Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość elixx
Iza, nie martw się-pierwsze trzy tygodnie dziecku nie ma prawa się nic stać.To taki okres ochronny dla niego. Nawet jak matka spije się w tym czasie do nieprzytomności, to dziecku nic nie będzie. Przyjaciółka nie wiedząc,że jest w ciąży zachorowała na korzonki i brała sterydy. Lekarz powiedział,że nic się nie muszą martwić,ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
BP, nie nastawiaj się,że to od razu torbiel...Ja kiedyś się bałam, bo bardzo bolał mnie lewy jajnik.Poszłam z tym do lekarza pierwszego kontaktu, czy to może coś innego,on kazał do gina, a on z koleji,że wszystko w porządku,na usg nic nie wyszło niepokojącego. Może to jakaś nieznaczna reakcja organizmu na jakiś czynnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Izulek nie martw się na zapas o kuzynke, czytałam ostatnio o podobnym przypadku i dziecko urodziło się zdrowe bo przecież do końca ciąży jeszcze urośnie i się wyrówna:) BP szkoda Twojego Kotka, ja uwielbiam koty:), jak byłam mała to dużo mieliśmy:) A teraz mój B. nie pozwala mi mieć bo one toksoplazmoze powodują:( Ja dziś przez pół dnia nie myślałam o dzieciach bo w pracy afera wyszła, koleżankę przyłapali na kradzieży ubrań ja byłam już wtedy w domu ale na telefonie wisiałam żeby dowiedzieć się szczegółów. No i laskę w kajdankach wyprowadzili ze sklepu i zabrali na komisariat i nockę tam spędzi!!!! Ogólnie masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jajników to u mnie dziś 17dc a jajniki kują straszliwie, szczególnie lewy i to napewno nie torbiel bo 2tyg temu miałam usg więc tak szybko to nie mógł się pojawić. Koleżanka miała torbiel i objawiało się to nieregularnymi cyklani i dziwnymi plamieniami ale dostałla tabletki i sama jej się wchłonęła, nic strasznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ale miałaś przygodę z "dziadkiem"..."kochasiu" hehe.....dobre...widzę że zrobiłaś w domku wszystko byleby tylko nie dzwonić:) będzie dobrze!!! BP nmasz myśli w czarnych kolorach!!! Po co od razu sobie wmawiać że to torbiel...może jajnik Cie kluje ot tak po prostu... Dziewczyny a ja uśpiłam swoje zapędy do testowania:( Bezsensu się nastawiam a na pewno nic z tego:( Znów plamię...niech to szlag...!!!! I nawet płakać mi się chcę...ale sie powstrzymuję bo Paulisiek zawodziłby zaraz ze mną...chyba tym razem nie jest mi dane...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki zapraszam na kawke:) my chyba mamy te same dolegliwosci tak mnie strasznie jajnik boli że szok!!i piersi!! co sie ze mna dzieje?? mam 13 dzien cyklu na owulacje mnie zawsze kuło ale piersi mnie nie bolaly miałam słuz a teraz nic tylko w srode 1 dzien masakra jakas;/ a jajnik w zyciu mnie tak nie bolał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula kochana nie załamuj sie plamienia nie oznaczja ze nie ma ciazy tak?? czekaj cierpliwie ktos tu kiedys pisał że miał plamienia implatacyjne (nie wiem czy dobrze napisałam) i to była ciąża nie załamuj sie:) głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie dziewczyny! ja juz po porannej kawie,w nocy zle spalam,tysiace mysli w glowie...poplakalismy sobie wczoraj z moim M.,bo powiem Wam,ze juz nie mam sily:( nie mam pracy,a to przynajmniej pozwoliloby mi choc przez pare godzin dziennie nie myslec...dlaczego??? do tego uczniowie zaczeli pisac,ze tesknia za mna i takie tam,wiec pod wieczor bylam juz totalnie zdolowana:( no ale dzis nowy dzien,za oknem chlapa,ale to nic,trzeba zyc dalej:) milego dnia kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulek dziękuję Ci za ciepłe słowa...:) Jestsś kochana!!! Ale już się nie nastawiam...jeśli mimo plamień coś z tego będzie to uznam to jako CUD...tyle razu już to przerabiałam:( Ja też piję kawusię...mniam mniam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,zauwazylyscie,ze nie ma tych kodow? wczoraj widzialam kilka tematow na ten temat i po tylu narzekaniach,chyba z nich zrezygnowali!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabklo popłakalam sie ze smiechu hahaha trzeba było mówić policjantom oni sa czasami w porzadku mi sie kiedys udało jechałam bez pasów 2 miesiace od zdania prawka zatrzymali mnie i tak zaczełam bajerować że sie spieszyłam i nie mam głowy teraz do tego a policjanci mowia ze tyle sie mówi zeby zapinac pasy w telewizji i radiu a ja do nich PANIE POLICJANCIE JA SIE UCZE DO MATURY I NIE MAM CZASU NA OGLADANIE TELEWIZJI LEDWO WIADOMOSCI OGLADNE:p a wogole to nie pracuje i nie mam pieniedzy wiec mi sie pyta skad mialam na prawko a ja ze na 18-stke sobie uzbierałam i pracowałam w polu bo rodzice by mi nie dali gadka szmatka i mnie puscili mineło prawie 5 lat i jeszcze nie dostałam mandatu wiec nastepnym razem sciemniaj:) jak bym dostała mandat ojciec by mnie chyba zabił jeszcze nie pracowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek trzymam mocno kciuki za Ciebie nie umiem sobie nawet wyobrazic jak cierpisz Paula cuda sie zdarzaja a jezeli odstawisz to co bierzesz to moga byc plamienia?? bo ja zielona jestem w tych sprawch dzisiaj ide na rozmowe o prace;p na 19 wiec trzymajcie kciuki moja mama jutro wyprawia imieniny i urodziny i tak mnie robota zawalila ze dzis nie wyjde z kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! o juz widze kody!!!! Basiula poplakalas sie ze smiechu!!!:)) dobre!! mnie tez bolal jajnki i wiem chyba czemu on sie wtedy zapladnial czy cos..ja nie wiem jak to okreslic, ale wtedy chyba go plemnik atakowal!! tzn atakowal jajko w jajnkiu:)) ja nie wiem czy to w jajniku sie dzieje, ale sie cos dzialo w kazdym razie:))))) superburek ja Ciebie doskonale r ozumiem jak nikt, u mnie to samo w szkole, dzieciaki za mna lataja, a to zalezy od dyrekcji, naboru do szkoly i mnostwo rzezcy...czy bede ich uczyc czy nie... w szkole jest ciezko..... Paula ja nie wiem co to plamienia, ale podobno to tez z ciaza cos... pozdrawiam Was wszytskie tzrymam kciuki caluje ja od dzis za 1, 5 tyg na usg, to gdzie ta aktulana tabelka jest???? wklejcie bo ja zle zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide cos zjesc, bede dzis chwile rano:)) piszczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko>w jakiej szkole uczysz?gimnazjum??? ciezko jest to fakt,ale z drugiej strony praca w szkole daje mi duzo satysfakcji i radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego:) Jabluszko masz jakies zachcianki mdłosci wizyty w kibelku ranne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. ale nie moge nic zjesc tylko chleba z maslem, apetytu malo...zwykle jadlam pelno kanapek ze wszytskim potem popoludniu nadrabiam i wieczorem brzuch boli i glowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie nauczycieli hehe a co uczycie?? tylko nie mowcie ze matmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam:)) juz umiem poznac nauczycieli po twarzy czasemw idac nie masz wrazenia??:)))) kiedy idziesz do gina?? a gdzie oni robia inseminacje w TWoim miescie? czy trzeba gdzies jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece dziewczynki miłego dnia trzymajcie za mnie kciuki o 19 bo mam rozmowe o prace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko ja mieszkam w Warszawie,wiec mam do wyboru dwie kliniki... jedna mam pod nosem,ale jakos nie mam juz zaufania do niej,chodzilam z wygody,bo na pieszo:) nie mow,ze po mojej twarzy widac,ze jestem Helga:) hahahaha Basiula>3mam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...wygladzasz pieknie... .ale od razu niemiecki wpadl mi do glowy!!! naprawde!!! ps pokazalam wczoraj mezowi wszytskie wasze foty, powiedzial ze niezle laski:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie załamuj się! Ja dwa dni przed zrobieniem testu też miałam plamienie i byłam przekonana, że to @ idzie, a tu taaaka niespodzianka :) Więc głowa do góry i myśl pozytywnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×