Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Monis wiem co czujesz mi mojego pierniczka też żal tylko ja nie wiem czy ona ciągle zaraża sie odemnie czy w żłobku. W żłobku dzieci tak nie chorują rozmawiałam z kilkoma matkami co zdążyłam sie poznac i wiadomo przez te prawie 3 miesiące były chore tydzień max dwa a Sandra non stop;/ w pazdzierniku była 7 dni w złobku;/ ostatnio tydzień brała antybiotyk tzn sie chorowała i tydzień do chodziła do siebie nie zaprowadziłam jej nie doleczoną na 3 dzien katar znowu a nie miała ani kataru ani kaszlu nic a nic;/ nie wspomne że ja znowu chora i pytanie czy odemnie czy w żłobie;/ dzis ide z nią do kontroli bo niby ok po tych inhalacjach ale jeszcze jej charczy i jade na wymaz z gardła może sie w końcu dowiem co mi w gardle siedzi dodam że mąż zdrowy jak ryba nawet kataru nie miał. Super że mała całą noc przesypia przynajmniej się ty wyśpisz po pracy:) u mnie na odwrót jak piernik zawsze całe noce spał to teraz sie budzi nie codziennie ale sie budzi raz chce jesc raz bawic:P Izka ile ty mleka dajesz Piotrusiowi co mu dajesz jeśc bo mi sie wydaje że ja małej za dużo mleka daje je obiadki deserki jogurty chlebek biszkopty co jej jeszcze moge dać?? miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej..piotr je rano kaszke na mleku ryzowa z mlekiem okolo 220 ml potem gotuje mu obiadek albo sloiczek na jakims miesku potem deserek jakis np.banany z twarozkiem albo inne te duze sloiczki i na kolacje znow kaszka ryzow0-kukurydziana na mleku i w nocy pije mi prezez sen czasem 2-3 razy po okolo 120 ml...czasem daje mu jajecznice na parze albo 3 biszkopty na mleku juz mu wprowadzilam bebilon 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to ja myślałam że mała pije mi za duzo mleka a twój Piotrus pije znacznie więcej od wszystkich słysze ze powinnam już dawać małej toco my jemy tylko hmm............ mój mąż je raczej smieciowe jedzenie a ja zjem to co jest lub cos dietetycznego wiec dla małej gotuje heheheh ostatnio jak mi sie budziłą w nocy to kupiłam jej bebiko smaczny sen z kleikiem ryzowym i kukurydzianym i przesypiała noce ale dzis sie znowu na mleczko w nocy obudziła heheheh byłam na wymazie z nosa i gardła wynik za tydzien z pierniczkiem byłam na kontroli wszystko ok dalej mam ja inhalować bo charczy jej strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
piotrus spi mi po dwa razy w ciagu dnia okolo godzinki do dwuch...wiec jak zje obiadek czasem daje mu np.zupke wiec tak jakby dwa obiadki...czasem z iksuje mu nasze jedzenie ale straram sie gotowac dla niego osobno.kupilam teraz krolika calego musialam kupic bo nie sprzedajepo kawalku...i od miesiaca wcina krolika ja juz sama nie wiem co jeszcze mu wolno jesc..co wy podajecie dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja tez miałam całego królika ugotowałam całego obrałam miesko popakowałam w woreczki sniadaniowe i do zamrażarki wyciągałam i dawałam do warzyw mój pierniczus je z mięs:królika,pierś z kurczaka,wołowine,cielęcine ryby:łosoś,sola,dorsz. warzywa:marchew,pietruszka,por,seler,kabaczek,brukselke,brokuły,kalafior,buraczki,szpinak. Owoców nie je wogóle tylko ze słoiczka uwielbia śliwkowe. Czasami gotuje jej rosołek ze skrzydełka kurczaka warzywka plus ryż lub kluseczki z zółtka,pomidorówke robie tak samo tylko dodaje przecier pomidorowy własnej roboty. Czasami do warzyw dodaje kasze jaglaną. Ziemniaczki,szpinak+zółtko. no i kaszke na sniadanko,mleko bebiko2, i na dobry sen,jogurciki malucha ostatnio daje jej zwykły naturalny biszkopty no i to wszystko co narazie je wszystko jej miksuje bo ma jednego zabka ale dwie gorne jedynki jej sie przebijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* Wiecie co dziewczynki chciałam sie podzielić moją radością otóz:) wczoraj nie miałam w czym iść na cmentarz ryczałam że jestem gruba i nie mam ciuchów a mój mąż do mnie mówi cała szafa lumpów aż wypływa a Ty nie masz co ubrać?? powyciagał moje ciuchy z przed ciąży a ja go wyśmiałam ale kazał mi ubrać no i ubrałam i wiecie co???!!! zmieściłam sie w moje spdnie bluzki szok!!!!!!!!!! i wiecie wyglądam super ten brzuch wiadomo moze nie jest idealny ale kurcze no jestem w szoku wiem że temat moje odchudzania już jest nudny ale dla mnie ważny nawet nie wiecie jak sie cieszę mąż porobił mi zdjęcia i stwierdzam że fajna laska ze mnie:P no kuzwa nie wierze moje marzenie sie spełniło nawet faceci sie za mną oglądali:P ten trud od marca sie opłacił :))::):):):):):) na 11 mam rozmowe o prace trzymajcie kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam jeszcze dopisać że waże 59kg szok 5 z przodu masakra byłam tak pochłonięta naszymi chorobami że nie zauważyłam jak schudłam i mi wszystko wisi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
gratulacje basiula...no to teraz ja zaczynam w takim razie sie odchudzac..zaraz wlize na wage..chce na sylestra wygladac jak człowiek...zaczne od jutra...waze 69,5 kg...jeny znow przytyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia daj spokój wyglądasz super;) Ty jesteś wysoka i po Tobie kg nie widać:) a ja mam 160cm w kapeluszu nie jestem idealna bo brzuch to hm..... inny temat ale ogólnie jestem zadowolona ze swojego wyglądu:) w końcu:) MOnis a Tobie zycze szybkiego powrotu do kg z przed ciąży nie wiem jak teraz wyglądasz ale napewno nie widać tego po Tobie:) jak Matusia jesteście zdrowe?? Moja Sandra niby zdrowa ale......ma odparzenia na pupci i pipce a nigdy nie miała chyba drugi raz użyłąm sudocream ma jakies krostki wczoraj miała na rączce dzisiaj nie ma ma na nóżce miałą dziś rozwolnienie myślę że to zęby bo co?? nie wiem juz;/ w piątek idę z nią na ostatnią kontrole a do góry ma dwie dzury i ząbki które sie nie przebiły takie łopaty jak mama:P mama nadzieję że nie będzie musiałą nosić aparatu jak mama;/ dobranoc:* w poniedziałęk idę do pracy!!!!!!!! narazie nie pisze co to za praca napiszę jak sie wszystko uda:) nie chce zapeszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Hej:) Mały wierci sie cały czas czasami juz mam dość boli mnie to i czasami nawet słabo mi sie robi!!! własnie teraz sie rusza cały brzuch faluje hee;) a mam do Was pytanko dosc dziwne mi sie wydaje chyba!! wiec od kilku dni zauwazyłam ze moj odbyt zmienia sie tak jakby wychodził ze srodka jak sciskam pośladki boli mnie drazi troche czy to normalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
na odparzenia polecam alantan plus...u mnie sudokrem sie nie spr\wdził....czasem zasypalam piotrusiowi rane maka ziemniaczana bo mialm raz taka rane ze krem nie chcial sie przykleic.raz w zyciu mi sie odparzyl...bylam juz lekko przerazona bo az tak sie saczyla ta rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Sandrze wyszły dwa zęby do góry!!!:) hihihi wielkie jak łopaty:P smarowałam pupe sudocremem i mama ostatnio mi dała krem sudopanten jest to kem do ciała z problemami skórnymi moja mama go kupiła babci i nawet nie zdąrzyła go spróbować jest napisane że może być dla niemowląt i dla osób starszych ale mozna smarować całe ciałko i od wczoraj jest poprawa prawie nie ma nic czerwonego kupy nadal robi luzne charczy jej i ma katarek ale to chyba ząbkowanie bo jak byłam w poniedziałek to lekarka mówiła że wszystko ok jutro ide mam nadzieje ostatni raz i od poniedziałku mała pójdzie do żłoba a ja do pracy teraz mam nadzieję że mi nie zachoruje bo moi rodzice polecieli do Turcji:) Kupiłam dzis w intermarche pieluszki labell z ciekawości lubie zmieniać ale porażka te piluchy wyglądają jak podkłady poporodowe i wypadają większe niż w rzeczywistości ostatnio zawiodłam sie na dadach roz.4 jakies grubsze mi sie wydają i beznadziejne;/ roz.3 rewela ale 4 porażka jestem wściekła i obiecałam sobie że już nie świruje szkoda kasy wróce do pampersów sleep&play ostatnio była w biedronce promocja huggisów premium 87szt za 39zl lubie te pieluszki ale jak nie są w promocji nie są warte tej ceny no ale wziełam ostatnie pudełko:( kasiu wierzę że już Ci ciężko jak ja sobie przypomne mnie rok temu to już się kulałam hhehe ale jeszcze troche i będziesz synusia tulić:) a macie już imie?? czy narady trwają?? bureczku co tam jak Tymus?? mam nadzieję że gazy i problemy z karmieniem skończyły się:) izunia jak dzieci zdrowe?? kurcze nie wiem skąd wzieły się te odparzenia ale czytałam że podczas ząbkowania skład moczu i kupy sie zmienia i mogą być odparzenia ja często zmieniam pieluszke i dbam bardzo o to no ale pojawiły się;/ a twój mały skąd miał takie odparzenia?? podczas ząbkowania?? Idziemy w sobote na imieniny do męża chrześniaka nie mam prezentu i nie wiem co kupić;/ma 4 latka. Co myślicie o wyprawianiu dzieciom tak małym imienin i każdych urodzin?? i zapraszanie całej rodziny a rodzice sami swoich nie wyprawiają bo moim zdanie to jest przesada rozumiem roczek to wielka pompa ale każde imieniny i urodziny?? co to dziecko wie? u mnie w domu zawsze na urodziny był ulubiony tortja uwielbiam hawane i zawsze czekałam na ten dzień bo wiedziałam że będzie mój tort ale nie było wielkiej pompy tylko rodzice i rodzeństwo i fajne upominki:) może jestem staroświecka ale tak uważam że to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku basiu gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ty to zrobiłaś kochana?? Zazdroszcze:) Ja wciąż wyglądam jak słonik:/ ehhhh trza się za siebie wziąść:) No ale pisz mi tu szybko jak to zrobiłaś.. Bo pisalaś że trochę kapuścianej trochę ćwiczeń ale proszę o szczegóły to może się zmotywuję:) Kasiu może masz hemoroidy?? Cześć tak w ogóle:) Gabrysia chora:( Glut wisi zieloniutki :( A tak to ok:) Mała śmiga w chodziku. Sama wstaje i się puszcza nawet na kilka sekund. Za rączki prowadzona chodzi i tez się jedną łapką puszcza. Przygotowania do slubu nijak:D Obrączki zamówione restauracja wybrana:) A tak to musimy ogarac się w ten weekend bo to tylko dwa weekendy i już :) A tu ani sukienki ani butów ani nic po prostu:) Tylko Gabrysia ma sukienkę :) Wyrwałam na allegro za 15 zł a w sklepie 150;/ Musze zobaczyć co to za garnuszek jak tak się zachwycacie:) My mamy z fisher price ślimaka i do iego się tez klocki dopasowuje:) Oglądamy właśnie "Goście, goście" Na tv puls hehe świetny jest ten film:) ach i postanowilismy że zostajemy w tym domu:) I sobie nie zawracamy głowy jakimiś Dobrymi:) Tylko musimy go troszkę jeszcze poremontować żeby bylo po naszemu:) uciekam kochane bo głodna jestem:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach basiu zapomniałam:) co do urodzin i imienin to ja nie widzę w tym nic złego:) A "co tam dziecko wie" wiesz wydaje mi się że jednak wie:) To się nazywa tradycja:) I przyzwyczajenie do pewnych zachowań o pamiętaniu również o czyiś świętach. Wiesz to tak trochę jakby dziecko miało nie uczestniczyć w Bożym Narodzeniu bo to tylko dziecko i co ono tam wie - a z tego co widze to i ty teraz nie kupisz mężowi prezentu tylko Sandruni pod choinkę a po co?? Przecież ona nie wie że są święta i sie prezent należy:) A to taka sama zasada jak z urodzinami:) MI rodzice wyprawiali chuczne urodziny pamiętam je do dziś nawet te jak miałam 4 latka i zjeżdzała się caaaała rodzinka:) Pamiętam to ciepło, powagę sytuacji, uroczystośc i to że czulam się ważna:) Jaśko ma urodziny wyprawiane co roku . Nie ma całej rodziny ale jest zawsze sporo osób, teraz jak jest starszy to koledzy przychodza ale z kolegami i rodzice więc i my mamy imprezkę:) Jak dla mnie to niech sobie każdy robi jak mu się podoba , jak go stać i jak ma ochotę:) Ja swoich urodzin nie wyprawiam bo mi zwyczajnie szkoda kasy na nasiadówę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia hehehe dobre z kiecką:) ja też dużo kupuje rzeczy na allegro ostatnio kupiłam 4 bluzeczki za 27zl z przesyłką firmowe i gdyby to że nie miały metki myślałabym że to nowe eheheh a kiecki same ma z allegro dla mnie za drogie w sklepie jak wejde do smyka to aż sie za głowe chwytam nie stać mnie a gdyby mnie było stać napewno bym kupowała:) co do męża prezentu to żartowałam cos tam mu napewno kupie:) Może mam takie odczucie co do tych imienin i urodzin bo to są ludzie tacy hm..... na głos mówią że muszą być prezenty i każde krytykują to złe to złe to nie ten kolor chłopczyk musi mieć z autem a chrzestny to sknera bo nie takie prezenty kupuje mam uraz do nich nikt nie patrzy że mamy ciężką sytuacje imieniny to imieniny i chrzestny musi sypnąć kasą;/ nie nawidzę takich ludzi;/ raz do nas zadzwonili i pytają się czy mamy następny fotelik do samochodu bo jak nie to oni maja po ostatnim dziecku (szajs jakich mało) a my kupimy nowy dla młodego takie siedzisko i będziemy kwita brak słów;/ nie jadła bym miesiąc ale w życiu bym nie wzieła od kogos starego używanego po iluś tam dzieciach a ja miałabym kupić nowy dla innego dziecka o nie nie nie:) to są egoiści myślą tylko o sobie cieszą się z czyjegoś nie szczęścia narzekają że muszą pracować wszędzie widzą interes w wigilie jezdza wszędzie i zbierają Gwiazdora:P a bratu czyli ojemu mężowi nie potrafią bombonierki na święta kupić bo co to za prezent najważniejsze że dzieci dostana mi się to w głowie nie mieści brak mi słów i wstyd że mam takich w rodzinie dobrze tylko że nie z mojej strony jak mam tak jechać to jestem chora;/ w sobote pierwsze pytanie będzie ile będę zarabiać w nowej pracy:P a ja zawsze mówie 3-4 więcej niż w rzeczywistości:) żeby im gul skoczył:) w sumie jak z nimi gadam to nigdy prawdy nie mówie:P bo cholere co ich to obchodzi. Co do odchudzania to miałam rózne diety i zadnej nie skończyłam:P trwała kilka dni i przestałam ta kapuściana taka w miare ale po 4 dniach zrobiło mi się słabo i musiałam coś zjeść innego ogólnie sie ograniczalam nie zawsze mi to wychodziło bo miałam sporo grzeszków nie ukrywam kocham jeść a w szczególności to co nie zdrowe:P ale jakoś przez 8 miesięcy zjechało gdybym ćwiczyła było by super ale jestem leniuch:P nie ukrywam że pale i przez ostatni okres miałam sporo stresów a jak mam mega stres to nie jem i dlatego tak zjechałam Pierniczuś miał imieninki jak miała 4 miesiące upiekłam babeczki barbie ładnie ją ubrałam i świętowałyśmy:) we dwie:P ale każdy pamiętał i dostał po babeczce hihihi:) dużo zdrówka dla Gabrysi i wszystkich chorych dzieciaczków miałam dziś prasować ale..... zwyczajnie mi się nie chce może jutro jakaś wena będzie ide spać bo moje dziecko o 5:30 wstaje i chce się bawić;P a ja ją błagam że jeszcze pól godzinki mogła by pospać a ona się śmieje hehehe. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia zapomniałam napisać że stosowałam diete jogurtową polecam jak lubicie jogurty je sie jogurty i normalnie sniadanie obiad i klacje pozukajcie w necie naprawde fajna dietka jej też nie skończyłam do końca bo sie rozchorowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Nie nie mamy imienia jeszcze:):) ale byłam ostatnio u lekarza i nie powiedział mi nic na ten temat ale jak teraz patrze na zdiecia hemoroidów to moj odbyut wygląda takl samo ale od czego to skad to wogóle nie wiem lekarz ślepy był jak tego nie zauwazył widocznie musze mu nastepnym razem to pokazac ale wspomniec mu o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ja wyprawiem co roczku urodziny...imieniny to tylko dorosli obchodza u nas...nie musi byc duzo gosci zeby swietowac zawsze dmucham sto balonow i dekoruje caly pokoj potem przez 3 dni wisza i ciesza oko hee hee maz zawsze kupuje tort a tesciowa kwiatki takie malutkie dla maluchow.zawsze chrzestny przyjezdza a ze ma 5 dzieci to robi sie tlok hee hee dlatego roczek robilam poza domem bo by sie nie pomiescili...ale teraz jak wybuduje dom to juz sie nie rusze z tamtad pewnie...zawsze wszystko bedzie u nas pewnie .bo miejsca sporo.. teraz jest tyle rzeczy dla tych maluchow ze szok sama nie wiem co im kupic na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* BYłam z pieriniczkiem u kontroli wyszły wczoraj zeby charczenie katar kaszel odparzenia pupy wszystko znikneło lekarka sama była w szoku hehehe powiedziała że teraz migiem zęby wyjdą bo widać następne i strasznie mała ma popuchnięte dziąsła prawie mi nic nie je tylko mleczko jak daje jej coś innego to jest ryk;/ a jak widzi butelke z mlekiem to aż się trzęsie troche obiadku zje i to wszystko mleko mleko i mleko hehehe przestała pić wode soczki tylko nawet jej ulubiona herbatka przestała jej smakować no i oczywiście suchy chlebek . Spi mi od 9.30 a zawsze szła spać o 12 hehehe na godzinke i koniec spania a to juz druga godzina leci biedne te dzieci jak nie kolki to zęby muszą się męczyć:( dziwny mój pierniczuś ostatnio hehehe:) Izunia a jak Piotruś z ząbkami?? męczy się czy bezobjawowo?? ide prasować i pakować jutro jedziemy do rodziców jak wolna jest chata nie bedziemy musieli do pracy dojezdzać 25km i do żłoba wszystko na miejscu przynajmniej nie trzeba będzie w kominku palić:P coś ostatnio strasznie leniwa się zrobiłam nic mi sie nie chce ale od poniedziałku dostane napewno po dupie i od razu mi się zachce hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa Basiu widzisz:P To trzeba było tak od razu że cię rodzinka wkurza a nei wyprawianie imienin i urodzin:P:D hehe a jak to mójM mówi " każda okazja do picia jest dobra" :D hehe wiem że żartowałaś z tym prezentem dla Męża ale widzisz sama że Pierniczkowi chcesz kupić coś droższego " bo to na święta" :) Więc mechanizm ten sam:) póxno już nie wiem co mam napisać hihi brak weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Iza>podaj jakies pomysly na chrzciny? 11.12 mamy chrzest Tymonka i nie wiem czym zaskoczyc;) gosci! Basia>gratuluje wagi!super,ze Ci sie udalo zejsc do upragnionego celu,ja tez kiedys tak mialam,ze jak nie myslalam o odchudzaniu ladnie schudlam,teraz zostalo mi jeszcze 5kg,no ale i tak dobrze,bo przytylam w ciazy ponad 20! u nas ok,Tymonek rosnie w oczach,dokarmiam go na noc,bo okazalo sie,ze to nie kolka,a glod meczyl mojego maluszka i teraz jest juz ok,choc prezy sie i ma problem z kupa,ktora robi coraz rzadziej... poza tym zaczal sie usmiechac,gaworzyc i jest kumaty,wiec mozna z nim pogadac i milo spedzic czas :) Marlenka>jak milosc? pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Bureczku moja bajka powoli sie konczy i happy endu raczej nie bedzie:( Zostal nam tydzien, jest wspaniale ale coraz czesciej ogarnia mnie smutek, bede bardzo tesknila bo zdazylam sie przyzwyczaic do jego obecnosci. Zadnych dekaracji nie bylo, obiecuje ze przyjedzie, ze bedzie pisal ale co z tego? Chcialabym miec kurcze normalny zwiazek. Z tego wszystkiego zaczelam palic:o Plilam fajki w liceum, kilka lat przerwy, potem znow popalalam, 2 lata spokoju a jak rozstalismy sie z B to znow zaczelam, przestalam jak poznalam D czyli jakies 2 miesiace temu a teraz znow zaczelam:( Ciesze sie Bureczku ze juz wszystko dobrze z Tymkiem:) Basiulka gratuluje wagi! Wiem jak ciezko zrzucic zbedne kilogramy bo na wiosne stracilam ich 10! Musze zaczac znow sie pilnowac bo za czesto po czekalade siegam i faldka na brzuchu zaraz znow urosnie;) Ewcia jak tam przygotowania do wielkiego dnia? Ściskam mocno Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie co sie okazało?? dzis odebrałam wynik wymazu nosa i gardla wiecie co ja mam?? nie uwierzycie PNEUMOKOKI!!!!!!!! szok ! nawet nie wiecie jak się cieszę że zaszczepiłam pierniczka na to bo to sie mogło zle dla niej skończyć. Oglądałam ostatnio program o dziewczynce co miała meninogoki obcieli jej nózki i rączki i dlatego przezyła dziękuje Bogu że zaszczepiłam małą na to też dziewczynki szczepcie swoje dzieci!!!! nie żałujcie na to kasy Warto naprawde warto. Ja chciałam swoje dziecko przed tym uchronić bo wiedziałam że pójdzie do żłobka a wiadomo dużo skupisko różnych bakterii to wszystko jest możliwe ale nawet nie przyszło mi na myśl że ja mam to paskudztwo gdybym tak dalej chodziła to tych wszystkich pseudo lekarzy dla mnie też mogło się to skończyc tragicznie dla świetego spokoju pójde z malą na wymaz odezwe się jak będe miała chwilke czasu ściskam Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulu a powiedz mi to lekarz rodzinny dal ci na wymaz czy poprosolas bo ja ciagle mam katar i ciągła gardlo mnie boli kurde nie szczepiłam malej bo mi odradzili i teraz jestem zla ;-( ale chyba mozna jeszcze szczepic na pneunokoki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moNIŚ JA byłam u kilku lekarzy i każdy rozkłądał ręcę brałam w sumie 6 antybiotyków od sierpnia teraz biore 7 ktoś mi polecił dobrego lekarza poszłam prywatnie i dopiero on doszedł do tego i dał mi skierowanie ale i tak płaciłam 50zł+15 za antybiogram ja te pneumokiki mam w nosie ale chorowałam na gardło zawsze miałam naloty ropne i mam strasznie zielony katar. a Ciebie czemu boli gardło?? masz naloty ropne?? nie przejmuj się na zapas nie chciałam nikogo nastraszyć idz sobie prywatnie na wymaz z gardła i nosa jak Ci żadne leki nie pomagają. Wszystko będzie dobrze. Kto Ci odradzał te szczepienia i dlaczego?? Sandruni wyszedł czwarty ząbek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Basiu mam kolezanke która po roku dziecko zaszczepila i mala zrobila sie poprostu gambusiowata i niby po tych szczepieniach poprostu byla w tych nielicznych procentach co zle wplywa na organizm ta szczepionka..ale to dluga historia i smutna więc nie bede opisywac co do gardla to ja mam tak cały rok boli przestaje i katar ciagle prawie ale to moze jestem jakims troche alergikiem musialabym sie zbadac;-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu niewiarygodne... Dobrze że na ten wymaz poszłaś kochana:/ Też oglądałam o tej dziewczynce to na ddtvn było:( straszne:( gucci ale nie ma opcji zebys z nim pojechała? Bo my tu czekamy na happy end:) superburku fajnie że u was ok i że dosżłaś że to nie kolki i wystarczy głodomorka dokarmić:) monia kto ci odradzil?? no chyba nie lekarz..... te szczepienia nie są w kalendarzu szczepień tylko dlatego że w MInisterskie nie ma na nie pieniędzy a nie dlatego że coś powodują. Izby lekarskie walczą o to żeby były refundowane już od lat bo są niezbędne. Ja czytałam różne bzdury o autyźmie i tak dalej natomiast wiem dziś że to są zwykłe bzdury. Szczepionka nie może wywołać autyzmu:/ my sie chcemy zaszczepić na pneumo i meningo już pół roku i nie możemy do lekarza dotrzec bo zawsze jak jest zdrowa to nie ma terminów u nas w przychodni a jak się przeziębi to wtedy akurat mamy termin:/ A od razu nie chciałam bo dostała rota i nie chciałam tego małego ciałka przeciążyć. Nie dostała nawet 3 dawki szczepień z kalendarza obowiązkowego:/ A Gabrysia poznaje świat w pionie:) Odkąd tydzień temu nauczyla się sama podciagać robi to bez przerwy, chodzi dookoła kanapy podtrzymujac się jej no i wciąż chce chodzić chodzić chodzić tylko że mi kręgosłup peka bo muszę ją podtrzymywać zza rączki:) Już sę puszcza owoli jedną ale nie umie pójść wtedy tylko stoi tak i sie śmieje:) A przygotowania do ślubu hmmmm właśnie przed chwilą zamowiłam sukienkę, dla gabi tez mam kieckę dla janka buty tylko , M ma garnitur:D Restauracja wybrana tylko menu nie ustalone, alkohol kupiony do domu:D Ogolnie powolutku:) hehe w proszku jeszcze jestesmy:) Ale spokojnie mamy w końcu jeszcze półtora tygodnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia opcji zebym z nim jechala poki co nie ma bo on jedzie na kilka dni do domu a potem dalej w swiat bo jego firma ma kontrakty w roznych krajach. Chce zmienic prace bo juz ma tego dosc, pracuje 7 dni w tyg po 12godz wiec zycia zadnego w sumie nie ma. Zobaczymy co to bedzie:) Dostalam wczoraj od niego jego koszulke pilkarska, taka mala rzecz a cieszy, tak pieknie pachnie jego perfumami, chyba pol butelki na nia wylal:P Basiulka wspolczuje chorobska, dobrze ze sie w koncu wyjasnilo. Trzymaj sie cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×