Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24...................24...........22..........31.05. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9...........22.05. 2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4...........05.06. 2010 wlkp. jutka1975...............35.............5...........02.06. 201 0...śląskie ewka4127...............24............2............21.05.2 01 0..zachpom aga_ton.................25............14...........05.06. 2010 ...mazowieckie Brunetka................28............21...........29.05.2010.....śląśkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy też tak czasem macie ze straciłyscie nadzieje ze bedziecie mamuskami bo ja czasem tak mysle tyle czasy sie staramy i ciagle nic ale wyluzowalam i stwierdzilam ze co ma byc to bedzie staram sie nie poddawac i wierze ze bede mamusia i zajde w upragnioną i wyczekiwaną ciążę!!!no ale tak jak pisałam bez badań sie nie obejdzie i naraziw nie gdybam" co by bylo gdyby"to okaze sie po szczególowych badaniach staram sie byc optymistką co do tych sprawa narazie mi sie to udaje chodz jest cieżko....ale wiem ze nie jestem sama moge tu zajrzęc, napisac wyzalic sie bo nie jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna18.................21...........???..............11.04 .2010.... wlkp. Paula_27.................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24..................24...........22..............31.05. 2010....... pom. B.P.2300.................23...........10..............05.05 .2010...warm.mazur) Różowa chmurka....25............4...............08.03.2010... lolitka......................25............4 .31.05.2010.....małopol. oriananana..............25.............9..............22.05. 2010..... wlkp. monia2152..............28............4..............05.06. 2010 wlkp. jutka1975................35............5..............02.06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............2.............21.05.2010..zachpom aga_ton...................25...........14.............05.06. 2010 ...mazowieckie amnezja6................32.............1............10.04. 2010 ......dolnośląskie Brunetka................28............21............29.05.2010.....śląśkie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20......niespodzianka.....01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) Kobietkom ,kórym udało się zajsć w ciąże składam serdeczne gratulację, cieszcie się szcześciem, które was spotkało. amuleciku kochany a Tobie życze samych pozytywnych informacji, zeby dzidzia była zdrowa a Ty spokojnie abyś spędziła ten piękny okres. basiula, masz rację, moze za bardzo próbowałam sterować tym planowaniem, teraz żałuje, ale co, jest za późno. najwaznijesze ze już niedługo czerwiec i rozpoczynam staranka od nowa aż do skutku. nie mogę sie juz doczekać. mam tylko nadzieje że nie będziemy musieli długo czekać. Trzymajmy się razem dziewczyny i wierzmy ze spełni się nasze marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>wlasnie przeczytalam Was zza krzakow,wczesniej nie mialam czasu,bo wczoraj pojechalam na noc do mezulka,a dzis o 7 znow do domu rodzicow:) dzis dzwonie do lekarki w sprawie konsultacji i operacji... pozdrowienia dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek to swietnie czekamy na dobre wiesci:) do mężulka na noc hiihi ale to romantycznie zabrzmiało;) lolitka uda sie zobaczysz:) u mnie wkoncu przestało padac ide na spacerek bo zgnije w domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam ja to niby gdzie jestem w tej tabelce? :) Mnie już nie uwzględniono :) basiula3 już to chyba kiedyś pisałam nie wiem czemu po I ciąży tak mi się cykle rozregulowały, podobno jak stwierdziła ginekolog to ciąża powoduje burzę hormonalną, raz miałam. Miałam robione wyniki jakieś 1,5 roku temu i były dobre ale nie starałm sie wtedy o bobasa. W czerwcu pójdę do ginekologa i powiem że chciałabym zajść w ciążę, może przepisze coś na wyregulowanie, zrobi usg dopochwowe i sprawdzi moje jajeczka. Wczesniej dała mi na 2 cykle tabletki anty i na 1 rok pomogło wyregulować okres, teraz jest taka sama sytuacja, w marcu odstawiłam tabletki i zaczynam działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo pisałam tgo posta, że nowa tabelka się pojawiła i już w niej jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) u mnie ciezki dzień. tak mi dal dzis w kosc ze normalnie nog nie czuje, nalatalam sie jak glupia dzis. marze juz tylko o kapieli i o spani heh. dziś dopiero skojarzylam ze zostaly mi jeszcze 2 tygodnie i juz egzaminy sie znow zaczna i ten stres :( jak mi sie juz nie chce wkuwac to szok. w tym cyklu spokojnie czekam do @ a pozniej badania hormonów i zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolicie dziewczyny ze date @ wpisze dopiero jak przyjdzie @ bo biorac te tabletki nie wiem kiedy teraz dostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym zapomiala witam nowa kolezanke na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną nową staraczkę:) Basiul jak tam dołek? zakopałaś go trochę? bo ja ciąglę w nim siedzę....leczę się troszkę winkiem wytrawnym i z minuty na minutę jest coraz lepiej:P Skąd doły? Oprócz tego że nadal nie jestem w ciąży...to: -wycinam te pieprzone migdały i jestem posrana -mój M wyjeżdża niebawem i smutno mi strasznie:( -w pracy kijowo się zrobiło i nie widzę perspektyw w najbliższym czasie na jakiekolwiek wolne:( -jak sobie poradzę finansowo gdy mój M wyjedzie ( bo wtedy tylko jedna pensja) Ogólnie wszystko się pieprzy i nie widzę przyszłości:( Dobrze że to wino w lodówce...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bureczku to wy sobie nocne schadzki z mężulkiem urządzacie?...:P...hmmmm....ale sexi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane aktualizuje tabelke bylam dzisiaj u lekarza moj maluch ma 6 i pol tygodnia ;] satyna18.................21...........???..............11.04 .2010.... wlkp. Paula_27.................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24..................24...........22..............31. 05. 2010....... pom. B.P.2300.................23...........10..............05. 05 .2010...warm.mazur) Różowa chmurka....25............4...............08.03.2010... lolitka......................25............4 .31.05.2010.....małopol. oriananana..............25.............9..............22. 05. 2010..... wlkp. monia2152..............28............4..............05.06 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5..............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............2.............21.05 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14.............05. 06. 2010 ...mazowieckie amnezja6................32.............1............10.04 . 2010 ......dolnośląskie Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:* Paula u mnie to jakos smutno ale wyjezdzam jutro do moich rodzicow do babci bo oni wyjezdzaja na tydzien na wycieczke i bede sie nią zajmować a tam mam pelno kolezanek i znajomych na tym samym osiedlu wiec sie zaczna kawki wieczorne spacerki:) juz sie nie moge doczekac bo tak to jestem tu sama bez zadnej kolezanki nawet;/ a ja jestem duszą towarzystwa w samotności umieram;'/ u Ciebie faktycznie ciężka sytuacja smutne to:( jedna wypłata nieciekawie :( ale twój mężuś wyjezdza zarobic tak?? pij winko nie załatwi to problemów ale sie rozluznisz;) paula widze że jutro masz dostać okres czujesz że sie zbliża?? madlena serdeczne gratulacje::) jesteśmy bardzo blisko siebie:) jak sie czujesz?? bo ja świetnie;) tylko jak ide na dłuższy spacer to sapie jak stara babulinka :P superburek faktycznie sexy to jak nic:D a jakie romantyczne:) i tak codziennie przyjezdzasz do męża?? jak tam dzowniłaś w sprawie operacji?? helloł jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko która dziewczyna jest z Oświęcimia?? bo cos mi sie kojarzy że ktoś jest a dzisiaj w telewizji mówili ze cały jest zalany;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek , mój wyjeżdża zarobić...jakoś muszę dać radę:( Jutro ma być okres i juz wczoraj zaczęły się standardowe biegunki i bóle brzucha...dziś też zresztą:P Plus tego taki że na pewno nie będę miała @ jak pójdę wycinać migdały, bo wtedy by mi tego chyba nie zrobili...a tak na spokojnie, nawet gdyby się teraz @ spóźniła to i tak na 10 czerwca będzie już po... Wiesz że ja mam wtedy imieninki? Świetny prezent mi się szykuje...nie ma co... Odżyjesz trochę u rodziców!!! Fajnie:) ....tam gdzie mieszkasz nie masz żadnych koleżanek? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprowadzilismy sie we wrzesniu a ja mialam taka prace że ciągle byłam w robocie nie miałam okazji sie z nikim zaprzyjaznic mieszkam w szeregu domków a tam raczej starsze osoby mieszkaja ale naprzeciwko jest osiedle może jak urodze i będe z wózkiem wychodziła to kogos poznam:) nie znam tu nikogo;/ szkoda że sie nie udało;/ ale wszystko ma swoje cele i nic sie nie dzieje bez przyczyny ja coraz bardziej w to wierze:) musisz w to wierzyc:) a na długo mężus wyjeżdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu jakoś wróci.... więc całe wakacje praktycznie same jesteśmy:( Basiul ja się nie nastawiałam że się uda więc nawet nie przeżywam w tym cyklu, jak już pisałam wcześniej potrzebuję odpoczynku w starankach, bo siły psychiczne opuściły mnie już dawno....i trza się troszkę zregenerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pakuj się i przyjeżdzaj do mnie na wakacje ja mam duze podwórko duzo miejsca dwa wolne pokoje jezioro nie daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mój mąż chyba dojrzał emocjonalnie do tego zeby byc ojcem wczoraj tak rozmawialismy i po raz pierwszy sam tak od siebie stwierdzil ze pragnie byc tata i modli sie wrecz zebym byla terz w ciazy heh kiedys tez chcial ale wydaje mi sie ze w inny sposób troszke ciesze sie bardzo moje kumpele wszystkie tez kaza jest juz mamusia chociaz to nie jest reguła niemam z kim tak naprawde porozmawiac na ten temat a tu sa osoby ktore to przechodza i wszystko doskonale rozumia ze ktos sie stara i ciagle im sie nie udaje takie kobiety ktore maja dzieci i bez problemu zaszly w ciąże nie do konca mogą zrozumiec taka kobiete.Wkoncu nie pada tyle dobrze chodz nie zazdroszcze tych ktoróch zalało tragedia poprostu naprawde!!!ale w tym kraju polak zawsze jest mądry dopiero po szkodzie niestety i nieczego ich na powódz z 1997r,nie nauczyła a ja od dziś mam wkoncu urlop i moge trosze odpocząc wiem ze jestem tu nowa ale odezwijcie sie czasem do mnie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brunetka:) to fajnie że mężus dojrzał mój też dojrzał w pewnym momencie i to on mi powiedział że juz by chciał nie naciskałam go bo wiem że on tego nie lubi tak samo jak nie mówiłam mu o dniach płodnych i że musimy sie kochac teraz i teraz bo chyba by wybuchł i nie marudziłam że znowu sie nie udało jak zaszłam w ciąże to mój mężuś mówił kiedys mówiłaś że w ciąże się szybko nie zachodzi a zobacz raz dwa i jesteś:P staralismy sie 4 cykle;p ma racje chłop:P ale wiadomo kobitki chciały by tu i teraz jak masz urlop to wypoczywaj:) u mnie tez nie pada ja lece ogarnać wszystko i spakowac sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, widze ze jeszcze o mnie pamietasz:) w zasadzie nie mam co teraz pisac, pierwsze starania zakonczyly sie niepowodzeniem:( dzis 7dc wiec nastepne dopiero przede mna... Wybacz ze nie odpisuje na nk, ale nie w telefonie nie wyswietla mi pola na tresc wiadomosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula ja tez sapie przy spacerkach badz jak mam wejsc po schodaw wysoko smieja sie ze mnie wszyscy do okola ze dysze jak 90siatka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah wpisz sie do tabelki i oczywiście juz działaj:) powodzenia odzywaj sie do nas:) nawet jak sie nie udaje:) po to jestesmy zeby sie wspierac:) madlena nie chce widziec np za 3 miesiące jak bede sapac:P a w 9 miesiącu kroku nie zrobie bo będe sapac:P fajna masz date porodu same jedyneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. u mnie 22 dc, o dziwo wogóle cycki mnie nie bolą, zawsze mnie od tygodnia a nawet dłuzej przed @ bolaly a wtym cyklu nic nie czuje, nie powiekszyły sie, nie sa drazliwe, w tamtym cyklu nie moglam sie dotknac bo tak bolaly i wieksze byly a w tym nic . Za to strasznie mnie ciagna jajnik i brzychi tak pare razy na dzien jak na @. zostały mi jeszcze 3 tabletki, to pewnie tak na poczatku nastepnego tyg dostane @. boje sie tylko zeby mi sie nic nie porobiło żadne torbiele itp, wogole mam jakies takie dziwne obawy ze po tych hormonach caly cykl mi sie rozwali i @ zatrzyma :( takie jakies dziwne przeczucia mam :( moze schizuje i dlatego . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×