Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ale cos musi byc przyczyna braku @. poczekaj kilka dni i dla pewnosci zrob bete bo nigdy nie wiadomo a moze jednak rybcia jest tylko hormonku jeszcze za malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale tu si\e dzieje.....widz\e ze jakis pomaranczowy nick wnerwia...:)U nas luzik 9 dc i nadal mam krwawienia po praniu...a dzisiaj ochrzciliśmy wiosne jazdą na motorze...tzreba było bidulke z garazu wreszcie wyciągnąć:):)...ledwo wrocilismy M pojechal po cos na obiad do sklepu...a ja na kompa:)ale zaraz spadam i wrócę wieczorkiem....... Dziewczynki jestem prawie na 100% pewna ze powinnam brac duphaston....i mam niedomoge drugiej fazy.....tylko ze lekarza mam konowala......nie dosc ze LH zanizone w stos. do FSH, to jeszzce trąbie mu o plamieniach przed@, cykl byl teraz 25-dniowy!!!!! No i kurna grochem o sciane....zmieniam go na innego.....tylko jeszcze te krwawienia....ale tez moga byc powodem tego samego co napisalam wyzej.......kurde lekarzem nie jestem ale analizowac potrafię.... Ok kobitki spadam gotowac :):)Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ale sie u mnie rozpadało , no masakra :( byłam w aptece chciałam kupic jeszcze vagical, ale pani powiedziała, ze tylko po konsultacji z lekarzem, wiec zadzwoniłam do mojej i powiedziała, ze można a clotrimazolum tylko w maści ... mam nadzieje, że pomoże bo szlag mnie trafia !!!! widziałam ze pytałyscie jak sie czuje, a wiec @ nie ma nadal, piersi miękkie aczkolwiek czułe i rzadko pobolewa i kłuje ...a wiec bez mian :) testu nie robiłam i nie wiem kiedy mam robic... co radzicie kochane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jutro z samego rana juz powinien byc wynik prawidlowy. tylko zrob rano bo wtedy wychodzi najpewniej a juz sporo ci sie spoznia wiec powinno byc dobrze:) ale zrobisz jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAM SIE... ! no ok jutro zatestuje z rana, jak wyjdzie kreska a @ nie bedzie nadal to bete zrobie... ciekawe czy tylko sie spóźnia czy .... ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina nie mam pojecia co z tym sluzem:( nerwusku testuj jutro bo gdybys miala jakis stan zapalny to lepiej zebys wiedziala czy mozesz jakies leki brac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonka!!! Nina przezroczysty rozciagliwy slkuz jak białko kurze to oznaka dni płodnych ale to różnie bywa nasze organizmy płatają figle:) Szarloteńka jak nie jesteś pewna lekarza to zmieniaj ja teraz też idę do innej babki niż ta która rozpoczeła mi leczenie ta jest bardziej konkretna nie owija, nie traci na czekanie bo a może się uda....:) Wiesz ostatnio stwierdziłam, że żeby sie leczyc trzeba isć z gotowa propozycja leków do lekarza i kazać wypisać receptę bo oni biora kasę i wiedzą tyle co my jak sie oczytamy na jakis temat lub wymienimy nasze doswiadczenia i jedna drugiej doradzi!!! Ja też uważam, ze te plamienia masz podejrzane i moze to być niedobór jakiedoś hormonku i dupashone by ci podciągna tą drugą fazę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek ja terz zawsze mam stresa przed robieniem testu, ale musisz się przełamać co ma byc to bedzie ja zawsze sobie tłumaczę że przynajmniej wiem na czym stoję więc justyś dobrze ci radzi testuj jutro i tyle!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka:) Misiak dorwal nowy tel wiec moge posiedziec chwilke za nim jedzonko nie przyjedzie:D wspominalam mu w ciagu dnia ze bym zjadla pizze a on jak spalam zamowil:) Justys sloneczko a jaki jest ten bol cycuszkow u Ciebie, mogla bys opisac? Z gory serdecznie dziekuje 🌼 Nerwusku ja tez jutro zatestuje z rana a w srode po ginku jak zleci bete Buziaki dla wszystkich kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla to jest taki bol jakby ktos drapal tam od srodka albo tak lekko sciskal. ale to nie caly czas tylko tak od czasu do czasu. no i przy dotyku bola jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila widzę że ty jak ja walczysz ze swoim o kompa:) ja czasem się śmieje że jesteśmy jak dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS !!!!!!!!! Nie było mnie miesiac w domciu. Jutro postaram sie do Was zajrzec i napisac. A rzadki przejrzoczysty sluz to sluz płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro testuje tak jak radzicie ! Więc trzymajcie kciuki !!!!!! a co tam u Was Kobietki ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku trzymam kciuki za Ciebie z całych sił. Ja niestety syarania zaczynam od początku. Miałam nadzieję, ze może tym razem się uda a tu rano @@@@@@@@@!!!.BU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie moga byc dni plodne bo ja powinam dostac @ wczoraj najdalej dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu nie dziękuję zeby nie zapeszyc :) Nina no własnie tez tak pomyślałam, no chyba ze Ci sie tak owulka przesuneła ale to raczej niemozliwe... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie mozliwe bo nigdy tak nie mialam. wlasnie sprawdzalam jeszcze raz wszystko dokladnie w kalendarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal bez zmian, chyba ze do nich zaliczyc to ze zjadla bym cos tylko sama nie wiem co, a jak pomysle o czyms konkretnym to mnie odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×