Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość moni_1984
Acha tylko niestety o jednym zapomieliśmy ...przekroic razem tort....moj mąż stał tuż obok a ja sama go przekroiłam dosłownie wypadło nam to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta to już jutro :) Pozostałym dziewczętom ślubującym razem ze mną w tą sobotę życzę udanej zabawy, pogody, uśmiechu i szczęścia na Nowej Drodze życia :) I zabawy do białego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariwle
Kiderka Tobie życzę tego samego oraz innym pannom jutro ślubującym, jeszcze pare godzin :). Pogoda ma być jutro ładna więc mam nadzieję że sie nie mylą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Kiderka tobie również wszystkiego naj naj :) Ja tylko dzisiaj spalam 3 godzinki a tu cała noc jeszcze do przebalowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
witam dziewczątka:) Jak szybko minęła ta noc najważniejsze ze mieliśmy piękną pogodę :) a resztę napiszę jak odeśpię . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) w tę sobotę też byłam na weselichu, też fajnie było i pogoda była świetna, mimo że wcześniejsze dni tego nie zapowiadały:) jeszcze sesja przed nami i póki co nie mieliśmy czasu bo przeprowadzka i urządzanie się. chyba wyjdzie tak, że wrócę do pracy na dwa dni i trzeba wziąć kolejny dzień wolny na sesję. no cóż... zdjątka Wam wyślę jak tylko jakieś będę miała, żadnych nie widziałam jeszcze:( faaajnie być mężatką, polecam;) póki co;) dziewczyny z 30ego - nie stresujcie się, a jeśli już będzie stres paraliżujący wręcz w dniu ślubu to kieliszek lub pół wódki przed przyjazdem młodego, jak wcześniej piałam. dużo się uśmiechajcie, nawet gdy Wam taniec z kimś kompletnie nie wychodzi i marzycie żeby się już skończyła piosenka;) zawsze to ładnie potem wygląda na płycie i zdjęciach. A i dogadajcie szczegóły ceremonii i wesela z rodzicami. u nas jest zwyczaj obchodzenia ołtarzy w kościele już po ślubie, jak ksiądz się schowa do zakrystii;) ale nie jest to regułą i nie każda para to robi. kościelny nam to podpowiedział, bo zdarzyła się sytuacja gdy para już się odwraca w kierunku wyjścia, a mama młodej wybiega im na przeciw i krzyczy, że ołtarze, ołtarze jeszcze. jeśli nie zamierzacie czegoś robić to im to koniecznie powiedzcie wcześniej, żeby wiedzieli i cyrków nie robili. ostatnio z T próbowaliśmy sobie przypomnieć pewne szczegóły ze ślubu i wesele i wielu rzeczy nie pamiętamy. dla nas było takie przeżycie, że się nie skupialiśmy na pewnych rzeczach, sporo było spontanicznych reakcji. a znów na ślubie i weselu na którym byliśmy w tę sobotę było tyle wyreżyserowanych sytuacji, że strasznie sztuczne to było, sztywne. zero spontanu... nie dajcie się zdominować przygotowaniom i wymyślaniem rzeczy i sytuacji, które miałyby wpłynąć na to, żeby wasze śluby i wesela były niepowtarzalne, bo to nie ma sensu... skupcie się na sobie nawzajem i zawsze bierzcie pod uwagę zdanie narzeczonego, nic na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ślub i wesele jak z bajki. Emocji przed co nie miara piątek nie odbyło się bez płaczu. Ale za to pogoda piękna, zdjęcia w plenerze rewelacja. A wesele ekstra, hehe nie wiem skąd ale miałam tyle energii, żeby bawić się gośćmi aż do ostatniej piosenki. Nie miałam czasu jeść bo w między czasie z gośćmi spędzałam czas. Rewelacja aż szkoda, że tak to szybko minęło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynom z 23.10. życzę samych pogodnych i radosnych chwil w małżeństwie, bardzo się cieszę, że pogoda Wam dopisała i wesela udały sie :)))) Teraz kolej na nas heh;) Ja jestem po wieczorze panieńskim było ekstra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczęta:) Maibe na pewno wszystko będzie wspaniale:) przypomnij mi swoja suknię:) My w końcu jutro odbieramy film z wesela:) zdjęcia również. fotograf jest bbaaaardzo zadowolony z wyników .... ciekawe czy nam się spodobają...>P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz oboje na urlopie jesteśmy troszke jeszcze zostało . Dzięki za rady magda przydadzą się na pewno :) Szybko ten czas leci z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej to wszystko mnie przeraża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maibe śliczna:) Dziewczęta ślubujące w tą sobotę przypomnijcie swoje suknie bukiety i dodatki:) szkoda,że ja już po:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganesh dziękuję Ci bardzo :)) bukiet będę miała mieszany, jakiś jesienny z trawą długą, na sali będą słoneczniki wystrój brąz- ecru więc w wiązance słonecznika też bede miała :) kolczyki takie http://butik.bialamagia.pl/?p=productsMore&iProduct=507&sName=india do tego tylko bransoletke też robioną przez tą Panią. Buty: http://www.butyslubne.com.pl/atlasowy_diament_s9e-p-423-pl.jsp i bolerko zwykłe saynowe ocieplane od spodu, już je sobie zamówiłam, mam nadzieje ze bedzie pasowało do sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne kolczyki:) napewno nie raz je jeszcze założysz. moja ślubna wpinka we włosy balowała w poprzednią sobotę na głowie znajomej panny mlodej. tak jej sie podobała,że jej pożyczyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszystkie weekendy października były ładne, oby ostatni też takim był ;) na którą macie śluby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie wyglądałaś i najważniejsze, że uśmiechnieta cały czas :))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech sam na twarzy się pojawiał. W końcu to najszczęśliwszy dzień w życiu. Polecam we włosach żywe kwiaty gdyż pięknie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim świeżo upieczonym mężatkom gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) Znajdę chwilkę to nadrobię zaległości :P Kiderka, wyglądałaś przeuroczo, ta noc Ci służyła:P a sukienka bajkowa ;) opowiadaj Kochana jak było ;) p.s to prawda, że ta noc szybko mija, nie dąży się człowiek nawet obejrzeć, a tu koniec tego długo wyczekiwanego dnia i nocy;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka pięknie i promiennie wyglądałaś:) obie jesteśmy dużo mniejsze od naszych mężów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie jestem niska, ale ale mnie to nie przeszkadza. Oj tak noc ta tak mi szybko minęła, że nawet mały niedosyt czuję. Ślub był cudny, ksiądz wygłosił ładne kazanie, kościół był pięknie przystrojony ogólnie było cudnie. Pogoda nam dopisała. Hehe mój mąż jak składał przysięgę to na mnie tak zadziałało, że nie mogłam się od śmiechu powstrzymać. Ale jak przyszła kolej na mnie to stoicki spokój zachowałam. Bardziej przeżywałam to dzień przed ślubem niż w tym dniu. Tylko wejście do kościoła to już takie chwile napięcia. Nie ćwiczyliśmy pierwszego tańca w ogóle poszliśmy na spontan, a podobno bardzo podobał się gościom :) Co niektórzy twierdzili, że musieliśmy ćwiczyć. A lepsze było to, że jak ustalaliśmy piosenkę na pierwszy taniec to orkiestra nie gra tej co nam się podobała. No i oczywiście podawali nam te wszystkie oklepane piosenki, A my chcieliśmy coś innego. Z orkiestry nam zaproponowali piosenkę, której nie znaliśmy Wodeckiego pod tytułem "Piękna" na you tube ją odnaleźliśmy tyle, że on w oryginalnym wykonaniu jest taka wolna i w ogóle a orkiestra ją bardzo ładnie zagrała. Więc to bardzo mnie się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i po weselu suknia niestety jest porwana bo ktoś stanął mi na nią. Ogólnie dziewczęta jeśli denerwujecie się, np że suknia jest pognieciona lub coś w tym stylu to nie ma co się przejmować. Ja nie miałam zbytnio gdzie jej powiesić tym bardziej, że mój narzeczony nocował u mnie a nie chciałam, żeby sukni zobaczył. Bałam się, ze suknia będzie pognieciona bo była w pokrowcu i to kółko na dole źle się układa. Ale rano jak o 12 wyruszyliśmy na zdjęcia to po tej podróży w samochodzie to i tak zawsze troszkę się gniecie suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
a no cisza... cisza... Powoli trzeba było się ogarnąć po ślubnym szaleństwie i wrócić do życia. My niestety nie mieliśmy kilku chwil dla siebie po ślubie bo jesteśmy od maja w nieustannym remoncie .... nie wiem kiedy się to skończy .... bo ciągle coś nam wyskakuje. Na tą chwile mamy urządzoną w pełni kuchnie i czekamy na szafę do sypialni i to jedyne pomieszczenia które nadają się do użytku... aaa i mamy łazienkę z której da się korzystać ale którą też trzeba wyremontować po zrobieniu pozostałych pomieszczeń. Ajjj Wszystkim którym nie gratulowałam gratuluję :) za te z 30 X trzymam kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Zostały nam 3 dni, jak Wasze emocje, przygotowania? Podobno ma być słonecznie i cepło tego dnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj jedziemy owoce zamawiać na piątek . Nie powiem że stresik jest i nie dochodzi to do mnie to już :) A jak tam u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×