Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Barbinka wlasnie odpisalam Ci na maila z pytaniem czy tiul nie ucierpial a tutaj widze ze juz mi odpowiedzialas zanim zadalam pytanie. Szkoda ze tiul taki nietrwaly bo bardzo ładnie wyglada. Angela z widokiem na morze - super, zawsze mi sie takie marzylo, ale w wawie to raczej niewykonalne ;) U nas pozlo 72 butelki absoluta na prawie 130 osob, z tym ze butelki 0,7 i z 4 zostaly rozdane, i ok 20 butelek wina, moze ciut mniej, nie liczylam ich jeszcze. Mielismy kupione 110 butelek wodki ale moglismy nadmiar zwrocic - jednak kilka zachowaliśmy na chrzciny - podobno tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka, cudnie wyglądałaś w tej sukni!!! Bukiecik Bardzo ładny, też chcę bukiet w takim stylu tylko z orchidei:) angela, prosimy o zdjęcia;) brzoskwinka, ja mam suknię z trenem, podpinany na guziki na zewnątrz. aż mnie przeraziło to, co napisałaś, jak Ci wręcz łazili po trenie... jesteś babka z jajami, ja to bym to cholernie przeżywała. fajnie się Was czyta, ale ja póki co chciałabym się obudzić dzień po ślubie. nie mam już ochoty na wesele itd. póki co byle g...nem się przejmuję i zaraz płaczę. nie wiem jak ja dożyję i przeżyję ten swój dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i ja tez chcę bukiet w tym stylu tylko, że z innych kwiatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak z innej beczki, powiedzcie mi proszę jak jest u Was, czy jest duża rozbierzność w ilości gości od młodej i od młodego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maibe, u mnie była bardzo duża rozbieżność. T ma na swojej liście 35 osób, a ja 156... jemu potwierdziło 29 osób swoje przybycie, a u mnie już odmówiło 59, lista nadal jest otwarta, bo nie każdy raczył nas powiadomić w czasie. W sumie to odmówili tacy znajomi rodziców i trochę sąsiadów. Z rodziny to z reguły będą, tylko ktoś tam bez osoby towarzyszącej, albo bez dzieci. No i to chyba normalne, że ktoś odmówi. Nie mniej przykro się robi, gdy odbiera się takie telefony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jest podobnie z tym że ode mnie z rodziny ok. 80 osób, od niego 40 z czego chyba z 12 odówiło, ode mnie tez odmówili, reszta to znajomi, w sumie potwierdzonych mamy ok 120 osób wiec jego mama stwierdziła, że ona nie wyobraża sobie tego wesela, ze ona sie obco bedzie tam czuła, jak zwykły gość, i że bez sensu to wesele. No i odechciało mi sie..... wszytkiego...... Przeciez ja nie zabraniałam jej zaprosic wiecej osob, a poza tym czy to moja wina ze jej rodzina odmawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny glowy do gory, jak wstaniecie rano w dniu slubu wszystkie te problemy beda sie wam wydawaly malo istotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie ok. 200 os. od N. koło 100 os. + nasi przyjaciele i znajomi, ogólnie proszonych było niecałe 400, a potwierdziło równiutkie 200 :) ale tak zakładaliśmy że tyle będzie, więc nas to nie przeraża. Tak to wszyscy dzwonili w terminie, kilka osób po terminie dało znać a do kilku sami dzwoniliśmy się pytać o decyzję czy będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzoskwianka_27
moja fotki beda dopiero w październiku, było 2 fotografów, sesje mamy w piatek, film z wesela bedzie około grudnia, mamy cza, poczekamy z wszystkim. Moze od znajomych cos nam przyjdzie to powysyłam Wam dziewczyny. Wrzesniowa moge prosic o zdjęcia ?? jolka_bielsko@poczta.onet.pl Buziaki i zazdroszcze tym dziewczynom przed którymi to wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice mojego T robią już czwarte wesele. zaprosili swoją najbliższą rodzinę plus T zaprosił swoich znajomych, dosłownie cztery pary. u nas jest to pierwsze wesele w rodzinie no i rodzice zaprosili szerszy krąg osób, no ale mówiąc szczerze to mogli jeszcze więcej, ale chodziło o koszta w przypadku jednych i drugich. od początku chcieliśmy nie więcej niż 120 osób i około tylu się spodziewamy. Rodzie T nie mają wyrzutów do nas, że będziemy mieli większą ilość gości, no i chyba nie będą czuć się obco na weselu, będzie ich najbliższa rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale się rozpisałyście nie było mnie zaledwie 3 dni bo komp mi się popsuł :/ :/ Bardzo proszę was o zdjęcia e-mail madzia204@onet.eu magda my zakupiliśmy Stocka a wahaliśmy się między Stockiem a wyborową i właśnie była promocja na Stocka 18.40 i kupiliśmy bo wyborowała stała po 21.99 zł to różnica a Stock jest dobrą wódką .. Mam suknie z tiulu i nie wiem jak właśnie tiul wytrzyma nadepnięcie bo to jest normalne .. Z wami czas płynie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas będzie 130 0sób i raczej mniej więcej po połowie. Jedynie co to jest różnica jeśli chodzi o znajomych bo u mojego G będzie troje znajomych a moich będzie około 12 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta poproszę o fotki angelka_k24@o2.pl :) ja swoje będę miała chyba w październiku, ale postaram się jutro coś od koleżanki zgrać także proszę o maile od chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka13 wyglądałaś jak księżniczka aniołek po prostu super .. Będę miała swoje to też powysyłam tylko jeszcze miesiąc został :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta ja również poproszę o fotki gosiaosika@wp.pl Jak będę miała swoje również prześlę ale mnie też miesiąc został. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta proszę o fotki:) mój dobry mail sylwia.kosidlo@wp.pl My się bawimy czwarty dzień.... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja też wszytkie zdjęcia poproszę na mi31@poczta.fm, też swoje za m-c powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zakupiliśmy wódkę Stocka, kupiliśmy sporo, bo ponad litr na głowę, no ale konkursy itd, najwyżej będziemy jeszcze długo długo pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinko pięknie. Nie ukrywam spojrzałam jaki miałaś bukiet, ponieważ teraz jestem na etapie szukania bukietów. Bardzo ładny-kolorowy. A właśnie dziewczęta powiedzcie mi te które miały na dole sukni koło dobrze wam się bawiło jak takie coś jest?? Ja mam na dole sukni, przyznam nie bardzo mi się takie coś podoba dlatego, że jestem niska i wyglądam jak taka mała szeroka baryłka z tym kołem bynajmniej wg mnie. Choć jak to koło pani odjęła suknia straciła fason. Proszę o wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy już macie to za sobą my jeszcze przed. Jak was tak czytam, a fajnie tak was poczytać, też już chciałabym mieć to za sobą. No ale jeszcze poczekać muszę. Choć wiem, że zleci. 9 października panieński :). A jak wasz panieński wyglądał?? Był organizowany w klubie czy raczej domówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka ja mialam kolo i zupelnie nie czulam ze go mam, jakby go nie bylo. mialam w halce tylko jedno, bo sa chyba halki w ktorych sa nawet 4. Przymierz suknie bez kola moze bedzie tez dobrze. Dziekuje za fotki dziewczyny, wszystkie wygladalyście super :) pewnie to po częsci zasluga naszego forum ;p Ja teraz sie zastanawiam czy robic sobie makijaz u makijazystki na plener - super wyszedl na slubie i fajne rzeski dokleja ale to kolejne 200zł do wydatkow slubnych - juz po ślubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh jak szaleje:) ja tez poproszę o fotki na amadziula1410@wp.pl, póki co widziałam tylko zdjęcie Barbinki... wczoraj byłam na drugiej próbnej fryzurze, wyszła wyśmienicie;) dziś po pracy jadę na plotki do koleżanki, która wychodzi na mąż tydzień po mnie;) a jutro wybór menu i kolorystyki stołów, w piątek przymiarka sukni, w sobotę odbiór obrączek, w niedzielę spotkanie u księdza w kwestii organizacyjnej, tzn. ile mają wazonów, czy mają pokrowce na krzesła itd. Musimy poszukać dekoracji do kościoła, kościół jest duży, dużo ławek...coś czuję, że te 300zł na pół z drugą parą nie wypali i będzie drożej:( 24 dni do ślubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będe miała halkę z 3 kołami i szczerze jest nie wygodna nie ma co ukrywać ale suknia wygląda całkiem inaczej trzeba troszkę pocierpieć jak chce się wyglądać tak jak się chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskiwnko, gratulacje ;) Później wyślę fotki ;) teraz nie mam zbytnio czasu, posty czytam wybiórczo - ale obiecuję, że nadrobię. Brzoskwinko, mi w kościele jedno koło od halki poleciało ( miałam problem ze wstawaniem w kościele i ograniczony repertuar kroków przy tańczeniu) Kamienie zaczęły mi się odklejac od sukni, ale dało sie je przyszyć. Na plenerze rozerwałam kawałek tiulu i ubrudziłam go ziemią i trawą. Gdzie można wymienić warstwę tiulu? ;) U mnie tego nie widać, ale nie chciałabym wcisnąć komuś przybrudzonej sukni i z rozerwanym kawałkiem, tylko dlatego że ktoś tego nie dostrzegł bądź z chęci zarobku. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×