Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

wystawiłam swoja kiecke na sprzedaz laska do mnie dzowni i sie pyta o cene samą sukienke sprzedaje za 40% ceny jaka dałam+gratis daje buty jak nowka bolerko ozdobe do wlosow bizuterie a ona do mnie ale drogo brak slow ona chyba za darmo ja chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu tak to jest że ludzie szukają okazji i za darmo njlepiej by chcieli. Ja też co chwilę zaglądam żeby sprawdzić co z tą chmurką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj basiula ja moja sprzedałam za symboliczne 200 zł suknię wartą 1200 dałam welon, rękawiczki a buty pożyczyłam bo moja mama chciała w nich chodzić na lato a laska do mnie że pożyczyć to ona chciała nie buty ale wszystko!!!!! a ja szok !! ale dała mi te 200 zł :P gdzie CHMURKA? co z JABŁUSZKIEM????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sukienka kosztowala 2700+dodatki buty 200zl i reszta pierdolek i chce 1000zl to duzo?? ewentualnie sprzedam ja za 800zl za mniej nie sprzedam wole miec ja w szafie moze moja cora ja w przyszlosci ubierze:P:P:P:P:P:P:P:P(hahahaha) jabluszko i chmurka odezwijcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja brałam ślub 7 lat temu :) nie kupowałam drogiej kiecki bo wiedziałam że ciężko nawet w komis dać... i tak się rozwiodłam , więc dobrze, że nie przepłaciłam :P jeśli masz miejsce to zostaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna wyslalam ci na mejla (mam nadzieje ze tobie że znowu sie nie pomyliłam) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że Chmurkę mogli wysłać do szpitala na usunięcie tej torbieli bo jakby jej się rozlała to by masakra była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna moze znowu wysłalam gdzies indziej moze do bureczka:):D hehehe:P zartuje:) wierna ania:) tak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna chmurka:( ale nie uwazacie że to nie lekarz jak jej powiedział że nie będzie miała dzieci?? jak można tak mówić?? przeciez jak ma sie torbiele mozna miec dzieci prawda?? nie dobre rzeczy ostatnio sie u nas dzieją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu lekarz tak chyba nie powiedział tylko Chmurka tak myśli. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pisałyście o swoich facetach a ja sobie myślałam że ja to nie mam co narzekać ale teraz tak mnie wkurzył że zaraz kładę się spać bo inaczej rozszarpię go. Dziwne rzeczy ostatnio się dzieją u wszystkich;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki Ja już na kawce:) Moja Paula wstaje tak wcześnie... Zmieniam te wkładki non stop i wychodzi na to że plamiłam tylko przez tamten moment:) Może po badaniu? Tak mnie wymiętosiła ta moja gin...no chyba że to było to plamienie implantacyjne...w co wątpię...i uwierzyć nie mogę... Dziś wracam do pracy, a Paula z Dziadkiem zostaje. Tak mi się nie chce że szok!!!! Ale co zrobić ...jeszcze dziś i jutro i weekend:) Jakoś przeżyję... Coś ten miesiąc ostatni mało przychylny...zadna ze "starych" staraczek ostatnio nie zaciążyła...i te kłótni z mężami:( Czas zacząć dobrą passę Kobietki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry laseczki:) juz jestem na kawce bo dzisiaj mam w kuchni "gotuj z kuroniem" pije kawke i do roboty. chmurka jabluszko dajcie znac o sobie:) gucci tak z tymi chłopami jest kochaja nas całym sercem ale kłótnie i nie porozumienia są nie uniknione;/ lolitka moja temp. dzis w normie 36.65 to chyba dobrze juz nie??:) 7dc. Paula kochana a co u Ciebie mam nadzieje ze plamienia poszły sobie :):) Superburek wysyłam do Ciebie dużo mocy oby praca była owocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paula:))))))) no to sie cieszę że poszły sobie plamienia ;) u Ciebie w srodku wszystko szaleje bo dzidzius sie rozwija więc wszystko na +:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ta chmurka się podziała? Miała dać znać!!! Jabluszko??? TY też do nas skrobnij... Basiulek a BUrek się nawet nie odzywa tak intensywnie ćwiczy!!!hehe...Owocnych staranek Kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula cos pechowo ostatnio no ale chyba zawsze jest tak jest zle po to żeby było pozniej super tylko martwi mnie jabluszko i chmurka biedne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlop jest teraz tak wyposzczony że jak sie pogodzimy to dopiero bedzie jazda no ale z drugiej strony chłodno miedzy nami;( dzis on ma wolne nie wiem naprawde;/ co dalej boje sie sama zacząc znowu rozmowe bo jak ma nerwa to znowu nawrzeszczy a potem bedziesz przepraszal!!!!! ostatnio gadaliśmy porzadnie szczerze bardzo szczerze ale nic to znowu nie dało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ty go jeszcze trochę wypość to staranka będą owocne:P A tak poważnie to Ci się w ogóle nie dziwie...też bym pewnie czekała...Będzie dobrze kochana, trochę milczenia Ci nie zaszkodzi, może sobie przemyśli trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moj M ma syndrom mamisynka mamunia wszystko robiła miał co chciał chociaz bieda w domu była pod nos podstawione zero obowiązków mamunia nawet pozwalala na to zeby jej pyskował itd.... ja nie jestem ideałem ale u mnie zasady w domu byly obowiazki tez. Jak zaczełam z nim chodzic to ja byłam po prostu w szoku co u niego sie w domu wyprawia tzn sie co mamunia z nim robi i rodzenstwem wiec teraz jak sa problemy jakies blache jak zwykle to jemu sie nie podoba wrzeszczy i nie przewiera w słowach ehhh walcze walcze i jeszcze raz walcze z tym ale ciezko mi to idzie moze on sie za mało stara bo ja juz zrobiłam wszystko z drugiej strony musiałam go tez wiele rzeczy nauczyc jak sami zamieszkaliśmy i to mi sie udało:) ale z tym nie mogę sobie poradzic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula miłej pracy zycze:) szybko czas zleci:) ja lecę do kuchni;) będę zaglądac czy może jabluszko i chmurka cos napisały miłego dnia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko myślę że to trochę potrwa ale w końcu Twój mąż się zmieni...najlepiej zrobić to tak żeby sam o tym nie wiedział... Zyczę Ci tego z całego serca...:) Miłego gotowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka u mnie dziś 36,3 mierze od trzech dni i kolejno 36,3 36,4 36,3 teraz to myślę że masz właściwą:) ciekawe kiedy zrobi się nam skok, zapisuj sobie i bedziemy sobie porownywać. Paula, ja myślę ze to było to implementacyjne, czytałam dużo o tym, trzymam mocno kciuki za marzec:) ja mialam mieś wymrażaną nadżerkę, już byłam zapisana, ale wypisałam się nie chcę odpuscić starań w tym mieisącu. czy miala któraś z was wymrażaną, czy należy potem ograniczyć pzytulanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka zapisuje wszysko i wiem ze jak jeszcze sie obnizy to bedzie przed owulacja a potem wzrost to owulacja tak?? Daj spokoj z nadzerka chyba ze masz duzą i cytologie masz złą to trzeba wymrozic mi lekarz powiedział że po porodzie mi wymrozi albo sama zniknie ale ja mam malutka i cytologie ok. Moja bratowa miała wymrażaną nic nie bolało ale potem przez ok 2 tygodnie leci sluz nie przyjemny i nie mozna sie kochać więc sobie odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×