Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Wrześniowa no to wszystkie maja jakies przeboje z suknia :-) ja mam plener w piatek, jutro odbieram suknie z czyszczenia i renowacji ( jak juz pisałam mega problem z trenem a nie był wcale duzy) Suknie szyłam w Agnes tam ja tez czyściłąm i naprawiałam, zero problemów a tez była mocno sfatygowana, halki w rozsypce,tren porażka, i brudna..masakrycznie. Kosztowałao mnie to wszystko 100zł. Podejdz do salonu gdzie kupowałas powinni zaradzic wszystkim problemom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że nikogo z chetnych nie pominęłam. Miałam suknię na halce z 3 kołami, hehehe... :P z usmiechem na twarzy to wspominam xD angela, czy Tobie wysylalam:>? :P bo juz sie pogubilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa ja proszę o wysłanie gosiaosika@wp.pl ponieważ nie dostałam :(. Skoro wy miałyście aż 3 koła to z tym jednym nie mam się co martwić ;) U mnie bez koła to suknia fason straciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. madzi, dasz radę - zobaczysz. W tym z najważniejszych z dni już nie będziesz brała wszystkiego tak poważnie, tylko przyjmowała z żartem i uśmiechem na twarzy. Otóż koło na samym dole pękło w kościele ( przy siadaniu) już w domu było nadruszone (a to siadanie itd,itp) ,a w samochodzie przy tych wygibasach żeby uśiąść... :P ( miałam suknię na 3 kołach i trochę było zachodu żeby usiąść w niej tak żeby wszystkie koła były na swoim miejscu a nie np. pod moim tyłkiem, suknia była wszędzie!) Nie zwracałam na to uwagi. Po pęknięciu koła na samym dole suknia zrobiła się ciężka... W miejscu pęknięcia, cały ten drut czy co tam przemieściło się do tyłu, także dop. teraz widzę na zdjęciach, że wyglądało to mniej więcej tak jakbym miała z tyłu krótką sukienkę, z tyłu poszło do góry z przodu do dołu. Problemy ze wstawaniem, szczególnie przy klękaniu, co do zabawy, tj wspominałam miałam bardzo ograniczony repertuar kroków, myślałam że będę zwracać uwagę na to czy ktoś mnie depcze czy nie, w rzeczywistości sama deptałam suknię z przodu. NIe ma teo złego co by na dobre nie wyszło. Ślub i wesele było bardzo udane ;) Dasz rade, zobaczysz. U koleżanki, która miała na jednym z wesel suknię wieczorowa na 3 kolach.. ostatnie sie polamalo, a 2 pozostale zmienily ksztalt, ciesze sie ze to mnie sie nie przytrafilo. Co do pleneru - na nim rozdarłam kawałek sukni ( zjakies 6-7cm tiulu, ale to przy tych sukniach normalne i bardzo czesto sie zdarza, podobno byle nadepniecie, szarpniecie itd prowadzi do rozdarcia, ciesze sie ze nie na slubie i weselu) i pobrudziłam, gdyz kazal nam biegac :P no i tam pękło środkowe koło - od ciezaru sukni i od tego chodzenia, skakania i gramolenia sie do samochodu takze nie zrazaj sie! ;) a wygladalam komicznie , chociaz suknia jeszcze ładnie sie prezentowala, dobrze ze nie mialam jednego, bo wtedy nie wiem co zrobilabym gdyby mi kolo peklo :P kiderka, juz wysylam! ;) Brzoskwinko, suknię kupywałam na różyckiego, wiec bedzie troche gorzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysłałam fotki, sorki bo ich nie zmniejszyłam. Wieczorkiem może znajdę czas to przeczytam zaległości. Wrześniowa zdjęcia mam tylko od barbinki i evitki , także czekam na kolejne :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak komus nie wyslalam zdjec to dajcie znac bo sie pogubilam juz :) Ja mam kolejny wazny termin u siebie, 2 pazdziernika bronie mgr.. tak mi sie nie chce uczyc :( Co do gramolenia sie do auta... to mnie maż dopychal zebym sie zmiescila z suknia a nie zostawila polowy trenu za drzwiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela slicznie wygladalas ;] skromnie z klasa ;] nie mialas welonu? Bo ja tez nie bede miec ;d super zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela jaki śliczny bukiet!!! Przepiękny po prostu! gratuluję Wam:) evita, wrześniowa ja jeszcze nie mam zdjęć. poproszę na amadziula1410@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela, juz wyslalam. Dziewczyny, czy moglabym prosic o Wasze zdjecia,wysłałam tyle,a jak narazie dostalam tylko od evitki;) ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela dziękuję za zdjęcia, piękny bukiet :)))) Ty też na parwdę z klasą :)). Karaluk nie przejmuj się te teściowe................... i tak najważniejszą osobą będziesz Ty a nie ona :))) głowa do góry n:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anglela_k30 wyglądałaś delikatnie :) Ładnie :) Mój styl bardziej jest jak u wrześniowej PM księżniczki:) karaluk_27 nie przejmuj się z jednej strony nie powinna tego robić bo biel jest juz zarezerwowana dla Panny Młodej ale wiadomo i tak Ci nie dorówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siebede mocno upomniac o wasze fotki jak sama bede mogła swoje odesłac..na razie mam jedno i to redniej jakosci bo to gość nam przesłał. wiec cierpliwości i pamietajcie o mnie. Jutro mamy plener:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitko trzymam kciuki 2 za Ciebie, wyobrażam sobie jak Ci się nie chcę. Ale na ogół obrona to taka formalność, choć stresu co nie miara. Trzymam kciuki. Ja mam tylko jedno koło i po tym co piszecie już się boję. Angela proszę o fotki. U mnie dziewczęta proszę o cierpliwość ponieważ ślub równo za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa PM wyglądałaś cudnie :) Podoba mi się Twoja fryzurka :) Widzę, że futerko miałaś. Też przymierzam się nabyć. Kupowałaś na allegro czy w salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ;) kupywalam w salonie. rowniez 3mam kciuki, dziewczyny co z Wami, wyslalam fotki i cio?:( wyslijcie swoje zdjecia, byla mowa ze wysylamy sobie, a jak narazie tylko evitka wyslala. Zmykam spac, bo wlasnie wrocilismy z mezem :P z kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je jak będe miła po swoim to odrazu wam po przesyłam :) jak umowa to umowa.. Nie długo pewnie forum nasze nie będzie tak funkcjonowało jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) właśnie pożegnałam ostatnich gości i mogę spokojnie do was napisać :) Wydaje mi się, że wysłałam zdjęcia do wszystkich, ale jeśli nie doszły to proszę o info - wyślę jeszcze raz. Dziękuję bardzo za życzenia i miłe słowa :) Suknię miałam taką zupełnie w moim stylu :) Dziewczyny w księżniczkowych suniach wyglądały pięknie, jednak to zupełnie nie mój styl. Welonu nie miałam gdyż też się źle bym w nim czuła. Brak welonu nadrobiłam mocnym makijażem i fioletowymi paznokciami ;) Powiem wam, że u nas nie było zbyt ciepło. Bratowa w dzień wesela kupiła mi takie futerkowe bolerko , które uratowało mi życie :) MOja suknia miała jedno małe koło, bez niego straciłaby fason, a nie przeszkadzało mi zbytnio. W pon mieliśmy mieć plener, ale padało. Nasz fotograf już wyjechał, więc wymyśliłam, że na wiosnę kogoś wynajmiemy i zrobimy fajne zdjęcia na plaży. Obym tylko w suknię weszła ;) Wpadek raczej nie zanotowałam. Jedyne co mi się nie podobało to wykonanie naszej pierwszej piosenki przez zespół. Kiepsko wyszło z ciastem. Kupiliśmy naprawdę dużo. Pierwszego dnia ludzie zjedli bardzo mało. Ciasto miało być na rozdanie dla gości, ale kucharki tyle nakradły, że nie było czego rozdawać :/ ehhh smutne to, bo człowiek tyle kasy wydaje na ten dzień, a tu takie panie wynoszą torby jedzenia (mój tato i kilku gości było świadkami), no ale trzeba się z tym liczyć chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środę wyruszamy w naszą podróż poślubną :) :) cieszę się bardzo i nie mogę się doczekać :) dziewczyny mam nadzieję, że jak już wszystkie nasze PM powychodzą za mąż, to jednak nasz topik nie umrze śmiercią naturalną i będziecie tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mam dobry humor, bo odebrałam bon na prezent dla siebie na po ślubie;) ściślej mówiąc kupiłam sobie kupon na strzyżenie z modelowaniem w Akademii Wizerunku Loreal Professionnel na www.groupon.pl:) kosztował 40zł, zamiast 80;) już się nie mogę doczekać po południu przymiarka sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×