Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Coraz więcej zaciążonych...!!! Jak cuuuudownie !!!! Gratuluję dziewczynki:) Z całego serca !!! Ja mam jutro dostać @...od piątku bez luteiny...nadal plamię na brązowo:(....lada chwila przyjdzie...@@@>... Mówi się trudno...w lutym znów spróbujemy:) Pewnie dostanę dodatkowe leki przez to plamienie. To będzie 14 cykl starań...heh... Czy to nie dołujące...?...Nadzieja umiera ostatnia !!! Grunt to się nie poddawać...i do przodu!!! Buziaki dziewczynki... Miłego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena nie ma innego wyjscia, trzeba sie pogodzic..na spokojnie, ja tez mam dosyc nie raz mojego ale taraz juz to0 nie ma co....duma do kieszeni i do przodu.. Paula pamietaj zycie zaskakuje.. jestes pewna ze dostaniesz@???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko jestem pewna...bo już mnie zalało:( Ale co tam...zaczynamy kolejny cykl starań. @ przyszła równo jak w zegarku...o tyle dobrze. Po @ do gin i zobaczymy co ona na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Macieju, nie mialam netu i takie nowiny mnie ominely!!!!!!!!!!! Jablkuszko Sliczna Ty Moja, wielkie gratulacje! Z 10 razy juz Twoje posty czytalam! Zycze wszystkiego naj, naj, naj!!!!!!!!!! Alez ja Tobie zazdrosze! Tez bym chciala! Ja bylam w srode na beta, oczywiscie NIC :-(, od srody bez Duphastonu, brzuch boli, @ sie zapowiada, ale na razie sie nie pokazuje. A ja bym chciala juz, po wtedy po @ ide na hsg... Chociaz, mam taki dolek, ze stwierdzilam, ze juz nigdy w ciaze nie zajde :-(. Pozdrowki wielkie! Jabluszko,raz jeszcze naj, naj, naj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! I jeszcze sie poskarze :-( W tym m-cu nawet prob nie bedzie :-(, Chlop mi wyjezdza :-(... Nie zajde...juz wcale nie zajde :-( Heh...life is brutal :-(... Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animaja !! wiedzialam ze bedziesz w weekend!!! po pierwsze nie panikuj, ja uwazam ze dziwczyny za szybko wsztytsko robicie, ja tez dzien przed @ zrobilam test i nic 1 krecha, wszytsko zapowiadalo @ a potem rano czyli za pare godzin prawie juz 2 krechy!!!!!!!!! naprawde poczekajcie, beta moze tez za szybko poszlas!!!! jescze madalena z naszego topiku ma 2 kreski, jest tak samo jak ja, pare dni 3 dni wczesniej miala @ wiec rodzic bedziemy razem\ Boze jak ja sie boje ze poronie, porodu w ogole!!!!! Anka nic sie nie martw prosze Cie, w zyciu takie niespodzianki!!!!!! ja jescze nikomu nie mowie, jak lekarz potwierdzi to wtety ide w przyszlym tyg ja mam jakby skrzydla wyobrazacie sobie, nic mnie nie wkurza praca, maz....zycie plynie inaczej juz... Anka prosze pamietaja ja tez nie wiedzialam ze jestem test wyszedl negat, dopiero potem pozytyw papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, dzieki za milego posta... Ja wiem, wiem, ze "statystycznie" to my sie krotko staramy, ze to, tamto, siamto, owamto... Ze pewnie "sooner or later" zajde i pewnie nawet nie zauwaze... Ale, tak mi smetnie, sa takie dni, ze mam w du...e statystki i inne teorie, bo ja bym chciala JUZ! I wtedy mnie dopada, ze juz nie zajde... :-( Bo mnie wlasnie wqrza: praca,szkola,Chlopie, swiat naookolo! A ja bym chciala tak jak Ty - dostac skrzydla! O! Pozdrowki i poglaskaj Brzucho! I nas pozarazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
witajcie dziewczyny! gratuluje zaciążonym :) i zazdroszcze :( też bym chciała być już w ciąży. nie moge się juz doczekać kiedy przyjdzie ta okropna @ po zaraz po niej do gina i mam nadzieje że nowe działania. Kurcze przez tą zime okropną mielismy w piątek stłuczke nie znaszej winy jakiś gówniarz nam wyjechał wymuszając pierszenstwo i walnął w drzwi no i 1000 zł pojdzie jak nic albo i wiecej na naprawe :( ło matko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadk
hej dziewczynki zapraszam na forum http://starania.eev.pl zaalogujcie się i dołaczcie do nas staraczek i szczesliwych mamusiek polecam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo może ten rest ma słabszą czułość , niż tamten, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę nie macie ciekawszych tematów, człowiek chce pogadac a tu wszedzie te same pojebane "staraczkowe tematy", no rzygac sie chce, chcecie dzieciaka to sie bzykajcie a nie tu zale wylewaja, albo kuzwa trzymajcie sie w jednym topiku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak z wędką zamiast mózgu
Zauważ że my się trzymamy na jednym topiku, a ty nam się tu wpieprzasz ze swoimi mądrymi radami. Chcesz "pogadać" to sobie załóż swój temat i gadaj. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Witam i GRATULUJĘ 2kreseczek!!!! :D oOomadalenaoOo - ja mialam identycznie!!!! Okresu nie dostałam, zrobiłam test - słaba kreska, to myślę poczekam 2-3dni i powtórzę,jeśli jestem w ciąży,to powinna być mocniejsza. Robię kolejny test - pusto, a raczej oczami wyobraźni chciałąm tam widzieć cień 2kreski. Okresu nie dostałam, wieć mówię do M :"Jedziemy do gieni!" Na usg podejrzenie wczesnej ciąży,ale pęcherzyka nie widać, więc mam zrobić betę i właśnie z niej wyszła ciąża :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
A tak odnośnie ciąży, to już i zaczyna dawać w kość :/ Od rana do ok godz.12 walczę z nudnościami :/ potek kilka godzin spokoju i tak od 17 na nowo :/ przy tym ból głowy i ogromne zmęczenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magalena a co to dziwnego z tym testem??? a cze mu tak dziwnie?? Elix ja nic nie czuje, tylko czasem taki skurcz brzucha jakby!!!!, tak jakbym miala zaraz dostac @ BP ja tez nianwidze tej zimy, wiecznie zasypane te parkingi!!!:((( Anka Sylwia prosze Was dziewczyny, ja wiem latwo sie mowi, pamietajcie nigdy nic nie wiadomo!!! ja moge zaraz nie byc w ciazy,a Wy w ciazY w zyciu nic nie wiadomo nigdy!prosze Was !!!! bedzie dobrze calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynu=y a ta beta od kiedy juz rozpoznaje ciaze??? ps nie zwarzjcie na tego co gada ze zygac mu sie chce:)) zenada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Również staramy się z mężem o dzidzię... Powiedzcie czy stosujecie testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem prawie co to jest:))) a ile sie staracie?o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2804
Hej :) dziewczyny, przyłączam się do tematu. Staramy się z mężem co prawda dopiero 1 cykl ale wiadomo... nadzieja jest że gdzieś tam głęboko jest taka malusieńka istotka... hmmm.... rozmarzyłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLiwka bedzie doberze i dzidzia sie pojawi zobaczysz! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babki gdzie jerstescie?? madalena, Elix< BP< PAULa, Animaja meldowac sie u mnie nic nowego pojur=trze ide do gina, teraz zyje moim brzuchem, ciagle jakby go czuje:))albo sobie wjmawiam!!! calusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
hej dziewczyny. moj nastroj mozna nazwac w oczekiwaniu na @. kurcze od paru dni cos mnie tak cycyki bolą, i brzuch z lekka myślałam że może predzej przyjdzie @ . a tu widac nic czeka do samego końca heh. w ciąży niestety nie jestem bo ten cykl od poczatku był zmarnowany. no ale czekam na @ z niecierpliwoscia zeby zaraz po ty do gina i jak da rade to szybko nadrobic stracony czas nowymi staraniami i nowa nadzieją :) Dzis jakos tak pozytywnie jestem nastawiona , wszystkie w tym 2010 roku zajdziemy w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie bez zmian okresu nie ma eh nie wiem nie boli mnie brzusio czasem cos zakuje ale bardzo rzadko a co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×