Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

uffff udało mi się jakoś pousadzać gości porozdzielać pokoje. Myślę, że będzie ok. Najbardziej mnie stresuje pogoda i ten pierwszy taniec bo średniasto nam idzie :/ Dzisiaj musimy potrenować ten taniec bo tylko 1 lekcja jutro nam została, idziemy zapłacić księdzu , a wieczorem odstresuję się na Wieczorze Panieńskim :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :* Dawno tu nie zaglądałam, gdyż odsypiałam i nie miałam zbytnio czasu. Sobota, a dokładniej 11 wrzesień był najpiękniejszym dniem jakikolwiek mogłam i mogłabym przeżyć ;) coś niezwykłego, nie da się opisać. Fryzurę, pani fryzjerka zrobiła mi inną niż na próbnej, 2dni wcześniej uprzedziła mnie. Moje włosy zachwyciły wszystkich- z czego się bardzo cieszę, przetrwały do wtorku, a później umyłam głowę. We włosach miałam wklejone "kryształki Svarowskiego", makijażystka zrobiła mi trochę jaśniejszy makijaż niż przed tem z czego również byłam zachwycona ( lepszy delikatniejszy niż tona make up'u):P Na początku sceptycznie podchodziłam do swojego makijażu, w dou wszyscy się nim zachwycali - a ja uważałam, że chcą mnie podnieść na duchu. W domu czekał na mnie Świadek i Świadkowa ( moje rodzeństwo, ale każde z własną osobą towarzyszącą) i Mój luby ;) Pamiętam ,że ubierali się ze Świadkiem w innym pokoju, a mi Świadkowa pomagała ubrać się w innym. Kamerzysta i fotograf spisali się ;) Najlepsze było to,że podnosiłam wszystkich na duchu, Świadkowie trochę się denerwowali. Gdy P zobaczył mnie w sukni to zaparło mu dech w piersiach i oczy mu się zaszkliły. Tak jak mówiłam w sukni wyglądałam jak beza :D Ze swojego i Świadkowej bukietu nie bardzo byłam zachwycona, ale później wszystko się ładnie zgrało ;) Kamerzysta i fotograf spisali się ;) w sobotę mamy plener, a za 3 tyg. odbierzemy całość (nagranie + plener + cała uroczystość z weselem jako zdjęcia) Dał się namówić kamerzysta - plener mamy w tą sobotę, w dniu wesela byliśmy zasmarkani :( :P Sorki, że piszę tak nie składnie:P Niepotrzebnie obawialiśmy się o tańce- daliśmy radę. Goście byli pod wielkim wrażeniem sali, zespołu ;) już się wpisują na płytkę, ale dla siebie na własność. Jedynym minusem były niesłone ziemniaki, reszta była bez zarzutu. A tak się bałam,że goście nie będą chcieli się bawić, do 4.45 były tańce na parkiecie, a później jeszcze przy stołach, wiem tylko do której na parkiecie bawiono sie, bo mama spojrzała na zegarek.Bylooo długo i zabawnie. W kościele za długo klęczeliśmy... :P Co tam jeszcze - nie martwcie się, że coś pójdzie nie tak - mnie w domu pękło jedno koło w halce, później przy wychodzeniu spadła mi podwiązka, później welon ze 3x, śmiechu było co nie miara, na szczęście o podwiązce i halce wiedzieli tylko Ci co musieli. W tańcu miałam trochę ograniczony repertuar kroków, ale dałam radę :P Suknia była trochę przy duża ( suwak + sznurowanie). Niektóre rzeczy pamiętamy jak przez mgłę, ktoś Nam mówi " tańczyłem/am z Tobą, obok Was, a my w ogóle nie kojarzymy :] nawet nie pamiętam większości osób, które składały Nam życzenia ;) Był to najpiękniejszy dzień w Naszym życiu ;) Przy przysiędze, jakoś stłuiłam atak śmiechu, ale w głosie podobno było słychać, Mój P mówi, że miałam tak szklane oczy.. ;) Nasz kierowca spisał się na medal, byliśmy zaskoczeni, gdy wyjeżdżając z kościoła włączył Nam piosenkę "Żono Moja", znajdę trochę czasu to napiszę co i jak. Teraz jestem trochę wylogowana z życia, moja mama jest w szpitalu ;( Kate,Evita mam nadzieję, że wszystko przebiegło po Waszej myśli. Będę miała trochę czasu to nadrobię zaległości. Świeżo upieczonym mężatkom wszystkiego najlepszego na nowej drodzę życia, 18 wrześniowym i wszystkim Dziewczynom przed życzę, aby były to Wasze najpiękniejsze dni ;) p.s i nie ma co się zamartwiać ( wiem,łatwo mipowiedzieć, bo już mam to za sobą:P) aaaa, pogoda była nawet w miarę. Oczywiście nie obyło sie bez tego, że ktoś wiedząc pare dni wczesniej, że nie przyjdzie - nawet nie pofatygowal sie zeby zadzwonic uprzedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Wrześniowa fajnie ze u Ciebie tez super wszystko wyszlo, jak masz ochote to moze podzielisz sie z nami jesli juz masz, wstepnymi fotkami ? :) z wpadek to mi sie przypomnialo.. wychodzac z kosciola swiadkowa nadeplela mi na welon i tez smiesnie bylo :) Najwazniejsza rada jaka moge wam dac - usmiechajcie sie jak najwiecej, nawet jak cos nie wyjdzie - goscie to pozytywnie odbieraja, wam jest latwiej i na zdjeciach wychodzi to lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Evita pięknie wyglądaliście :) cała promieniałaś. Dekoracja na prawdę super. Też myślałam, żeby troszkę tkaninami przystroić i kwiatami kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa PM gratuluje:))) jeśli masz ochotę przeslij mi zdjęcia na mi31@poczta.fm z chęcią popatrze sobie:)) ja juz nie mogę się doczekać a tu jeszcze 1,5 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim sobotni PM życzę dorej ciepłej pogody :)) spokoju i dobrego samopoczucia, aa no i udanej zabawy do białego rana:))))) powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a po tym 18-tym ile w ogóle nas zostanie, wpiszcie się: maibe- 30.10.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny mam takie pytanie troche z innej beczki. Byliśmy w urzędzie i postanowiłam, że bede nosić dwa nazwiska. I powiedzcie mi co ja bedę musiała zmienić po ślubie i jak sie podpisywac na dokumentach. bo gubie sie troche w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
i jeszcze ja 9 10 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabej
witam wszystkich . chciałam zaproponować na ten niezapomniany wieczor słodka przekąskę ,fontannę czekoladową z efektownie podświetlono podstawa.idealna miła zaskakująca niespodzianka dla wszystkich gości . polecam naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wrześniowa odpisałam na mailu :)) Kiderka na samym końcu to jesteśmy my 30.10.10 :))) Ja nie wiem jak to jest z dwoma nazwiskami, także nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystko maibe, z tym ostatnim to mam nadzieję ;) Dziś na plener jedziemy, co do dwóch nazwisk to również nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeszcze trochę nas jest :) tych październikowych. Ja niestety też nie wiem nic jeśli chodzi o dwuczłonowe nazwisko. Dziewczęta już się bawią :) Miejmy nadzieję że wszystko wypaliło. Znacie jakieś przesądy odnośnie świadków?? To, że nie powinno Młodym małżeństwo świadkować to wiem (ogólnie osoby będące po ślubie). A wiecie jak to jest jeśli np któreś ze świadków ma dzieci, lub jak jest dziecko w drodze?? Bo nic nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa podeślij fotki - evita@gmx.net - jak masz ochote :) Własnie 18 sie bawia na swoich weselach - teraz mysle ze szkoda ze to juz mineło :) przedluzyłabym swoje wesele o jedna dobe... gratulacje dla 18-tek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wrześniowa czy mogę prosić o przesłanie zdjęć gosiaosika@wp.pl. Ja dziś byłam na przymiarce sukni. Muszę teraz wyszukać odp bolerko bądź jakiś kożuszek. Nie mam pomysłu na bukiet ślubny. Jakie wy miałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa odpisalam na maila, pozostajac pod wrazeniem wlosow :) Ja mialam bukiet z rozyczek w 3 odcieniach ecru i w 3 rozmiarach i gozdzikow jasne ecru przyozdobione perelkami. Ten bukiet z cantendeski i storczyka sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawe czy te kwiaty są dostępne. Spotkałam się z sytuacją, że dziewczyna chciała zamówić w kwiaciarni bukiet z peoni ale niestety one kwitną wiosną. Evita wiesz może coś na ten temat?? A mam pytanko w jakim kościele braliście ślub, pytam ponieważ jakiś znajomy mnie się wydaje :) :) :) Twój bukiet widziałam na zdjęciu śliczny, ale ja jakoś nie przepadam za różami i dlatego szukam innych kwiatów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×