Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

no co TY!!!! piekne wlosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja zawsze chcialam takie miec!! a mam byle jakie:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP ja też mam kręcone z natury jak wysusze suszarką to mam taka szope że szok moja przyjaciółka to prostownica ale tobie do twarzy w takich włosach ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nie tylko ja Ci mowie!!! juz nam z "widzenia" Ize, basuile, Sylwie czekam na wiecej Babek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie juz wszystko pokrecilo! co chwila zagladam na nk by skojarzyc kto jest kto:) BP i jablko>wyslalam Wam fotke na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a ja mam nadzieje ze odezwa sie bp2300 loonach oriana elixx kotka dachu animaja chyba ze juz sa na nk...a ja nie kojarze nicka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburejk dzieki!!!! ja Ci tez wyslalam:!!! ale laski z Was babki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a wiecie co... jamam zawsze cos takiego ze mnie akurat wszyscy zapamietuja...nawet wczoraj jak szlam pobrac krew to caly oddzial czekal na moj wynik...jak zadzwponilam do nie musieli wyniku szukac zapamietali mnie...hee hee...czy to wada czy zaleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz was widzialam na nk domyslam sie Animaja to tam gdzie jest statek w zdjeciacjh:)))))))) Basia to basiulek:)) Iza to Izunia:)) Malgorzata to??? monika? Marlena? Eliza?? = Elix??? To???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czy nikogo nire pominelam tyle tych tabelek i zmian... oczekujace.... Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana.............25...........1.........01.02.2010... . oriananana........25...........5.........05.02.2010....< br /> mamusiaa25.......25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor...........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010.... po m. staaarająca.......26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. ZACIĄŻONE: NICK WIEK TC TP MIASTO elixx........22...........6..................19.09.2010 ...........Bielsko-Biała aniamaja...29...........5................11.10.2010 .........zach.pom marika30.....32.........6................12.10.2010.... ......pom. izulek_2006 25lat 4 tydzien termin 25.10.10 zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko...........29............6........................ ........kuj.pom kotka 27............5................śląsk susy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
same pazdzierniki hee hee.....zostawny teraz miejsce na grudzien...na swieta bedzie jak znalazl... no kim nastepna szczesciara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek wysłałam śliczne zdjęcie. paula 27 ślicznie , a jaka córeczka słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewajcie sie,ze mnie nie ma w tabelce! celowo sie nie wpisuje,nie chce widziec tam swoich miesiecy staran i wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko małgorzata to ja:) Już wysłałam zdjątka bo nk mi się otwiera jakby chciało a nie mogło:( w między czasie Pauli za chciało się do toalety, więc troszkę trwało...bp Tobie też wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek to ile ty masz lat ja po zdjęciu daje ci max 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do roboty babki dzieki pozdrawiam do nastepnego niebawem bede, jak bede miala chwile ja zawsze jestem!!! myslami papa calusy!! milo bylo was poznac "wizulanie":)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki ja się biorę za sprzątanie bo moja latorśl rozszalała się na maksa...z mieszkania poligon zrobiła:)odezwę się później... Jesteście wszystkie cuuuudowne!!! Buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×