Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

a wracając do wrózek jedna mi powiedziała że będę miała blizniaki albo urodze pierwszego chlopca i bardzo szybko zajde w druga ciąże i bede miała dziewczynke:P Gucci jak bedziesz robiła tak wczesnie test to zrob 10mlu wiekszosc testow jest 25mlu wiec sa mniej czule. Ja mam dzisiaj 19 dzien cyklu i nic nie czuje ostatnio chyba w owulacje (sama nie wiem czy ja miałam) bolaly mnie jeden dzien strasznie piersi jajnik czuje ten co niby mam torbiela ale nie mam pms wilczego apetytu a to zawsze miałam ze zdwojoną siła w tamtym cyklu tez nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie zrobiłam testu bo na noc wzięłam furagin i pomyślałam sobie że może sabotować wynik:) We śnie zrobiłam 2 testy i były 2 grube krechy i latałam po sklepach za bielizną ciażową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci oby sen sie spełnił:) poczekaj do dnia @ wiem ze to sie dłuży ale najbardziej jest to pewne:) ja teraz przestałam jakos myslec o ciąży skupiam sie na grzybicy bo jak narazie nie jest nic lepiej 5 dni leczenia mi jeszcze zostały a mnie podbrzusze boli i wiecej swedzi niz swedzialo i wogole jakos tak dziwnie u mnie pogoda jest okropna pada i pada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Wpadlam na chwilke sie przywitac bo mam dzis sporo pracy ;) Zostały mi jeszcze 3 dni do testowania :P Nie mogę się doczekać :D Trzymam kciuki za te z potwierdzoną ciążą :D I trzymam kciuki za te, które też będą testować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a może zrób sobię nasiadówkę z rumianku, powinno ulżyć trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta :) ja wczoraj o 19.00 juz bylam w lozku,cholernie bolala mnie glowa i podbrzusze... basiula>wspolczuje z ta grzybica!nie zapominaj o bawelnianych gaciach by powietrze filtrowalo i zeby nie bylo tam za cieplo :) aga_ton>tarczyna na pewno ma wplyw na zajscie w ciaze,o ile cos jest nie tak!lec szybko robic te hormony!!! a gdzie jest Paula?jakos odcielo ja od netu,czy co???? gucci>ja pamietam o Tobie,wiec sie nie martw,jak wszyscy zapomna,ja pamietac bede ;) izulek,BP>nie robcie smaka tymi wozkami!!! ;) milego dnia,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek ja wczoraj ok 22 tez spałam a tez bolalo mnie podbrzusze i glowa:P a chodze spac bardzo pozno 1 czasami 2 w nocy jak siedze w domu heheh podbrzusze mnie nadal boli co jest spowodowane napewno grzybica taki tepy bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek a propo gaci to bylam wczoraj sobie kupic 5 par takich pantalonow po leczeniu je wyrzuce;P bo ja chodze tylko w stringach ale nie takich z targu sztucznych tylko prawdziwych hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe basiula! poczytyj o stringach tez nie sa zdrowe!!!ja mam ich kilkadziesiat par i leza odkad staram sie zajsc w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nie są zdrowe mi lekarz powiedział że są dozwolone ale nie ze sztucznych materiałów staram sie takie miec a czemu Cie bolał brzuch??:D moze to dobry objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Burku:) Basiu musisz naparzyć rumianku cały gar, jak przestygnie troszkę to przelej do miski i usiądź na nią:) tak żeby opary wchłaniać, ja nawet maczam się w tym naparze:) no i obkręć się ręcznikiem w koło żeby nic nie uciekało, to tak jak parówka na twarz jeśli robiłaś kiedyś. Działa łagodząco, mi to lekarka polecała. A co do stringów to odradzam, są szkodliwe dla nas. Ja od 2 lat noszę tylko bawełniane gacie, spodenki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrobie sobie ten rumianek hehehe tylko zebym dupskiem nie wpadla w miske mój mąż znowu sie bedzie ze mnie smiał tak jak ostatnio uzyłam irygatora i tantum rosa kto to widział to wiem jak to wygląda hehe no ale jak jest skuteczne to sobie zrobie tylko musz epojchac po rumianek a ile torebek na taki np 5 litrowy garnek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że z 10 torebek, jak dasz więcej też nie zaszkodzi, no i siedzieć trzeba 10-15min, ale to bardzo przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i mogę jeszcze polecić Laktacyd do higieny intymnej, wszystkie inne płyny się chowają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys lekarz powiedzial by nie uzywac zadnego plynu do higieny intymnej i tak tez zrobilam :) gucci spodenki sa the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę zaraz do pracy leciec;( tak mi się nie chcę... Przyomniałam sobie jeszcze że na dolegliwości kobiece pomaga kwaśne, kapustka kiszona zabija bakterie, sok z czarnej porzeczki, a napewno trzeba odstawić słodycze. Ja uwielbiam kapustkę, ale sobie smaka narobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny...testujemy dzis? bp mamy podobny gust...z wozkiem...ale racja nie ma co dreczyc dziewczyn....glupio wyszlo... prosze niech ktoras oglosi dwie kreski....bo przerwa zadlugo trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek pewnych rzeczy nie da sie przyspieszyć ale od weekendu napewno sie zaczną testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! ja wykonczona po robocie..dzis pelno pracy w domu popoludniu Gucci nikt nie zapomina o Tobie, ja pamietam!! Aga tOn sie pojawila po przerwie Basiula musisz przeczekac ta grzybice, jak swedzi i sie leczysz to chyba trwa leczenie i tak moze byc ja o wozkach n ie mysle narazie.. Superburek ja jestem ciekawa co u Ciebie...po wizycie u tejk babki choc ja troche sceptyczna zawsze bylam..ale nic nie wiadomo Izka jak sie czujesz??\ no wlasnie czekamy do weekendu na testy! bo cos za cicho!!!! caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp u mnie podobnie, zawsze po owulce bolały piersi, tym razem już tydzień po i nie bolą. a który masz dzis dzień cyklu, ja 19 dc, cykle 29 dniowe. Mozę udało się nam w tym miesiącu, ale byłabym szczęścliwa. dziewczyny a w którym dniu w sytuacji ciąży powinna wzrosnąc temperatura. mierzę codziennie, dziś 19 dc temperatura dziś 36,6 dodam ze pomiary robię wcześnie, bo o 5 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Basiula współczuje namęczysz się z tym dziadoskim grzybem :( Jabłko ja jestem teraz :) Co do stringów to mam sporo par ale ich nie nosze juz , przerzuciłam sie na bawełniane :) z jakimis fajnymi nadrukami czasem i głupimi albo jakies z cekinami :) heh stribgi były fajne ale podobno sa nie zdrowe wiec zrzygnowałam . Dzis miałam koszmarny sen :( :( :( :( :( :( :( :( :( śniło mi sie ze najpierw urosły mi piersi a potem zaczął mi rosnąć brzuch i okazało się ze to ciąża, ale potem dostałam krwawienia i poroniłam, obudziłam się zlana potem i cały dzień o tym myslałam , tak mi smutno było jakos :( Dzis wyszłam z pracy predzej troche bo strasznie mi krew z nosa poleciała musze isc do laryngologa na wypalanke :( lolitka 85 ja mam dzis 21 dzień cyklu i piersi dalej nie bola. Dzis mnie głowa boli jakos. Zapomniałam wam napisac wczesniej o wynikach, co robiłam, takze morfologia idealna, mocz tez, estradiol (tu nie wiem ) progesteron w normie. Ten estradiol to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam! czesc BP wiem superburek czytalam o tej babce u ktorej bylas... Lolitak ja nie wiem nic o temp nigdy nie mierzylam dzis mam lepszy dzien, nie boli mnie glowa! ale znow pada i zimno Paula gzdie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×