Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Ja to wogóle cała zsinieję z zimna i ze stresu.....;) i nos będę miała czerwony... Dlatego właśnie się zastanawiam czy etola wystarczy, bo bolerko to przynajmniej całe ręce zakryje, a etola tylko ramiona... sama nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta etolka, mi się też takie podobają, ale widziałam też fajne bolerka a'la norki:) A mi to bardzo szybko ten czas leci, w styczniu się zdecydowaliśmy na ten ślub a to już październik i zostało 25 dni.... Jakie macie suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najwięcej nas na ten 30 październik :) piosenkę przesłucham w domu, bo teraz w pracy jestem :), ja jak na razie mam zamówione same bolerko na 3/4 rękawa, rękawiczek na pewno nie założę, bo nie podobają mi się, najwyżej trochę zmarznę. Etoli też nie mam zobaczę jaka będzie pogoda przed ślubem najwyżej później coś pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych rękawiczek to chyba głupio by wyglądało bolerko i rękawiczki- jak opancerzona:) Ja też wolę bez...rękawiczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki i ja właśnie poza bolerkiem z gładkim satynowym czy jakims tam (nie znam sie na materiałach) nie zamierzam mieć nic :) sądzę, że wytrzymam, chyba, że śnieg spadnie to pomyślę o czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to muszę futerko jakieś zarzucić, bo okropny zmarzluch jestem mało tego to nos mi czerwienieje z zimna.........:) Lecę do pracy, buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda141086 jak masz problemy ze skora na dłoniach wypróbuj kremu ...do stóp Neutrogena mocno nawilżający..ja nim ręce smaruje i łokcie bo tez mam mega sucha skórę , jestem bardzo zadowolona kosztuje coś koło 10 zł , grubo na noc nim smaruj ( fajnie ejst tez włożyć takie wysmarowane do rękawiczek ale sama tego nie robie bo jakos tak dziwnie:-) ale wiem ze mega pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo szybko marzne, no ale czasem trzeba się poświęcić, zresztą zobacze jaka będzie pogoda, bo jeśli uznam, że nie dam rady to wtedy pomyślę o czymś cieplejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja świadkowa ma krótką różową sukienkę. Dziewczyny zaczynam się denerwować a do ślubu jeszcze 18 dni. Nie mam etoli ani nic w tym stylu ani dodatków w tą sobotę mam próbny makijaż i fryzura. Jeszcze ani razu u spowiedzi nie byliśmy co idę do kościoła to nie spowiada, a jak spowiadał to nie wzięłam tej kartki. Nie mieszkam w Wawie a w okolicach i ciężko mi teraz wyrwać się z pracy. I co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slub w sobote. Odbior sukni w czwartek, bolerko kupione, fryzura ustalona, Lecze chorobe :-( ale ponoc pogoda moze byc ok... Stresuje sie strasznie max ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała suknie Demetrios 933 Moja świadkowa będzie miała turkusową miss polonia 2009 miała ja na sobie chcecie to wam stronkę wyślę z ta suknią .. nie wiem jak będzie z tą pogodą po niedzieli nadają już śnieg ma być zima stulecia nie wiem co to będzie pod koniec pazdzirnika :/ jak będzie leżał śnieg to tragedia Kiderka w niedziele możesz iść albo na wieczorną msze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna suknia :) pokaż tą świadkowej, gdzie widziałaś takie prognozy? na pogodę i tak nie ma się wpływu więc nie ma co się martwić. Karaluk ja suknie obieram w pt przed weselem :) dziewczyny ja się w ogóle nie stresuje i wydaje mi się, że ogólnie nie ma co panikować, przecież to najwspanialszy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przedłużam wesela, chyba, ze zostanie dużo gości to wtedy tak, raczej orkiestra nie zgodziłaby się grać za free jedną godzinę dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiła ją koło warszawy w galerii maximus i tak po promocji bo to z 2009 roku .. Z tyłu stoi jedna w czerwonej jedna w kremowej i jedna w turkusowej to ona ma tą turkusową http://facet.interia.pl/galerie/polecane/final-queen-of-poland-2009/zdjecie/duze,1282737,19,248 chciała czerwoną ale już nie było została tylko kremowa i turkusowa http://facet.interia.pl/galerie/polecane/final-queen-of-poland-2009/zdjecie/duze,1282729,22,248 .. Zależy z ta pogodą czy będzie mróz czy nie .. Mam nadzieje że dużego mrozu nie będzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie można wyświetlić tych linków.. http://facet.interia.pl/galerie/polecane/final-queen-of-poland-2009/zdjecie/duze,1282737,19,248 http://facet.interia.pl/galerie/polecane/final-queen-of-poland-2009/zdjecie/duze,1282729,22,248 Jak wam się nie otworzy to w Google wpiszcie Queen of Poland 2009 I tam się wyświetli to otwórzcie pierwszą stronkę z Interia.pl .. I tam jest na zdjęciu 19 i 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie:) wszystkim młodym mężatkom, którym jeszcze nie gratulowałam składam najserdeczniejsze życzenia na nową drogę życia:) Niech każdy dzień niesie ze sobą tyle radości i pozytywnych wrażeń jak dzień Waszego ślubu:) Wszystkim PM życzę pogody ducha i niewielu stresów przedślubnych!! niestety w praktyce bywa różnie ( mówię z własnego doświadczenia) ale najważniejsza jest wiara w dobry los i uśmiech na twarzy:) Póki co, to na ten weekend zapowiada się piękna pogoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na poprawę humoru dla PM z 9 i 16:) a właśnie, która jest z 16 tak jak ja??? Evitko, nie gniewaj się, ale etola wilk mi się nie podoba, już zamówiłam z norki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny patrzę na pogode 16 dniową, i by najmniej na północy żadnych sniegów nie przewidują :)), mam nadzieję, że do tego 30.10. się utrzyma ta pogoda :)). Wczoraj przyszły nasze kuferki dla gości, są na prawdę ładne :)) Co do tej sukni dla świadkowej, ładna, ale chyba rzeczywiście zbyt strojna troszkę, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni_1984
cześć dziewczyny! my slubujemy 16-go;) Rozłożyła mnie grypa tyle jeszcze przygotowań a ja dosłownie plackiem leże :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego może troszkę strojna ponieważ ja chce żeby świadkowa odróżniała się od reszty gości żeby się nie zlewało tylko żeby było wiadomo która to świadkowa i będzie pasowała do mojej sukni bo moja też jest w brokacie tylko srebrnym a jej w niebieskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×