Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

:D Cieplutko sie robi wiec az grzechem było by sie nie spotkac kofaniutkie. Kluje mnie w dole brzuszka z prawej strony pod pepkiem tak jakos dziwnie co słonka myslicie bo ja zaczynam miec stresika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie to klucie nie jest bolesne bardzo tylko denerwujace bo co sie nachyle albo usiade to co pare sekund kluje :/ zaraz idena spacerek to zachacze o apteke i kupie tescik. :) OMG ale mam stresa czy wszystko sie uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla napewno bedzie dobrze:) nerwusku a ty kiedy testujesz? przeciez juz ci chyba minal termin @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys no termin minął ale @ jeszcze nie przylazła... pisałam wczesniej, ze piersi mam mieciutkie, i czasem kłuje w podbrzuszu... wiec nie wiem co o tym myśleć.... ! co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ::):):):) Kamillo czekamy na wynik testu nina jeśli ci się @ spóźnia to zatestuj i bedziesz miała już z głowy. nerwusku to gratuluje wytrwałości w odkładaniu testowania. szarlotko nie nerwuj się tak - złość piękności szkodzi. :):):) buziolki Kochane Kolezaneczki. ja zabieram się za pieczenie babeczek z bita śmietaną i truskawkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie sie kochaniutkie kciuki za 5 min wychodze. Jak tylko zrobie tescik to napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja tez mialam klucia takie i myslalam ze to przed @ a jednak nie bylo jej:) a piersi tez mam miekkie ale bola i swedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg ale zakrecona jestem mialo byc trzymajcie kciuki a nie trzymajcie sie :P nie dlugo sie zamelduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zebrac sie do zrobienia testu patrze tylko na niego i sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialam sie upewnic mms-em i nie nan omamow sa 2 kreseczki:D Boje sie az cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaje*****e :):):):):) wiedziałam Maleńka :) Gratuluje :):):):) To juz kolejna brzuchatka :) Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonka ja musze mykac bo koncze prace bede za jakis czas i wrzuce fotke. Nie dziekuje dziewczynki zeby nie zapeszyc;) ale mam motyle w brzuchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ kamila to było dla ciebie słoneczko ;-) a ja byłam dzisiaj na romantycznym spacerze z mężem dostałam ptezent ;-) i nadal testuje owulacujne ;-) ale coś czuje że dzisiaj albo jutro wyjdą pozytywnie ,bo są kłucia i śluz .......... to będę w twn weekend rozrabiać ..................................... do skutku ;-) pozdrawiam i uciekam do kuchni ..................... buziole dla wszystkich .......................... szarlotko dla ciebie specjalne całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla a własciwie to czemu juz test robiłas jak termin @ masz na 1 kwietnia...? bo ja sie juz pogubiłam... Nina no i robiłas test...????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×