Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej nerwusek melduję się sytuacja w kuchni opanowana ;-) co jest maleńka pisz............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujemy sie dobrze:) nawet te mdlosci mi odpuscily:) ale ciagle tylko jem i jem. w tym tygodniu bede miala juz wyniki bety i sprawdze czy ladnie rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super justyś..... czekamy razem z tobą na wyniczki nic się nie martw.... dobrze że jesz tylko nie zajadaj się jakimiś śmieciami ............. ok??? pamiętaj o maleństwu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Słoneczka Moje ... :( @ jeszcze nie ma i raczej nic na to nie wskazuje, bo tylko kłuje czasem w podbrzuszu i troche zgaga sie pojawia... ale po południu jakąś godzinke temu, tak jakos spontanicznie zrobiłam testa i wyszła jedna kreska.... :(:(:(:( i teraz nie wiem czy rzeczywiscie nie jestem, czy moze dlatego ze nie z samego rana, czy moze za wczesnie...??? no i załamka Kochane :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spokojnie nerwusek dobrze że nie ma @ .......... to dobry znak ;-) a te testy to wiesz różnie jest .............. może jeszcze za mało hormonu i nie ma 2iej kreseczki poczekaj z 3 dni nie będzie zołzy -testuj 👄 i nie dołuj się bo to nic dobrego nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nerwusku to samo co u mnie. zrobilam test i jedna kreska. wiec tez zalamka, dopiero wrocilam ze spaceru musialam sie troche uspokoic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poczekajcie jeszcze i zrobcie testy rano bo po poludniu mocz jest rozcienczony i dlatego moze nie wykryc hormonu. ja gdybym zrobila po poludniu to tez bym nic nie widziala bo robilam rano i ledwo bylo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny do puki nie ma @ tej naszej małpencji ................ to jeszcze nic straconego.............. czekać mi tu spokojnie aż przylezie lub NIE czego z całego mojego ❤️ Wam życzę 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nina.... chyba jeszcze nie nas czas... :(:(:( kupiłam następy test, jak jutro @ nie przylezie to rano w poniedziłek testuje...! nina a ty masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wlasnie nie ma i wszystkie zapachy mnie deneruja i na jedzenie juz patrzec nie moge, tylko lody przed chwila zjadlam. i w dodatku mnie mdli :( chyba to tylko stres i nerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, patrze dola zalapalyscie. Sciskam mocno was moje wy staraczki :) Bedzie dobrze, jak nic!!! Wiosna sie zaczela, wszystko powstaje do zycia i wy tez badzcie zywsze :D Wiem, ze mozecie pomyslec, ze latwo mi pisac, ale tak naprawde tego wszystkiego sie nie zapomina. I dopoki wszystko jest ok nie ma co sie stresowac. Fakt, ze ja czekalan od samego poczatku na ciaze tak samo jak wy, ale stresowac sie zaczelam po pol roku..., a dopiero po roku poszlam na gienia. A wy juz polowe badan macie za soba :) Trzmajcie sie :) Kamila jakim cudem wyszedl Ci test?? chyba ze w tabelce blad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu tez o to pytałam, bo przeciez termin @ ma na 1 kwietnia..... ! ale jeszcze nie odpisała... Staramy sie trzymac ale ciężko jest, przeciez sama wiesz... Nina no to trzeba testowac za kilka dni :) Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek wiem wiem :) Pamietam, ze przed kazda @i w trakcie jej trwania, byla wojna domowa, albo ciche dni, tak nas to irytowalo... Az dziw, ze przez rok nie pozabijalismy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek, nina malpa nie przyszla wiec bedzcie dobrej mysli. nie zalamujcie sie bo przeciez jeszcze nic na 100 % nie wiadomo. ja bardzo mocno w was wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys Dziękuję :) nie ma wyjścia, trzeba czekać... tylko wkurza mnie to swędzenie, pewnie stan zapalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki....wróciłam.....:)Tzn. wróciłam z imprezki dziecięcej....kurde a nasza mała w Bieszczadach...a dzieciaki się bawiły tak że omal nam sufit nie spadł na głowę:):):) Kurczę uwielbiam tych znajomych...dobrze się tam czuję ...ale ....no właśnie ale....mają boskie dzieciaki w tym małego....najmłodszego 8 m-cy....kurwa...no nie mogę....:(:(:(:(czemu to jasna cholera tak boli i kiedy przejdzie????????????????????????????????????????? Szczególnie kiedy M trzyma go na kolanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka przejdzie, jak bedziesz miała rybke pod serduszkiem :):):) To miałas miłe popołudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanienkie!!! No wiec jestem w Polsce bylam u pana dr ktory wlasiwie mnie olal.Nic specjalnego nie powiedzial,zrobil mi usg dowcipne stwierdzil ze CHYBA wszystko ok ale dal mi recepte na duphaston.Nie zlecil zadnycha badan anic nic...zalamke mam....Wzial 100 zl i pa.Wogole zapytal w czym problem?? i o co mi chodzi...do dupy. Gratuluje nowym brzuchatkom :) Pozdrowionka dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E ja tak mam co jakiś czas,szczególnie po takich spojrzeniach mojego na dzieci.......a poza tym jeszcze jak wracaliśmy-ja prowadziłAm to ten jeszcze z tekstem.....fajny ten mały nie????.....no nie kurwa nie fajny..jezuuuuuuuuuuu Ci faceci są straszni!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas sie cieszyc ze wyraza uczucia... moze nie zabrzmiało to dobrze, ale nie powiedział tego specjalnie... a nas wszystko denerwuje wrrrr :( z tych nerwów to wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×