Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
basiula ja kupiłam sobie wozek lira 4 na allegro.jest piekny na zywo kolor ocean blue...miekko podjezdza pod kraweznik z łatwoscia lekki rozkład sie na płasko do spania i kosztuje 470 zł chyba z wysyłka w jeden dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
przy piereszym dziecku miałam 7 wozkow uwielbiam je zmieniac...ale teraz tego juz nie oddam...a to moj drugi po głebokim...uwierz mi ze na zjeciu nie jest ładny az tak ale na zywo...najwazniejsze jak sie prowadzi...ja mieszkam koło hurtowni wozkow i jest ich tam masa...od 300-700 zł..to bardzo duzo jak na spacerowke uzbierałas...moge polecic ci jeszcze wozek ramatti opal ale jest duzy starcza az do 4 lat spokojnie ma super wygodne siedzisko szerokie...to najwygodnirjszy wozek jaki testowalam ale duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
przy piereszym dziecku miałam 7 wozkow uwielbiam je zmieniac...ale teraz tego juz nie oddam...a to moj drugi po głebokim...uwierz mi ze na zjeciu nie jest ładny az tak ale na zywo...najwazniejsze jak sie prowadzi...ja mieszkam koło hurtowni wozkow i jest ich tam masa...od 300-700 zł..to bardzo duzo jak na spacerowke uzbierałas...moge polecic ci jeszcze wozek ramatti opal ale jest duzy starcza az do 4 lat spokojnie ma super wygodne siedzisko szerokie...to najwygodnirjszy wozek jaki testowalam ale duzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kupiłam wózeczek coneco jest rewelacyjny a pierniczek zachwycony a ja jeszcze bardziej wogóle nie ma porównania ciesze się że mam to za soba musze sie Wam dziewczynki pochwalić że cel nr1 osiognełam mam 65kg jeszcze 10 najgorszych przedemna ale dam rade bo jak nie ja to kto:P szkoda że się nic nie odzywacie:( całuje Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia dzięki za rady ale rano wyjechałam i nie zdazyłam twoich postów przeczytac powiem Wam szczerze że dużego wyboru wózków w dużym centrum dziecięcym to nie ma królują coneco ale czy dobre to sie okaże. bureczku jak sie czujesz/?? moj znajoma z twoim terminem leży w szpitalu na rwe;/ męczyła sie 2 tygodnie i lekarz dał jej skierowanie d szpitala jest na jakis lekach dożylnych i jest poprawa ale jej córeczka waży 2,8kg szok!!!! to moj pierniczek ważył 2,2kg w 33 tyg a urodziła sie 4,3kg to jej to chyba 5 kg bedzie ważyć:P ale przyczyna tej rwy nie jest zawianie czy przeziębienie tylko malutka ją uciska i dlatego tak cierpi tak mi jej żal bo od 2 tygodni prawie wogóle nie spała z bólu;/ ehhh dziewczyny piszcie ja nie chce żeby topik umarł tak bardzo Was polubiłam i nasze pogaduchy a tu sie nic nie dzieje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia tak patrze na lira 4 i faktycznie fajny ja mam coneco ale nie juupi normalnie zapomniałam jaki:P ale nie chce mi sie schodzic na dół:P 400zł kosztował babka wychwalała go mi sie wizualnie bardzo podoba i kolor przepiękny taki jagodowy:) cudaczek:) a kółeczka ma bardzo podobne do tej liry wyglądaja prawie tak samo hehehe powiedz mi jak Ci sie sprawuje ten kojec co masz na nk?? tez musze sie w taki zaoparzyć patrzałam na allegro i są tanie jak barszcz tylko musze fotel w salonie wywalić żeby sie zmieściło pierniczek lada chwila da w kośc więc taki kojec mi sie przyda tym bardziej że mamy kominek to już wogóle nie wiem jak to zabezpieczyć;/ schody też musze jakos abezpieczyć bramką bo spimy na górze jeszcze za wczes nie na to ale jakis pomysł musi być. Dałam dzis pierniczkowi kaszke jaglana jadła aż jej sie uszy trzęsły i chyba ta kaszka dobra jest na wypróżnianie bo 3 razy zrobił po obiedzie hehhe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! Ja mam od dzisiaj urlop....:)Całe dwa tygodnie!!!!:):):) Jutro wyjeżdżamy nad jeziorko, moja siostra ma tam swój domek i chcemy się tam relaksować bity tydzień...:) Paula już się nie może doczekać, cały dzień marudzi że chce jechać dzisiaj i nie przyjmuje do wiadomości, że to jutro dopiero:) Mam nadzieję że pogoda dopisze... Z moim M juz ok, przeszło mu tak jak Basiulek pisała po 2 dniach....no cóż trochę go nawet rozumiem, on tam - ja tu...można zwariować czasami:P Basiul Twoja Pyzunia jest przesłodziasta!!!! Widziałam zdjątka na nk:) A Tobie gratuluje osiągnięcia pierwszego celu!!! To mega osiągnięcie, oby tak dalej!!!! Odzywajcie sie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej..ja wlasnie pakuje sie bo jade na kilka dni za granice ...odezwe sie za kilka dni...moj maluch bierze antybiotyk ale jest ok...czuje sie wyjatkowo wypoczeta dzis bo moj synus wiekszosc czasu bawi sie w kojcu...moge czasem zajac sie czyms innym niz tylko noszenie go na raczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Victoria serdecznie gratuluję!!! Dbaj o siebie mocno :) Co do wózka - dla mnie podstawa przy maluszku, który nie mówi widzieć go! Bo jak jest pod daszkiem jadąc przodem do kierunku jazdy nie widzę czy nie wleciała do niego jakaś osa lub coś jeszcze gorszego, a on mi przecież tego nie powie! Brrr, aż strach pomyśleć! ... Pewnie jestem przewrażliwiona hehe .. Dlatego takie wózki dla mnie nie istnieją (nie gniewajcie się dziewczynki... taka ze mnie dziwaczka...)... Albo przekładane siedzisko albo przekładana rączka bo później jak maluch już fajnie gada sobie, to może jechać przodem do świata i zawoła: MAMO OSA :D ... Z doświadczenia wiem, że wózki z przekładaną rączką gorzej się prowadzą, więc z czystym sumieniem polecam moją Loolę z przekładanym siedziskiem... Basiu super, że osiągasz swoje cele odchudzania :) Też bym tak chciała, ale przy mojej tarczycy mogę sobie tylko pogwizdać :( Paula ja też chcę urlop... Fajnie masz, oby Ci pogoda dopisywała! Dajcie namiar jakiś na ten fajny kojec - może link na allegro, bo też jestem teraz na etapie poszukiwania kojca do zabawy dla Kubusia... Moje biedne słoneczko ma zapenie oskrzeli, te wahania pogody to nic dobrego... Raz gorąco, raz zimno, maluch się spoci, potem go zawieje i choroba gotowa... Od czwartku na antybiotyku jest... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Marika nie gniewamy sie cos ty:) kadzy ma swoje zdanie i bardzo dobrze:) zbierałam sobie na ten wózeczek no ale sytuacja zmusiła mnie żeby kupić już teraz wózek ale niestety nie stac mnie żeby go kupić zbierałam sobie na niego ale za mało miałam;/ ja mam w wózku na butce przezroczysta dziure:) i widze wszystko ona jeszcze jest na półleżąco.Duzo zdrówka dla Kubusia ta pogoda jest okropna ja tez czasami nie wiem jak pierniczka ubrać a w szczególności jak jezdzę autem w samochodzie upał (brak klimy) a jak wyjdziemy wiatr ehhh... a Ty masz niedoczynność tarczycy?? bo u mojej szwagierki tez to wykryli (staraja sie od 5 lat o dzidzie) i niby wszystko ok z nimi było a tu ie okazało niedoczynnośc zaczeła brać tabletki nie znam nazwy wyrównało się nadal brała tabletki i znowu sie spieprzyło lekarz kazał przestac brac tabletki i wtedy zobaczą jaki jest poziom jakos teraz ma isc zrobic sobie wyniki i znowu do lekarza od kiedy przestała brać tabletki spoznił jej sie 2 tygodnie okres kiedy po tygodniu nie miałam okresu miała nadzieje że może sie udało zrobiła test i znowu rozczarowanie:( po 2 tygodniach przyszedł okres tak mi jej żal;/ ryczeć sie chce ;( Paula wypoczywaj na maxa!!! pięknej pogody zycze:) ta moja pyzuchna faktycznie jest urocza:) i kochaniutka dzisiaj pospałysmy sobie do 8 heheheh dała czadu bo przeważnie 6 rano i zabawa:) bureczku jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Paula>udanego urlopu!!! Basia>dziekuje,czuje sie dobrze!od wczoraj jestem tylko na maxa spuchnieta,bo w weekend u rodzicow skusilam sie na karkowke z grilla,mama zapomniala o soli no i mam...opuchniete dlonie i stopy,ze az bola przy chodzeniu :( poza tym ok,maluszek zywotny jak to okreslil doktorek na piatkowej wizycie,zostaly mi do wykonania ostatnie badania przed wizyta 12.08 i potem czekamy na porod :) fajnie,ze jestes zadowolona ze spacerowki,ja mam jane slalom i juz nie moge doczekac sie jezdzenia nim,bo jak sama nazwa "slalom" wskazuje jest cholernie zwrotny,az milo :D Iza>ale duzy juz ten Twoj mlodszy syncio!!! marika>przykro mi z powodu zapalenia oskrzeli,ta pogoda jest pokrecona w tym roku i chyba nie da sie uniknac chorob szczegolnie u maluszkow!szybkiego powrotu do zdrowia!!! viktoria>jak samopoczucie??? pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Basiu, mam niedoczynność... Podobno ciężko zachodzi się w ciążę przy chorobach tarczycy, ale niech Twoja szwagierka sie nie załamuje, jak zawsze są wyjątki od normy. Jesli jest pod stałą opieką endokrynologa, to w końcu unormują sie wyniki i mam nadzieję, że Jej problemy same się rozwiążą, tzn. zajdzie szybko w ciążę. Ja biorę Euthyrox 137/150 (tzn. na przemian - jeden dzień 137, następny 150, następny 137 itd.) i to już do końca życia trzeba być na tabletkach... Dziwię się tylko, że Twojej szwagierce kazał zrobić przerwę...Tak jakby nie był do końca pewny diagnozy. No ale w końcu to nie ja jestem lekarzem.. Wszystkiego dobrego dla Niej, mam nadzieję, że szybko będzie miała upragnione maleństwo :) Basiu ta dziura w wóżku do podglądania dużo daje, będziesz spokojniejsza widząc małą :) Bureczku jeszcze chwila i juz będzie Tymek :D Bardzo ładne imię! A wrzesień to cudny miesiąc :) Mam 10 rocznicę ślubu we wrześniu, poza tym Kubuś i ja mamy urodzinki we wrzesniu :D Trzymajcie się kochane babki! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nie pisałam więc się melduję że żyję:) Jestem u rodziców od tygodnia. przyjechalismy na wesele znajomych i zostałam z dzieciorami:) ( notabene było extra tylko ja bezalkoholowa:D) . Zostaje jeszcze przynajmniej tydzień ,27 mam być w szczecinie po odbiór Jasiowego aparatu ortodontycznego póxńiej może zostaniemy a może przyjedziemy spowrotem do połczyna:) 13 lipca wyjeżdzamy na tydzień do Austrii a potem już tylko tydzień szkoła buuuuuuuuuuuuu Basiu widze że sobie poradziłaś już z ogórkami:) hehe A wózek ja ci mogłam polecić ale za późńo tylko już ci pisałam ja mam pliko p3 wersja pramette. ale dla twojej dzidziuli p3 wystarczyłby:) Ale już kupiłaś to nie ma o czym gadać:) Uciekam czesać włosy papa achhhh no najwazniejsze vivtoria GRATULACJE KOCHANA!!!! Trzymam kciuki żebyś przeszła ciąże bez szfanku:) buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Izunia :) Bardzo fajny ten kojec, podoba mi się, i na dlugo wystarczy :) A kupiłaś ten kask do nauki chodzenia? Idziemy dziś na 11-tą do kontroli z Kubusiem, bo antybiotyk się kończy, a dalej ma kaszel biedulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) iza super jest ten kojec:) taki wielki:) Marika biedny Kubuś mam nadzieje że juz wszystko w porządku a kaszelek minie. Wczoraj mała dała czadu az sie wystraszyłam daje jej mleko nastepne i chyba coś zle robie albo za duzo jej daje tego mleko albo nie może go pić nie wiem atuż wczoraj mała była taka za bardzo spokojna śmiała sie bawiła ale za spokojna była cos było podejrzane i dość dużo spała po wieczornej kapieli dałam jej mleko wziełam ją na odbicie a ona cały pokój zarzygała jeszcze nie widziałam żeby tak dziecko wymiotowało wszystko zarzygane takie ilości szok!!! ale po tym chyba jej ulzyło i smiała sie fikała aż z tej adości nie mogła spać samo mleko i kaszka nie zwymiotowała obiadku i deserku i teraz nie wiem co było przyczyną tego dzisiaj rano dałam jej kaszke ale już inna zobaczymy co sie dzisiaj będzie dziać jutro ide z nią na szczepenie kolejna dawka pneumokoków to spytam sie pediatry. Napisze jak ja karmie oceńcie 7 rano- mleko 150-180ml 11- kaszka cała porcja 13-14-obiadek gotuje najczęściej sama 16-17-mleko 18-deserek 20 po kąpieli-mleko 150-180ml całą noc przespi no i oczywiście herbatka i woda cały dzień chyba za dużo tego mleka coś mi się wydaje nie wiem!!!!:(:(:(:(:( dziewczyny mi się wydaje że wy wszystko wiecie a ja ciągle się pytam i pytam bo nie wiem albo nie jestem pewna po tej akcji mamy cały pokoik do malowania cała ściana do wymiany:P hihihihi miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia zrobiłam ogórki ale chyba mi nie wyszły zrobiłam z 3 porcji spróbowałam zalewy taka sobie była 3 razy sprawdzałam czy wszystko dałam i dałam 3 dni po tym otworzyłam słoik i hmmm... to nie to jakies dziwne mdłe dziwaczne i jestem zawiedziona ale pozostała mi nadzieja że może przejdą i będą pyszne nie wiem co zle zrobiłam miałam ocet 10% tak jak pisałas może wina curry bo nigdzie nie mogłam znaleść kamisa a jest najlepszy tylko jakies nie znanej firmy i nie sa tak zółte jak ostatnio ehh..... jednak to prawda że za pirwszym razem wychodzi zawsze rewelacyjnie heheheh tylko czemu wtedy tak mało słoiczków zrobiłam?? hehehe a teraz mam full a beznadzieja;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja basiula daje rano o 6 mleko z kleikiem ryzowym potem kolo 9 kaszke na mleku rozne smaki codziennie inny poem 13 daje sloiczek z obiadkim ...potem 15 jakis owoc ze sloika najczesciej albo jogurcik i wieczorem 18znow kaszka mleczno ryzowa..sa juz czekoladowe nawet...a w nocy wstaje dwa razy i pije mi 60 ml mleczka...ja uwielbiam te kaszki w sloiczku ale jeden 5 zl kosztuje masakra... kojec jest rewelacyjny mozna samemu regulowac wielkosc i ksztalt i jest solidny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to może mała zaeragowła na to mleko tak bo wczoraj był pierwszy dzień co dałam jej tylko nr 2 a ostatni tydzien mieszałam 1 i 2 a jakie kaszki dajesz małemu tzn jakiej firmy?? bo moja za bardzo nie chce jesc tych co sie wode dodaje wczoraj kupiłam jej nestle jablko gruszka i bardzo jej smakowało wstyd sie przyznac ale sama ja dzisiaj zjadłam na sniadanie:P ostatnio mój mąż wyjadł pół herbatki morelowej rozpuszczalnej na sucho:P ręce opadają:P myslałam ze w nocy przyszły krasnoludki i wyjadły a tym krasnalem okazał sie mój mąż:P własnie dokanałam tego zakupu ten jogurcik słoiczek z hippa 5 zł kosztuje masakra widziałam jeszcze misiowy jogurcik od 6 miesiąca przymieżam sie żeby kupic jadł to twój maluszek?? 4 male kubeczki 10zl pffff ale zobaczymy co to za cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
basiula jak wprowadzisz malej mleko nr dwa to pare dni kupka bedzie brzydka taka zielonkawa nawet...tak kupuje wszystkie te jogurciki moj malzy je lubi choc sa kwaskowe..nie to co danonki...ostatnio jak bylam w realu kupilam okolo 5 0 sloiczkow bo lubie miec wybor w domku rachunek mnie zszokowal przy kasie i kaszki tez kupuje rozne wlasciwie wszystkie chyba mam bobowita i nestle i inne sama podjadam tez.smaczne sa...najlepiej kupowac ryzowe i dodawac wlasne mleko...te cherbatki tez dobre sa...ale drogie no ale coz wazne ze maly je pije i nic mu nie dolega...konczy niedlugo 9 miesiecy i nie ma zadnego zeba czy to normalne...zaczynam sie marwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia ja od tamtego tygodnia wprowadziłam to mleko mieszałam z jedynką od wczoraj daje tylko dwójeczke kupy ma takie same co do obiadków to gotuje sama ale mam kilka w domu w razie W:) i czasami jej też daje bo nie chce mi sie robic czy nie mam produktów jak sama ugotuje to dłużej ją trzyma.Masz racje te wszystkie kaszki obiadki herbatki deserki kosztują mase pieniedzy ja wydaje na mała 500-600zl miesiecznie nie licząc ubranek nie wspomne o szczepieniach ale ciesze się że jest zdrowa i wesoła sobie nie kupuje ale pierniczkowi zawsze:) normalnie dała bym się pokroić jak bym musiała:):P co do ząbków to pierniczkowi też nie wychodzą nie ślini się więc chyba jeszcze daleko ale pocieszę Cie moja chrzesnica miała pierwszego ząbka jak miała roczek chodzili z nią po lekarzach i każdy mówił że jak do 2 lat nie wyjdzie to dopiero można si martwić ale moja chrześnica ma problemy neurologiczne miała operacje na serduszko więc u niej też troche wszystko pozno zaczeła chodzić jak miała 2 latka i 2 miesiące a teraz bedzie miała 4 i wszedzie jej pełno w poniedziałek przyjezdza juz nie moge sie doczekać bo widzimy sie rzadko bo mieszkają w Wawie Piotrus ładnie Ci je dzisiaj moja zjadła 7-kaszka 11-deserek 13-obiadek 14:30-mleko 180ml 17-deserek 20-mleko 180ml odkąd pije to mleko to nie je tak czesto i w sumie jedno karmienie mlekiem mi wypada zamist mleka o 11 je deserek i jej to starcza jutro ide z nią na szczepienie ciekawa jstem ile wazy i mierzy i jak zniesie szczepienie ostatnio miała 39 gorączki buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Oj znowu nic nie piszecie! Kuba dostał antybiotyk jeszcze na 3 dni. Jest już lepiej na szczęście, ale paskudnie długie to choróbsko... Jeszcze ma kaszel, taki urywający się... Wczoraj odkryłam u bąbla szósty ząbek :D Córcia mi dziś wybywa na noc do swojej przyjaciółki ;D Pusto i cicho będzie bez niej, bo tak to buzia się jej nie zamyka :D:D Piszcie co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Marika biedny Kubus dużo zdrówka dla niego:) jeszcze troche i będzie po chorobie przez ta okropna pogode wszyscy chorują u mnie dzisiaj cły dzien lało i było 16 stopni:( wczoraj byłam z pierniczkiem na szczepieniu waży 7800g i ma 70cm płakała biedna ale szybko zapomniała na szczęście nie miała gorączki i innych skutków po szczepieniu ale dzisiaj zrobiła kupe 5 razy i nie wiem czy mam sie martwic czy nie za każdym razem po jedzeniu kupa i to taka konkretna sory za szczerość:P al nie wiem czy to normalne nigdy tak nie miała chyba że na początku jak jeszcze karmiłam piersia zobaczymy co bedzie jutro. moja babcia jest w szpitalu nie mam siły pisać czemu co jest i co tam sie dzieje za duzo wrażen negatywnych dzis miałam ale cieszę się bo juz tak nie cerpi jak w domu. nic sie nie odzywacie;/ victoria jak sie czujesz?? byłas u lekarza?? \ kasiu?? piszcie laski dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa i chciałam zaciągnąć kilku porad. Otóz z męźem staramy się o dzidzie jednak narazie nic. Nie chce wyolbrzymiać ani robić sobie złudnych nadziei że znowu jestem w ciązy także mam nadzieje że któraś z was mi pomoże. Otóż od kilku dni mam biały papkowaty śluz(nie ciągnący się !) naczytałam się już wiele o tym temacie i wiem że wszystko zależy od organizmu jednak postanowiłam zasięgnąć po poraadę. Od ostatnich dni ciągle boli mnie głowa ciągl zmęczona (wystarczy , że wyjdę do sklepu i już mi się nic nie chce) popołudniu zazwyczaj chce mi się spać i chodzę strasznie przewrażliwiona nawet mój mąż to stwierdził. W czasie ostatniego stosunku czułam jakby było trochę ciasno (miałam nawet bóle). zastanawia mnie mój śluz i objawy podczas stosunku oraz to zmeczenie ? moglaby sie ktoras wypowiedziec na ten temat? moze jest jakas szansa ze zaszlam w ciaze ? pozdrawiam wszystkie serdecznie dodam także , że mam lekkie kłucia w podbrzuszu jednak poza tymi objawami nic innego żadnych nudności ostatnio tylko jak wstawalam z łożka kreciło mi się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
witam arcade 11...nic ci nie poradze o objawy sa owszem podejrzane...ale...czasem tak jest po prostu...tylko test ciazowy mozna zrobic...albo czekac......i na badania krwi bete...kazda z nas jest inna ja napzyklad mialam podwyzszona temperature juz nawet nie pamietam i ile...kazda ciaza tez jest inna...trzymam kciuki zeby kazda z was zaszla jak najszybciej..a tak wogole to co tam u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek_2006 no juz tyle wypowiedzi naczytalam sie w internecie ze juz gupieje od tych info ... jutro zarejestruje sie do gina i sie wybiore w najblizszych dniach zobacze co powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcade nie chce cie nakręcac ale ja jak zaszłam w ciaze i nie wiedziałam o tym a dowiedziałam sie 2 dni przed okresem miała duzo sluzu białego papkowatego a raczej wczesniej takiego nie miałam zycze powodzenia i 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze w koncu cos tam sie wykluje i bede mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a kiedy owinnas dostac miesiaczke? nie za szybko na lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×