Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Dzięki Burku:* przemyśli i potem będzie przepraszał jak to zwykle bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kupiłam prezent:P u mnie topor wojenny sie jeszcze poszerza:( kuzwa laski przeciez ja tego nie wytrzymam on mnie nie traktuje jak zone;/ tylko jak wroga na dzien dzisiejszy ja pierdziele 6 lat prawie z chlopem jestem i co??? coraz gorzej nie wiem co mam robic ryczec mi sie chce jak jasna cholera nie mam siły juz :(:((:(:(:(:( jeszcze inny problem mi doszedl moj byly szef nie chce mi kasy wyplacic;/ masakra no i oczywicie to moj awina pełno krzyku płączu ja piedole:((((((((((( co sie dzieje??!!!!!! mi sie juz to w głowie nie miesci!!!! maż zamiast byc przy mnie wspierac to wrzeszczy na mnie no masakra jakas no kuzwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! od kiedy dowiedziałam się, że z ciąży w tym cyklu na pewno nic nie bedzie to jakoś inaczej tak do przytulanka podchdzę... wydawało mi się, że starania o dzidzię nie mają wpływu na te sprawy, ale jednak mają. Nie da się wyłączyć myśli o staraniach i jak ktoś mówi, ze jest inaczej to nierozumiem... albo jaj jakaś inna jestem. Różowa chmurko nie martw się :-) wiem że łatwo powiedzieć ale 7 cm torbiel wbrew pozorom nie jest jeszcze taka wielka. Moja miała ponad 10cm i jak poszłam z nią do szpitala umówić się na operację to lekarz powiedział, że jak tyle czasu sama nie pękła to raczej teraz ot tak sobie nie pęknie i na operację czekałam 3 miesiące. W tym czasie niestety jeszcze sobie urosła. 7 cm często się wchłaniają. Z tego co wiem usuwa się takie torbiele dopiero jeśli leczenie nic nie daje. Pomaga też na nie zajście w ciążę. basiula pezykro mi, że nie możesz się z mężem dogadać... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Basiu? My 4 lata temu mieliśmy kryzys straszny, w pracy spędzaliśmy oboje bardzo dużo czasu, do domu nie ciągnęło bo cały czas jakieś zwarcia. Pojechaliśmy w końcu na urlop który mieliśmy już wcześniej zaplanowany i wszystko wróciło do normy, odpoczeliśmy od codzienności i bardzo zbliżyliśmy się do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem:) wczoraj komentowałam taki jeden:) Moja ciocia wyprawia cuda na szydełku więc wiem jak to wygląda:) No i właśnie wpadłam na świetny pomysł:) kiedyś poproszę ją o taki dla mojego dzieciątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama robiła kiedyś kapcie na drutach a mnie nauczyła szaliki robić ale już nie pamiętam. Tak sobie myślę że chyba wezmę kiedyś lekcje od ciotki bo jak już kiedyś będę w ciąży to będzie mi się nudziło w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to wszystkie Dziewczynki wywiało?? cisza od południa, to aż niespotykane na naszym topku... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tylko naa chwilke:) Moj B. przeprosil mnie ,pogadalismy troche i pojechalismy na plaze na obiadek i na zakupki i dopiero do domu wrocilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wreszcie udało mi sie wpasc do was na chwile. matko nie wyrabiam sie z niczym, wlasnie wrocilam do domu bo mialam zjad na studiach a potem na malych zakupach. doba jest dla mnie za krotka :( kurcze jeszcze troche plamie po @ :( wczoraj kupilam sobie 3 pary butów po przecenia i dałam za nie 103zł jedne z 79 zl na 39 przeceniki drugie szpilki z 69 zł na 25 zł heh i kolejne pantofle z 79 na 39zł jutro znow szkola matko juz nie wyrabiam tak mi sie nie chce heh, troche mam zaleglosci z czytaniem waszych postow ale postaram sie nadrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś zaczoł się mi 6 tc właśnie przy załatwianiu się zauważyłam na papierze małą plamke krwi i mały skrzep. chodze teraz i sprawdzam i nic takiego już nie ma wizyte mam dopiero na 18 i nie wiem czy się tym martwić czy skoro już nie ma krwi to moge poczekać do tego 18 na wizyte pomóżcie wiem że krwawienie nie powinno być ale to była plamka krwi, czy mam się tym martwić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kazde plamienie w ciazy jest niebezpieczne i powinnas zadzwonic do lekarki i sie poradzic, moze zaleci Ci braanie luteiny albo duphastonu na podtrzymanie. Jezeli znow bedziesz miala plamienie, jakies wieksze to na pogotowie powinnas jechac bo wiadomo ze sobota i do lekarki nie ma jak isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mnie zaczal bolec jajnik lewy i jeszcze mam troche plamienie wprawdzie minimalne ale jest :( sie martwie troche. a dzis mam 7dc to na owulke za szybko chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello My właśnie do domku wróciliśmy od znajomych....mój M trochę nie teges...się znaczy w nieważkości...nie lubię tego u niego, zwłaszcza gdy ja pełen pion:( No nic ktoś musi być kierowcą:P Ciężko się z nim teraz dogadać i coraz bardziej mnie wkurza...chyba go zaraz do łóżka wygonię bo gada pierdoły!!! Gucci cieszę się że pogodziłaś się ze swoim....:) BP widzę że ładne przecenki wyhaczyłaś:) Ceny szok!!! Nic tylko brać:) A jeśli chodzi o owulkę to wszystko możliwe, jak już pisałam wcześniej, w poprzednim cyklu miałam właśnie w 7dc...a jajniki tak mnie bolały że ledwo chodziłam:) martazzz mam nadzieję że zadzwoniłaś i się poradziłaś!!! Jak pisze Gucci każde plamienie jest niebezpieczne...powinnaś natychmiast zareagować...znam to z autopsji...miałam ciążę z przeszkodami....kiedyś Wam o tym opowiem, bo pewnie i tak teraz już nikogo nie ma na topiku:( Daj znać co u Ciebie:) Wierzę że wszystko skończy się dobrze... Jabłuszko odezwij się proooosszzzęęę!!! Mam nadzieję że wszystko dobrze i trzymasz się jakoś:) Myślę o Tobie nieustannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ja już kawkę spijam od 6 rano...ta moja Paula nawet w niedzielkę nie da mi pospać:P Wyjrzałam przez okno...no kuźwa!!!! Znowu zima?!?!?!?!?!?! Trochę już przegina!!!! Dajcie spokój, przecież w końcu wszyscy popadniemy w depresję przez tą pogodę!!!!!!!!! Ja bynajmniej czuję że już niedługo!!! Mój M śpi...po wczorajszych eskapadach:P hehe...pewnie czeka go mały kac i będzie stękał przez cały dzień!!!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem:) wczoraj mnie troche brzuch pobolewal co jakis czas ale okresu jeszcze nie mam:) dzisiaj jade na zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej satynka...a który Ty masz dzień cyklu? Ale fajnie na zakupki:) Uwielbiam niedzielne zakupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze sobie kupie jakies buciki dzis bo tydzien temu nic nie kupilam w wyciagnelam mojego na zakupy a jeszcze by mandat zaplacil ale pan policjant powiedzial ze jak dziewczyna na zakupy zabrala to mandatu nie da bo on tez nie lubi jak go zona zabiera:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ho ho...to faktycznie !!! A jak długie masz cykle? Ja dzisiaj mam 19 dc...przy cyklach 26-29 dniowych ( w zależności od owulki i brania luteiny)...w przyszłym tyg w piątek mam zrobic test...boję się że to za wcześnie, ale tak mi kazała moja gin, więc ona chyba wie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satynka trzymam za Ciebie kciuki:) No musi się udać...tylko te plamienia...dzisiaj też masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam:) ja ostatnio mialam 26dniowe ale zawsze 28 tylko tamten cykl byl 26:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* j juz tez na kawce;):):) wczoraj bylo super na imieninach tesciowej;) uwielbiam takie rodzinne spotkania zawsze jest kupa smiechu:) hej satyna hej paula:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Basiulek:) Satynka jak nadal plamisz to pewnie okres Ci się niebawem zacznie...nie chcę Cie dołować ale po co masz się niepotrzebnie nakręcać:( Przepraszam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×