Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darkanna

ematrix vs fraxel

Polecane posty

Gość darkanna

Dodaję temat porównania ematrix z fraxelem, gdyż mam nadzieję, że znajdą się osoby, które potrafią wyjaśnić różnice, w zakresie uzyskiwanych efektów. Wiem, że oba urządzenia działają na zasadzie innych technologii ale wciąż nie znajduję odpowiedzi jakie efekty można uzyskać za pomocą ematrixa a jakie - fraxela. Będę wdzięczna za podzielenie się wiedzą i doświadczeniami w tej kwestii. Oba zabiegi wiążą się z b. dużym kosztem stąd myślę, że zanim podejmie się decyzję o wyborze, warto wiedzieć, czego można się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_ry
cześć - to co mogę powiedzieć tak nienaukowo - robiłam 3 zabiegi tego typu jakieś 3 lata temu fraxel, 14 miesięcy temu jakieś włoskie urządzenie typu CO2 cokolwiek to znaczy i w grudniu ematrix jak dla mnie to fraxel dał ładny ale płytki efekt odświeżenia skóry - tam gdzie skóra było ok ale "zmatowiała" to ładnie się rozświetliła ale tam gdzie były jakieś pozostałości po trądziku to nie pomógł - na zmarszczki nie zadziałał - bolało dość koszmarnie to włoskie CO2 też nie zadziałało na zmarszczki specjalnie dobrze natomiast na blizny po trądziku i owszem - kobieta, która wykonywała zabieg mówiła, że tak będzie bo CO2 jest bardzo agresywny i głęboko uszkadza skórę - bolała podobnie jak fraxel ematrix super odświeżył skórę, mam wrażenie, że lepiej niż fraxel (nie wiem co z bliznami bo tu CO2 rozwiązało problem) i dodatkowo super wygładził zmarszczki - bolało ale mniej - bez żadnego znieczulenia dałam radę całą buzię i szyję dla mnie taką odczuwalna różnicą było to że po zabiegu laserami czułam jak paliła mnie powierzchnia skóry to po ematrixie czułam więcej ciepła pod skórą niż na naskórku nie wiem czy o taką odpowiedz ci chodziło - nie znam się na technologiach jako takich - z każdego zabiegu byłam zadowolona ale jeżeli nie pojawi się coś nowego (ja lubię nowości) to za rok powtórzę ematrixa - wydaje się bardziej uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
serdecznie Ci dziękuję. O taką właśnie, praktyczną wypowiedź mi chodziło. Powiedz proszę, czy miałaś tylko 1 zabieg ematrix, czy też potrzebnych było kilka, by taki efekt uzyskać i zdradź, gdzie ten zabieg wykonałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonowo
Jaki jest koszt ematrixa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkanna
w Kształtosferze dowiedziałam się, że 1 zabieg na twarz i szyję to koszt 3.500 ale są rabaty i można negocjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_ry
nie wiem jak jest teraz ale w grudniu było 30% rabatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frax
Cześć dziewczyny, chciałam Wam powiedzieć, że ematrix jest jak dla mnie rewelacyjny. Miałam fraxel 1,5 roku temu a teraz w styczniu zrobiłam ematrix. Jestem pod wrażeniem zabiegu przede wszystkim pod oczami, na skroniach i generalnie na zmarszczkach. Fraxel był b bolesny dla mnie i w zasadzie nie dałam sobie zrobić zabiegu pod oczami, ematrix - bez problemu . Polecam bardzo szczerze, bo można się odmłodzić w naturalny sposób. Jestem fanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do frax: czy moglabys powiedziec cos wiecej o efekcie pod oczami? Bo ja mialam niedawno robione laserem i ..jest gorzej. Jestem podlamana bo wrecz zrobila mi sie dodatkowa zmarszczka i teraz nie wiem co z tym zrobic? I gdzie mozna zrobc ematrix w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frax
do kallina Ja pod oczami miałam zwyczajne zmarszczki (40-tka na karku) a na skroniach poprostu kurze łapki. ematrix zlikwidował mi praktycznie obydwa problemy - skóra jest gładka i nie ma tych "wgłębień" To nie działa tak jak botox, więc mimikę mam cały czas taką samą - zmarszczki się pewnie znowu pojawią za jakiś czas, ale jak dotąd nie mam z tym problemu. (przy okazji pozbyłam sie przebarwień po opalaniu) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frax, dzieki za odpowiedz :) A powiedz kochana, gdzie robilas ten emetrix? Mozesz mi cos polecic w Warszawie? A slyszlas o zabiegu w technologii ELOS? Bo jest tanszy..Nie wiem tylko czy egekt jest podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, bo az trudno w to uwierzyc: naprawde zlikwidowal ci zmarszczki pod oczami??? Bo to jest wlasnie moj problem i na to w zasadzie jest niewiele rozwiazan. Mozesz mi dokladniej opisac efekt? Bylabym wdzieczna:) Aha, i czy ten efekt mialas juz po pierwszym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkanno, mam pytanie. Czy moglabys mi powiedziec jakim preparatem mialas robiona mezoterapie pod oczami? Bo ja jestem juz po konsultacji, choc w innym gabinecie i lekarz zaproponowal mi restylan vital white. Niestety poczytalam troche na innym forum wypowiedzi i niektorym osobom porobily sie grudki.. Ty chyba jestes zadowolona z efektu? Czy mialas tez wstrzykiwane cos w cienka skorke pod oczami? No i CZYM? Dzieki za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Jakieś 5 miesięcy temu zafundowałam sobie zabieg EMATRIX. efekty miały być rewelacyjne, po zabiegu buzia mi spuchła i wyglądała jak poparzona, choć Pani wykonująca zabieg gwarantowała, że na drugi dzień mogę iść do pracy. Twarz wygoiła się po ok. tygodniu. Dziś mogę powiedzieć, iż zabieg ten nie zmniejszył ani jednej blizny, nie spłycił zmarszczek, twarz wygląda jak wyglądała wcześciej. A zabieg kosztował jak dla mnie majątek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ematrix - dla mnie bardzo ok
ja robiłam zabieg 4 tygodnie temu - bolało ale znośnie pierwszy efekt nie był rewelacyjny ale teraz jest super - ślady po trądziku nadal są ale znacznie płytsze, poza tym skóra jest gładsza i gęściejsza. Kurze łapki zniknęły a bruzda nosowa jest płytsza i bez załamania więc wygląda super ja nie miałam poparzeń ale te strupki, które pojawiły się następnego dnia po zabiegu miałam przez jakiś tydzień - potrzebny jest dobry podkład i można je skutecznie ukryć jakby tak jeszcze 1-2 zabiegi to może i te ślady po trądziku by zniknęły - tylko dla mnie też drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ematrix lepiej niż fraxel
robiłam obydwa - fraxel repair czy jak tam i ematrix z tych dwóch ematrix mniej boli, ewidentnie mocniej grzeje i lepiej pobudza kolagen bo buzia jest super napięta a skóra jakby grubsza nie wiem jak blizny bo najpierw robiłam fraxela i na blizny to on fajnie zadziałał tyle ze ja chciałam zagęścić skórę i tego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdaje się typową kobietą po czterdziestce czyli zmiany na skórze "zgodne z wiekiem" Mam zmarszczki na czole i pod oczami, drobne przebarwienia, oraz zdecydowanie zmieniajacy sie owal twarzy i rozszerzone pory. Szledząc ten wątek doszłam do wniosku,że co nieco można jeszcze zdziałać by poprawić obecny stan. Stąd moje pytania. Czy laser frakcyjny pomoże na moje problemy ? Czy jedno urządzenie rozwiąże wszystkie problemy? Czy oprócz tego zabiegu powinnam jeszcze coś zrobić? Czy należy przygotować skórę przed zabiegiem, jeśli tak to w jaki sposób(inne zabiegi, suplementy)/ Jak postępować po.? Zaznaczam,że po zapoznaniu się z tymi wątkiem i innymi opiniami, mam świadomość,że to ciężka i kosztowna praca rozłożona w czasie. Proszę o opinie i porady jak rozpocząć ten proces i jak go kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofi_sofi
są rózne zabiegi które naprawde pomagają - ja sama lubie nowości i eksperymentować (ale w porozumieniu z lekarzem oczywiście) i chodze na botoks oraz mezoteriapie, raz pokusilam sie na exilis i to moge Ci polecić bardzo bardzo :) jest swietny a efekt wyraznie widac juz po pierwszym zabiegu :) skóra ładnie ujędrniona, owal twarzy wyrównany :) polecam kontakt z dr M.Rogalą udzieli wyczerpujących "za" i "przeciw" kontakt na www.mfp24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie znowu nie działa
witam, czy zabieg amatrix na twarz należy wykonywać punkt przy punkcie, czy jeśli operator maszyny zostawia kolumny nie podgrzanej skóry, bądź miejsca, zupełnie nie ostemplowana, jest to błędem, interesuje mnie jak należy prawidłowo taki zabieg wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec ze zmarszczkami
miałam robione zmarszczki pod oczami i kurze łapki ematrixem i jestem pod wrażeniem różnicy, nie spodziewałam się takich dobrych efektów. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszi
witam:) Mam problem z przebarwieniami na całej twarzy czy myślicie ze EMATRIX może mi pomóc ? Mam w sierpniu ślub i nie wiem czy warto zaryzykować, może mi ktoś doświadczony doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki nie bardzo
cóż, ja do tych szczęściarzy nie należę, jak miałam robiony ematrix jeszcze botoks miałam, ale jak puścił botoks to porażka, kurze łapki, ech, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwienia
ja miałam sporo przebarwień i walczyłam z nimi różnymi sposobami. To jest ciężka sprawa, czasami częśc schodzi a pojawiają się nowe. Moim zdaniem warto zrobić ematrixa, ale na efekty trzeba czekać. Jak masz ślub w sierpniu, to nie zwlekaj. U mnie duża poprawa pojawiła się po około 2 miesiącach. Sama zastanawiam się nad powtórzeniem, bo nie wszystko zniknęło, ale jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chichilek
Ja mam akurat doświadcznie z fraxelem - jestem bardzo zadowolona! Poleciłam tez koleżance i u niej tez się sprawdził doskonale! Moja twarz nareszcie wygląda promiennie, zmarszczki są płytkie i pozbyłam się przebarwień, których ciągle mi przybywało. Myślę, że warto zrobić fraxel, bo od kiedy nie patrzę w lustro z niechęcią i lepiej się czuję sama ze sobą, jestem też bardziej otwarta i milsza dla mojego otoczenia - nawet w pracy zauważyli, że odmłodniałam też duchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ematrix na zmarszczki - tak
dla mnie super bo mogę wytrzymać nawet bez znieczulenia cały zabieg (a faxela pod oczami nie wytrzymałam ze znieczuleniem) efekt odmłodzenia skóry i wygładzenia zmarszczek jest bardzo silny. Nie wiem jak z przebarwieniami bo nie mam ale drobne blizny i zmarszczki znikają - taki maks efekt jest po jakichś 3 tygodniach ale moja buzia wyglądała super już po 4 dniach. nie wiem jak działa z botoxem bo go nigdy nie używałam - lubię się uśmiechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatela
na przebarwienia tylko cosmelan-to jest jedyne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ematrix na zmarszczki....
Napisz szczerze,jak po tym zabiegu wyglądasz teraz,czy w dalszym ciągu,jesteś tak bardzo zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.pino
witam, niestety nie mam porównania ale miałam robione zabiegi ematrixem i efekty są super, niesądziłam, że będę tak zadowolona :) zmarszczki znacznie sie pomniejszyły, skóra wygląda znacznie lepiej, jest jędrniejsza a przy tym moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Dzięki temu czuję sie młodsza. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo chiałabym podbic ten temat, moze ktos ostatnio tj. w 2012r robił sobie ematrixa, ja mam fatalne zmarszczki mimiczne ( a mam ponad 28 lat) jak sie nie usmiecham nie jest tak żle, prawie zadnych, ale jak sie usmiecham 10 lat w góre, co jest fajne jak juz wstepnie sie rozeznałam na szczescie zabiegi pod oczy sa odpowiednio duuuzo tansze, ale nadal nie znalazłam zadnego w łodzi tylko pozostaje warszawa, prosze dziewczyny podziecie sie swoimi wrazeniami, warto????? kiedy ma sie bardzo delikatna jak papier cere warto ryzykowac nie zostana np. blizny?????? nie chce juz parzec na te zmarszczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystko zależy od tego kto używa urządzenia i jakie parametry są ustawione. Tu jest link do Naszej kliniki po zabiegu frakcjonowania laserowego laserem CO2 - i nie jest to oryginalny fraxel: http://www.botokspoznan.pl/laser-co2.html - powieki jak widać zareagowały super. Poza bliznami - wszystkie zdjęcia są po 1 zabiegu. Myślę, że efekt zależy od mądrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×