Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

satynka trzymam mocno kciuku, ja mam wrażenie ze za chwilę zwariuje przy tych myślałch, to jest masacra, cały czas myślę i już źle się nastawiam. wiem ze ot jest niedobre. zamiast podchodzić z nadzieją że kolejna szansa, to ja jakoś tak źle się nastawiam. myślę że o wiele łatwiej byłoby mi gdybym nie miła kontaktu z dziewczynami w ciąży a tu jednak najbliższe przyjaciólki są w ciąży. jakie to dla mnie ciężkie, zazdroszczę im bardzo i jakoś nie mogę się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mowilam ze to jest moj ostatni cykl staran i jak przyjdzie to daje sobie spokoj na jakis czas z ciaza i tez tak zrobie ale mam nadzieje ze jestem w ciazy juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie czy test o czulosci 10 wykaze mi jakby co ciaze jak zrobie w niedziele popoludniu wtedy powinnam dostac okres albo najpozniej we wtorek i mam zamiar zrobic?:) aha nigdy nie robilam strumieniowego a podobno najlepsze sa to sie siusia na nie normalnie ale tylko do zaznaczonej linii czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co satynka ż eja nigdy nie używałam testów o czułości 10, wogóle to w ostatnim cyklu pierwszy raz testowałam ale te miały czulość 25, niestety nic nie wykazały:( przesyłam Wam taką ciekawostkę: Badania opublikowane w grudniu 1995 roku w amerykańskim czasopiśmie medycznym New England Journal of Medicine wykazały bowiem, że najczęściej do poczęcia dochodzi w wyniku współżycia mającego miejsce w dzień owulacji (39,6 % poczęć), dzień przed owulacją (25,6% poczęć) oraz dwa dni przed owulacją (11,2%). Codzienne współżycie podnosi prawdopodobieństwo poczęcia do 37% (przy współżyciu co drugi dzień wskaźnik ten wynosi 33%). Zbliżenie może zatem odbyć się pod koniec trwania objawu śluzu płodnego, gdy jest on najbardziej rozciągliwy i obfity lub gdy jest najmocniejsze odczucie mokrości;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! ja dzialam,ale w inny sposob!dojechalam do domu i mam mnostwo rozpakowywania i takie tam ;) nie udzielam sie,ale czytam... u mnie dziwna sprawa z tymi testami owulacyjnymi,w 5dc mialam blada druga kreche,potem pojechalam do rodzicow(nie mialam testow,wiec nie robilam)dzis wrocilam(jest 10dc) a jest tylko jedna krecha! wkur*** sie jak sie okaze,ze owulacje juz mialam w tym cyklu,a nie dzialalismy!!!choc zadnych typowych dla mnie odczuc owulacyjno-podobnych nie mialam! wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna a dlaczego juz sie poddajesz i rezygnujesz?? co sie stało?? przecież długo sie nie starasz przyjdzie czas zobacz ile dziewczyny musza się namęczyc czekać badać i nadal nic cierpliwosci trzymam kciuki żebys była w ciąży ja sobie daje czas do konca roku a potem bede się martwić bo bedzie rok jak bedziemy sie starac:) lolitka ja nie wierze w % i liczby dla mnie to sa bzdury i jeszcze raz bzdury natura i zycie inne sceniariusze pisze. Ja starałam sie w ostatni dzien płodnego sluzu i co i nic:P na nastepny dzien tez i tez nic:P Bureczku z tego co mi wiadomo ale nie jestem pewna ale te testy owulacyjne pokazują 2 kreski jak jestes przed owulacja a w owulacje juz chyba nie pokazuja kuzwa chyba:P lolitka ty wiesz lepiej bo używasz:) wiec bureczku działaj gwałć mężusia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno bylam w toalecie i wydawalo mi sie ze na wkladce mialam dwie male bardzo blade rozowe plamki i myslalam ze juz @ idzie ale od tamtej pory nic Nie wiem juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Basienka! troche sie uspokoilam,bo przeczytalam,ze w testach owulacyjnych jak druga kreska jest blada to i tak nie wskazuje na wzrost Lh,musza byc obydwie grube,czerwone! wiec wszystko przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co tu jeszcze robisz:P gwałć mężą:D moj chlop twardy nie odzywa sie pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide se domowe SPA zrobic w łazience maseczka peeling swieczki polecam laski na zly chumor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia,u mnie za wczesnie na gwalty :( musimy oszczedzac plemniory by lecac raz,a konkretnie wystrzlily im az oczy z orbit :) podziwiam Cie jak Ty dajesz rade tak milczec z mezem?! u nas wiadomo tez sa jakies klotnie,ale nigdy ciche dni... kiedys na nauczkach przedmalzenskich uslyszelismy "moze dzielic Was dzien,ale nie pozwolcie by dzielila Was noc" i tego sie trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci odpowiem:P to dobry znak:) Możliwe plamienie implantacyjne. Dziewczyny nie chcą Cię nakręcać bo później można się nieźle zdziwić jak @ przyjdzie, wiem po sobie. Ty masz @ w przyszłym tyg? Dziwne rzeczy dzieją się w naszych organizmach i ja już nie szukam objawów bo wiem że nic z tego jak prl wysoka, psychicznie mi lżej jak nie myślę czy to może własnie nie fasolka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się wyrwałam z odpowiedzią;) Testy o czułości 10 powinny wykazać w niedzielę ciąże, np. Izie wykazał kilka dni przed terminem @. No ale wiadomo że u każdej jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w niedziele okres albo we wtorek:) a wiem ze mozna sie zdziwic jak @ przyjddzie przechodzilam przez to ale nic wiecej mi juz nie polecialo wiec moze zle widzialam:):) i pytalam o testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za strumieniowy bobo o czułości 25 płaciłam ostatnio 12zł w rossmanie i to był najdroższy, a tego o czułości 10 nigdzie nie znalazłam. No i w sumie go nie zrobiłam w zeszłym cyklu. Kiedyś robiłam strumieniowy i poprostu nasiusiałam na niego, w instrukcji jest napisane że możesz nasikać do pojemniczka i go zanurzyć w nim, to chyba nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynk:) jestem juz na kawce;):) Gucci jezeli chodzi o bobo 25 to jest plytkowy a strumieniowy bobo jest 10mlu Satyna jezeli ty jestes dzien przed okresem ewentualnie 3 dni przed okresem to strumieniowy 10mlu wyjdzie na 100%. O ile mnie pamięć nie myli martazz robiła ok tydzien przed okresem i wyszdl pozytywnie Satyna idz do apteki i powiedz ze chcesz test struminiowy o czulosci 10mlu i ona Ci da bo nie tylko bobo jest taki inne firmy tez maja 10mlu ja placiłam 19 zl lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku słuchaj mam świeża wiadomość od mojego braciszka równiez ze stolicy gadałam z nim przed chwila i on jako jedyny wie ze staramy sie o dzidziusia no i gadka szmatka i mi sie pyta siora a jak tam pracujecie nad kuzynostwem do mojej cory a ja mowie ze pracujemy ale wiesz..... pytał sie mnie czy biore kwas foliowy a ja mowie ze juz mi sie nie chce :P a on a mezus bierze kwas foliowy?? a ja po co przeciez kobiety biora a on chwila chwila ja tez brałem kwas foliowy ginek im polecił podobno jak facet bierze to zołnierze lataja i sa żywe jak cholera mówił że brał jeden miesiąc i bratowa zaszła w ciąże starali sie 7 miesiecy:) wiedziałaś o tym?? jezeli nie lc do apteki i kup męzusiowy może akurat:) a na samym koncu sie smial bo mówił ze on sie czuł jak by tabletke anty brał bo żona mu przypomnienie w tel ustawiła żeby nie zapomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem:) mierzylam temp rano przed 8 i bylo 30,05 ale nad ranem sie co chwile budzilam i jeszcze zas lezalam nie chcialo mi sie wstac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja jestem nie normalna!!!! tesciowa ma dzis imieniny imprezka rodzinna itp,.... se mowie zaraz pojade do kwiaciarni kwiatki kupic i wiecie co ?? olsniło mnie!!! ja wogole prezentu nie kupiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahahaha wiec laseczki ja spadam bede poznym wieczorem:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula! kochana jestes,ze o mnie pamietasz :) gdzie Ty to wszystko miescisz?chodzi mi o Twoja pamiec hehe co do kwasu foliowego to maz oczywiscie lyka juz od paru miesiecy,ale jak widac nawet to nie pomaga,procz kwasu mamy jeszcze kilka innych suplementow plus ziola od bio :) milego weekendu dziewczeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki;) Basiu ja mam w domu bobo strumieniowy o czułości 25 więc takie też istnieją:P Mój B. to juz się wkurza jak widzi że ja cały czas na necie o dzieciach czytam, wczoraj powiedział że nie będzie kochał się ze mną bo ma wrażenie że ja się zmuszam i mi o robienie dzieci tylko chodzi , ddoznałam szoku. Teraz siedzimy i się do siebie nie odzywamy co nigdy wcześniej nie miało miejsca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Gucci!! my tez kiedys mielismy kryzys,tez bylo nam ciezko,bo on patrzyl jak ja placze,a nic nie mogl zrobic... nie gniewaj sie na niego,tylko na spokojnie pogadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i bym z nim pogadała ale poszedł sobie do szkoły i nawet buziaka nie dał;( Jak nie wiedzieliśmy o mojej prolaktynie to siedział cicho bo myślał że to może przez niego nie mogę zjść w ciążę a teraz to co chwila słyszę że ja to przez tą prl jestem ospała, bez życia, nudna itd. Fakt taka trochę jestem... Rozumiem że jemu też jest ciężko ale to nie powód żeby na mnie najerzdżać. Chwilo mam go w dupi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieladnie,ze tak gada!ja tez bym sie wkurzyla! jak w ogole mozna komus cos takiego powiedziec?to tak jakbym ja mojemu mezowi gadala o jego slabym nasieniu,przez ktore tak ciezko zajsc nam w ciaze! 3maj sie Gucci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×