Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

magda, karaluk - swietne zdjecia, karaluk dzieki a zaproszenie na fb;) maibe czy moglabym porosic o zdjecia? Nie zwracajcie uwagi na takie osoby, ktorym sprawia przyjemnosc wyzywania sie na innych - zapewne ktos po nich ostro jedzie- dlatego obrazaja. Ganesh, olej ich. Bardziej dotknie ta osobe fakt, ze nie zwracasz uwagi na te bzdety anizeli wchodzisz w polemike, nie warto ;] podrawiam. Zadko tu bywam,do odwiedzenia sklonilo zaproszenie od Karoliny na fb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa podaj mi prosze maila, bo niestety nie mam juz, a wyślę Ci na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też już po:) Ślub odbył się 30 października i na szczęście wszystko odbyło się jeszcze lepiej niż sobie wymarzyłam! Zdjęć niestety jeszcze nie mam, jak odbierzemy to na pewno wrzucę. Pozdrawiam Wszystkie Panny Młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Wrzesień minął zniknęły panny młode z września topic przejęły panny młode z października .... zwłaszcza te z końca .... październik minął topic powoli przechodzi do historii a szkoda... mam nadzieje że nie z winy tych złośliwych komentarzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję to chyba jest taka możliwość kontynuacji naszego tematu na facebooku, wystarczy tylko założyć "forum". wątpię żeby to było przez "złośliwe pomarańczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia870
Dziewczyny jestem nowa na forum, ale też jak niektóre z was brałam ślub 30.10.2010 :) pogoda była super, wszytsko sie udało a po ślubie jest jeszcze lepiej niz przed ;) dajce znac jesli chciałybyscie obejrzec nasze zdjęcia. Pozdrwaiam i szcześcia życze wszystkim męzatkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak macie jakies zdjecia poslijcie na ixela@poczta.onet.pl pozdrawiam PS. jak wam sie wiedzie jako mężatkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam czasem zaglądam:) Maibe świetnie wyglądałaś:P impreza super udana patrząc po zdjęciach:) Edzia chetnie obejrzymy fotki:) czekamy na link do nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Wam za miłe komentarze :)) jak tam po slubach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wyglądałaś prześlicznie:) Piękna kobieta z Ciebie:) bukiet miałaś cudny:) dzieki za fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta. Co tam u was po ślubie?? Niedługo Święta zapasem. Emocje ślubne opadły i zostały wspomnienia. Ja dopiero jutro odbieram film już doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny? Jak po slubach? nie mialam za bardzo czasu tutaj być, ale mam nadzieje ze u was wszystko oki. Jestem za przeniesieniem dyskusji na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Kto by pomyślał jeszcze rok temu że czas tak szybko minie ... ja już jestem 2 miesiące po ślubie echhh przerażające. Propozycja przeniesienia tematu na FB jeśli chodzi o mnie nie jest korzystna ponieważ z przyczyn zawodowych nie mogę pozwolić sobie na profil w serwisach społecznościowych dlatego mi pozostaje zaglądanie czasem tutaj by się dowiedzieć co u Was Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę, że nasz topik umiera śmiercią naturalną... tym, które tu jeszcze zaglądają chciałam życzyć Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia , oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2011 ! pozdrawiam serdecznie Ania - angela_k30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem zaglądam al;e nikt nic nie pisze i się jakoś nawet nie chce pisać jak sie wie,że i tak nikt nie odpisze. co tam u Ciebie?? możesz napisać na mail bedzie prywatnie i bez złośliwości..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh ja też zaglądam, ale jak widzę, że nikt nic nie pisze, to też się nie odzywam . Pewnie wszystkie nasze koleżanki myślą podobnie i stąd ta cisza na topiku :) Pomieszały mi się maile i żeby nie pomylić, wolę tutaj napisać :) U nas (jak chyba w całym kraju) sypnęło śniegiem , troszkę mroźno jednak morze jeszcze nie przymarzło. Mój mąż będzie teraz pracował przez jakieś 2 lata w Szczecinie, więc po Sylwestrze chcemy się rozejrzeć za mieszkaniem, bo co prawda jest to tylko 120 km, ale nie fajnie widzieć się tylko na weekendy. Dopiero jakieś 2 tyg temu dostałam zdjęcia z wesela na płytkach, wywołane czekają na powkładanie do albumów .Zdjęcia bardzo ładne, jednak żałuję, że nie udało nam się zrobić tego pleneru. A co tam u Ciebie Ganesh no i u innych dziewczyn też jeśli mają ochotę napisać :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nas tez w sumie trochę zamieszania. kupiliśmy działkę pod dom i kupujemy materiał i takie tam:( męczące i frustrujące. Poza tym wszystko OK:) chwilowo szoruje dom na święta:) hehee ale to chyba jak wiekszość kobiet:P:P:P Jedyny minus to taki ,że szwagierka wyprowadza mnie z równowagi:( kopiuje wszystko co ja robię i wszystkiego zazdrości. kupiłam kurtkę ona tyez musi miec taki fason, czapka, szalik..itp.NAWET WŁOSY Z CIĘŁA TAK JAK JA!!!!!! wiecznie niezadowolona chodzi. a to jest wkurzające. Co poradzę ,że tak sie dobrze dogaduję z teściowa;P;P ZDJĘCIA ODEBRAŁIŚMY na płytkach już dawno, ale fotoksiązke dopiero w ostatnią niedzielę. wyślę Ci kilka na maila i będę czekała na Twoje:) pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
A ja tu zaglądam często, ale skoro nikt się nie odzywa to i ja milczę My po wielkich awanturach odebraliśmy zdjęcia i film dwa tygodnie temu. O ile zdjęcia rewelacja ... o tyle film ... szkoda gadać. Całe szczęście że na filmie nam nie zależało więc nie jest mi specjalnie przykro (nie zapłaciliśmy za niego nic poza zaliczką, ale ją i tak czy siak byśmy stracili) Teraz właśnie szykujemy się do świąt przed chwilą skończyłam pakowanie prezentu .... i właśnie mam dylemat bo niby kupiłam prezent mężowi (zestaw narzędzi wkrętarka wyrzynarka ect) ale ponieważ w domu kilka rzeczy nawaliło więc się wygadałam że mam to dla niego, żeby było mu łatwiej naprawić ... i teraz zostałam bez niespodzianki ... i myślę jaki drobiazg mogłabym mu dokupić hmmm Macie jakiś pomysł? a tak poza tym od dwóch dni zastanawiam się czy przypadkiem nie zmajstrowaliśmy dzidziusia ... echhh w sumie test z wynikiem pozytywnym byłby najlepszą niespodzianką ale jeszcze to nie potwierdzone więc trzeba pomyśleć o czymś innym. Miłych przygotowań światecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężka praca przy budowie domu, to prawda. Za to później jaka satysfakcja będzie, jak już domek będzie gotowy :) dacie radę, na pewno :) Mnie w tym roku przygotowania do Świąt prawie ominęły. Przyjechałam praktyczne na gotowe, zostały drobiazgi do zrobienia, ale jest nas 4 kobietki więc praca pójdzie migiem :) Ganesh widocznie jesteś idolką swojej szwagierki skoro Cię kopiuje ... Serio to faktycznie denerwujące to może być, jednak musisz się pomęczyć dopóki mieszkacie razem. Dogadywania się z teściową Ci zazdroszczę. Ja swoją średnio znoszę. Nowa PM ja też myślę o dzidziusiu, jednak ze względu na to, że w wakacje muszę być w miarę na chodzie, możemy zacząć się starać od marca. Choć jak wyjdzie coś wcześniej to się nie pogniewam(mój mąż chyba też) :) Co do drobiazgu dla męża to nie mam pojęcia co lubi, co mu się przyda itp. Ja swojemu kupiłam portfel. Nie wiem co ci doradzić, może coś z kosmetyków? A co z waszym filmem nie tak? My filmu nie chcieliśmy, a zdjęcia mi się podobają. Niestety nie wszyscy są zadowoleni z efektu pracy naszego znajomego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo:) my tam jesteśmy zadowoleni i z tego i z tego. Zawsze jakiś krytykant się znajdzie, więc nie ma się ci przejmować. niestety najwięcej do powiedzenia niestety Ci, którzy na siłę próbują zrobić z siebie kogoś Ą i Ę, jaki to ja jestem światowy i etc. Co do dzidziusia też chcielibyśmy się postarać na wiosnę:) Mojemu mężusiowi strasznie się do tego spieszy:p Aż jestem zaskoczona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Co do filmu to ja wspominałam jak zaczęłam pisać na forum że mieliśmy problemy z kamerzystą wziął dwa wesela w tym samym czasie .... w związku z tym przysłał na nasze wesele człowieka z "ulicy". W sensie dał mu kamerę i kazał kręcić ... no i materiał jaki nakręcił woła o pomstę do nieba (poucinane głowy, brak ważnych momentów np podziękowań dla rodziców przy czym uprzedzałam go na 5 minut przed podziękowaniami że zaraz będą i mają być nagrane bo film jest kręcony przede wszystkim dla rodziców ect)... bo jeśli chodzi o montaż to nie można się przyczepić ponieważ zrobił go ten facet u którego zamówiliśmy i robił wszystko co mógł by wyszło ok ... no ale ... z pustego to i Salamon nie naleje ... więc cóż. Zdjęcia ...hmm wyszły świetnie, ale też usłyszeliśmy złe zdanie o naszym albumie co dla mnie jest wyjątkowo śmieszne. Założenie bylo takie że nasz album jest NASZ w związku z tym 90% zdjęć to my, a są pytania dlaczego nie ma wujka cioci kuzyna ect ... Ale ja nie zwracam uwagi na takie komentarze, bo przecież nie ma możliwości dogodzić wszystkim. Co do dzidzi to oboje chcemy ale to nie najlepszy moment ... wiedząc że ten właściwy może nie nadejść postanowiliśmy nic nie robić a co wyjdzie to wyjdzie, staraliśmy się uważać w szczególnym czasie, ale nas poniosło ostatnio więc może być różnie póki co 5 dzień @ się spóźnia ... czekam do wigilii jak nie nadejdzie to zrobię test. Ot ewentualnie będzie dla wszytskich taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku :) życzę wam oby był lepszy od minionego, a na pewno nie gorszy :) Nowa PM i jak tam twój @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym roku dziewczęta:) zabawne, ja też zaglądałam na nasz topik, ale że cisza to i ja nic nie pisałam. a potem miałam i mam nadal w sumie spore zawirowania w pracy i nie mam czasu siedzieć w necie. dobrze, że jestem po ślubie i nie mam potrzeby ślęczenia godzinami w sieci i szukania nowych pomysłów czy drobiazgów;) my jesteśmy dwa i pół miesiąca po ślubie. mieszkamy sobie razem, pracujemy. fantastycznie się układa. tez marzy nam się domek, ale chyba intensywniej myślimy o dziecku niż o domku:) mamy gdzie mieszkać, fajnie nam się tu mieszka. a poza tym kryzys nam się do firmy wprowadził na dobre i teraz każda młoda dziewczyna stara się o dziecko, bo to uchroni przed zwolnieniami. więc i my zaczęliśmy się zastanawiać, bo to w sumie nic nam nie da odsuwanie tej decyzji w czasie. a poza tym chcielibyśmy mieć dwójkę i tak sobie wymarzyłam żeby mieć dwójkę przed trzydziestką, tak jak moja mama, bo potem można sobie robić karierę, pracować i być młodą mamą;) a jak jest u Was z tą decyzją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie mamusia jest najwspanialsze na swiecie same sie o tym przekonacie , ja mam idealnego synka i wiem ze nic lepszego mnie w zyciu nie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×