Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

superburek Ty również niebawem poczujesz co znaczą objawy ciąży...wierzę w to mocno... Kurcze laski wynika z tego że jestem najbardziej "wierzącą " osobą na forum...bueheheheeee...!!! izulek mam nadzieję że gin się myli!!! Czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
dziękuje izulek !!!! ja też 2 kreseczkę miałam jasną :) i to w dniu okresu:) spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
dziękuję :) później skomentuje zdjęcia-teraz idę się pobawić:) zajrzę po 19 jak izulek wróci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek nie bierz tego antybiotyku napewno jesteś w ciąży testy się nie mylą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!! Gucci24 powiem Ci szczerze że ja do tych testów owulacyjnych jakoś nie mam przekonania. Stosowawłam je przez jakiś czas ale według nich owulacja trwała u mnie okrągły miesiąc. Raz z ciekawości zrobiłam je sobie podczas okresu, też wyszły dwie kreski :) Więc machnęłam je w ciemny kąt. jedyne co z nich miałam to przyjemność zobaczenia 2 kreseczek na jakimkolwiek teście. A może trafiły mi się jakieś felerne, już sama nie wiem. Kotka - gratulacje!!!!! Aż trudno uwierzyć, że tak szybko zapełnia się druga część naszej tabelki. Izulek_2006 - trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Hej Babeczki !!! Ale się dzieje!!!! Izulek, daj od razu znać jak wrócisz!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny, ja też miałam bladą kreskę na teście, a po kilku dniach jeszcze bladszą i okazało się,że jestem w ciąży, więc myślę,że Izulka też to spotkało :):):) Kochane, widzicie jak szybko, coraz więcej zachodzi??!!SUPER!!! Mnie też bolały piersi, mało tego-ciągle bolą :D Izulek,Basiula wysyłam Wam maila z danymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
jeśli chodzi o nk mój mail infinity1982@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Co do testów owulacujnych, to też nie stosowałam. Z resztą nigdy nie udało się mi obliczyć dni płodnych :P Kierowałam się zasadą-seksik co 2dni :) nie mam cierpliwości do liczenia i kontrolowania swojego ciała,tzn do obserwacji. Zanim brałam tabletki, to może mogłam jeszcze na podstwaie śluzu ocenić, ale po tabletkach już nie, więc zdałam się na ślepy traf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Kotka, właśnie wysłałam Ci maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Kurczę, muszę zrobić porządek w mojej skrzynce :/ jak do Was pisałam, to niechcący znalazłam zdjęcia, które myślałam,że usunełam, a tu SZOK :/ aż się słabo mi zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
basiula Ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
elixx również wysłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
JEST JEST DZIEWCZYNY UDALO MI SIE!!!!!!!! KREW WYKAZALA ZE TAK!!! LEKARZ MOWI ZE TERMIN NA 25.10.2010 JESTEM W SZOKU !!!! DZIEKUJE WAM ZA SLOWA OTUCHY!!!!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka _na _blaszanym _dachu
GRATULACJE wpisuj sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek kochany GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! ZDRÓWKA DUUUŻO !!! a termin masz w urodzinki mojego M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULEK_2006
Z NAJWIEKSZA PRZYJEMNOSCIA...TYLKO TYLE PISZECIE ZE 100 LAT BEDE JEJ SZUKAC HEE HE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek chwileczkę!!!! jestem jeszcze ja - stara staraczka:P weteran...psia mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Gratulacje Izulek!!! Witamy w gronie zaciążonych!!!!!!!!! Życzę, byś nie miała porannych mdłości :) Dostałam od Was zaproszena :) Kurczę kobitki, ale z Was laski :) W końcu mąż zwolnił komputer, to mogę z Wami pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Basiula, ale masz fajną ślubną sesję zdjęciową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek no weteran bo działam i działam i nic....liczy się tu i teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
Superburek, to genialne rozwiązanie, ale my się jeszcze nie dorobiliśmy :D jesteśmy na etapie kupna laptopa, ale kiedy do tego dojdzie to nie wiadomo. Paula,Superburek, przecież i Wam się uda! Paula przynajmniej wie co mniejwięcej ją czeka :) ja jestem przerażona na myśl o porodzie, ale doszłam do wniosku,że skoro kobiety rodzą, to ja też jakoś muszę,choć nie tracę nadzieji na cesarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×