Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Syska, nie chcesz brzuszka na slubie...? Przeciez to takie fajne:) tylko jak jest maly i nieuciazliwy, w sumie Tobie moglby juz przeszkadzac... Ja sobie marze ze uda mi sie zaskoczyc zaraz po odstawieniu antytabsow - a jak sie uda to w dzien naszego slubu bede konczyc 1trymestr i chyba juz cos bedzie widac:)? i nasze Malenstwo bedzie juz z nami:) szkoda tylko ze nie bede jeszcze czuc jak kopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:))) syska duze prawdopodobienstwo że jesteś w ciąży zrób test i rozwieje to twoje wątpliwości superburek Paula teraz my zajdziemy w ciąże i nikt sam nie zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah wyslij do mnie mejla basiunia3@tlen.pl z namiarami to Cie znajde:) bo jeszcze z toba się nie zapoznałam optycznie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja o tobie pamiatam!!!!!! caly czas!! pamietam!!! wczesniej o tobie pisalam!!!!! dziewczynki Kochane wolicie mi podac maile, a ja wam odesle ze zdjeciem, czy ja mam wam podac maila i wyslecie mi zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczynaja sie te dni:) ale mój chłop tak zmęczony przyjezdza że nie ma na nic siły pozno przyjedzie zje kapie i idzie spać w sumie mu się nie dziwie bo ostatnio ma full pracy a nie bede mu gadala że mam TE dni i musimy sie kochac bo on tego nie uznaje on wyznaje zasade jak ma być to będzie i nawet mu nie mam mówić kiedy musimy bo nie jest maszyna do robienia dzieci ;P tez ma racje:P a z drugiej strony jestem zła bo dlaczego ma on tyle prcy w te dni?? wykończą mi męża hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah ja raczej nie mam twooich danych wyślij jeszcze raz jablko dawaj mejla wysle Ci tylko musze jakies znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik152@wp.pl wysylajcie fotki, a ja wam odessle a ai napiszczcie wasze nicki:))zebym widziala od ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie nadazam za wami dziewczyny...codzien patrze a tam strona wiecej...jeszze troszke i bedzie 100 stron... syska masz takie objawy jak ja...ijestem w ciazy...... zrob test.... ciekawa jestem...i wpisz sie w tabelke szczesliwa !!!!!! moj meil izulek_2006@wp.pl zapraszam dziewczyny piszcie ....wysle wam dane na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy ja tez nie nadazam!! Izunelk zaraz Ci posle foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój mail : sylwiammm23@wp.pl wyslijcie mi zdjecia ja ja wam odeśle bo podobnie jak jablko tez nie mam zadnej foty na nk. tylko podpiszcie sowije nicki z kafeterii zebym wiedziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko do mnie też wyślij Gosia5797@wp.pl i właź do mnie na nk to sobie mnie obejrzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mam zdjecia takiego zeby Wam wysłac bo na kompie mam tylko ze ślubu i ze slubu znajomych więc wam wysle ze ślubu znajomych:P juz wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Do Puali i Animaj bo wazsze znalazlam adresy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ale metlik dziewczyny..jest nas tyle ze juz nie wiem z kim gadam..musze wydrukowac wasze zdjecie i wpisac na nich nick bo nie moge dojsc do tego ktora ktora...ale spokojnie jeszcze naucze sie na pamiec z czasem hee hee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek ja tez tak mialam, jak mam chwile przejrze topik i staram sie was kojarzyc babki! , spojrz w tabelke i juz wiesz.....a\ ale nas duzo!!!! Iza jakie fajne zdjecie na nk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za miłe słowa a tak naprawde to ja jakies 2 lata temu wazyłam 30kg wiecej:P wziełam się za siebie i po osiagnięciu celu wierze że nie ma rzeczy niemozliwych i tak samo jest z ciążą trzeba dążyć do celu aż w końcu się uda:)po trupach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP dziekuje Kochana ale masz wlosy!!!!!!!!!!!!!!! zaje..!!!! naturalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh niestety naturalne, zawsze chciałam proste heh ale sie niestety kręcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×