Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość różowa chmurka
Cześć dziewczyny. Byłam w szpitalu i sprawdzili moją cystę i stwierdzili ze na razie nie jest zagrażająca życiu i trzeba czekać cykl, dwa i zobaczymy co się z nią dalej stanie. W kwietniu idę na kontrolę. Problem w tym, ze nadal nie miesiączkuję mimo, ze dostałam już drugą dawkę leków na wywołanie. Jak do tygodnia nic się nie ruszy to mam się zgłosić do lekarza. Także na razie jestem zawieszona w próżni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Basiula, życzę powodzenia i dużo cierpliwości i miłości :) niestety nie ma lekko, w końcu małżeństwo to dwoje ludzi. Podoba mi się jak Paula napisała o kompromisach :) My jak zamieszkaliśmy razem po ślubie, to mieliśmy ostre spięcia, ale praca nad sobą przynosi efekty. I ja musiałam wiele zmienić i mój mąż. Najważniejsza jest rozmowa,szczera i bez emocji, by nie atakować osoby,ale konkretny problem, bo nieraz obrażamy się nawzajem. Satyna, oby przyszły cykl był owocny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Churko dobrze że się wyjaśniło trochę, teraz tylko czekać na @ pozostało. Styna szkoda że się nie udało:( Basiu trzymam kciuki żeby jednak wszysko się ułożyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka,ale się porobiło :( mam nadzieję,że @ przyjdzie i cysta pęknie, a Ty będziesz mogła ponowić starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia!przykro mi,ale wiesz co ja mysle?! jak starania "zakonczone" to wieksza szansa na poczecie,bo z czasem dojdziecie do porozumienia,nie bedziesz myslala o dziecku i pewnie sie pojawi :) mimo wszystko zycze Wam tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gucci, ostatnio coraz lepiej :). Teraz się zastanawiam czy jeść śniadanie czy nie, bo niedobrze mi i nie wiem czy nie będę wymiotować :O piję wodę i zobaczę :P Ogólnie energia mi wraca i apetyt :) robię dziś na obiad żeberka, bo mam straszną ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chcialam was zapytac o rade otoz @ spoznia mi sie 6 dni test robilam w dniu spodziewanej @ negatywny dzis tez negatywny mam bole podbrzusza i klucie jajnikow okropnie bola mnie plecy a do lekarza dopiero za 3 tyg pomozecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja Cie rozumiem i tak samo mysle jak ty no ale do tanga trzeba dwoja ja nie mówie że jestem kompletnie bez winy no ale nie dam sie pomiatać on nie daje nic z siebie:( całyczas mysle co mam zrobic bo rozmowa i danie szansy nie wchodzi w gre potrzebny mu wstrzas. Te torbiele to jakas masakra , ale dobrze że byłaś u lekarza mam nadzieje ze wszystko będzie ok i zlikwidują te torbieliska okropne. Satyna nowy cykl nowe nadzieje:) nie załamuj sie;) a propo torbieli to ja wczoraj wyczułam po prawej stronie taki guzek po lewej go nie ma ( u lekarza tez mialam po prawej) czy to moze byc torbiel?? one sa wyczuwalne?? w czwartek mam wizyte i cos czuje że też będę sie borykać z tymi cholerami kuje mnie po tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam od przyjaciółki tunikę ciążową i się nie mogę doczekać aż będę mieć pokaźny brzuszek :) powoli też szukam sukienki na ślub szwagra na maj.Nie chcę wyglądać jak biedna, ciężarna matrona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyrs>wydaje mi sie,ze powinnas znalezc innego lekarza,ktory przyjmie Cie jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyrs, nie możesz iść prywatnie??? Jak boli, to ja bym się wystraszyła, a termin długi... Idź jak najszybciej. Myślę,że test powinien już wykazać ciąże, choć mi nie wykazał po 5dniach spóźnionego okresu. Może zrób betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie bede ukrywac,ze Ci zazdroszcze!!! uwielbiam tuniki,mam juz nawet kilka ciazowych,ktore czekaja w szafie na ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę na wesele w sierpniu i mam nadzieję że brzuszek już będzie i dlatego sukienki jeszcze nie kupuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyrs nie mam pojecia jak test wychodzi negatywny;/ no ale idz na beta hcg to na 100% potwierdzi lub wykluczy ciąże a może jakies zaburzenia hormonalne masz?? zawsze miałas regularne miesiaczki?? Bureczku witaj:) a u Ciebie co tam??:D jak testy wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedno w lipcu,drugie we wrzesniu!na lipiec z brzuchem nie zdaze,ale wrzesien bardzo by mi odpowiadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle oglądam ubrania ciążowe Bureczku! Marzą mi się sukienki, delikatne, które subtelnie podkreślają brzuszek! Ach, jeszcze by tylko wiosna mogla się zacząć, bo dość mam tych ciepłych ciuchów i płaszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne sa teraz ciuchy ciazowe,pamietam 10lat temu jak moja siostra byla w ciazy z pierwszym dzieckiem to musiala sobie szyc sukienki,bo w sklepach masakra byla!teraz mozna znalezc naprawde piekne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku, nigdy nie mów nigdy! :) Ja też chyba będę mieć dwa śluby, jeszcze moja siostra,ale oni jak coś pewno ustalą, to powiedzą w ostatniej chwili. Wiem,że na ten maj to się muszę przygotować, bo to będzie weselicho co nie miara, a moja druga przyszła szwagierka już planuje fryzurę, więc nie chcę tam wyglądać jak szara mysz :D Dobrze,że jestem w ciąży, to nie będziemy musieli zostawać do końca-mamy świetną wymówkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha juz planuje fryzure?dobre :D gwarantuje Ci,ze w ciazy nie bedziesz wygladala jak szara mysz:) wrecz przeciwnie przycmisz ta panne z planowana od miesiecy fryzura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zdziwiłam :) ona już ustaliła jak się uczesze, bo na studniówkę fryzjerka jej zrobiła jakąś super fryzurę i ma sprawdzoną :) Kurczę, chyba muszę utulić kibelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo napisałam poprzedni post i rura do łazienki :D:D:D Miałam nosa y pić tylko wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elix ja słyszałam że w ciąży to trzeba jeść małe ilości ale co 2-3 godziny bo jak poczujesz głód to mdłości straszne przychodzą i nawet jak mdli to trzeba jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zgadzam się, ale ja wymiotuję tylko rano, mdłości już potem nie mam. I to jest tak,że jak się obudzę to z góry czuję,że będę wymiotować i dlatego piję samą wodę, bo tylko nią wymiotuję, a jak coś zjem to i tak nie ominą mnie wymioty, tylko są gorsze, bo wymiotuję śniadaniem :/ już to sprawdziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam wrażenie,że jeśli chodzi o te wymioty, to tak jakby tylko o ten sam odruch wymiotny. Czasem wiszę nad kibelkiem i się produkuję, duszę i ściska mi wszystko,tak jakbym wymiotowała, a nic nie wyleci,a po jest już ok. Dla mnie to fenomen. Na początku było mi nieraz niedobrze nawet cały dzień. Teraz tylko rano zrobię co trzeba i to nie zawsze i jest ok. Ale to prawda, nie mogę dopuścić bym czuła głód, bo jest mi niedobrze,ale jakoś inaczej jest ni niedobrze wiem,że nie zwymiotuję. Hormony naprawdę robią dziwne rzeczy w organizmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burku, a co do stolicy to to prawda,że robią akcję z porzuconymi na parkingach samochodami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×