Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ide Paule połozyc spać bo jeszcze biega w najlepsze Muszę Was pooglądać bo póki co to po łebkach:) Jak się uda to dziś się jeszcze odezwę:) Buziolki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem hehehe ale masz śliczną córeczke:)) słodkie macie dzieci :) najwięcej jest dziewczynek hehehe piękne księżniczki izulek ma synusia tez przystojniaczek:) może teraz będziesz miała córunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Ja też chce dziewczyny namiary na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowa chmurka napisz na mojego mejla swoje dane basiunia3@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Basiula wysłałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc przez chwile "ucieklysmy"od tematu:) choc nie ja tak prawde mowiac,wciaz zastanawiam sie nad klinika gdzie zrobic IUI i nie moge sie zdecydowac... kolorowych snow Wam zycze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rózowa chmurka podaj swoje imie i nazwisko i miejscowość to Cie znajde na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
nie moge spac...zrozumiałe...wiem ze w tej fazie wczesnej ciazy nie powinnam jeszcze inormowac rodziny...ale czuje ze Pan Bog nademna czowa i wszystko bedzie ok....musi byc...forum jest niesamowite...wkoncu cos sie dzieje na naszej klasie ....wychodzi na to ze wyszło mi za pierwszym razem....a z pierwsza ciaza dwa lata.....prob....18 stycznia miałam miesiaczke..22 sie skonczyła a 2 lutego zaszłam...czyli czyli w 15 dniu cyklu....tak cos lekarz mowił ze miedzy 11-15 dniem dni płodne sa....moze to komus cos da....zadnyj objawow nie ma...piersi mega bola...bioreantybiotyk przez conajmniej 7 dni...amotaks....trzy dziennie....kwas foliowy witaminy ciazowe femintal cerutin mam jeszcze i osłone antybiotykowa...tyle tego ze obiadu nie musze jesc...hee hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Izulek:) ta koszulka też super, szybko to wszzystko zorganizowałaś:) Ja bym się cieszyła jakbym spać nie mogła z powodu ciąży:) ostatnimi czasy długo siedzę wieczorami, do 1 albo 2 co dla mnie jest dziwne bo zawsze o 23 już w lóżku byłam. Pamietam jak mojemu B. powiedziałam że jestem w ciązy:) to była radość, cieszył się jak głupi:) i całą noc gadaliśy o tym jak to będzie... tylko że u mnie nie było happy endu ale tym razem napewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
czesc...własnie wstałam o 6.20 musze antybiotyk wziac...i teraz nie moge usnac...no dziewczyny moj dzien był wczoraj....teraz kolej na nastepna?!!! Dzieki za komenarze na nk...a juz miałam konto likwidowac bo nic sie nie działo...a tu taki ruch wczoraj....i tyle nowych twarzy ze szok....dziekuje ze uczciłyscie ze mna ten dzien...od dzis nowa zasada....w dniu potwierdzenia ciazy...kobietka ma swoje swieto!!!! To lepsze niz urodziny!!! Czekam az wstaniecie i cos skrobnircie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
a koszulke zamowiłam juz w grudniu na allegro...i lezała w szafie czekajac na cud....karty mi nie załozył...dopiero za trzy tygodnie....jak usłyszy serduszko...dobrze mam bo ma maszyny na miejscu do serca i usg...i jak patrze przez dziurke od klucza to go widze...tylko ze to prywatnie...wiec lekko kieszen nadwyrezy...ale...to juz moje mam nadzieje ostatnie dziecko..2 mi wystarczy...ale...okarze sie za kolejne cztery piec lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja jestem jak najbardziej za tematem:) Miałam zamiar z narzeczonym stać się o dzidziusia za jakies 2-3 miesiące ale.... i tu sie pojawia pytanie, może ktoś mi odpowie co o tym sądzi: Mam taki problem, no może problem to za dużo powiedziane;)) Bardziej pytanie. Mój cykl miesiączkowy trwa ok 31 dni czasem tylko zdaża sie że co 28 dni. I zazwyczaj miesiączka pojawia sie regularnie. tym razem jest inaczej, miesiączka spóźnia mi się już 6 dzień( przy tym cyklu 31 dniowym) temp. mam nadal 37.6. Nie wiem co mam o tym myśleć, czy to może wskazywać na ciąże? Pobolewaja mnie piersi, są nabrzmiałe, pełniejsze i czasami zakłują jajniki. Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek>ja w kwietniu jakby co mam urodziny:) i predzej to swietowac bedziemy... syska23>moze zrob test,rozwieje on wszystkie watpliwosci?! jezeli spoznia Ci sie okres to oczywiscie mozesz byc w ciazy,czego Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek wysłałam ci zaproszenie na nk dziewczyny ja nie chcę zapeszać ale przestałam plamić:) już 2 dni nie plamię...więc...może jednak? tfu tfu tfu!!! Przez lewe ramię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syska 23
Dzięki za odpowiedź. Ja oczywiście bardzo bym chciała dzidziusia, ale w sierpniu biore ślub i chcieliśmy, żeby na slubie nie było widać że jestem w ciąży. Ale poczekam do jutra i jak okres się nie pojawi to zrobie dla pewności test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do soboty biorę luteinę...a później wyczekiwanie na @, przesunęła mi się owulka w tym miesiącu i tak na dobrą sprawę nie wiem kiedy powinnam dostać @. Wg mnie 28 luty, ale ponieważ szybciej zaczęłam brać luteinę to @ powinna nastąpić po jej odstawieniu. Się okaże....brzusio boli bez zmian...chyba sobie coś wmawiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci dobrze do mnie trafilas:) wyslalam Ci zaproszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Babki! a ale napisalyscie.. Baiula Superburek Loonah!! Wy nastepne bedziecie, Nie zapomnialam o Was!!!! naprawde to forum jest jakies szcsliwe!!! BP buchnal kota?! ale mi sie smiac chcialo!! tzn nie z kota,a le ze slowa buchnal:)) szkoda Twojego Kotka' Elix ja tak samo jak pomysle o porodzie to mi slabo,a le zaraz potem ze tyle dziewczyn przeszlo!!! to ja tez musze!!! dobrze ze jescze tyle czasu musze sie przygotowac! Babki ja tez chce Wasze zdjecia,a le ja nie mam na nk ja wam powysylam maile z moim zdjeciem i wy odeslecie ze swoim ok? podawajcie namiary!!! caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabluszko....a teraz o mnie zapomniałaś:( buuuuu....ja przecież też chcę!!!! BUuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×