Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość Kate 1988
My an obraczkach tze data i imie w sumie tak sie nam anjbardziej podoba:) zastanawam sie nad alkoholem w sumei miedyz stockiem a krupnikiem :) i ajk wy to liczycie jak np 70 osob to 70 flaszek 0.5 ile wiecej w razie w:)? Barbinka13 skad jestes studiujesz gdzies?pracujesz? w ogole dziewczyny mama atkei pyatnei dlugo trwal u was czas narzeczenstwa?u mnie od 6 sierpnia 2009 a slub 11 wrzesnia w dzien urodizn mojego D :) takze podwojen swieto bedzie i musze jakas niespodzianke wymyslec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
ślubuję 18go września na 17 moja suknia już gdzieś tu jest, ale żebyś nie szukała agnes 1653 http://www.wczymdoslubu.pl/suknie_p14.php?strona=14 my płacimy 200zł za osobę z poprawinami (bez alkoholi, ciasta, tortu, kwiatów na stół, napoje i owoce musimy dokupić bo są jakieś podstawowe tylko) Nasze narzeczeństwo trwa od marca 2008 , czyli do wesela będzie 2 i pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie boję się tego, że na tej halce z 3 kołami nie wyrobię się między stolikami ;) Kate: ja jestem z mazowieckiego, studiuję w Białymstoku a pracuje niedaleko swej miejscowości w sali weselnej ;) u ,nie narzeczeństwo trwa od 4 maja 2007 roku ;)czyli 3 latka :) a jesteśmy już 6 lat razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
angela_k30 wow peikan suknai zwlaszcza gora mis ie podoba..2.5 roku kurcze ladnie musisz miec wszytsko zaplanowane u mnie rok i miesiac a wydaje mi sie ze dnia dluzej bym nei wytrzymala..co do ceny to prawie jak u mnie a nawet lepiej bo u mnie taka cena za jedne dzien i tez ciasto alkohol kwiaty musimy kupic tylko owoce mamy miec.. ciagle mam wrazenei ze o czym zapomnaialm albo ze zapomne..niecale 3 miesiace do slubu a aja jzu zaczynam tragizowac a w tym tygodniu moze uda nam sie zalatwic usc i z ksiedzem protokol spisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Barbinka jaki staz:) w sali weselnej super czuwasz pewnie nad wszytskim aj jetsem z podkarpacia..mysle ze an 3 kolach nei sjte Ci potrzeban ale ejsli mas zmozliwosc przymierzyc zobacz na ilu kolachs ie lepeij czujesz mysle ze spokojnie wejdziesz miedzy krzeslamai ja mam te kola elastyczne i tez poczatkowo chcialam an 3 kolach ale teraz widze ze 2 w zupelnosci wystarcza:):) boej sie ze mnie moj D nie da ardy prezeniesc przez prog ahah ajk suknai poewnei ponad 10 kg i ile tiulu do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Kate miło mi, że suknia się podoba :) Jest dość prosta , ale ja w takiej się najlepiej czuję :) No i rodzina i Pani z salonu stwierdzili, że pięknie w niej wyglądam :) U nas z organizacją wesela było tak: zaręczyliśmy się w czasie, jak mój R. był na urlopie (pracował w Szkocji). Po zaręczynach ponad rok był jeszcze na wygnaniu. Wrócił we wrześniu 2009 i wtedy zaczęliśmy załatwiać wszystko tzn ja w lato zarezerwowałam salę, we wrześniu na weselu u koleżanki spodobał nam się zespół więc też zarezerwowaliśmy :) Suknię kupiłam w listopadzie, a resztę załatwialiśmy już w tym roku. My musimy mieć wszystko(prawie) pozałatwiane do lipca, gdyż moja praca absorbuje mnei 24h na dobę i nie będę miała latem czasu na formalności :) Ehh to faktycznie nie najgorzej u nas z tą ceną, bo na poprawiny mamy mieć też inny obiad i jakąś kolację. Nie martw się, ja też ciągle się zastanawiam czy o wszystkim pamiętam, czy zdążymy, czy będzie ok.... Stresuję się gośćmi, czy mi przypasuje wszystko itd itp Wiadomo jednak, że nawet jak się stanie na głowie to i tak komuś coś sie nie spodoba, więc trzeba się wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate zaręczyłyśmy się tego samego dnia, tylko że ja ślubuje tydzień po Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Barbinka 13 ta abjkowa suknai ten link to chyab neie jsjt at Twoja,ale czadowa widze ze mamy ten sam gust:) gust rocznika 88:) kurcze ja chyab dlatego zawsez chcialam taak ksiezniczkowa suknei bo do komuni maialm bardzo skromna kiedy inne dziecwyzny mialay jakies pufki kola kokardy itd i byc moze to mi siadlo an psychice:P a Ty jzu masz ta swoja suknei w domu tylko nie masz halki tak? widizla ta suknei |twoj narzeczony??:) angela_k30 suknaai taak kobieca bo ta moja to taak troszke mis ie wydaje laleczkowata ale wymarzona! loeci ten czas kurcze ja 11 slub a tydzine po moim czyli 18 idzimy do nzajmomych na wesle czyli wtedy co wy bedziecei slubowac..fajnie mam andzieje ze pogoda nam dopisze byle nei lalo i nei byllo upalu bo aj moge w swoejej nie wytrzymac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Genesh pamietam ten dzien idealnie:) byl calkiem zakakujacy jakby to bylo wczoraj ale ten czas leci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Kate i najważniejsze, że suknia to ta wymarzona :) Jest na prawdę bardzo ładna, jak bym miała inną budowę ciała, to bym się na coś takiego też zdecydowała :) Pogoda powinna być ładna, rok temu wrzesień był piękny :) Barbinka coś mi się nie chce ta strona z suknią otworzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
nooo wlasne pamietam ze w tamtym roku bylo pieenie we wrzesniu nawet do listopada bylo ok ale na ten rok ktos wkleil prognoze ze ma byc ulewnie i upalnie wszytsko czego nie chce:( a czego wam dziewczyny jescze brakuje do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate: niestety to nie moja suknia, ale zawsze taką chciałam, i znalazłam :D tak to jest chyba gust naszego rocznika ;P Niestety nie mam jeszcze swojej w domku, pod koniec sierpnia jadę na przymiarki i dobrać resztę dodatków :) Narzeczony wie jaki model mam ale mnie jeszcze nie widział w niej :P Spokojnie pogoda będzie git dla nas wszystkich, trzeba być dobrej myśli jeszcze raz podaje link nie-mojej sukni ale też księżniczkowej :) http://www.we-dwoje.pl/bajkowa;jak;ksiezniczka,ogloszenie,18503.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ta stronka coś nie wchodzi, ale jakby ktoś chciał poszukać to na portalu we dwoje w komisie wpiszcie takie słowa bajkowa jak księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
A co u was idzie na pierwszy taniec? ajjj zasypuje was tymi pytaniami w ogole milion ich mam...tyle rzezcy na glowie a ja tylko o tym slubie :) a dla mojego D to jakis order za cierpliwosc jak do slubu ze mna wytrzyma to chyab bedzie jakis znak:) cale zycie juz wytrwa heeh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Kate nie przejmuj się :) każdy przeżywa ten dzień i się stresuje i gada tylko o tym :) Ja też i mój R. jeszcze daje radę :) Zatańczymy chyba Pectus "to co chciałbym ci dać" czy jakoś tak. Nie wiedzieliśmy na co się zdecydować , a to mojemu R. się podoba więc luzik :) Do załatwienia mamy : akty urodzenia i te zaświadczenie z USC o możliwości zawarcia ślubu czy jakoś tak, mamy nie skończone nauki, poradnię rodzinną , R. nie ma ubrania na poprawiny i zapasowej koszuli na wesele, musmy kupić napoje, wina, szampana, jakiś alkohol dla barmana na pokaz, owoce... pewnie o czymś jeszcze zapomniałam ;/ a jak u innych dziewczyn na dzień dzisiejszy sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
dziewczyny cos dzis zamilkly i mam wrazenei ze dzis tylko aj tu jestem i was mecze:) poradnai i nauki kurcze aj jzu po ale milo wspominam i mierzenie temp itd do dzis praktykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Nic nie męczysz, każda z nas ma trochę pytań związanych z tym ślubem ;) My myślimy nad pierwszym tańcem i może to będzie ELENI tytuł: tylko w twoich dłoniach albo jakaś inna ale jeszcze się zastanawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela_k30 u mnie nic nowego, jedynie tyle, że moja mama się nie zgadza na poprawiny w sali weselnej. powiedziała, że w domu w salonie zrobimy.przewiduje, że mało ludzi przyjdzie, bo my też prawie nigdzie na poprawiny nie chodzimy. moja rodzina jest raczej na miejscu, tylko przyjaciółkę ściągam z Wrocławia na mazowsze i muszę ją gdzie ulokować;) do niedzieli postara się zrobić listę gości, muszę przycisnąć T żeby swojej mamie też już zlecił, bo musimy wiedzieć w miarę dokładnie żeby zamówić zaproszenia z personalizacją. w przyszłym tygodniu jadę z koleżanką kupić te buty, do których zamieściłam link wcześniej. no i po naszych obronach jedziemy kupić garnitur i koszulę dla T. następnie muszę się zgłosić z butami do przymiarki sukni i będzie się szyła:) no i wybór welonu, bo nie zamówiłam go, dlatego że moja mama nie widzi mnie w welonie 2,5 metrowym;) grafik ułożyłam, ciekawe ile z tego wypali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela_k30 podsunęłaś mi fajny pomysł z piosenką na pierwszy taniec, ale muszę to przedyskutować z T, żeby był świadomy wszystkiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey laski:) Jeszcze się dzisiaj przyszłam zameldować:) Wczoraj uzupełniałam moje zaproszenia i przerobiłam wszystkie 110, ale nie wpisałam jeszcze kogo zapraszamy, bo muszę sobie zrobić dokładną listę imion i nazwisk - narazie wszystko tak chaotycznie mam;) No i potem jeszcze potwierdzenia i koperty - w sumie jeden dzień pracy, gdybym miała wszystko przygotowane:) Taki fajny stos na 15cm stoi mi na biurku:) Robię też już kotyliony - kazdą wstążeczkę zszywam, żeby dobrze się trzymała, bo sama nie lubię jak się rozlatują... Wczoraj debatowaliśmy jak naszą salę przyozdobić... I dalej nie wiem co pasuje do......różowych scian... Teraz mozna się śmiać:) żywcem nie wiem jak to kolorystycznie dopasować... napewno wezmę biały kolor - a co do tego? Bo napewno już nie róż, wystarczą nam takie ściany;) może jakiś jasny fiolet? dekoracje które zamiescili na stronie, muszę przyznać, są koszmarne w tym zestawieniu... Ja podobnie jak Ganesh mam wesele, na które o wszystko trzeba się zatroszczyć samemu, ale nasze kucharki to też zorganizowane kobiety, placki nam pieką, podobno nie chcą nawet nikogo do pomocy, więc to będę miała z głowy:) Koleżanka też je miała u siebie i była zadowolona:) W takim zeszycie miała napisane ile czego liczą na 1 osobę, ale w tej chwili pamiętam tylko, że 2l napojów i 0,5lwódki/os. Nawet miała wyszczególnione ile wędlin. Tu nie ma co się akurat martwić, bo przecież niejedno wesele już organizowały:D My z moim Miskiem zaręczyliśmy się 3 maja 2009:) a jesteśmy ze sobą od 4 lat, 8 miesięcy i 24dni:D jak ładnie policzyłam:) 22 października, dzień przed moimi 16 urodzinami zaczęliśmy nasz związek:) ja byłam taki gówniarz a On miał już 21 lat, lubię doroślejszych facetów:) ci w moim wieku do tej pory nie myślą poważnie... Kate, podajmy sobie ręce - ja też z podkarpackiego:D No ale Wam esej napisałam:) będziecie miały rano co czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
też się dziś melduję ponownie, wypisywałam dziś koperty zaklejając je od razu i okazało się, że zapomniałam włożyć wiersz na osobnych kartkach i tym sposobem mam około 30 kopert w plecy, no nic zamówię je jeszcze raz. śliczne te wasze suknie,ja wolę jednak skromniejsze suknie, z mojej jestem bardzo zadowolona :) ładnie podkreśla talię :)) Ogólnie jakiś cieżki dziś dzień mam, więc lecę spać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale sie rozpisalyscie, widze debata trwala do poznych godzin :) nocne marki :) kate - my liczymy 0,5 litra na osobe/dzien mam szalony pomysl na prezent - moze jakies super zdjecie... ciut odwazniejsze? kolezanka dala swojemu chlopakowi w tamtym roku na urodziny czarno-biale zdjecie w firmacie A0 albo A1 - duzeee, zdjecie bylo zrobione od pasa w gore i z rekami zakrywajacymi biust... wierzcie mi - robilo wrazenie, planuje tez cos takiego zrobic... a co!! jak bede stara, brzydka pomarszczona to przynajmniej bede miec pamiatke :) a my zareczylismy sie we wrzesniu 2009, slub pazdziernik 2010 a jestesmy razem w teorii 4 lata (M wrocil z Angli w sierpniu 2008) w praktyce 2 lata barbinka - niestety ten link cos nie dziala, dziewczyny trzeba skopiowac calos nie tylko to co sie podswietla, cos hiperlacze nie zadzialalo nasz pierwszy kawalek to kancelaria - M wybral Loonah - do rozowych scian proponuje dodac ciemny roz, moze z bialym, fiolet nie bardzo bedzie wygladac tak cukierkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba zrobiła ciemno malinowy z kremowym, ew. białym. wybór należy do Ciebie;) dziewczyny a czy Wy macie już za sobą spotkanie waszych rodziców i rodziców narzeczonego?? my planujemy zrobić to 11, albo 17 lipca. jednak chyba w sierpniu wyjedziemy sobie na jakieś tygodniowe wczasy;)zmienia się to u nas jak w kalejdoskopie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym wczoraj bylismy na naukach przedslubnych, nie powiem kilka ciekawych rzeczy uslyszalam, wiem ze trafilismy na bardzo konkretna, zyciowa osobe. mam nadzieje ze tez na kogos takiego traficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Magda, wlasnie o taki ciemno mailowy kolor mi chodzilo, wyjelas mi to ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Loonah moja reke juz masz:)i pozdarwiam. co do koloru scian hmm moim zdaniem taki delikatny jasny szary pasuje ale zeby nie bylo jakos smutno to bieli bym wiecj dala i napewno rozne odcienei fioletu keira83 pomysl nie powiem jest super,ale juz kilka jest problemow na wstepie, ktos musialby mi zrobic takie odwazniejsze zdjecia, ktos wywolac chyab dziwnie by na mnie patrzyli u fotografa:) pozatym chce ten prezent dac D na sali slub o 15 wiec myslalam zeby bylo an spokojnie to moze tak 20?! no i zeby to ciagle byl 11 wrzesniaa czyli do 24 mam czas, a wczesneij nei chcialam nic robic nawet zyczenm skladac tylko dzien wczesniej i powiedizlabym ze nadrobimy jego urodizny po weselu bo etarz sie trzeba na tym skupic hehe zeby nei podejrzewal wiec chcialam jakis prezent plus pisoneek z dedykacja od zony:D:D mam nadzieje zesie ucieszy..w sxumei jemu wiele nei trzeab do szczescia heh Magda141086 Ja juz jestemm kilka miesiecy po takim spotkaniu choc przyszedl tylko tata D ale bylo ok :) w sumei my juz dzien po zareczynach rezerwowalismy sale i organizacja poszla pelna para:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Loonaalbo wrecz takie bordo:) kurcze ciezko troche masz! zeby efekt nie byl za slodki bo was glowa po godzinie od siedzenia bedzie tam bolec..ja mam natomiast cala sale w pomaranczu ciemnym brazie i bieli jets dosc ciemna ale swiatla sa na calym suficie bardzo fajny daje to efekt jak nieba w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×