył na dokazywać:)Wszędzie zabawki, farby, kredki-widzę że świetnie się bawiła z Dziadziusiem jak mnie nie było:) Kasiu u nas jak gin ma usg w gabinecie (bo uwierzcie ,jest XXI wiek, a nadal nie wszyscy mają) to robi nawet na kasę chorych co wizytę....ja unikam tych pierwszych gin, bo co to za badanie jak nie robi usg, a w ciąży tym bardziej umierałabym z niepokoju....może rozejrzyj się? Może jest w Twojej miejscowości gin który przyjmuje na kasę chorych i robi co wizytę usg, bo u nas jest kilku, a miejscowość nieduża... Izulek co to za kask? Zaraz sprawdzę na necie o co w tym chodzi...bo zielona jestem... Basiulek ja sie zapierałam przed chodzikiem ile mogłam...ale w końcu się poddałam, przecież mnóstwo dzieci z tego korzysta i jest wszystko ok. Tylko szukałam takiego z jak najszerszym siedziskiem, żeby biodra miały oparcie. Poza tym dziecko godzinami w nim nie siedzi, a jaka ulga, gdy wreszcie mogłam sie wyprostować i zrobić coś w domku:) Pozdrawiam Dziewczynki!!! Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Basiu ja chodziłam i z Julią i z Kubusiem na kasę chorych (do tego samego lekarza) i maiałam usg na każdej wizycie, więc nie wiem czy to inaczej jest w każdym województwie czy co ;/ Ale się uśmiałam z tego kasku do nauki chodzenia, tez tego nie znałam hehe, myślę, że nie ma co przesadzać, Julka jakoś bez tego kasku dała rade (wtedy to może nawet ich nie było),to i Kubuś się obejdzie, zresztą po co przegrzewać główkę dziecku... Ale to tylko moje zdanie... Z chodzika Julka korzystała sporadycznie, na pewno nie jest to rzecz, w której dziecko może przebywać od rana do wieczora, ale z umiarem wszystko jest dla ludzi myślę... Moja córeczka znowu będzie sypac kwiatki w Boże Ciało :D Kubusiowi wczoraj wyszedł piąty ząbek, a w poniedziałek 27.06. skończy 9 miesięcy juz :) Kurcze jak ten czas leci... Buziaczki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja tylko na chwilke czy używałyście dla swoich dzieciaczków huggis premium?? bo jest promocja w biedronce 99szt za 40zl i sie tak zastanawiam czy wziąść czytałam na forum opinie i są takie sobie ja obecnie używam papmpers sleep&play i bardzo sobie chwale a na forum są beznadziejne opinie i badz tu człowieku mądry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja polecam dada z biedronki paczka 25 zł..firma pampers je przejela i sa super..szczegolnie 3 i 4 rozmiar mniejsze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia tez uzywam dada i pampers sleep&play ale dady jest 64 szt a tych hugisow jest 99szt chciałabym wypróbowac ale sie boje że będą do dupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki kupiłam te huggisy bardzo fajne pieluszki:) pierniczek jeszcze nosi rozmiar 3 i jest 99szt są miekkie boczki mają rozciągliwe super :):) opinie na forach były fatalne ale nie żałuje:) po weekendzie sie odezwe zaraz mam gości a jutro i w niedziele do pracy ide buziaczki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki U mnie nic nowego:( Dzisiaj się dowiedziałam że mój M jednak chyba nie przyjedzie...nie dostanie wolnego:( Trochę mi smutno...ale nic na to nie poradzę...takie życie.... Na razie czekam na @ która powinna pojawić sie w pon...juz mnie nawet jajniki zaczęły kłuć i deprecha dopadła...normalka:( Paulisiek ma już wakacje i ciągle sie pyta kiedy ja będę miała wakacje:) Kochana jest:) Bez niej byłoby mi 100 razy trudniej...najbardziej dołujące są niedziele...te rodziny spacerujące a ja ciągle tylko sama z Tuśką, heh....:( Muszę Wam trochę popłakać:( bo mi coś smutno dzisiaj:( weekend się zbliża a ja najchętniej do pracy bym poszła...straszne co? ale wtedy szybciej czas mi leci...i nie myślę tyle.... Całuję Was Wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki nic nie piszecie:( szkoda;/ U mnie nic ciekawego tak jak pisałam wczesniej pracuje w weekendy jakos leci wczoraj pierniczek dał nam "popalic" do 23 wojowała bardzo dużo wrażeń miała ale na szczęście nie marudziła tylko się śmiała gadała fikała i co z mężem mówiliśmy jej SANDRUNIA JAK NIE UŚNIESZ TO BĘDZIE ZLE :p a ona tak kwiczała z radości a my z mężem płakalismy ze śmiechu jest nie możliwa. Paula przykro mi i bardzo Ci współczuje że jesteś sama a twój mężuś na długo tam pojechał ?? czy to jest jakiś kontrakt?? trzymaj sie kochana i pisz jak Ci zle bureczku widziałam zdjęcie na nk wyglądacie cudownie az łezka w oku się kręci patrząc na Was:) i twój piękny wyczekany i upragniony brzuszek:) a jak się czujesz?? w sobote dostane królika dla pierniczka i będe jejj gotować prócz ziemniaka marchewki i pietruszki jakie warzywa do takiej zupki mogę dawać?? 12 lipca będzie miała 6 miesięcy i mogę już przejść na następne mleko?? bo na opakowaniu początkowego mleka jest napisana dawka jeszcze w 7 miesiącu więc jak to jest?? a na nastepnym że jest po 6 miesiącu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Basia>dzieki za komplement :) Paula>przykro mi z powodu Twojej rozlaki z mezem! dla mnie tez taka sytuacja bylaby dobijajaca... nie ma mozliwosci bys z Paulinka pojechala do meza w ramach wakacji?czy to za droga wyprawa??? musisz byc silna i cieszyc sie tym co masz,to chyba jedyna recepta by nie zwariowac... Gucci>jak nowy zwiazek?mam nadzieje,ze jestes szczesliwa i zapomnialas juz o B.?!jak wspollokatorzy?dotarliscie sie juz troche??? tydzien temu bylismy na tygodniowym urlopie w Augustowie,mielismy wesele przyjaciol i potem caly tydzien laby :) bylo extra,wszyscy znajomi,pogoda,splyw kajakowy,na ktory i ja sie zdecydowalam,wiec zyc nie umierac :) czuje sie dobrze,choc juz coraz ciezej mi sie chodzi,rodzice wyjechali z dziecmi siostry nad morze i mamy psa pod opieka,wlasnie wrocilam z 40min spaceru w lesie i padam...to juz nie ta sama kondycja co kiedys ;) poza tym nie mam co narzekac,odpoczywam w domku,kupuje pomalu potrzebne rzeczy,a ciuszkow dla malego mam tyle,ze cale przedszkole bym ubrala!!! w lipcu planujemy remont mieszkania,wymyslilam polki z karton gipsu.ktore zrobi moj maz ze szwagrem,a potem przyjda robotnicy ze spoldzielni naprawiac popekane sciany,wiec bedzie co robic! pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej:) byłam na wizycie i robił mi usg i widział serduszko jak bije ale nie dało sie zrobic zdiecia nie chciał/a sie pokazac tylko główka i malutkie raćzki nic wiecej hihi,tak myśle nad zmiana lekarza ale prywatnie oczywiscie bo z tego lekarza nic dowiedziec sie nie moge nic nie mówi a jak zapytam bo patrzy na mnie jak na idiotke;/ a w którym tygodniu lekarz moze juz stwierdzic płeć dziecka?? ale napewno wiem ze bliźniaczków nie mam:) bałam sie troche bo u mnie w rodzinie jst ich duzo,jak i z mojego M strony:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>u mnie wyjatkowo wczesnie lekarz stwierdzil plec dziecka (12tc) ogolnie na usg polowkowym ok 20tc ciesze sie,ze z Twoja dzidzia wszystko w porzadku!dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku jak Ty cudownie wyglądasz!!!! I ten uśmiech na twarzy mówi wszystko:) Brzusio zgrabny i do twarzy Ci jak nie wiem!!!! Basiulek a gdzie Ty tego królika upolowałaś co? Kasia ja bym chyba zmieniła lekarza skoro on nawet nie bardzo chce udzielać Ci informacji na nurtujące pytania.... Do mojego M niestety nie pojadę, choć bardzo bym chciała...mam dwa tyg urlopu od 18 lipca, ale nie miałybyśmy gdzie spać, bo mój M mieszka z dwoma kolegami w holtelu pracowniczym...klitka jak nie wiem....poza tym koszt....masakra... Czekam na @ bo już sama ze sobą nie daję rady...płakac mi się chce co chwilę i wkurwiona chodzę...jutro powinnam dostać, ale nawet plamienia nie mam ( a zwykle było), sucho też nie jest więc nie wiem co jest grane....pewnie coś mi się przesunie, chociaz nigdy tak nie mam...odkąd urodziłam Paulę mam regularne i raczej zawsze jakieś symptomy przepowiadające zbliżającą @ są...a teraz tylko te humorki...nie wiem co jest... Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!!! Co się nikt nie odzywa? U mnie pogoda suuuper, ciepło ale nie upalnie...Zaprowadziła Paulinkę rano do Babci i odstrzeliłam się w cienką sukieneczkę, jak mnie podwiało to chyba pół bloku widziało jaką bieliznę założyłam:PA jeszcze Paulinka zaczęła głośno rechotać że mi pupę było widać, w pąsach wróciłyśmy do domu przebrać się w spodenki:) heheheeee Okresu nadal nie mam a to już 29 dzień cyklu...by to szlag trafił...pewnie skończy się wizytą u gin:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
kobietki a do którego tyg.robi sie usg dopochwowe? i w którym tyg.lekarz moze juz stwierdzic płeć dziecka...?? i jeszcze jedno od ponad 6 mies juz kawy nie piłam i czy moge sobie wypic bo mam taką ochote na kawe jak Moj M pije to mnie trzesie na sam zapach juz;) hihi pozdróffka i dobranoc:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Paula heheh dobre z ta sukienka:P nie masz okresu a jak był mężuś na urlopie........ jest jakas cicha nadzieja??:) mam nadzieje że tak trzymam kciuki i daj znac:):):):) Kasiu ja usg dopochwowe miałam do 12 tygodnia potem w 16 tygodniu juz miałam normalne a w 19 tygodniu dowiedziałam się że będzie pierniczek:) na 99% a w 21tygodniu na 100% hehehe a kawke możesz pic:) ja piłam:) nawet fusiastą a z reguły pije rozpuszczalna ale w ciąży chciało mi się fusiastej ale cos ok 20 tygodnia bo na początku mnie odrzuciło jak sie czujesz?? piszczcie laseczki:) Paula odeywij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
aha czyli jesli teraz pojde to bedzie poaczatek 17 tyg juz i powinnien mi usg brzuszne zrobic?! jestem ciekawa czy zrobi hmm...ale ost raz do niego ide i zmieniam:) a czuje sie bardzo dobrze zaczynam juz zaokrąglac sie;) brzuszek tez widac delikatnie:) to super ide sobie kawunie zrobić bo wczesniej tez mnie mdliło ale teraz az ślinka leci:)hehe...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie bez zmian. W tym cyklu znów brałam clo, miałam pęcherzyk 28mm, dostałam zastrzyk z pragnylu i chyba dziś pęcherzyk pękł, bo brzuch mnie boli. Może tym razem wreszcie się uda. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/80 Bardzo proszę o oddawanie głosów na GUBIN ul. Bolesława Chrobrego Wystarczy się zalogować i codziennie kliknąć To nic nie kosztuje a sprawi wiele radości dzieciakom W pobliżu nie ma miejsca w którym okoliczne dzieci mogłyby się bawić... Taki plac to dla nas wielka atrakcja! Bardzo proszę o głosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Victoria to trzymam mocno kciuki oby sie udało co wy dziewczyny musicie przejść:( odzywaj sie do nas:) bureczku moja znajoma co ma ten sam termin co Ty dopadła ją wczoraj rwa kulszowa;/ i biedna cierpi czym się leczyłaś?? jak sie czujesz?? Kasiu napewno zrobi Ci lekarz już usg przez brzuch i może powie Ci już płeć :) a marzysz o dziewczynce czy chłopcu?? a jak tam kawka smakowała?? dzisiaj jest 4 dzień mojej diety kapuścianej:P wcinam zupe już nie mogę na nią patrzeć ale sobie ją miksuje wypijam duszkiem i żyje dzisiaj jeszcze moge zjeść do 8 bananów:P i pić mleko odtłuszczone szczerze to pierwszy raz piłam mleko 0%:P zawsze piłam 3,2% i nawet niezłe ciężko mi idzie odchudzanie kiedyś jak sie odchudzałam to tak jak przez ostatnie miesiące i waga mi pięknie leciała nie pół kg na miesiąc ale conajmniej 2kg a teraz mi tak strasznie ciężko te cholerne kg zrzucić ale mama mi powtarza że jak 9 miesięcy tyłam to 9 będę chudnąc:P pocieszenie:Pno ale ja jestem twarda i mam nadzieje że na zime juz ubiorę moje ciuszki z przed ciąży w rozmiarze 36:P. Przytyło się 35kg to teraz trzeba to zrzucic. u mnie dzisiaj jest 15 stopni wiatr zimno w piernik. Sandrunia jak leży na brzuszku to to podnosi dupke i na kolanka próbuje a przed zasnięciem w łóżeczku to jest jazde kłade ja a ona za 5 minut po drugiej stronie łóżeczka spacery ją denerwuja bo leży a ona chce wszystko widzieć podnosi głowe podniosłam jej troche wyżej ale zjeżdza i do dupy ten wózek już się nie mogę doczekać kiedy będzie siedziała i przejdzie na wózek spacerowy.Ząbj=ki chyba jej nie wychodzą ale gryzaczek molestuje . To tyle:) piszcie dziewczynki miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia napisz mi kiedy moge przejść ba mleko nr 2 12 lipca jak mała będzie miała 6 miesięcy czy pózniej bo na mleku nr 1 jest napisane jeszcze że w 7 niesiącu 3 razy na dobe a na następnym mleku że po 6 miesiącu jest:P więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×